KISA SÜREDE 60 TL KAZANMA ŞANSI

KISA SÜREDE 60 TL KAZANMA ŞANSI

JTN PANEL NEDİR?


JTN Panel nedir?
JTN Panel bir online topluluk olup üyelerine, gerçekleştirilen online marketing yani anket araştırmalarına katılarak, piyasaya çıkan yeni ürünler ve hizmetler hakkında görüş bildirmelerini sağlar. Her gün kullandığınız ürünler ve hizmnetler hakkında görüş bildirmenizi ve daha çok şeyler öğrenmenizi sağlayan kolay ve eğlenceli bir şekildir. Katılımınızın karşılığında JTN Puan topluyorsunuz ve daha sonra bunları para ile değiştebiliyorsunuz.
JTN Panel'e nasıl üye olabilir
JTN Panel'e üye olmanız için lütfen sitenin adresinden giriş yapın. Kayıt işlemi kısa bir zaman alıyor ve kolaydır. Üyelik ücretsizdir.
JTN Panel'e katılmanız için ücret ödenmiyor. Üyelik, tamamıyla gönüllü ve ücretsizdir
Kişisel bilgilerim size niçin gerekiyor?
Kişisel bilgilerinizi sizinle iletişim kurmak ve gerçekleştirsiğimiz araştırmalara katılmanız uygun olup olmadığını tespit etmek ve online araştırmalara katılanlar hakkında toplu bir istatistiksel bir "tablo" elde etmek için kullanıyoruz. Kişisel bilgileriniz, tamamen "Gizlilik Politikasına"uyarak kullanılacaktır.
Katılmamın karşılığında benim çıkarım ne?
Katıldığınız her araştırma için JTN Puan sahibi oluyorsunuz ve 10 JTN Puan 0.6Türk Lirası'na eşittir.1000 JTN Puan topladıktan sonra, karşılığı olan 60 Türk Lirası ile değişitirme hakkına sahip oluyorsunuz. Puanların sayısı, soru cetvelinin zorluğuna, uzunluğuna ve cevaplanması gereken süreye göre, her soru cetveli için değişebilir. Bazı araştırmalar ek olarak başka ödüller ve çekilişlere katılma hakkı da sunabilir. Tarafımızdan gönderilen her davetiye, JTN Puanlar ve başka ödüller hakkında bilgi içerir.
"Arkadaş Öner" programı nedir? 
Bu program size, arkadaşınızın panele üye olması için teklifte bulunmanızı sağlar. Sizin aracılığınızla kaydolan üye başarıyla birinci araştırma sorularını doldurduktan sonra hesabınıza 1 JTN Puan ekliyoruz. Tek yapacağınız şey arkadaşınızın adını ve elektronik posta adresini girmenizdir ve biz panele katılma konusunda ona davetiye göndereceğiz. Online topluluğumuza üye olup olmayacağı seçimi tamamen şahsi ve gönüllüdür. Arkadaşınızın bilgileri bir üyelik davetiyesi dışında başka hiçbir amaçla kullamılmayacaktır.
Jtn panel ile Kazanmaya Başlayın
Üyelik hakkı 18 yaşını doldurmuş kişilere ve ailesinin izni olması kayı ile 14 yaş üzeri kişilere verilir.
Bir online araştırma ne kadar zaman alır?
Bir araştırma sorularını doldurmak ortalama 10 dk bir zaman alır. Genelde sorular kolay ve cevaplama zamanı hoşça ve aniden geçiveriyor. Sadece tamamladığınız araştırmalar için ödüllendirileceksiniz. Ayırdığınız zaman için sizi ödülendirmemiz bizim için çok önemli ve tamamlamadan bir araştırmayı yarıda bırakmamanız için ricada bulunuyoruz.
JTN Puanların değeri nedir?
10 JTN Puanı olarak = 0.6 Türk lirası etmektedir.
Para karşılığını alabilmem için kaç puan toplamam gerekiyor?

1000 JTN Puan biriktirdikten sonra karşılığı olan 60 Türk Lirasi ile değişitirme ve skrill aracılığı ile ödeme alma hakkına sahip oluyorsunuz.

Birikmiş puanların para karşılığını nasıl alabilirim?

1000 JTN puana ulaştığınız zaman bu puanları onların para karşılığı olan miktar ile değiştirme hakkı kazanırsınız. Bu miktar da 60 TL dir. Ödemeler PayPal, Skrill veye JTN Panelde belirtilen diğer yöntemlerle yapılır. Puanlarınızın karşılığını "Geri Iletisim" sayfasından talep edebilirsiniz. Paranız siz talepte bulunduktan sonra 14 gün içinde gönderilecektir.

Arkadaş önerdiğim takdirde puan sahibi oluyor muyum?

Her önerdiğiniz ve kaydolan arkadaşınızı için, kendisi birinci soru cetvelini cevapladıktan sonra,10 JTN Puan sahibi oluyorsunuz.

JTN PANEL Hakkında Kısa Bir Bilgi;
TN Paneli JTN Research LTD'ye aittir. Şirket Sofya'da bulunuyor ve başlıca faaliyetleri pazarlama araştırmasıdır.
JTN Panel, insanların ürün, hizmet ve reklam konusunda görüşleri ve tercihleri hakkında bilgi toplar. JTN Panel'in üyesi olarak JTN Research ve/veya müşterilerinin gerçekleştirdiği online marketing araştırmalarına gönüllü katılmak isteyenlerin bir parçası oluyorsunuz.
Araştırmalara katıldığınızda, cevaplarınızı toplayıp, diğer katılımcıların cevaplarıyla birleştiriyor ve sonuçları müşterilere sunuyoruz. Cevaplarınız genel bir şekilde anonim olarak sunuluyor, bu demektir ki, sunulan bilgi hiçbir şekilde sizin kişisel bilgilerinizi ve verdiğiniz cevaplar hakkında bilgi ihtiva etmez.
servicetr@jtnpanel.com sistemle alakalı sorunlarınızı iletebilirsiniz.
Görüş ve önerilerinizi yorum olarak bıramayı unutmayın…
İyi Kazançlar...You Might Also Like

9 yorum