MOTORMONEY İNTERNETTEN PARA KAZANMA

ARTIK SCAM !!!

MOTORMONEY İNTERNETTEN PARA KAZANMAMerhabalar!!! Bugün sizlere MotorMoney adlı siteden bahsedeceğim. Motormoney, para kazanma yollarını araştırıken bir çok internetten kolay para kazanma sitelerinde karşınıza çıkmıştır. Ancak internet üzerinden para kazanmak cümlesi çoğu kişiye inandırıcı gelmese de kolay para kazanabileceğiniz sağlam web siteleri mevcut. Son zamanlarda Motormoney, kolay para kazanma sağlayan diğer bir deyişle kolay browser oyunlarından olan bir PTC sitesidir. Peki para kazanma nasıl olacak?

Öncelikle hızlı para kazanma sağlamadan önce kayıt nasıl olacağınızı anlatmaya çalışalım.

Aşağıda linkini vereceğim web sitesi adresine tıkladığınızda otomatik olarak motormoney e ait siteye ve kayıt bölümüne girmiş olacaksınız. Site dili Rusça olduğundan google chrome ile açıp siteyi Türkçeye çevirebilirsiniz. İsim, Mail adresi ve şifrenizi girerek hızlıca kaydınızı tamamlayabileceksiniz. Sonra hemen siteye girip online para kazanma yolu ile ilk kazancınızı yapabilirsiniz. Nasıl mı? Şimdi de site işleyişinden bahsedelim.


SOL MENÜ.

1. Kolay Yoldan Online Para Kazanma sağlamak için sol tarafta bulunan menüden resimdende göreceğiniz gibi seçenekler bulunmakta. Bu seçeneklerin başında araç satın alarak sınırsız en kolay para kazanma sistemi ile günlük Motormoney kolay para kazanma sağlayabileceksiniz. Ancak belirtmem gerekirse bu araçlar gücüne göre kazanç sağladıkları gibi bu ölçüde de araçların değeri artmaktadır. Yatırım siteleri gibi siteye yatırım yaparak araç filonuzu kurabilir ve daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin kararınıza bağlı eğer yatırm yapmak ve bunu risk olarak görüyorsanız sol menüden reklam izle para kazan yöntemiyle de para kazanıp ister çekebilir ister araç filonuza yeni araçlar katarak kazancınızı katlayabilirsiniz.

ARAÇLAR

2. Reklam İzle Para Kazan sistemiyle kolay para kazanma sağlayabileceğiniz seçenekte mevcut. Günlük sizlere sörf sitesi adı altında verilen sitelere girip reklamına göre bazen 40 saniye bazen 20 bazende 30 saniyelik reklamlar verilmektedir. Sitelere tıklayınca yeni site açılmakta ve süre sayfanın altında geriye doğru sayıma başlar. Bitince sol tarafta verilen rakam ne ise kutularda onu bulup tıklamanız yeterli. Ve ücret hemen hesabınıza yansıyacaktır.

3. Günlük ikramiye bonusunuzu alarak da kazancınızı katlayabilirsiniz. Bu da yine sol menüde Günlük Bonus adı altında bulabilirsiniz ve günlük para kazanma yöntemiyle kazançlarınızı kolay yoldan artırabilirsiniz.

4. Ücretli görevleri yaparak da Motormoney, kolay para kazanma kazancı elde edebilirsiniz. Bu da siteden en kolay para kazanma yolları bakımından seçeneklerden birisi.

5. Ortaklık programı ile de Motormoney kolay para kazanma sağlayabilirsiniz. Bunun için ortaklık linkiniz ile siteye müşteri sağlayarak kolay para kazanabilirsiniz.


Bu makalede sizlere Motor-Money isimli internetten kolay para kazanma yöntemini anlatmaya çalıştım. Umarım beğenmişsinizdir. Herkese iyi kazançlar dilerim ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmanızdan onur duyarız.  

Herkese iyi kazançlar dilerim ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmanızdan onur duyarız.
You Might Also Like

19 yorum

 1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Güzel bir kazanç kapısı

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. internetten para kazanmak çok iyi

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. bu sayfada birz daha kalabilirim

  YanıtlaSil
 7. temiz bilgiler kolay kazançlar için iyi çalışma

  YanıtlaSil