2018 En İyi Küçük İş Fikirleri

2018 En İyi Küçük İş Fikirleri

Amerikalı girişimci, yazar ve motivasyon konuşmacısı Robert Kiyosaki şöyle diyor: “Zengin ve fakir bir insan arasındaki tek fark, onların zamanlarını nasıl kullandıklarıdır.”
Modern teknoloji çağımızda ve sınırsız fırsatlarımızda, yaşayan yoksullar bir çeşit seçenek haline gelmiştir. Herkes, yasal olarak ne yapabileceklerini bildikleri takdirde, amaçlarını yerine getirmek için ekstra para kazanabilir.
Haneleri çalıştırmak veya çocuklara yüksek eğitim sağlamak için fazladan para arayan ebeveynler, modaya uygun şeyleri satın almak isteyen gençler ve yaşlılar , emeklilik ve birikimden kurtulmak isteyenlerin hepsi küçük bir işletmeyle ekstra para kazanabilir.
Kim bilir, bir gün de çok zengin olabilirsiniz.

101 Küçük İşletme Fikirleri

Burada, 101 küçük işletme fikrinin bir listesini sunuyoruz. Muhtemelen, aradığınız mükemmel bir fikir bulacaksınız.
küçük iş fikirleri

Çevrimiçi Küçük İşletmeler

İşte çevrimiçi yapabileceğiniz harika iş fikirlerinin listesi

1- SIBER GÜVENLIK HIZMETLERI

Siber güvenlik, günümüzde küçük ve büyük şirketler ile endişe duyuyor. Büyük firmalar, internet ve şirketin bilgisayar sistemlerini hack, phishing, spyware ve fidye-ware saldırılarını önlemek için izleyen ayrıntılı siber güvenlik departmanlarına sahipken, küçük kuruluşlar bu altyapıyı karşılayamazlar. BT uzmanları evden online olarak küçük bir işletme başlatabilirler.

2- İÇERIK YAZIMI / BLOGLAMA

Hızlı Tüketim Malları (FMCG) üreticileri, bankaları, gazeteleri ve diğer pek çok küçük işletme fikri, günümüzde ürün incelemeleri gönderen içerik yazarlarına güvenmektedir. Şirket web sitelerindeki bu bağımsız incelemeler özelliği. Diğer işletmeler, ürünleri ve hizmetleri tanıtmak için bağımsız bloglar yayınlamaktadır. Harika yazma becerileriyle, bir içerik yazma ve bloglama işi açabilirsiniz.

3- YAZILIM GELIŞTIRME

Amerikalılar 2016 yılında online alışverişe 360.3 milyar dolar harcadılar. Bu rakamın 2021 yılına kadar 630.4 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Sonuç olarak, e-perakendeciler müşterileri çekmek için daha hızlı ve kullanıcı dostu mobil uygulamalar gerektirecek. Ayrıca, muhasebeye, vergi hesaplamasına ve diğer amaçlara yönelik çeşitli yazılımlara olan talep zaten yüksektir. Yazılım geliştirme konusunda uzman BT uzmanları için bu, çevrimiçi olarak büyük küçük işletme fikirlerinden biridir.

4- VERI ANALIZI

Hemen hemen her şirket, harcama modelleri, web sitelerine erişen kişilerin demografisi, alışveriş ve internet kullanım eğilimleri, işlem kalıpları ve diğer pek çok şey gibi ayrıntıları bilmek istiyor. Veri analizinde uzman kişiler, küçük bir işletmeyi online olarak açarak şirketlere hizmet sunabilir.

5- ÇEVRIMIÇI DÜZENLEME

Ham videoları düzenlemek, altyazı eklemek, ses parçaları eklemek, evden veya küçük bir ofisten çevrimiçi olarak gerçekleştirebileceğiniz bazı görevlerdir. Reklam şirketleri, üreticiler, TV kanalları ve diğerleri, hizmetin dış kaynaklarına başvurabilecekleri iş aramaktadır. Gerekli becerilere, yazılıma ve donanıma sahipseniz, çevrimiçi düzenleme işini deneyin.

Satış & Pazarlama başlamak için en iyi küçük işletme

6- AĞ PAZARLAMA İŞI

ağ pazarlama işi
Ağ Pazarlama veya Çoklu Seviye Pazarlama (MLM), satış için yetenekli insanlar için en iyi küçük işletmelerdir. İşinizi açmak için Cutco, Amway, Avon Cosmetics ve diğerleri gibi büyük Amerikan MLM şirketleri ile işbirliği yapın.

7- SIGORTA ACENTESI

Hayat, sağlık, araç ve ev sigortası almak zor olabilir. Bu nedenle, potansiyel müşteriler bir politikanın çeşitli yönlerini açıklayabilecek ajanları ararlar. Sigorta şirketleri ayrıca satışlarını arttırmak ve pazar payını artırmak için acentelere bağımlıdır. Bazı finans ve sigorta bilgisi ile, bu oldukça kazançlı bir küçük işletme.

8- EMLAK AJANSI

Gayrimenkulle uğraşmak ABD'de çok karlı olabilir. İnsanlar evleri, kendi finansal durumlarına uymak için ya da iş yerlerini değiştirirken taşırlar. Büyük bir emlak şirketi ile bağ kurabilir ve alt-ajan olarak çalışabilir veya kendi işinizi kurabilirsiniz.

9- KIRTASIYE MALZEMELERI

Kırtasiye herkes tarafından öğrencilerden küçük ve büyük firmalara ihtiyaç duymaktadır. Antetli kağıt, zarf, makbuz ve fatura defteri gibi kırtasiye malzemeleri temin etmek için okullardan ve ofislerden sipariş alınız.

10- GRAFIK TASARIM

Bir bilgisayar kullanarak reklam, kırtasiye, logo, davetiye ve diğer birçok şeyi tasarlayın. Bu ABD'de sürekli gelişen bir iş. Bununla birlikte, bu küçük işletme için yüksek seviyeli bir yaratıcılığa ihtiyacınız var.

