MYİYO ANKET İLE ÇABUK PARA NASIL KAZANILIR

MYİYO ANKET İLE ÇABUK PARA NASIL KAZANILIR


Myiyo da internteten kolay para kazanma çeşitli anketlere katılarak yapabilirsiniz. Anketlerin süresi ve zorluluğuna göre ve anketleri başarılı bir şekilde yapmanız durumunda puan kazanırsınız. Anketlerden para kazanma bu puanların karşılığında olmaktadır.

20.000 puandan itibaren PayPal veya banka havalesiyle ödeme talep edebilirsin. 1.000 puan 1 Euro değerindedir. PayPal Türkiye gibi bazı ülkelerde sınırlı kullanımı nedeninden alternatif olarak banka hesabına para havale edilmektedir.

E-posta adresini aktifleştirirse, anketlere katılım istekleri sizin e-posta adresine de gelir. Diğer durumda siteye giriş yapıp davetiyeleri buradan takip etmeniz gerekir. Ayrıca e-posta adresinizi aktifleştirerek 100 puan ödül olarak kazanın.

Anketlere katılım şansını artırmak için Profil Anketlerini eksiksiz doldurun. Ödül olarak 500 puan kazan ve interntten para kazanma şansını daha da artırın.

Puan kazanmanın diğer bir yolu ise siteye yeni üyeler kazandırmaktır. Her tavsiye edilen ve en az bir ankete katılan üye için 500 puan kazanın. Bunun için arkadaşlarına kendine özel bağlantıyı gönder (https://www.myiyo.com/?ref=203083402). Senin gönderdiğin bağlantını kullanan üye aynı zamanda senin kazandırdığın üye olarak değer kazanır. Alternatif olarak arkadaşlarını davet etmek için Davetiye-Formunu e-posta yoluyla kullanabilirsin.

Anketler ve puanlar hakkında ayrıca kendinize özel Anketler bölümünden bilgi edinebilirsiniz.
Sizler de evde iş imkanı seçeneklerini bu şekilde çoğaltabilirsiniz ve internetten gerçek para kazanma hazzını yaşayabilirsiniz.

Sorularınız olursa yorum kısmına yazmayı ihmal etmeyin. Ayrıca yorumlarınız kendimizi geliştirme adına bir yol gösterici olması hasabiyle boş geçmemenizi rica ederiz.


Bol Kazançlar!
You Might Also Like

0 yorum