Ayda 1000 $ + Ödeyen En İyi Para Kazanma Uygulamaları


Ayda 1000 $ + Ödeyen En İyi Para Kazanma Uygulamaları34


uygulamalar yapma parası
Akıllı telefonumuzu satın almak için çok para harcıyoruz, ancak akıllı telefonumuzun tam potansiyelini kullanmıyoruz. Hayatımızı kolaylaştıracak birçok uygulama ve özellik var ve böyle bir özellik uygulamalarla para kazanabiliriz.
Akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz yüzlerce para kazanma ve iyi bir gelir elde etme şansı var. Ama burada size daha az zamanda daha fazla gelir veren 20 en iyi dereceli uygulamayı gösteriyorum.

20 En İyi Para Kazanma Uygulamaları

Yükleyebileceğiniz Android ve iOS kullanıcıları için bu en iyi para uygulamalarının ayrıntılarını bulun. İşte onlar--

1) Swagbucks

Bugüne kadar, Swagbucks, bilgisayarınızı kullanmanın sıkıntısı olmadan, hareket halinde ve boş saatlerde ekstra para kazanmak için uygulamalar yapan Amerika'nın favori parası arasında yer alıyor. SB Cevap olarak adlandırılan, Swagbucks bu uygulama kullanımı çok kolaydır.
tarz
Kayıt olduktan sonra, iş seyahatleri sırasında veya boş zamanlarında çevrimiçi çevrimiçi ankete katılabilirsiniz. Ek olarak, SB Answer ayrıca yerel alışveriş deneyiminizin yorumlarını yakın çevrenizdeki belirli mağazalarda da yayınlamanıza izin verir. Swagbucks çevrimiçi anket topluluğuna sadece uygulamaya kaydolarak katılabilirsiniz .
SB Answer, hizmetlerine 150 milyon ABD Doları değerinde ücretsiz alışveriş (hediye) kartı alan 18 milyon üyeye sahiptir. SB Cevaplar ABD ve bazı diğer ülkelerde para kazanmak için en sıcak çevrimiçi anket uygulamalarından biridir.

2) Para Kazanmak

Para Kazan herhangi bir iPhone veya Android telefona indirilebilen uygulamalar yapan en popüler paralardan biridir.
Make Money uygulaması, videoları izlemek, ücretsiz uygulamaları denemek, anketleri tamamlamak, fikir vermek, test hizmetleri, onaylar ve ürünlerin, hizmetlerin ve uygulamaların ücretsiz denemeleri gibi basit görevleri tamamlayarak fazladan para kazanmanızı sağlar.
para kazanmak
Make Money ile video oyunlarının ücretsiz beta versiyonlarını da oynayabilirsiniz. Kazançlarınız, PayPal üzerinden minimum ödeme limitine ulaşıldığında ödenir.

3) TaskBucks

TaskBucks, öncelikle Hindistan ve Hindistan alt kıta sakinlerine yönelik bir online anket ve görev uygulamasıdır. Amerika'nın Swagbucks tarzını çeşitli şekillerde takip ediyor. Bu, kullanımı kolay olan ve çevrimiçi anketleri tamamlamanıza, ürün yorumlarını yayınlamanıza, uygulama tarafından istenen deneyimleri yazmanıza ve diğer küçük görevleri tamamlamanıza olanak tanıyan Android için para kazanma yöntemlerinden biridir.
taskbucks
Karşılığında, online alışverişten ön ödemeli cep telefonlarının şarj edilmesine kadar her şey için kullanabileceğiniz Paytm hesabınıza para ödersiniz.

4) CashPirate

CashPirate kolayca para kazanmak için uygulamalar yapan en iyi para biridir. Nane Paraları gibi, para kazanmak, ücretsiz ürünleri denemek, video izlemek ve arkadaşlarınızı yönlendirmek için uygulamaları indirebilirsiniz.
cashpirate
Tavsiyelerinizin her birinin, başvurularının% 5'ini kazanacağınız% 10 kazanç kazanabilirsiniz.
Kazançlar için "Coins" terimini kullanırlar ve 2500 jeton kazandığınızda, kazancınızı PayPal hesabınızdan kolayca çekebilirsiniz.
Bu uygulama 42.000 memnun kullanıcıdan 4.5 / 5 olarak değerlendirildi. Sitenin güvenilir olduğu anlamına gelir.

