EK KAZANÇ SAĞLAYAN İŞLER-2


11 Bilgisayar Tamircisi/ problem giderici :  Teknolojinin yaşamlarımızda gün geçtikçe daha da yaygınlaşmasına karşın, pek fazla kişi hala bilgisayarların bakımını fazla karışık buluyor ve bir şeylerin yanlış gitmesinden korkuyorlar. Şayet bilgisayarlar ile uğraşma mevzusunda iyiyseniz ve güven verici bir yaklaşımınız varsa, mahallenizde bu hizmeti mahalli olarak vermeye başlayabilirsiniz. Şayet bilgisayarlar ile uğraşma mevzusunda iyiyseniz ve güven verici bir yaklaşımınız varsa, mahallenizde bu hizmeti mahalli olarak vermeye başlayabilirsiniz. Hizmetlerinizden hoşnut kalan alıcılarınız zati kendi tanıdıklarına size önererek reklamınızı yapacak, bu şekilde gün geçtikçe işlerinizi geliştirme bahtı tutabileceksiniz dir.

12 Kozmetik satışı :  Bu nihayet derece sosyal bir amel olması nedeni ile pek fazla birey ile tanışmaya ve onlarla uzun zaman müddet geçirmeye amade olun. Genelde kendi ağınız üzerinden satışını reelleştireceğiniz mahsulleri , partilerde, fertlerin konutlarında , insanlara hamle ve güzel bir yaklaşım ile sunmanız gerekecektir. Burada hatasız sunum becerilerine sahip olmak nihayet derece ehemmiyetlidir.

13 Veri Girişi : Veri girişi işi size nihayet derece sabit ve esnek bir çalışma imkanı sağlayacaktır . Genelde her giriş yaptığınız amel başına ödeme almanız laf konusudur, dolayısı ile boş zamanınız olabildiğince yapacağınız veri girişleri sayesinde güzel bir kazanç elde edebilirsiniz

14 Akşam Yemeği Hazırlığı : Part time `Şef` olarak nihayet derece iyi nakit kazanan kadınlar var. Misalin haftada besbelli bir gün, bir ailenin evine giderek akşam yemeğini, ailenin evinde hazırlayarak sunan, peşinden masayı toplayan, bulaşıkları yıkayan bir kadın, o aileye haftanın bir gününü konutta birlikte , hoş bir şekilde geçirme fırsatı veriyor. şahsına de ek bir hasılat sağlıyor. Eğer siz de aş pişirmeyi hoşlanıyorsanız, ek hasılat için böyle bir yol sınayabilirsiniz ancak akdikeni bulmak için biraz mücadele tüketmek zorunda kalacağınızı gözardı etmeyin.

15 DJ olun : DJ olmayı düşünmeden evvel elbetteki müziği sevmeniz ve geniş bir arşive sahip olmanız gerekiyor. Ağırlıklı olarak geceleri ve hafta sonları çalışacak olmanız da işin en güzel yanlarından bir tanesi. Sadece kendi beğeniniz değil, hizmet vereceğiniz topluluğun müzik tercihlerini göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Başlangıçta doğum günü partileri, düğünler gibi aktivitelerde vazife alarak hem tecrübe kazanmaya hem de etraf kazanmaya çalışabilirsiniz.

16 Profesyonel Destek Elemanı olun : Yurt dışında gebe bayanlara , hamilelik sürecinde ve sonrasında destek olan görevli bayanlar bulunuyor. Doğum ve doğum sonrası partneri olarak da tanımlanan bu görevliler saatlik £12 ila £15 arası, doğum başına ise or £250-£500 arası ücret alıyorlar. şayet siz de daha evvel bebek sahibi olduysanız ve yeni annelere muavin olmak istiyorsanız Britishdoulas.co.uk Adresinde konu hakkında detaylı izlerken bulabilirsiniz. Ana adayı için bir büyük annenin veya kız kardeşin yaptıklarını yapmanız gerekiyor, başka bir deyişle moral destek , konut işlerinde takviye , konut dışında takviye , doğum sonrası bebek ile alakalı yardımda bulunmak ve bütün aileye lüzumlu konularda desteği sağlamak.

17 Çiçek Arajmanları Hazırlamak : Sevdiğiniz işi yaptığınızı ve karşılığında da nakit kazandığınızı hayal edin. Işte bu amel fikri, akla bu düşünceyi getiriyor. İşin doğası gereği mahalli bir alıcı kitlesine hitap etmeniz gerekecektir, bir amel kartı ve araba ile arzulanan adrese teslimatı da sağlayabilirsiniz. Işiniz bireylerin dikkatini çekmenizi ve merak uyandırmanızı sağlayacaktır.

You Might Also Like

0 yorum