Ayda 1000 $ + Ödeyen En İyi Para Kazanma Uygulamaları (Devamı)

9) CheckPoints

Yine burada para kazanmıyorsunuz ama bir bakkaldaki eşyaları taramak, bir alışveriş merkezindeki eşyaları ve diğer işleri kontrol etmek gibi şeyler yapmak için puan kazanıyorsunuz.
kontrol noktaları
Ayrıca oyun oynamak ve video izlemek için puan kazanırsınız. Daha sonra bu noktaları gadget'lar, hediye kartları ve diğer ödüller ile kullanabilirsiniz. Bu, alışveriş yapanlara yönelik uygulamalar yapmak için gerçekten iyi bir paradır.

10) Uygulama Fragmanları

Uygulama fragmanları gibi uygulamalar yapmak için para, kullandığınız uygulama hakkında dürüst deneyiminizi vererek geliştirilebilir. Uygulamanın uygulama hakkında ne kadar iyi veya kötü olduğunu incelemeniz gerekiyor.
uygulama fragmanları
Bir video izlerseniz yarım sent alırsınız ve bir demoyu denemek için 10 sentten 1 $ 'a kadar yapabilirsiniz. Ayrıca referanslar için de puan kazanıyorsunuz.

11) Nakit Ödüller'e dokunun

Dokunma Nakit Ödüller, hareket halindeyken veya boş zamanlarında para kazanmak için popüler bir uygulama olarak ortaya çıkan android için hızlı para kazanma uygulamaları arasındadır. Android telefonunuzdan bu uygulamayı Google Play'den indirebilirsiniz. Çevrimiçi kayıt işlemini tamamladıktan sonra, farklı etkinliklerle para kazanmaya davet edileceksiniz.
paraya dokunun
Bu aktiviteler, akıllı telefonunuzu değerlendirmek için video ve reklamların izlenmesini, yeni uygulamaların herkese gösterilmeden önce test edilmesini ve bilgisayar oyunlarının beta sürümlerinin oynatılmasını içerir. Buna karşılık, Tap Cash Rewards, PayPal ve birçok tanınmış çevrimiçi mağaza için ücretsiz alışveriş kuponları ile nakit sunuyor.

12) Slayt

Bu, yeni başlayanlar için uygulamalar yapan kafa karıştırıcı paralardan biridir. Para kazanmak için iki Slide uygulaması vardır: Biri çeşitli satın alımlar için çevrimiçi ödeme yapmanıza izin veren ve belirli görevleri tamamlamanız için nakit sunan bir başka. Slide, Hindistan ve Pakistan'da çok popüler.
kaymak
Burada ücretsiz videoları izleyerek veya yaptığınız şeyleri paylaşarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca, Slide ayrıca bir yönlendirme programı vardır. Anlamı, başvurduğunuz her üye için puan kazanır ve Slayt uygulamasını kullanmak için başarıyla kaydolursunuz.
Slayt, aynı uygulama üzerinden para öder, ön ödemeli cep telefonu numaranızı satın alırken veya yeniden şarj ederken çevrimiçi ödemeler için kullanılabilir.

13) ShopKick

ShopKick, yoğun bir alışverişçiyseniz para kazanmak için başka bir en iyi uygulama. Herhangi bir mağazaya girebilir ve hediye kartları veya kupon için kullanabilirsiniz.
Shopkick
Alışveriş yaparken para kazanabilirsiniz. ShopKick, bir hediye kartı için en az 2 $ öder.
Üstelik en iyi bölüm, uygulamanın tamamen ücretsiz olmasıdır. Android platformu için Google Play'den alabilirsiniz.

14) SlideJoy

SlideJoy, trend haberleri kontrol etmek ve kilit ekranınızın kilidini açmak için para kazanmanızı sağlar. Slidejoy size nakit olarak öder veya kilit ekranınızda trend haberleri ve reklamlar için hediye kartlarında ödüllendirir. “PayPal hesabınıza nakit para ödülleri veya favori perakendecilere / markalara hediye kartı ödülleri ekleyin.
slidejoy
Siteye, Slijoy'dan aldığınız parayı hayır kurumlarına para vermek için bağışta bulunabilirsiniz ”diyor. Slidejoy kayıt kullanıcıları, cep telefonlarını her kullandıklarında para kazanabilirler. “Telefonunuzu her açtığınızda, kilit ekranınızda haberler veya promosyon ile bir kart alacaksınız” diye ekliyor.

