EK KAZANÇ SAĞLAYAN İŞLER-4


 25 Mücevher satışı : şayet artık kullanmak istemediğiniz mücevherleriniz varsa, bunları satmak için bir parti organize edin. İngilteredeki ounces2pounds.co.uk Internet sitesi bu tipte partiler organize ediyor. Bu siteye kayıt olan bayanlar, bir miktar ek kazanç sağlama fırsatına sahip oluyorlar.

26 Örgü / Dikiş / Tadilat Hizmeti : Gün geçtikçe daha da fazla insan kıyafetlerinin üzerinde tadilat ve tamir yapmanın önemini farkediyor. şayet dikiş makinasında becerikliyseniz, ağırbaşlı kazanç elde edebilirsiniz. Çevreniz yönünden tanındıktan sonra, yavaş yavaş hizmetleriniz kulaktan kulağa yayılacaktır.

27 El ilanı dağıtımı : Haftada bir kaç saatinizi el ilanlarını dağıtmaya ayırırsanız hem ek kazanç elde eder , hem de yürüyüş sayesinde sıhhatli kalırsınız. Mahalli mağaza ve restaurantlar ile görüşerek dağıtımı yapılacak ilan, menü veya duyurular olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

28 Pazar Araştırması : İngiltere`de sarosresearch.com Sitesine katılarak, kimi gruplara katılarak düşünceleriniz yolu ile kazanç elde edebilirsiniz. Sadece bir kaç saatinizi küme toplantılarına katılıp, mahsul veya hizmetler konusunda düşüncelerinizi toplantılarda paylaşarak gündelik yemek-içme ve para £50-£100 ortasında kazanç elde etmeniz mümkün. Ya da sual soran yan da olabilirsiniz. ıpsos Mori , telefonda müzakere yapmaya hevesli bireyler için esnek çalışma saatleri veya kapı kapı gezip müzakere yapma imkanı sunuyor. Ortalama gelir ise saatlik £8-£10 arasında.

29 Müzik Performansı : şayet yüksek standartta bir müzik enstrümanı çalıyorsanız ( bilhassa de orkestrada ) , bir kaç solo parça bilginiz de varsa , görünüşünüz şık ve bakımlı ise, düğünler ya da kimi resmi davetlerde vazife alarak güzel bir kazanç elde etmeniz mümkün

30 Online Anketler : İnternet üzerinden dolduracağınız anketler ile azıcık cep harçlığı kazanmak mümkün. Moneymagpie.com Bu sitelerden bir tanesi. Bu site aracılığı ile öbür anket oluşturan sitelere de ulaşmanız mümkün.

31 Online Ticaret siteleri : Ebay, amazon gibi siteler e-ticareti daha da basit duruma getirmekteler. Öncelikle tavan arasındaki malzemelerinizin satışı ile işe başlayın . şayet başka şeyler de satmayı düşünüyorsanız, bilhassa basit ulaşabileceginiz, alabileceğiniz şeyleri satmaya çalışın. Yılbaşını gözönünde bulundurun, bir kaç ay içinde yılbaşı satışları başlayacağından, bu döneme müteveccih ürünler satabilirsiniz

32 şahsi asistanlık : şayet dosyalama ve organizasyon konusunda iyiyseniz ve bu konularda yardıma gereksinim duyan birisini tanıyorsanız, sebep ufak bir kazanç karşılığında kendi yeteneklerinizi onunla paylaşmıyorsunuz. Organize olabilmek kıymetli bir yetenektir, ister ufak bir firma için olsun, ister bir dost için olsun, bu beceriniz için sandığınızdan fazla daha çok bir talep olabileceğini göreceksiniz.

33 şahsi Alışveriş hizmeti : şahsi hizmet fikri ile birebir örtüşen bu hizmet için olabildiğince hususi bir alıcı kitlesi mevcut. Örneğin kısıtlı zamana sahip bayanlar bu hizmetten faydalanmayı istiyorlar. Bu işin hususi olması, hem alıcı kitlesinin standartını yükseltiyor hem de alacağınız hizmet değerini yüksek tutmanızı sağlıyor.

34 şahsi Öğretmenlik : şayet yarı zamanlı çalışan bir öğretmenseniz ya da çocuklarınıza görmek için kariyerinize ara verdiyseniz, bu iş sizin için olabildiğince müsait bir kazanç fırsatı olabilir. Mahalli olarak ilanlarinizi vermekle işe başlayabilirsiniz

35 Evcil Hayvan Bakımı : Pek fazla insan hayvanlarına banyo yaptırmaktan, onların tüylerini taramaktan nefret ederler. Evcil hayvan bakımı oluşturan kişiler, bu işleri ufak bir nakit karşılığında yerine getirmektedirler. Bu kedileri ve köpekleri seven bir şahıs için nihayet derece müsait bir iştir.

You Might Also Like

0 yorum