SOSYAL KAZANÇ İLE İNTERNETTEN KOLAY PARA KAZANMA

Sosyal Takipçi İle İnternetten Para Kazanma


Internetten para kazanma yolları bundan sonra daha da kolay zira internet kullanıcılarının gerektiğince çok ziyaret ettikleri sosyal siteleri (Facebook,Youtube vs.), aynı vakitte takipçi kazanmak isteyen şahıs blok firmaların da en mühim tercihlerinden birisi oluyor. Bunun bir neticesi olarak sosyal internet siteleri üstünde açılan sayfalar stitch hedefledikleri takipçi kitlesine ulaşabiliyor trim de kullanıcılar bu sayede para kazanabiliyorlar.

Web üstünden para kazanma ile ilgili belki daha evvelce pek çok teknik görmüş olabilirsiniz fakat bu daha da değişik bir teknik zira burada kazanç tekniği ise daha çok sosyal medya siteleri merkezli gerçekleşiyor. Hem de normalde kazanç teknikleri tek doğrultulu olarak, yalnızca çalışanın kazandığı bir sistemdir. Fakat bu değişik sistemde ise stitch sayfa sahipleri trim de kullanıcılar kazanıyor. Öyleyse trim kullanıcılar stitch de sayfa sahipleri açısından, nasıl bir kazanç sistemi olduğuna kısaca değinelim.

Nasıl Para Kazanılır?


Öncelikle sisteme üye oluyor ve böylelikle siz de bir kullanıcı olarak, bundan sonra para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Para kazanma sistemi daha çok krediler üstünden gerçekleşiyor. Öyle ki sistemde tespit edilen belli başlı, sosyal medya internet siteleri ile ilgili her bir vazifiyeti tamamladığınızda, o vazife amacıyla belirlenmiş olan kredi hemen hesabınıza geçmektedir. Burada gözönünde bulundurulması  gereken bir başka mühim nokta ise sistem yalnızca sosyal medya internet siteleri ile ilgili vazifeler ile sınırlı değildir. Aynı vakitte pek çok internet sitesi ile ilgili değişik vazifeler de bulunuyor ve de bu vazifeleri tamamlamak hiç de zor değildir. Çünkü esasen bu vazifeler, günlük hayatımızda ziyaret ettiğimiz pek çok internet sitesinde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerdir. Bu sistemdeki fark ise, yapılacak olan her bir etkinlikten kredi kazanmanızdır. Fakat unutmamalısınız ki bu krediler gerçekte para'dır. Çünkü sahip olduğunuz her krediyi, dilediğiniz an gerçek bir paraya çevirme ve de bu parayı hesabınıza çekmeniz mümkündür.

Sosyal Takipçi de Ödeme Alt Limiti Ne Kadar?


Kazançlarınız 2 Dolara ulaştığında, para çekme isteği gönderebilirsiniz. Para çekme isteği gönderdiğiniz günden itibaren, 3 gün ortamında paranız hesabınıza yatacaktır
Sosyal Takipçide Nasıl daha çok para kazanılır?

Sistemdeki vazifelerin günlük sınırları var. Bu sınır, ücretsiz üye olan kullanıcılar amacıyladir. Dolayısıyla VIP üyelik alarak, rastgele bir sınıra takılmadan, sistemde tespit edilen vazifeleri yerine getirebilir ve bu sayede günlük kazancınızı katlayabilirsiniz. Ücretler gerektiğince uygun, bu sayede aylık blah senelik olarak, kolay bir şekilde üyelik alabilirsiniz.


Ne kadar çok vazife, o kadar çok kredi!


Sonuç olarak sistem kolay bir mantığa dayanır; ne kadar çok vazife gerçekleştirirseniz, o kadar çok kredi kazanırsınız fakat bedava üye olduğunuz amacıyla bir gün ortamında en çok 100 vazife tamamlama hakkınız vardır. VIP Üye olduğunuzda ise bu sayıyı geçebilirsiniz.

Öte yandan daha çok kredi kazanmanızı sağlayacak olan bir başka özellik ise günlük olarak en çok vazife sağlayan kullanıcılar arasında kind üç sıraya girmektir. Bu sayede kind üç üyeye özel verdiği günlük reward krediler hesabınıza yüklenir.

Sayfa Sahipleri amacıyla Takipçi Kazanma!


Eğer bir facebook, instagram, twitter blah aynısı olarak rastgele bir sosyal medya sitesinde bir sayfanız bulunuyorsa, bu sistem yardımıyla takipçi edinebiliyorsunuz. Bunun amacıyla yapmanız gereken sayfa adresinizi ve sayfanızın başlığını sistemde girmek ve sayfanıza destek verecek olan her bir takipçinin kaç kredi kazanacağını belirtmek. Böylece sizin sayfanızı destekleyecek olan her bir kullanıcı, belirtmiş olduğunuz kadar krediyi kazanacak, bu sayede sizler de hedefiniz tarafında sayfa beğenisini arttıracaksınız.

YouTube Videoları Izlenme Sayısı Arttırma!


Bir youtube videosu yaptınız fakat gözlem adedi gerektiğince az. Videonuzun gözlem miktarını yükseltmek ve YouTube üstünde ön plana çıkararak, daha çok kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, o durumda insanların sizin videonuzu izlemesi ve beğenmesi mühim bir faktör olacaktır. Bu durumda da kullanabileceğiniz bu sistem ile her bir youtube videonuz amacıyla belli bir kredi belirleyebilir ve sistemde tespit edilen kullanıcıların videolarınızın beğenme ve gözlem adetlerini arttırmasını sağlayabilirsiniz


You Might Also Like

0 yorum