YANDEX TOLOKA İLE GÜNDE 10 $ KADAR PARA KAZANMA


YANDEX TOLOKA İLE GÜNDE 10 $ KADAR PARA KAZANMA
Yandex toloka ile para kazanmak artık çok kolay. Nasıl mı? Görev yapıp para kazanabileceğiniz sistemlerden hatta en başında olanlardan biri de Yandex toloka’dır. Yandex kendi sistemini hatta arama motorlarını geliştirmek için müşteri görüşlerine önem veriyor. Böylelikle arama motoru sayfa gösterimlerinde sizlerin isteklerinize göre düzenlemeler yapıyor. Siz de verilen görevleri yaptıkça kazanıyorsunuz. Görev yaparken 10 cent ile 1 dolar arasında paralar kazanabiliyorsunuz.

Yandex aynı Google gibi mail adresi ile kayıt olduğunuzda aynı hesap ile tüm ürünleri kullanabiliyorsunuz. Papara ile ödeme almak mümkündür. Boş vakitlerinizde sizlere ek gelir kazanabileceğiniz bir yöntemdir. Tek başına yandex toloka sizlere yüksek paralar kazandırmaz ancak sitemizde anlattığımız diğer sistemlerle toplamda güzel gelirler kazanma şansınız olabilir.

İnternette verilen anlık görevleri yaparak, sitenin sunduğu reklamlara tıklayarak/okuyarak, müşteri gözüyle ürün yorumlayarak ve anket cevaplayarak para kazanmak mümkündür. Yandex toloka da beceri seviyenizi yüksek tutup +18 görevleri de almak istediğinizi belirtin. Diğer türlü neredeyse hiç görev gelmiyor. İngilizceniz varsa daha çok görev geliyor. Yandex şirketi resmi işlere dikkat ediyor. Ödeme talebinden sonra 15 gün içinde hesabınıza para yatıyor. Ödeme alt limiti ise 0.50 dolardır.

Önemli NOT: SKRİLL türkiyede paranızı transfer edemiyorsunuz kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

paparaya üye olup rahatlıkla kullanabilirsiniz.aşağıdaki linkten giriş yapabilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum