PAYONEER NEDİR? NASIL KAYDOLUNUR? VE NASIL PARA ÇEKİLİR?

PAYONEER NEDİR? NASIL KAYDOLUNUR?  NASIL PARA ÇEKİLİR?Payoneer nedir?

Payoneer,  bir çok bireysel ve tüzel kişileri bir araya getiriyor. Ayrıca işletmeler, profesyoneller, ülkeler ve para birimlerini yenilikçi bir biçimde kullanarak sınır ötesi ödeme platformuyla da birleştirerek küresel ticareti güçlendirir. Bugünün sınır tanımayan ve her şeyin rakamların etrafında döndüğü bir gerçek dolasıyla günümüz sayısal dünyasında Payoneer, 200'den fazla ülkeden katılan milyonlarca işletme ve profesyonelin kesintisiz bir şekile sınır ötesi ödemelerini kolaylaştırarak yeni müşterilere ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca, Amazon, Google, Getty Images  ve Upwork gibi önde gelen birçok şirket, Payoneer'ın toplu ödeme hizmetlerine güveniyor ve destekliyor olması da ayrı bir referans kaynağıdır.

Payoneer'ın hızlı, güvenli ve esnek bir yapıyı kullanarak düşük maliyetli çözümleri ile hem gelişmekte olan hem de bu pazarlardaki işletme ve profesyoneller, yerel olarak kolayca global  ödeme yapabilir/alabilir ve paralarını ödeyebilirler.


Payoneer'a nasıl kaydolabilirim?

http://link.tl/1pqie linke tıklayarak siteye giriş yapın (linke tıklayınca reklam ile karşılaşabilirsiniz iptal deyin sonra reklam süresi bitince REKLAMI GEÇ tıklayın siteye yönlendirileceksiniz) gerekli bilgileri girerek üye olun ve ödeme yönteminiz olarak Ödeme Yapıcıyı seçin. Ardından, kayıt düğmesine tıklayın ve 4 kayıt adımını tamamlayın.

Kayıt sırasında ihtiyacınız olacak olan yerel banka hesap bilgilerinizin kullanılabilir olduğundan emin olun.

1. Adım: Bilgilerinizi doldurun
2: Adım: Adresinizi ve telefon numaranızı girin
3. Adım: Parola oluşturun ve güvenlik sorunuzu ayarlayın
4. Adım: Yerel banka hesap bilgilerinizi eksiksiz girin


Eğer Payoneer başvurusunu yapmışsanız, Payoneer Hesabınıza giriş yaparak istediğiniz zaman hesap durumunuzu görebilirsiniz. Bunu Hesabım .sekmesinden yapabilirsiniz.

Yeni kayıtlar genellikle hemen gözden geçirilir. Hesabınız onaylanınca, ayrıntılı bilgi içeren bir e-posta onayı alırsınız. Bazı durumlarda, -bu genellikle güvenlik tedbiri içindir- kimlik, Kuruluş Belgesi, banka ekstresi veya diğer belgeler gibi ek ayrıntılar vermeniz istenebilir.

Payoneer Hesabınızdan nasıl para çekebilirsiniz?

Payoneer, küresel müşterilerin fonlarını almak için güvenli ve basit yollar sunar. Paralarınız Payoneer hesabınıza ulaştığı zaman yerel banka hesabınıza paranızı güvenli ve etkin bir şekilde aktarabilirsiniz. 
Hesabınızda para varsa, devam edin ve para yatırma düğmesini tıklayarak fonlarınızı geri çekebilirsiniz . Ayrıca aşağıdaki Yol gösterici basit talimatları uygulayın!

Para banka hesabınıza nasıl çekilir?


1.  Login tıklayın  Payoneer hesabınıza giriş için.

2. Menüden, Para Çek  Banka Hesabına gidin . 
Para çekme işlemini başlatmak için henüz bir banka hesabı eklemediyseniz, Payoneer hesabınıza banka ekleme hakkında yönlendirmeler içeren bir sayfa görürsünüz.

3. Para çekme istediğiniz döviz dengesini veya kart seçin 
4. Aşağıdaki örnekteki gibi çekme ayrıntılarını girin :
A. Para çekmek istediğiniz banka hesabını seçin. 
Yeni bir banka hesabı eklemeniz gerekiyorsa, burayı tıklayın veya Banka Hesapları eğiticisindeki talimatları uygulayın 
B. Çekilmek istediğiniz tutarı girin. öncelikle Sayfanın üstünde görüntülenen kullanılabilir bakiyenizi not edin.
C. İsterseniz, kayıtlarınız için bir açıklama girebilirsiniz. Bu zorunlu bir alan değildir.
5. simgesini tıklayın    para çekme özeti görüntülenecektir.
6. Para çekme işleminin ayrıntılarını inceleyerek her şeyin doğru olduğundan emin olun. Herhangi bir şeyi değiştirmeniz gerekiyorsa, Düzenle'yi tıklayın  ve gerekli değişiklikleri yapın.
7. Her şeyin doğru olduğuna emin olduktan sonra, bu işlemi onayladım onay kutusunu işaretleyin   ve Tamam'ı tıklayın  .
8. Bu kadar! Para çekme işlemini tamamladıktan sonra bir e-posta onayı alacaksınız ve paranız hesabınıza 3-5 iş günü içinde ulaşacak.

Para alırken hangi Payoneer ücretleri eklenir?


Ücretler hesap kullanımına bağlıdır. Ayrıntılı fiyatlandırma ve ücret bilgileri, kayıt sırasında "Ücretler" sekmesinin sol üst köşesinde görülebilir. Kayıt olduktan sonra, Hesabım'daki "Yardım" menüsünün altındaki "Fiyatlandırma ve Ücretler" sekmesine giderek de bilgi alabilirsiniz..

Umarım sizler için yararlı olmuştur yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim...

You Might Also Like

1 yorum