ANKET DOLDURARAK NAKİT KAZANDIRAN SİTELER-(2018 Güncel Liste)

Anket doldurarak nakit kazanmak ister misin?

En saygın anket sitelerine kayıt olun. Hızlı, basit ve %100 ücretsiz!

Anketler düzenli bir biçimde e-mail yoluyla elinize ulaşsın.

Yanıtladığınız Anketler için para, hediye çekleri veya daha bir hayli farklı mükâfat kazanın.


Size Önerdiğimiz Türkçe anket siteleri sizden hiç bir ödeme arz etmeyecekler; burada mükâfat kazanan tek sizsiniz, onlar değil!

Sizden arzulanan tam detaylarıyla bilgilerinizi doldurmanız dır. Eğer daha çok anket almak istiyorsanız profil bilgileriniz eşsiz olmalıdır.

Her anket işletmecisi için kayıt müracaatınızı e-mail adresinizden onaylamalısınız. Böylece kayıt sürecini tamamlamış olursunuz.

Aşağıdaki Anket sitelerine yeni üyeler bulmak istiyorlar ve sizlerle çalışmaya hazırlar.

Tavsiyem hepsine kayıt olun ki kazançlarınız artsın. Böylece daha çok anket doldurma ve daha çok ödül, para veya armağan kazanma şansınız olsun!


Kayıt evresinde sizden ikamet ettiğiniz semtin posta kodu istenebilir. şayet bilmiyorsanız bu linkten http://postakodu.ptt.gov.tr Bakabilirsiniz.

Anket Doldurarak nakit Kazandıran Siteler (2018 Güncel Liste)

1- Düşünce Pazarı 

2- Global Test Market  sadece bayanlara için 

3- Panel Station TR sitesi .

4 - İpsos TR sitesi 

5- Toluna TR sitesi

6- Daedalus TR sitesi

7- Marketagent TR sitesi

En Iyi anket sitelerini bulmak adına sizler için siteleri sınama/yanılma usulüyle hepsini test ediyoruz. Çok yakında listeye yeni sınanmış anket siteleri ilave edilecektir takipte kalmanız önerilir.

Bazı Anket siteleri daha kayıt safhasında kişisel bilgilerinizi isterken, bazı adresler sonradan istiyor. Kayıt olduktan sonra e-postanızı teftiş edin ve üyelik müracaatınızı onaylayın. Daha sonra hesabınıza giriş yaparak yetersiz olan profil bilginiz varsa en kısa sürede bitirin bu sizlere daha çok anketin sağlanması için önemlidir.


Kişisel bilgilerinizi asla üçüncü kişilerle verilmez. Tek üyelik esnasında tasdik e-postaları alırsınız birde  nakit kazanma fırsatları ile alakalı e-postalar alacaksınız.

Yukarıda isimlerini bahsettiğimiz anket siteleri, milyonlarca üyesi olan global ve saygın firmalar olup, şahsi verileri korumak adına her çeşitli emniyet tedbirini almaktadır. Anketle nakit kazanmak isteyen herkes bu meşru ve ticari sitelere kayıt olabilmekte özgürdür.

Size Tavsiye etiğimiz anket siteleri binlerce markaya pazar araştırması yaparak hem kendileri kazanırken sizlere de bu araştırmada rol vererek ödül veya para öneriyorlar.

Büyük şirketler, tüketicilerin kendi ürünleri ve hizmetleri hakkında neler düşündüklerini bilmek isterler ki ürünlerinin pazardaki konumlarını böylelikle belirlemiş olurlar. Bunun içindir ki sizin gibi tüketicilerin internet üzerinden düşünce ve görüşlerini almak için pazar araştırması yapan şirketler ile çalışırlar.

Güvenilir Anket siteleri, üyelerinden hiç bir zaman nakit para veya kredi kartı bilgilerini talep etmez. Bütün denetim kullanıcıların elindedir ve üyeler fikirlerini paylaştıkları ve bu fikir beyanlarınan dolayı  herhangi bir yükümlülük altına girmezler.

Üyeler, Istedikleri vakit üyelikten ayrılmakta hürdürler. Ayrıca istenilen sayıda ankete katılma şansına sahiptir. Anketlere yanıt vermediğiniz için asla herhangi bir meşru yaptırım ile karşılaşmazsınız

Amacımız, siz değerli takipcilerimiz için adil hizmet veren en iyi anket sitelerini bulmak ve hepsini size ücretsiz olarak sunmaktır. Bizim için sizlere yardımcı olmanın yanında, tüketiciler ile pazar araştırma şirketlerini bir araya getirmektir.

İnternet kullanıcıları anket doldurarak nakit kazanmak istiyorlarsa ki bu yazıyı okuyorsanız en azından böyle bir çalışmayı düşünüyorsunuzdur ozaman yukarıdaki sitelere üye olup çalışmaya başlanılmalıdır. Kocaman vaatler vermiyoruz, ziyaretçilerimize dürüst bir biçimde kendilerini nelerin beklediğini söylüyor ve onları nakit kazandıran anketler ile bir araya getiriyoruz.

Yukarıdaki bahsedilen Anket firmaları arasında bir bağ yoktur. Her biri tek başına tekil olup, anketlere katılmanız karşılığında size kazanç sağlarlar.

You Might Also Like

18 yorum

 1. süper site tebrikler

  YanıtlaSil
 2. başarıların devamını dilerim

  YanıtlaSil
 3. anketler gerçekten iyi para getiriyor.

  YanıtlaSil
 4. uzun ama güzel yani uzun yazdınız emek var oyüzden güzel site

  YanıtlaSil
 5. Cok güzel site begendim harika 5 yildiz

  YanıtlaSil
 6. EFSANE SİTE HERKEİN FAVORİSİ

  YanıtlaSil
 7. çok teşekkürler sayenizde bilgilendim.ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 8. herkes bunu yapabilir çok iyi olmuş

  YanıtlaSil
 9. süper site başarılarınızın devamını dilerim

  YanıtlaSil
 10. Güzel bir sistem denemwlisiniz

  YanıtlaSil