Yiyecek ve İçecek İşletmeleri

11- HOTDOG VE BURGER STALL

Küçük bütçeli girişimciler için, bir mahalle hotdog ve burger durak size ekstra gelir ve onun iyi iş fikri getirecektir. Kendi popüler sosislerini ve burgerlerini daha popüler hale getirecek şekilde tadı damara çeviren eşsiz bir tada sahip olun.

12- GIDA KAMYON IŞ FIKRI

gıda kamyonu iş fikri
ABD'de bir gıda kamyonu kurmak oldukça basit. Kullanılmış bir aracı satın alabilir ve yiyecek kamyonu için özelleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, mutfak ekipmanı çok daha pahalıya mal olabilir. Buna rağmen, gıda kamyonu size yıl boyunca gelir sağlar.

13- REÇELLER VE SOSLAR

Kitlesel olarak üretilen reçel markaları şekerle yüklenirken, soslar da onaylanmış olsalar da aşırı dozda koruyucu maddelere sahiptir. Bunun yerine, yapay katkı maddeleri içermeyen reçeller ve soslar geleneksel tariflerle hazırlanır. Sağlık bilincinde büyük bir pazar bulacaksınız.

14-BITKISEL İÇECEKLER

Dünyanın diğer bölgelerinde olduğu gibi, ABD'de yerli bitkiler, kökler, meyveler ve çiçeklerden yapılan yerli bitkisel ilaçlar da bulunmaktadır. Bu geleneksel tarifleri tutun ve koşu parkurlarında ve spor sahalarında satılabilecek bitkisel içecekler hazırlayın.

15- FIRINLAR VE PASTALAR

n kek işini pişirir
Çerezler, hamur işleri, unlar ve kek çeşitleri ile yaratılmış ekmekler - bunları istemeyen kim? "Sıcak kek" gibi satılan bu ürünleri pişirmek için ev fırını ve mutfak becerilerini kullanın.

Yazma en iyi ev iş fikrinden biridir

İşte evden en iyi iş fikirleri. Burada 50'den fazla ev tabanlı işletme bulabilirsiniz .

16- YAZILI ÖZGEÇMIŞLER

İyi eğitimli iş arayanlar, kendi Özgeçmiş, Özgeçmiş veya Biyo-Verilerini yazarken başarısız oluyorlar. ABD'nin İngilizce konuşulan bir ülke olmasına rağmen, bu belgelerin iş aramaları için hayati öneme sahip olduğu çok az şey vardır. Gerekli yeteneklerle bu küçük işi açabilirsiniz.

17-HIKAYELER

Gerçeklere ya da kurguya dayanan orijinal hikayeler, yayıncılar tarafından kitap ve dergiler için hızla çekilir. Alternatif olarak, hikayelerinizi Amazon ve diğer benzer web siteleri tarafından çevrimiçi yayınlanarak düzgün bir gelir elde edebilirsiniz.

18- YERINE YAZMA

Çoğu zaman, sınırlı yazı ve dil becerilerine sahip kişiler, bir belgeyi, makaleyi veya hikayeyi yazmaları için başkalarını işe alırlar. Ancak yazar isminiz olsa da eser isimleri altında yayınlanmaktadır. Hayalet yazarlığı denen bu uygulama, ABD'de oldukça yaygındır. Bununla birlikte, hayalet yazar olarak Fikri Mülkiyet Haklarınızın bir feragatini imzalamanız gerekecektir. Anlamı, makaleye dair hiçbir iddianız yok.

19- İŞ PLANLARI

Her küçük işletme fikri, hava durumu, bir başlangıç ​​ya da yeni bir işletme , özellikle risk sermayesi, kalabalık-kaynak kullanımı ya da diğer borç verenler tarafından para istiyorlarsa, büyük bir iş planı gerektirir Finansal piyasalar hakkında biraz bilginiz varsa bu kazançlı işlere girmek oldukça kolaydır.

20- METIN YAZARLIĞI

Her şirket, reklam şirketlerine büyük reklamlar, etiketler ve diğer tanıtım materyalleri oluşturma yetkisi veremez. Eğer çekici sözler ve tanıtım materyalleri yazmak için bu yaratıcı düşünce çizgisine sahipseniz, bu küçük işletme yazım fikri fikri sizin için harikadır.

Yaratıcı küçük iş fikirleri

21- GELINLIKLER

Bu özel gün için gelinlikler ve elbiseler yapmak son derece kârlıdır. 10.000 ABD Dolarının altındaki yatırımlarla başlayabileceğiniz büyük ev tabanlı küçük işletme fikirlerinden biridir. Yeni ve benzersiz stiller oluşturmak için dünya çapında düğün giyimindeki son trendleri takip etmelisiniz.

22-THRIFT MAĞAZASI

Birçok insan birkaç nedenden dolayı yeni veya nadiren kullanılmış giysiler satmaktadır. Ya boyut yanlıştır ya da tasarım ve stili sevmezler. Bu kıyafetleri satın alarak ve küçük bir kar için satarak bir tasarruf mağazasını açabilirsiniz.

23- KONFEKSIYON ONARIMI

En sevdiğiniz gömlek, pantolon veya elbise üzerinde hafif bir yırtılma ya da yırtma kolayca oluşabilir. Gardırobunuzdaki pahalı bir giysiyi bertaraf etmekten ziyade, bir şekilde darmadağın veya tamir edilmesi iyi bir mantıktır, hasar gizlenir. Hasar görmüş giysileri tamir eden bir dükkan açabilirsiniz.

