EK KAZANÇ SAĞLAYAN İŞLER-647 İnternet Sitesi Tasarımı : Yazılım programlarına olan ihtiyaç arttıkça, bu sektördeki rekabette gün geçtikçe çoğalmaktadır. Eğer tasarım konusunda iyi bir zevkiniz hatta bu konuda egitiminiz varsa oldukça kârlı bir iş kurabilirsiniz
48 Düğün/ parti Fotoğrafçısı : Eğer kendinize ve yeteneğinize güveniyorsanız , çalışmalarınızı gösterebileceğiniz bir web sitesi veya blog kurmanız gerekecektir. Eğer öyleyse bu işte başarılı olmamanız için hiçbir sebep yok. Ev ödevinizi iyi yapın , insanları iyi organize edebilmeli ve her çeşit kutlama veya özel duruma göre uygun pozları bilmeniz gerekecektir.
49 Düğün planlama : Eğer siz de sürekli düğün/gelin dergilerine bakan, evlilik hakkında hayaller kuran bir kişi iseniz bu iş size son derece uygun olabilir. Başlamak için konu ile ilgili bir internet sitesi kurun ve bu ortamda insanlar ile tanışmaya çalışın, verebileceğiniz hizmetleri önerin.
50 Dergilere mektuplar yazmak : iyi bir mektup veya fotoğraf karşılığında son derece güzel kazançlar elde etmeniz mümkün. Son derece çekici bir hikayeniz varsa , daha iyilerini de hazırlayabiliyorsanız , özellikle kadın dergileri , mektup sayfaları için uygun mektup bulma konusunda son derece büyük arayış içindedirler. Bu sizin için bir kazanç fırsatı olabilir.

You Might Also Like

0 yorum