PARA KAZANDIRAN MOBİL UYGULAMALAR

para-kazandiran-uygulama2
1 – Field Agent

Para-kazandiran-uygulama2

Yapmanız gereken: Bazı görevleri yerine getirmek için saha temsilcisi oluyorsunuz. Uygulama neler

yapacağınız ve mahallî alışveriş merkezi, market veya şehrin emin bir noktası gibi nerelere gideceğinizle ilgili direktifler verir. Görevin iki saat içinde tamamlanması gerekir.
Hasılatınız: her görev için 2 dolar ve 12 dolar arası maliyet ödeniyor ve ödemeler PayPal aracılığıyla yapılıyor.

Platform: iOS

2 – CheckPoints


Yapmanız gereken: market, cafe veya alışveriş merkezlerinde kendinizi işaretleyerek, bu esnada aldıklarınızın resmini sürükleyerek ve hatta dostlarınızın CheckPoints’e aza olmasını sağlayarak para kazanabilirsiniz.

Hasılatınız: kazandığınız puanları Amazon.com, oyunlara ve daha aşırısına çevirebiliyorsunuz.

Platform: iOS | Android

3 – EasyShift


Yapmanız gereken: resim sürüklemek, fikir vermek veya bir mahsulün maliyetini kaydolmak gibi kolay misyonları yerine getiriyorsunuz. Birkaç vazife bitirdikten sonra terfi ediyorsunuz ve daha yüksek ödemeli misyonların kilidini açarak daha yüksek ödemeler alıyorsunuz.

Hasılatınız: ödemeler PayPal aracılığıyla yapılıyor ve 48 saat içinde hesaba geçiyor.

Platform: iOS

4 – App Trailers

Yapmanız gereken: uygulamalarla alakalı tanıtım videolarını izleyin ve para kazanın. Tanıtım videoları ile alakalı içten yorumlar yaparak uygulama geliştiricilerin video tanıtımlarını bitirmelerine takviyeci olun.

Kazancınız: izlediğiniz her video için yarım sent kazanabilirsiniz. Demoların sınanması karşılığında 9 sent ve 1 dolar arası ödeme yapılır. Bir dostunuzun sizin referansınızla aza olması karşılığında 50 puan kazan

5 – Iconzoomer

Yapmanız gereken: size verilen misyonların resimlerini çekin. Misalin öğle yemeğiniz, meşrubatınız veya giydiğiniz pabucun resmini çekin ve her çekimden para kazanınn öğle yemeğiniz, meşrubatınız veya giydiğiniz pabucun resmini çekin ve her çekimden para kazanın.

para-kazandiran-uygulama5

You Might Also Like

0 yorum