24- TERZILIK

Söylemeye gerek yok, bu yıl boyunca bir iştir. İnsanların neredeyse her şey için terziye ihtiyacı var - elbiseler dikerek özel perdeler ya da keten yapmak. Bu, ABD'de herhangi bir yere açabileceğiniz ev tabanlı küçük bir iş fikri. Tek ihtiyacınız olan yüksek kaliteli bir dikiş makinesi ve diğer küçük malzemelerdir.

25- MODA TASARIMI

Ünlü moda tasarımcısı Coco Chanel, sadece tek bir yaratımla zenginleşti. Modaya ilgi duyanlar bir tasarımcı stüdyosunu kolayca açabilirler. ABD ve Avrupa'nın yanı sıra dünyanın diğer ana pazarlarındaki moda trendlerini takip etmelisiniz. Yaratıcılık burada önemli bir rol oynar.

Vücut ve Güzellik başlamak için başka bir en iyi küçük işletme

26- DÖVMELER VE VÜCUT PIERCING

Bazı eğitim ile evden veya küçük bir stüdyodan dövmeler ve vücut piercing hizmetleri sunabilirsiniz. Bir zamanlar gangsterlerin ve uyuşturucu bağımlılarının dayanak noktası olarak düşünüldüğünde, dövmeler ve vücut piercing artık patlayan bir moda trendi.

27- GELENEKSEL KOZMETIK

Herkes vücut, saç ve cilt bakımı için ev tedavileri ve çareler konuşur. Ama aslında bu formülleri evde yapmakla ilgili çok az şey var. Evde geleneksel kozmetik ve güzellik ürünlerini doğal ürünlerle hazırlayın ve butiklerle veya çevrimiçi satış yapın.

28- EL YAPIMI SABUN

İnsanların ticari olarak üretilen banyo sabunlarında kullanılan bileşenlere karşı uğradıkları alerjiler artık el yapımı sabunların büyük ölçüde örgütlenmemiş sektörünün gelişmesine yardımcı oluyor. İş kurmak kolaydır ve minimum yatırım gerektirir.

29- GÜZELLIK BAKIMI / GÜZELLIK SALONU

Günümüzde, kadınlar hem erkekler hem de güzellik tedavisi arıyorlar. Güzellik uzmanı olarak beceri kazanın ve evinizden kendi güzellik bakım salonunuzu veya güzellik salonunuzu açın. Kozmetik ve ilgili ürünler hakkında bilgi sahibi olmanız koşuluyla, kendi tedavi ve tedavilerinizi tanıtabilirsiniz.

30- SAÇ STILISTI

saç stilisti
Saç stilistleri her zaman iş halindedir. Herkes ünlü bir saç stili için spor yapmak istiyor. Bir saç şekillendirme salonu veya salonu açarak bu talebi pazarda karşılayabilirsiniz. Tabii ki, küçük işletmenizin başarılı olması için gereken beceri ve eğitimi edinmeniz gerekecek.

Sağlık ve Fitness

Sağlık ve Fitness alanında en iyi başlangıç ​​iş fikirlerinin listesi aşağıdadır.

31- YOGA / AEROBIK EĞITMENI

Bugünlerde herkes bir fitness manyağı. Yoga ve aerobik, fitness sağlamak için harika bir yoldur. Bir çok birey, çift ve aile, evlerinin mahremiyetinde Yoga ve aerobik öğrenmeyi ve bunu yapmayı tercih etmektedir. Bu hizmeti büyük bir gelir için sunabilirsiniz.

32- SPOR ANTRENÖRÜ

Herhangi bir spor dalında uzmansanız, hizmetlerinizi tek veya grup öğrenciler için özel bir koç olarak sunun. Okul takımlarına katılmak isteyen çocuklar ve gençler, favori sporları için özel antrenörler ararlar.

33 - GARAJ SPOR SALONU

Garajınızdaki spor salonunu açarak tüm egzersiz makinelerini, ağırlıkları, halterleri ve diğer benzer şeyleri iyi bir kullanıma koyun. Mahallenizdeki kişileri üye olarak davet edin ve makul bir ücret alın. Alternatif olarak, kullanılmış eşya pazarında eşya satın alın ve küçük bir garaj spor salonu kurun.

34- HIKES & TREKS

yürüyüş düzenlemek
Bulunduğunuz yere yakın orman ve dağlık bölgelere yürüyüş ve yürüyüşler düzenleyin. Maceraları ve eğlenceyi birleştiren hafta sonu gezileri için ailelerin, gençlerin ve büyük çocukların gruplarını düzenleyin. İlk yardım ve tıbbi acil durum becerilerinin yanı sıra trekler ve yürüyüşler düzenlemeyi amaçladığınız alanlar hakkında doğru bilgi sahibi olmanız gerekir.

35- YAZ VE KIŞ KAMPLARI

Her yaştan insan gruplar halinde kamp yapmayı sever. Tüm yaş gruplarından insanlar için yaz ve kış kampları düzenleyin. İnsanları meşgul eden ve eğlendiren oyunları ve diğer aktiviteleri gerçekleştirin. Aç karnı beslemek için bir şefin hizmetlerini listelemek zorunda kalacaksınız.

Anne ve Çocuk Bakımı

Kadınlar için en iyi ev iş fikirleri listesi aşağıdadır .

36- DOULA SERVISI

Bu küçük işletmeler sadece kadınlar içindir. Hemşirelik ve ebelikte bazı beceriler ile, hamile anneler için Doula hizmetleri sunabilir. Sıklıkla kadınlar doğum kontrol enfeksiyonlarından korkmak için bir doğum hastanesine gitmekten çekinmektedirler. Doula servisi, kadınların bebeklerini evlerinin rahatlığında teslim etmelerini sağlar. Bir doula ayrıca anne ve çocuğa doğum sonrası bakım hizmeti verir.

37- CRECHE

Evinizden veya küçük kiralık binalardan Creche veya küçük bebek bakım hizmeti verilebilmektedir. Çocuklarınızın dikkatinizi eğlendirmek için oyuncak, oyuncak ve diğer çocuklara yatırım yapmalısınız. Creche çalışan çiftler arasında yüksek talep görüyor.