5) Google Görüş Ödülleri

Google fikir Ödülleri, size herhangi bir nakit ödeme yapmayan uygulamalar yapma parasıdır. Ancak, Play Store'daki Android uygulamaları, Google Müzik, Kitaplar, Dergiler ve filmleri kullanabileceğiniz Google Play Kredileri ile sizi ödüllendiriyor.
Google
Burada, bir ürün hakkındaki görüşünüzü Google'a bildiren küçük bir anketi tamamlayarak kazanabilirsiniz . Google, tüketici deneyimini arayan şirkete yönlendirir.
Kaydolduktan sonra her hafta size anketler verecek ve ödüller 25 sentten 1 dolara ve hatta daha fazla olabilir.

6) Ibotta

Ibotta, günlük alımlarda paranızı geri almanızı sağlayan uygulamalar arasında yer alıyor. Alışveriş, seyahat, yemek veya diğer işlemlerden önce Ibotta'yı kontrol etmeniz gerekir. Birkaç özel teklife sahip olan uygulama ile satın alma, para tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.
ibotta
Ayrıca, çevrimiçi mağazaların öne çıktığı yerler, Ibotta üzerinden yaptığınız harcamanın bir kısmını size geri verir.
“Geleneksel 
kuponlar, indirimler veya promosyon kodlarıyla uğraşmak zorunda kalmadan para tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak lider marka ve perakendecilerle çalışıyoruz .
Para kazanmak için farklı marka, mağaza ve uygulamalardaki tonlarca ürüne günlük kuponlar için giriş yapın. Çevrimiçi kuponlarımız ve indirimlerimiz sayesinde müşterilerimiz geri ödeme için 220.000.000 $ 'lık para kazanmıştır, ”diyor Ibotta web sitesi.

7) Yeniden Sarılabilir

Yeniden düzenlenebilir uygulama, kredi aldığınız Google Opinion Rewards gibi uygulamalar yaparak paraya benzemeyen gerçek para öder. Bu özel uygulama ne yazıkki sadece ABD'de yaşayan kullanıcılar içindir.
rewardable
İşiniz çevrimiçi bir görevi tamamlamak veya bir mağazada birkaç soruya cevap vermek. Seçtiğiniz işe bağlı olarak 5 ile 20 dolar arasında ödeme yapabilir. Size PayPal üzerinden ödeme yapıyorlar.

8) Gigwalk

Yeniden Sarılabilir gibi, Gigwalk da ABD'deki insanlar ve Kanada'nın bazı bölgelerinde kullanılabilir.
gigwalk
Gigwalker, ödevleri tamamlayarak para kazanmanızı sağlayan uygulamalardan biridir. Farklı yerlerin fotoğraflarını çekebilir, el ilanları veya broşürler dağıtabilir veya gizemli bir alışverişçi olabilir.
Bu tür para kazanma uygulamaları, sokaklarda dışarı çıkmak zorunda kalabileceğiniz zahmetlidir. 5 ila 20 $ arasında yapabilirsiniz.

You Might Also Like

32 yorum

 1. Bir konu ancak bu kadar açıklayıcı ve betimleyici olabilirdi. Bu tür konuların devamını ve de sizlerin başarılarını diliyorum.

  YanıtlaSil
 2. zaman ayırmak gerek diye düşünüyorum

  YanıtlaSil
 3. evet mükemmel aynen böyle devamet dostum :)

  YanıtlaSil
 4. Süper Programlar ellerinize sağlık çok güzel olmuş

  YanıtlaSil
 5. evet mükemmel aynen böyle devamet dostum

  YanıtlaSil
 6. başarılı bir paylaşım olmuş

  YanıtlaSil
 7. Güzel bir uygulama tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 8. OLDUKÇA BAŞARILI KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM

  YanıtlaSil
 9. güzel uygulamalar bütünü tşk

  YanıtlaSil
 10. ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ SAĞOLUN teşekkürler

  YanıtlaSil
 11. çok teşekkür ederim güzel bir yazı olmuş

  YanıtlaSil
 12. Çok tskr ilgilenmek lazim

  YanıtlaSil
 13. çok teşekkür ederim güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

  YanıtlaSil
 14. Süper Programlar ellerinize sağlık çok güzel olmuş

  YanıtlaSil
 15. başarılarınızın devamını dilerim.

  YanıtlaSil
 16. Süper Programlar ellerinize sağlık çok güzel olmuş

  YanıtlaSil
 17. araştırılma çok iyi yapılmış tebrik ederim

  YanıtlaSil
 18. Süper Programlar ellerinize sağlık çok güzel olmuş

  YanıtlaSil
 19. helal olsun çok iyi olmuş

  YanıtlaSil
 20. çok iyi olmuş

  YanıtlaSil
 21. 1000 dolar herkez bir göz atmalı

  YanıtlaSil
 22. Harika ve süper bir site gerçekten herkese tavsiye ederim. Denemekte fayda var. Wooowww olağan üstü gerçekten.. Eee daha ne duruyorsun…

  YanıtlaSil