EVDE TESBİH YAPIMI - Aylık 1.500 TL’ ye Varan Kazançlar

  Tesbih Yapımı Ek İşi

Evde tesbih yapımı en fazla tutulan ek işler arasında yer alıyor ve yıllar evvel  evlerde yoğun bir biçimde yapılmakta olan bir çeşit iş olmaktaydı. Halen evlerden yapılabilecek işler arasında olan evde tesbih yapımı gün geçtikçe liderliğini korumaktadır. Evde tesbih yapma işinin kazancı da öbür işlere göre olabildiğince fazladır. şirketler tesbih yapımı için firmalarında çalıştırmakta oldukları kişileri çoklukla evlerinde çalışabilecek kişilerden tercih ediyorlar bunun sebebi ev halkı ile beraber oturarak yapılabilen işler arasında yer almasıdır. Yine öbür işler gibi bu işinde kazanç yönünden kötü bir yanı bulunmamaktadır. Haneden yapılıyor olmasındaki en kocaman etkenlerden biri de evinizde ailecek yapabiliyor olmanızdır. Başka Bir Deyişle evde tesbih yapma işini yalnız başınıza değil evinizde aileniz ile 3-4 kişi olarak da yapabilmeniz mümkünüdür. Hatta arkadaşlarınızı da toplayarak her gün evinize tesbih işi alıp yapabilirsiniz.

Evde Tesbih Yapımı Ek İşi nasıl Yapılır?

Evde tesbih işinin yapılmasında herhangi bir zorluk yoktur. Anlaşmış olduğunuz firma evinize  boncukları ve ipleri göndermektedir. Her tesbihin ayrı boncuğu bulunmaktadır. Bir ip içerisine kaç tane boncuk geçirileceği belirtilir ve sizlerde boncukları sırasıyla ipe dizmeye başlarsınız. İpe dizmiş olduğunuz boncukların bazıları kırık çıkabilmektedir. Kırık olan boncukları ayırmanız yeterli olacaktır. çoklukla 200 – 300 tane tesbih çıkacak kadar boncuk gönderilir ve bunları ay sonuna kadar bitirmeye çalışırsınız. Boncukları bitirdikten sonra da dilediğiniz gibi satışını gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz size aylık olarak verilmiş olan belirli orandaki boncukları tesbih haline süratli bir biçimde getirebilir ve kalan günleri de boş zaman olarak geçirebilirsiniz. Başka Bir Deyişle size 500 tane tesbih yapım siparişi gelmiş ise 10 günde bunları bitirebilir ve 20 gün de tatil gibi yapabilirsiniz dilerseniz kalan 20 gün içinde ayrı bir ek iş alabilir ve bu işi yapabilirsiniz.

Evde Tesbih Yapımı Ek İşinden Kazanç Nasıl Elde Edilir?

Genellikle uygulanan tesbihler firmaya gönderilmektedir ve firmanın anlaşmalı  tesbih satışı yapan mağazalara gönderilmektedir. Mağazalara gönderildikten sonra da tesbihlerin satışları gerçekleştirilmektedir. Yine mağazalarda el işi ile yapılan tesbihler güzel fiyatlara satılmaktadır. Boncuk işi çoklukla ek iş olarak tercih edilmektedir. Asıl iş olarak da gören bayanlar olabilir ancak bu işi tam zamanlı değil yarı zamanlı yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü her vakit iş gelmeyebilir ve kimi durumlarda elinize az oranda sipariş gelebilmektedir. Bunun çözümü olarak da aynı anda iki veya üç firma ile anlaşabilirsiniz. Anlaşma sağladığınız firmalara da en kısa sürede tesbihlerin teslimatının yapılacağını bildirmelisiniz.

Evde Tesbih Yapımı Ek İşi Veren şirketler Nelerdir?

Boncuk işi vermekte olan firmalara ulaşmak istiyorsanız gene internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Bir Hayli firma  internet üzerinden duyuru vermektedir. çoklukla bu işi yalnızca şahıs değil ailecek yapıcak olanları tercih ediyorlar. Bunun sebebi verdikleri siparişler hem daha hızlı bitiyor hem de daha kısa sürelerde sipariş alımı gerçekleştirilebilmektedir. Bu şirketler ile anlaştıktan sonra aylık olarak beklentinizi belirtebilirsiniz ama bir çok firma şu kadar tesbih başına şu kadar ücret mantığında çalışmaktadırlar.  O yüzden kendinizi ona göre ayarlamalısınız.

You Might Also Like

0 yorum