38- BEBEK OTURUŞU

Bebek bakım hizmetleri önemli bir öğede bir kreşten ayrılır: Bebek bakıcılığı müşterinin evinde sağlanır. Ebeveynleri uzaktayken, hizmete ihtiyaç duyan aileler, bebekler ve yeni yürümeye başlayan çocuklara bakmak için sizi bir yere çağırır. Saat başı ödeme alacaksınız. Daha büyük bir iş için bebekler ve yeni yürümeye başlayan çocuklarla uğraşırken birkaç genç ya da kadın işe alın. Onlara iş başına ödeme yapabilirsiniz.

39- SONRASI BAKIM VEREN

Yeni teslim edilmiş kadınlar için bakım yapmak muazzam beceriler gerektirir. Bu kadınlar için küçük bir iş fikri. Ek olarak, yeni doğanlarla ilgilenmek için de beceri gerektirir.

40- PRAM KIRALAMA

pram kiralama iş
Bu iş fikri ABD'de momentum toplanıyor. Birkaç çocuk arabası satın alın ve bunları yenidoğan ve bebeklerle birlikte ailelere kiralayın. Çocuk arabaları da çiftler tarafından kiralanırken, uzak bir yere giderken çoğu zaman hantaldırlar.

Yaşlı Vatandaşlar İçin Küçük İş Fikirleri

41- BAKICI

Ya yaşlılara bakım verebilir veya daha büyük bir iş açmak için birkaç eğitimli el kiralayabilirsiniz. ABD'de, bu iş çok kazançlı ve yaşlı vatandaşlar genellikle yerliler olamaz çünkü yabancı ülkelerden bakıcılar işe.

42- TAMIRCI

Yaşlılar için tamirci hizmetleri sunmak, satın alma, kuyrukta beklemek, yaşlıları sürmek veya formları ve formaliteleri tamamlamak gibi işleri yürütmeyi içerir. Büyük bir işletme için, birkaç ekstra dolar için çalışmaya istekli gençlerin hizmetleri.

43- ÖZEL DIYET AŞÇI

Beslenme ve mutfak becerileri hakkında bazı bilgilerle, bu işletmeye girebilirsiniz. Ya yaşlıların ikametlerinde özel diyetler pişirebilir veya ikram için evinizde yemek hazırlayabilirsiniz. Yaşlılar için özel yemekler arasında düşük şeker, düşük sodyum, glutensiz yemekler ve sağlık sorunları nedeniyle tüketilen diğer bir dizi yiyecek bulunur.

Gençler için yeni iş fikirleri

İşte Gençlerin yapabileceği işlerin listesi

44- UYGULAMA DOSYASI

Gençler ayrıca, başvuru formlarını çevrimiçi olarak doldurmak için küçük bir işletme açabilir ve çeşitli hizmetler için kağıt alabilirler. Ancak, en uygun okul ve üniversite başvuru formlarını doldurmak, burs ve burs taleplerini ve benzeri diğer şeyleri doldurmaktır.

45- EĞITIM TUTORU

eğitim öğretmeni
Belirli konularda yetkin öğrenciler bir işi öğretmen olarak açabilirler. Bu gençler için çok kolay ve sıfır yatırım iştir. Tek ihtiyacınız olan şey, küçük yaştakilere ve meslektaşlarınıza olağanüstü yeterliliğe sahip olduğunuz konularda koçluk yapmaktır.

46- KARIYER DANIŞMANI

Bu, özellikle profesyonel niteliklere sahip olan yetişkinler için küçük bir iş fikri. Mesleğinizdeki kariyer seçenekleri ve en iyi yüksek eğitimi alabilecekleri yerler hakkında gençlere danışmanlık yapabilirsiniz.

47- GENEL DANIŞMAN

Herkes yaşamın her aşamasında atasözü 'ıstıracı teyze ya da ızdırap amca' ihtiyacı var. Genel bir danışman, insanların karşılaştığı sorunları duyacak ve durumu aşmak veya atlatmak için onlara en iyi şekilde tavsiyelerde bulunacaksınız. İnsan psikolojisinde yetenekli olanlar bu işi kârlı bulacaktır.

48- BISIKLET KIRALAMA

Birkaç kullanılmış bisiklet al ve onları gençlere ve yetişkinlere kirala. Bisiklete binmek sağlıklı bir egzersizdir ve birçok kişi yakınlarda giderken araba kullanmak yerine bisiklet kullanmayı tercih etmektedir. Ancak, birine yatırım yapmazlar ve kiralık bisikletleri ararlar.

Uzmanlaşmış küçük işletme fikirleri

49- FITNESS EĞITMENI

Fitness eğitmeni olarak uzmanlık kursları, ABD'deki büyük spor salonları ve fitness kurumlarından temin edilebilir. Kalifiye olduktan sonra fitness eğitmeni açabilirsiniz. Anlamı, çeşitli egzersiz teknikleri, diyet ve sağlıklı yaşam tarzları için fitness meraklıları koçluk yapacak.

50 - YÜRÜYÜŞ TURLARI

Birkaç turistik mekana sahip bir kasaba veya şehirde ikamet ediyorsanız, yürüyüş tur paketleri sunabilirsiniz. Bu, yerli ve yabancı turistlerin şehrinizin ana alanlarına rehberli bir yürüyüş turu yapmasını ve bu yerler hakkında bilgilendirilmesini içerir.

51- DÖVIZ

ABD'de, döviz alım satımı oldukça kolaydır ve karmaşık belgeleri içermez. Dünyanın en büyük paralarını satın almak için bu küçük işi, Amerikan Doları karşılığında turistlerden veya tam tersi olarak açabilirsiniz. Bu işi kârlı hale getirmek için, döviziniz üzerinde tercihli oranlar sunmak için bir banka veya borsa ile bir anlaşmaya ihtiyacınız olacaktır.

