SÜPER KAZANÇ 10 GÜNDE 1000 TL


Bu sistemde sizde bizlerle ilklerden olmak ister misiniz?

ANKETLİO

Anketlio adından da anlayacağınız gibi, anket doldurma sitesi fakat diğerlerinden biraz farklı. Bunu da yazımı okumaya devam ederek anlayabilirsiniz.

Üye olduktan sonra anketlio‘dan kazanmaya başlayabilirsiniz. Anketlio’nun kurucu şirketi olan Dijital Yaşam Ltd. Şti. 1999 yılında kurulmuş saygın bir şirkettir. Bilişim sektöründe yaklaşık 19 yıldır faaliyet gösteren Dijital Yaşam bir çok projeye de  imza atmış ve kurucuları üniversitelerde eğitimler vermiştir.

Referansları ve projeleri incelendiğinde Dijital Yaşam şirketi herkesin kazancını eksiksiz ödeyecektir. Şirketin resmi internet adresi www.dijitalyasam.com.tr dir.

 Anketlio üyelerine 3 farklı kazanç fırsatı sunuyor ancak üyelik çeşitleri de mevcut ; 


Birinci bahsetmemiz gereken kazanç anket doldurarak kazanmak : Nakit para, hediye çeki, çekiliş hakkı, hediye ürün, indirim kuponu gibi avantajlar sunuyor. Bu kazanç şekli bizi eğlendirerek ve cep harçlığımızı çıkarabileceğimiz bir miktar. Fakat çok büyük kazançlar olmayacağını açıkçası söylemek gerekiyor.

Bir diğer yöntem davet ederek kazanmak : Bu kazanç sistemi Gold üye olup sisteme başkalarını davet ederek 10 derinlikten çalışma performanslarına göre çok yüksek oranlarda kazanabililirsiniz. Anketlio kazanılan 250 TL’nin tamamını 10 derinlikten yine bizlere dağıtıyor. Bizi en çok kazanç sağlayan bunlar olacaktır.Ayrıca gold üyelerinizin dolduracakları anketlerden kazandıklarının 1/4’ü oranında kazanç da sizlerin olacak. Yani Gold üye olunca, maksimum sayıda kişiyi davet etmemiz  ve üye olmalarını sağlamak akıllıca olacaktır.
Son olarak müşteri bularak kazamak : Üye olduktan sonra çeşitli platformlar aracılığı ile referans linkinizi yayınlayarak daha çok referans üyeye ulaşabilir ve bu Referans linkimize tıklayarak Anketlio’ya kurumsal başvuru yapanların anket yaptırmak adına ödeyecekleri anket yayınlama ücretlerden %20 komisyon kazanırsınız. Özellikle kurumsal firmalara çeşitli yöntemleri kullanarak ulaşabiliyorsanız bu kazanç şeklinden de yararlanabilirsiniz ve kazançlarınızı katlayabilirsiniz.

Aşağıdaki linke tıklayın ve siteye üye olun hemen kazanmaya başlayın!!!


You Might Also Like

0 yorum