PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR
Cep telefonunuzdan indireceğiniz uygulamalar ile gelir elde edebilirsiniz. Yanlış duymadınız bu uygulamalar paypal hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz. Android ve Apple işletim sistemlerine sahip birden fazla cihaza sahipseniz uygulamalardan para kazanma şansınız artıyor. Uygulama indir görevleri yerine getirip para kazanma sistemi ile ek gelir elde edebilirsiniz.
Sadece Apple cihazlar için para kazandıran uygulamalar
Sadece Android cihazlar için para kazandıran uygulamalar
Anket doldurarak para kazanabileceğiniz uygulamalar
İşte bu mobil uygulamalar:

1. Easy Shift

Fotoğraf çekmek, yorum yapmak gibi basit görevleri yaptıkça para kazanıyorsunuz. Görevleri yerine getirdikçe yeni görevlerin kilidi açılıyor. App store ve Google play store’dan bu uygulamayı indirebilirsiniz.


2. App Trailers

Hem Android hem de Ios platformunda olan uygulama da uygulamanın tanıtım videolarını izliyorsunuz ve uygulama indirerek puan topluyorsunuz. Paypal aracılığıyla hesabınıza ödeme alıyorsunuz.


3. Iconzoomer

Size fotoğraf çekimi görevleri verilir. Bu işleri yaparak para kazanırsınız. Android ve Ios ortamından indirebileceğiniz bu programdan Paypal aracılığıyla ödeme alabilirsiniz.


4. Pact

Spor yaparak para kazanabilirsiniz. Pact ile anlaşma yapıp yaptığınız her egzersizden para kazanırsınız. 1 dolar civarında bir fiyat alırsınız. Yapmadığınız her egzersiz için ceza olarak ödeme yaparsınız. Sadece spor değil meyve ve sebze yeme gibi sağlıklı yaşam konularına Paypal ile ödeme alabilirsiniz ve Android ve Ios platformundan programı indirebilirsiniz.


5. Phewtick

Yeni insanlarla tanışıp qr kodunu programa ekleyince para kazanıyorsunuz. Hem yeni insanlar ile tanışırsınız hem de para kazanabilirsiniz. Kazandıklarınızı nakit olarak alabilirsiniz. Android ve İOS ortamından bu uygulamayı indirebilirsiniz.


6. Whaff Reward

Kullanıcılarına para kazandıran bir diğer uygulama da Whaff Reward uygulamasıdır. Uygulama indirip para kazandıran mobil bir uygulamadır. Android platformundan indirebilirsiniz. Paypal ile ödeme yapılıyor.

7. Tapporo (aktif değildir)

Verilen görevleri yapıp oro biriktiriyorsunuz. Oroları belli bir limite ulaştırdığınızda para olarak alabiliyorsunuz. 3000 oro 5 dolarlık paypal hediyesi demektir.  Aldığınız orolar ile Amazon hediye çeki ve uçak bileti gibi alışverişler yapabilirsiniz.


8. Ebates

Ebates ile alışverişlerinizden para kazanabiliyorsunuz. Anlaşmalı olduğu mağazalardan yapılan alışverişlerden sonra ödediğiniz tutardan bir miktar iade alıp geri para kazanabilmek mümkündür. Ya da yine aynı alışveriş yaptığınız mağazalardan hediye kupon alabiliyorsunuz. Sadece Android telefonlardan programı indirebilirsiniz.


9. Snap by Groupon

Grouphon ile anlaşmalı marketlerde yapacağınız alışverişlerde faturanın resmini çekip yolluyorsunuz. Yaptığını alışverişin bir miktarı size iade ediliyor. Hesabınızda 20 dolar olunca parayı çekebiliyorsunuz. Ios ve Google Play’den indirebilirsiniz.


10. Slidejoy

Hızlı para kazanma yöntemlerinden biri olan Slidejoy akıllı telefon ekranınız kilitliyken ekranınıza gelen reklamlardan para kazanıyorsunuz. Bu yöntemle aylık 15 dolar kazanabilirsiniz. Sadece Android telefonlarda kullanabilirsiniz.

11. Feauturepoints

Hala aktif olan uygulama indirerek para kazanabileceğiniz kaliteli bir uygulamadır. İyi kazandıran mobil uygulamalardan bir tanesidir.


12. Bounty

Türkiye merkezli şirketin yaptığı bir uygulamadır. 30 liraya ulaşınca paranızı ödüyor. Gayet kullanışlı ve başarılı bu uygulamayı mutlaka indirin diyoruz.

You Might Also Like

7 yorum