52- POSTA FRANCHISE

Birkaç global ve yurtiçi posta firması ABD'de girişimcilere bayilik sunmaktadır. Bu küçük işletme fikri çok büyük yatırım gerektirmez. Ancak, iadeler çok yüksektir. Diğerleri arasında UPS, PostNext ve Postal Annex + gibi şirketler ile franchise fırsatları arayın.

53- SIĞIR SARSINTILI

Sığır sarsıntılı ABD'de tercih edilen gıdalar listesinde yüksek kalmaya devam ediyor. İyi beceriler ve eşsiz baharat karışımları ile, kendi markası olan sığır sarsıntısını başlatabilirsiniz. Ürününüzü başarılı hale getirmek için uygun et işleme, hazırlama teknikleri ve harika paketleme gereklidir.

54- SIHHI TESISAT HIZMETLERI

Tesisatçılar ABD genelinde yüksek talep görüyor ve yüksek gelir elde ediyor. Gerçekten de, çeşitli yerlerde, bu sızdıran boruyu veya tıkanmış tahliyeyi düzeltmek için bir tesisatçı almak kolay değildir. Bu küçük işletmeye girmek için gerekli araçlara ve ekipmana yatırım yapın. Tecrübeli bir tesisatçı tarafından çıraklık yaparak ticaretin birkaç hayati püf noktasını öğrenebilirsiniz.

55- MORINGA YAĞI

Küçük bir Moringa Oil press yaklaşık 2,500 ABD dolarıdır. Moringa, "davul sopaları" olarak da adlandırılır, ABD'nin kıyı bölgelerinde bolca yetişir. Kurutulmuş Moringa tohumlarından yağ çıkarmak çok kazançlıdır. Bu yağ, üst düzey güzellik ve cilt bakım ürünlerinde kullanılır veya sağlık takviyesi olarak tüketilir. Kalıntılar hayvan yemleri olarak satılmaktadır.

56- AEROPONIC TARIM

Aeroponik çiftçilik, sebze yetiştirmek için hızlı bir zemin oluşturan nispeten yeni bir konsepttir. Aeroponik çiftlik sebzeleri, toprağa bağlı olmadıkları için organik sebzelerden daha sağlıklı kabul edilir. Aksine, besin maddelerini havada nemden emer.

57- ORGANIK SEBZELER

Küçük bir 'mutfak bahçesi' ile veya arka bahçenizden, organik sebzeler yetiştirmeye başlayabilirsiniz. Organik sebzeler ve otlar büyük talep görmeye devam ediyor ve büyük ölçekli üreticiler genellikle küçük dükkanları atlıyor.

58- BALIK ÇIFTLIĞI

Tarım alabalık, yayın balığı ve diğer tatlı su türleri harika bir iş fikri. Herhangi bir enstitüden bir balık çiftliğini işletmek için gerekli becerileri edinebilirsiniz. Premium olarak satılan yüksek kaliteli balık çiftliği için birkaç su tankına ve yeraltı suyuna ihtiyacınız olacak.

59- BAHÇE HIZMETLERI

Kim harika bir bahçe istemiyor? Ama herkes güzel bir bahçe yapmak için gereken yeşil parmaklara sahip değil. Bu, bahçecilik tutkusu olan ve bitkileri, sulama ve gübreleri yetiştirme hakkında bilgi sahibi insanlar için harika bir ev-tabanlı iştir.

60- ÇIÇEKÇI

Bitkiler ve bitkiler konusunda hala bir çiçekçi dükkanı açmayı düşünebilirsiniz küçük bir iş fikri. Yatırım düşüktür ancak yüksek yaratıcılık gerektirir. Tasarım buketleri, çelenkler ve diğer çiçek aranjmanları. Ayrıca düğünlerde ve diğer kutlamalarda çiçek süslemeleri için sipariş alabilirsiniz.

61- GEREKLILIKLER MAGA EĞITMENI

Bu suç döneminde, kendini savunma her vatandaş için hayati bir şeydir. Krav Maga, isyankar İsrail Savunma Kuvvetleri tarafından kullanılan bir savunma aracıdır. Bu yetenekte eğitim ABD'de mevcuttur ve eğitmenler yüksek talep görmektedir.

62- EL IŞI HEDIYELER

İnsanlar genellikle hediye almak için ne alacağı konusunda kafa karıştırılır. Müşteriler tarafından sipariş vermek için el işi hediyeler sunabilirsiniz. Bu hediyeler çok özel ve piyasada yüksek bir fiyat emrediyor.

63- MASÖZ

Holistik tıp ABD genelinde gün geçtikçe popüler hale geliyor. Ve masaj çok aranan böyle bir terapidir. Tabii ki harika bir masaj için bazı beceriler gerektirir. Bununla birlikte, Uzak Doğu'dan eğitimli personel istihdam ederek masöz hizmetini de açabilirsiniz.

64- KRIPTO-PARA BIRIMI MADENCILIĞI YENI IŞ FIKIRLERINDEN BIRIDIR.

Madencilik kripto-para-anlam izleme işlemleri Bitcoin, Ethereum, LiteCoin ve diğerleri için işlemler ve kitap tutma için İnternet verileri çok karlı. Eğitim ABD genelinde kolayca kullanılabilir. Bu küçük işletmeyi evden açabilir, ancak mükemmel grafik kartına sahip çok güçlü bir bilgisayara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bitcoin ya da benimki gibi başka bir kripto para biriminde ödeme alırsınız .

65- YATAK-N-KAHVALTI

Tüm turistler bir otelde, motelde ya da tatil evinde kalmaktan hoşlanmaz. Bir çok turist evde veya aileler tarafından sunulan küçük yatak-kahvaltı konaklamalarında kalmayı tercih etmektedir. Sistem, gizliliği tercih eden ileri teknoloji iş seyahatindeki gezginler arasında en popüler olanıdır. Evinizde yeterli oda varsa, BnB hizmetleri sunuyoruz.