15) ChampCash

Champcash, küçük görevleri tamamlamak için para teklif eden uygulamalar yapan En İyi para alanında çok yeni bir katılımcıdır. Champcash bir yönlendirme programı yürütüyor. Bu, ChampCash uygulamasını indirir ve arkadaşlarınızı takip edecek şekilde yönlendirirsiniz.
champcash
Şikayet ettiğiniz kişiler tarafından yapılan her başarılı indirme için Champcash size küçük bir miktar para ödüyor. ChampCash, ancak büyük bir yakalama ile birlikte geliyor. Uygulamayı yükledikten ve başarıyla kaydettikten sonra, yalnızca daha fazla uygulama yüklemek ve video indirmek için ödeme alırsınız.
Bu nedenle, cep telefonunuzun söz verilen ödülleri almadan önce indirmeniz gereken para ve videoları yapmak için bu ekstra uygulamalara uyum sağlamak için yeterli belleğe sahip olduğundan emin olun. Tazminat, Amazon Hindistan ve Flipkart için alışveriş kuponları şeklindedir.

16) iPoll

iPoll ayrıca ödeme yapan en iyi anket uygulamalarından biridir. Bu, anketler almanıza ve para kazanmanıza olanak veren android için uygulamalar yapan paralardan biridir.
ipoll
iPoll, iTunes ve Amazon kredisi için size nakit ve kredi ödeyecektir. Farklı anketler seçebilirsiniz, herkesin alabileceği bazı anketler ve herkesin alabileceği bazı kısıtlamalar vardır.

17) Viggle

Viggle ile iyi para kazanabileceğiniz başka bir uygulama. Televizyon seyrederken ve müzik dinlerken para kazanabilirsiniz.
viggle
TV şovunu izlemek veya müzik albümlerini dinlemek için ödül puanları alırsınız. Viggle Live ile canlı bir TV programı izlerken anketleri tamamlayarak puan kazanabilirsiniz.

5) Konuşma Zamanını Kazanın

Adından da anlaşılacağı gibi, para kazanmayacaksınız ancak 'Earn TalkTime' uygulamasını kullanarak ücretsiz konuşma süresi kazanabilirsiniz. Böyle para kazanma uygulamaları ile ücretsiz konuşma süresi kazanmanın çeşitli yolları vardır.
konuşma zamanı
Diğer ücretsiz mobil uygulamayı yükleme
Yeterli bir bakiyeye sahip değilseniz, 'Konuşmayı Kazan' dan Kredi alabilirsiniz.
Bir web sitesinde kaydolarak kazanın
Premier tekliflerini keşfedin
Herhangi bir sitede alışverişte ekstra indirim
Anketleri yanıtlama ve çevrimiçi anketler yapma
Videoları izleme
Arkadaşlarına gönderme

19) Receipt Hog

Nakit makbuzunuzu Receipt Hog'a göndererek, alışverişinizden ücretsiz para kazanmanın gerçekten kolay ve eğlenceli yolları .
domuz
Sadece 3 adım
  1. Herhangi bir satıcıdan herhangi bir şey satın alın
  2. Nakit makbuzunuzun bir resmini yazdır
  3. Ve ödeme alın!
Kişilerinizi ve tarama barkodlarını vb. Referans alarak daha fazla kazanabilirsiniz.
Bu yüzden uygulamaları yükleyin ve her fişi nakit olarak çevirin.

20) Go On Anketi

Go uygulaması On Anketi en iyi Fortune 500 şirketleri ve eğlence sağlayıcıları tarafından yürütülen anketlere katılmanızı sağlar. Fikrinizi dile getirmek için, 
Surveys On The Go tarafından nakit olarak ödüllendirilirsiniz .
hareket halindeyken anket
Bu app yayınlanan anketlerin çoğu çok basit ve dakikalar içinde tamamlanabilir. Ancak, onlar sadece ABD sakinleri için kullanılabilir. Anketler dışında, diğer görevlerin yanı sıra filmleri, TV şovlarını, ürün yorumlarını ve alışveriş deneyimlerini değerlendirebilirsiniz.
Go On Anketi ödülleri PayPal üzerinden öder. Ayrıca, bu uygulama ile ilgili bazı anketler, piyasada piyasaya sürülmeden önce test etme ve inceleme için örnekler gibi freebies almaya hak kazanır.
Yani bunlar, yükleyebileceğiniz ve en fazla 500 $ ila 1000 $ kazanabileceğiniz 20 En İyi Para Kazandı.

You Might Also Like

4 yorum