%100 KAZANDIRAN MOBİL UYGULAMALAR

Gerçekten Para Kazandıran 5 Mobil Uygulama

Mobil Uygulamalar ile Kazanın


 Telefonunuza yükleyeceğiniz birkaç uygulama sayesinde çalışmıyor olsanız da nakit para  kazabilirsiniz.
Birçoğumuz Ya öğrenciyiz, ya değişik bir şirkette ya da kendi iş yerimizde çalışıyoruz. Ama maalesef okulu bitirdikten sonra KPSS vb sınavlardan istediği puanı elde edemeyip açıkta kalan ya da değişik sebeplerle iş sahibi olamayan bir hayli insan da bulunuyor. (ülkemizin acı gerçekleri) şayet ikinci örnekte yer alıyorsanız, en azından düzgün bir iş bulup nakit kazandığınız güne kadar kendi harçlığınızı çıkarabilirsiniz. 

En başta şunu da belirtmem gerekiyor ki bu uygulamalar size milyonlar kazandırmayacak, zaten küçük tefek açıklamalarla durumun ne olduğunu az fazla anlayacaksınız.Babadan nakit istemek de bir yere kadar diyenlere  tanıtacağım bu uygulamalara şimdi sırasıyla bir göz atalım:

 Wild Wallet


Wild Wallet, uygulama üzerinden video izleyip önerilen oyunları telefonunuza indirerek nakit kazanmanızı sağlayan hizmetlerden bir tanesi. Biriken paranızı PayPal hesabınıza aktarabilir, Steam ya da Google Play’de kullanmak için armağan kartına dönüştürebilirsiniz.


 BrandFace


Başka bir video paylaşım uygulamalarından olan BrandFace, yükleyip gönderdiğiniz kısa videolarla sizi markaların yüzü olmaya çağırıyor ediyor. Bounty


Bounty uygulaması ile anlaşması olan şirketlerin mağazalarına saklı alıcı olarak girip ürün deneme, resim çekme gibi görevleri yerine getirerek nakit kazanabiliyorsunuz. Hesabınızda en az 30 TL biriktikten sonra ödemeyi sorunsuz bir biçimde alabiliyorsunuz.

 WHAFF Rewards

Google Play’in en başarılı nakit kazandıran mobil uygulamalarından olan WHAFF Rewards, tek oyun oynayarak nakit kazanmanızı sağlıyor.Kesinlikle bot kullanmayın ödeme alamazsınız.


 YouNow


Yapılan canlı yayınlarla ülkemizde de popüler bir duruma gelen YouNow, alelade bir kullanıcıdan ziyade daha fazla ad yapmış bireylerin nakit kazanmasını sağlıyor. Şayet kendinize güvenip ‘sen ad yapmışı falan boş ver, bak ben neler yapıyorum şimdi’ diyorsanız işin yarısını bitirdiniz demektir, artık gerisi size kalmış.You Might Also Like

1 yorum

  1. yorumlarınızı bekliyorum.umarım sizlere yararlı olabilmişimdir

    YanıtlaSil