66- OMEGA-3 YUMURTALARI

Bir Gıda ve İlaç İdaresi ve diğerleri bile sağlık yararlarını tartışıyorlar, Omega-3 güçlendirilmiş yumurtalar ABD'de hızla popüler hale geliyor. Omega-3 yağ takviyeli gıda ile küçük bir tavuk çiftliği ve yem tavuğu açmanız gerekiyor. Omega-3 takviye edilmiş yumurtalar, geleneksel muadillerinin fiyatını üç kez veya daha fazla tutar.

67- BIOHAZARD ATIK BERTARAFI

Küçük hastaneler ve tıbbi klinikler , kan ve diğer örnekler, pamuklu şutlar, kullanılmış enjeksiyon iğneleri ve şırıngalar gibi biyo-tehlikeli atıkları bertaraf edecek tesislere sahip değildir Bu işi bir garajdan açabilirsiniz. Yok edilen atıkları bertaraf etmek için atıkları, elektrikli bir yakma fırını ve uygun tesisleri toplamak için uygun kaplara ihtiyacınız olacaktır.

68- EL YAPIMI DONDURMA

Piyasada yükselen düzinelerce dondurma markası varken, hiç kimse el yapımı dondurmalar için talebi geçemez veya yerine getiremez. Bunun nedeni el yapımı dondurmaların yapay tat ve renklerden oluşmasıdır. Mağazalarda satılık evden yoğurt ve meyve bazlı dondurmalar yapın.

69- AROMA TERAPI YAĞLARI

Bu küçük işletmeye girmek için iyi bir petrol basınına yatırım yapmanız gerekecektir. Çiçeklerden, köklerden, meyvelerden, yapraklardan, meyvelerden ve bitkilerden gelen kokulu yağların alınması oldukça zor olabilir. Ancak, çabalarınızı haklı çıkarmaktan daha fazlasını verir.

70- MÜZIK DERSLERI

Çocuklar ve gençler bazı müzik enstrümanlarını çalmayı öğrenmek için çok hevesli. Gitar, klavye ve perküsyon davulları popüler ve en başarılı küçük iş fikridir. Bu enstrümanların herhangi birini oynamakta usta olmanız şartıyla, bir müzik koçluğu sınıfını açabilirsiniz.

71- PROTEZ ATÖLYESI

Her diş hekimi, istemciler için protez gerektirir. Protez kalıpları diş klinikleri tarafından sağlanmaktadır. Bu diş hekimleri tarafından sağlanan özelliklere göre bunları oluşturmanız gerekir. ABD'deki tüm diş hekimliği ürünleri ve hizmetleri, yüksek bir ücrete tabidir.

72- ANTIKA TAMIR

Antikaların onarılması, titizlikle uğraşmayı, sanat anlayışını ve yaratıcı becerileri gerektirir. Bu evden kurabileceğiniz oldukça kolay bir iştir. Bu aile yadigarı, antika mobilya ve diğer benzer şeylerin onarımını içerir.

73- GLAMOUR STÜDYO

Selfie'lerin egemen olmasına rağmen, herkes göz alıcı görünümlü resimler istiyor. Çok yüksek çözünürlüklü kameralar, aydınlatma ekipmanı ve bir ev stüdyosu ile donatılmış, göz alıcı resimler sunan bir iş açın.

74- PORTRELER

Portreler yapabilen güzel sanatlar profesyonelleri harika bir iş açabilirler. Kendi portreleri zengin ve ünlü bir aşktır. Mükemmel portreler için para ödüyorlar. İş genellikle müşterinin tercih ettiği yerlerde yapılacağından, çok fazla yatırım yapmanıza gerek yoktur.

75- ORGANIK GÜBRELER

ABD'deki mağazalar, süpermarketler, restoranlar ve haneler, büyük miktarlarda yiyecek tüketmektedir. Eşyaları toplayabilir, bir kompost haline getirebilir ve bu ürünlerden yüksek kaliteli gübre üretebilirsiniz, aksi takdirde boşa harcanır.

76- DIL SINIFLARI

ABD'de Güney Amerika, Doğu Avrupa ve Asya'dan gelen göçmenler hayallerini sürdürmeye çalışıyorlar. Binlerce yabancı öğrenci de yüksek öğrenim için ABD'ye geliyor. Amerikalıların konuştuğu şekilde İngilizce öğrenmeleri gerekiyor. ABD İngilizce'de koçluk dersleri, özellikle yabancı öğrenciler için koçluk yapmak için harika bir iş.

77- ÇEVIRI HIZMETLERI

Amerika'nın dış ülkelerle olan ticaretinin artmasıyla birlikte, yasal ve ticari belgelerin İngilizce'den yabancı dillere ve tam tersine mükemmel kalitede çevirilere ihtiyaç duyulmaktadır. Yabancı dilde akıcı olanlar için bu, kurmanın çok düşük maliyetli olduğu küçük bir işletme fikridir.

78- DÖVÜŞ SANATLARI EĞITIMI

Yetişkinler kadar öğrenciler de sıklıkla dövüş sanatlarını öz savunma için öğrenmek isterler. Karate, dünyadaki ve ABD'deki en popüler dövüş sanatlarından biridir. Karate uzmanı olarak, evde veya sınıfta öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

79- İTHAL MALZEME

ABD'de ithal kostüm takı ve ev dekorasyonu için talep üzerine şaşıracaksınız. Yabancı satıcılardan internetten bu tür ürünleri satın alın ve bunları bir ev mağazasından veya çevrimiçi olarak satmaktan ödünç alın.

80- İNCE KAHVE

Starbucks, Kolombiya ve Costa'nın gibi devlerden rekabet etmeyin. İyi demlenmiş bir kahve, kapuçino ve diğer benzer içecekler herkesin istediği bir şeydir. Bu işletmeyi küçük bir mağazadan veya cadde tarafındaki duraklardan kurabilirsiniz.

81- EGZOTIK ŞARAPLAR

Bir çok Amerikalı, üzüm dışındaki meyvelerden yapılan egzotik şarapları denemek ister. Bu işi fermantasyon süreci ve şarap yapımı hakkında biraz bilgi sahibi olarak deneyebilirsiniz. Egzotik şaraplarınız için muz, durian, mango ve çeşitli meyveler içeren yüksek şeker içerikli meyveler kullanın.

82- TEMIZLIK HIZMETLERI

Bazı iyi temaslar ve yeterli personel ile, ofislere ve evlere temizlik hizmeti sunan küçük bir işletme açabilirsiniz Bu iş yıllık sözleşmeler üzerinde çalışır. Anlamı, size uygun fırsatlar vurmak ve büyük temizlik personeli var olmak koşuluyla, yıl boyunca gelirden emin olabilirsiniz.

83- FOTOĞRAF RESTORASYONU

Yüksek kaliteli tarayıcı, fotoğraf düzenleme yazılımı ve araçları ile donatılmış iyi bir bilgisayar, evden bir fotoğraf restorasyon iş açmak. İş, eski resimleri daha iyi göstermek için soluk resmi geri yükleme, ayrıntıları silme ve dokunuşları içerir.

84- LAMBALAR VE FENERLER

Kağıttan, camdan, ahşaptan, kumaştan ve diğer malzemeden yapılmış lambalar ve fenerler, tasarımı ve yaratımı kolaydır. Eşsiz fenerler, özellikle eski veya yabancı tasarımlara dayalı olanlar, pazarda bir prim satmak.

85- TIBBI ÇAY

Boğaz ağrısı, soğuk algınlığı ve uykusuzluk gibi çeşitli rahatsızlıkları tedavi eden çayların demlenmesi için kullanılan eski ve yabancı yemek tariflerini tutun. Bu otlar ve baharatların bir karışımını yapın ve şifalı çay olarak satın.

86- YOUTUBE VIDEOLARI

Kaptan Sparklez sıradan bir YouTube meraklısı öğretici videolar yaparak milyonlarca dolar nasıl yaptığını gösteren bir örnektir. Eğiticiler oluşturmayı ve YouTube'dan kazanmayı düşündüğünüz şeyler hakkında harika teknik bilgiye ihtiyacınız var İlginç videolar için görüntüleyenlerden yok.

87- GÜVENLIK HIZMETLERI

Şirketlere ve bireylere güvenlik görevlileri, korumalar, fedai ve CCTV gözetim hizmetleri verin. Bu işletme için çeşitli yetkililerden lisans almanız gerekir. Ayrıca, ateşli silahlara biraz yatırım yapmak zorunda kalabilirsiniz.

88- BINA BAKIM

bina bakım işi
Dış ve iç sıva ve boya, döşeme ve diğer işleri restore ederek eski binaları korumak, inşaat sektöründe yeterli tecrübeye sahipseniz göz önünde bulundurmanız gereken bir şeydir. Bu iş sözleşmeler üzerinde çalışır, yani düzenli gelirden emin olduğunuz anlamına gelir.

89- ELEKTRIK İŞLERI

Binalarda elektrik bağlantılarının sürdürülmesi son derece uzmanlaşmış bir alandır. Tüm kabloların ve elektrik şebekelerinin ve anahtarların endüstri standartlarının yanı sıra yangın ve güvenlikle uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. Elektrik mühendisliği deneyimi olanlar bu işe girebilir.

90- CIHAZ TAMIRLERI

Ekmek kızartma makineleri, klimalar ve ısıtıcılar, karıştırıcılar ve diğer rengarenk malzemeleri gibi ev aletleri tamir etmek oldukça kolaydır. Bu becerileri çevrenizdeki herhangi bir eğitim enstitüsünden edinebilirsiniz. İş evden veya küçük bir atölye veya hatta garajınızdan başlatılabilir.

91- MÜZIK ENSTRÜMANI ONARIMI

Son derece uzmanlaşmış küçük bir işletme fikri, gitarlar, kemanlar, klavyeler ve perküsyon davulları gibi müzik aletlerinin onarımıdır. Bir kez daha, bu becerileri hizmet sunan herhangi bir büyük mağaza ile çırak tarafından öğrenilebilir. Reklamı iyi tanıtmanız ve rekabetçi fiyatlar sunmanız şartıyla çok kazançlıdır.

92- HAŞERE KONTROL HIZMETLERI

haşere kontrol servisi
Bir haşere kontrol servisini açmak için, pestisitler ve diğer kimyasallar hakkında ve onların güvenli kullanımı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Yatırımınız böcek ilacı püskürtücüler, fümigasyon ekipmanı, kemirgen öldürücü ve böcek ilaçları satın almaya gidecek. ABD'nin bazı eyaletlerinde ve eğitimde lisans gerekebilir.

93- RÜZGAR ÇANLARI

Dekoratif rüzgar çanı yapmak, kadınlar için küçük iş fikirlerinden biridir. Metal, porselen ve ahşabın yanı sıra sürtünme üzerinde sonorous melodiler sağlayan diğer malzemelerle rüzgar çanı yapabilirsiniz.

94- ARAÇ RESTORASYONU

Araç restorasyon işi, geleneksel bir garajdan büyük ölçüde farklıdır. Araç onarımı, insanların eski değerleri için koruduğu eski otomobillerin ve motosikletlerin tamamen elden geçirilmesini içerir. Bu küçük işletmeyi garajınızdan açabilirsiniz, ancak otomobiller ve motosikletler hakkında doğru bilgiye ihtiyacınız olacak.

95- FILATELI MAĞAZASI

İnternet, güneş altında hemen hemen her ülkeden, posta pulları ve ilk gün kapakları, hatıra konuları ve albümler gibi diğer postaların yeni sayılarını sipariş etmenizi mümkün kılar. Yapmanız gereken tek şey, dünya çapında posta departmanlarına küçük abonelik ücretleri ödemek, bu size eşyalarınızı postalayacaktır. Kredinizi istediğiniz zaman yeniden şarj edebilirsiniz. Bu pullar ve posta kırtasiye ürünleri, koleksiyonculara veya filatelistlere çok yüksek primler satıyor.

96- EVCIL HAYVAN BAKIM İŞ FIKRI

evcil hayvan bakımı iş fikri
Hayvanlara düşkün ve evcil hayvanlara nasıl davranacağınızı biliyorsanız , evden ya da kiralık bir evden bir evcil hayvan bakımı işletmesi başlatın . İnsanlar tatil veya iş için seyahat ederken kedileri, köpekleri ve evcil hayvanlarını bu tür işlerle ilgileniyorlar.

97- NEON İŞARETLER

Tüm işletmeler, adını ve diğer ayrıntılarını görüntülemek için neon tabelalar gerektirir. Bu küçük işletme, 10.000 ABD Doları ve sizin garajınızdan ya da evinizden yatırım yapılabilir. Yaratıcılık bir zorunluluktur ve bu tabelaları yapmak için bazı kalifiye elemanlar gerektirir.

98- ETKINLIK PLANLAMA VE YÖNETIMI

Kuşkusuz, etkinlik planlama ve yönetimi alanında devler var. Ancak bu hizmeti doğum günü partileri, okul piknikleri, aile buluşmaları ve diğer benzer etkinlikler için sunabilirsiniz. Ayrıca, müşteriler için isteğe bağlı hizmetler olarak catering ve eğlence de ekleyebilirsiniz.

99- ETNIK EATERY

ABD'de yaşayan çeşitli ülkelerden gelen insanlarla, herkes kendi topraklarından yiyeceklerin tadına bakmak için can atıyor. Yabancı bir göçmen olmanız ve etnik grubunuzun lezzetleri konusunda iyi bir eğitim almanız gerekiyorsa, bu tür yiyecekler sunan bir yemek açın.

100- MIKRO BIRA FABRIKASI

Bu küçük iş fikri, biranın nasıl demleneceğini bilmeniz koşuluyla son derece karlı olabilir. Microbreweries, sadece çok sınırlı bir coğrafi bölgede veya tek bir restoranda satılan çok küçük miktarlarda çok kaliteli bira üretmektedir. Bu küçük bir işletme olsa da, geniş alan ve uygun ekipmana ihtiyacınız olacak.

101- VEGAN YEMEK

vegan_food_business
Binlerce Amerikalı, hayvansal kaynaklı herhangi bir üründen yoksun yiyeceklere yönelirken, girişimciler için yeni bakış açıları açılıyor. Soya sütü bazlı dondurma, yumuşatıcılar ve sağlık içecekleri için bir satış tezgahı açabilirsiniz. Parlak taraf ise, bu tür gıdalara olan talep, mevcut tedarikçilerin yerine getirebileceğinden çok daha fazla.
İSTATISTIKLER YÜKSEK SESLE KONUŞUYOR
ABD, dünyadaki 34 milyon milyonerin yüzde 46'sına ev sahipliği yapıyor. Tam tersine, ülke ayrıca 2015 sayımına göre yüzde 13,5'lik bir yoksulluk oranına sahip. Anlamı, o yıl yaklaşık 43.1 milyon Amerikalı yoksulluk içinde yaşadı.
ABD'deki milyonerlerin bu kadar yüksek sayıları kanıtlarsa, insanlar buna zengin bir şekilde saldırabilir. Açıkçası, bazı milyonerler atalarının servetlerini miras aldılar. Yine de, biri birkaç yıl önce büyük bir şirkete dönüşen küçük bir işletmeyi başlatmak için inisiye etti.
Kimse 43,1 milyon Amerikalı fakir arasında sayılmak istemiyor. Milyoner olmak herkesin hayalidir. Bunu başarmak için bir yere başlamalısın. Böylece, küçük bir işi başlatmak, bu hedefe doğru atabileceğiniz ilk adımdır.
NEDEN KÜÇÜK IŞLETMELER?
ABD'deki herhangi bir büyük şirkete bir bakış, küçük işletmeler olarak başladı. Gerçekten de, bu işletmelerin bazıları çok mütevazi başlangıçlara sahiptir:
  • Evden ve garajdan başlayan şirketler: eBay, Nike, YouTube, Walt Disney, Microsoft, Amazon, Apple, Dell, Harley Davidson, Virgin, Google, Mattel ve diğerleri.
  • Paylaşılan konutlar ve küçük restoranlar: Facebook, Airbnb, Pizza Hut. McDonald's, Starbucks, birkaç isim.
SONUÇ OLARAK
Bir mikro bira fabrikasına mı yoksa küçük bir ev tabanlı işletmeye mi baksanız da, girişiminizin sermayesinin bulunması oldukça kolay olabilir. Bazı dış kaynaklara ihtiyaç duyan küçük bir işletme kurmanıza yardımcı olabilecek risk sermayesi kapitalistleri, başlangıç ​​inkübatörleri ve kalabalık fonlama platformları vardır. Bununla birlikte, çoğu küçük işletme, yatırım ve büyüklükten ziyade yaratıcı fikirler nedeniyle başarılı olur.
Listelediğimiz küçük işletmelere girişmeden önce, gerekli becerilere sahip olduğunuzdan emin olun. Girişimcilik sadece kişisel deneyiminiz ve bilginiz ile harmanlandığında başarılı olur.

You Might Also Like

0 yorum