Bugün 1 Ücretsiz Bitcoin İstiyor musunuz? Ücretsiz Bitcoins Kazanmak için 8 Hızlı Yol

Bugün 1 Ücretsiz Bitcoin İstiyor musunuz? Ücretsiz Bitcoins Kazanmak için 8 Hızlı Yol9

Finansal uzmanlar ve büyük yatırımcılar, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin'in geleceğine bölünmüş durumdalar. Şu anda, Bitcoin fiyatları her biri 9400 ABD doları civarında seyretmektedir.
Kripto para birimi meraklıları, Aralık 2018'e kadar 30.000 dolarlık bir işareti geçeceğini beklerken, eleştirmenler, Bitcoin'in patlama ihtimali olan bir balon olduğunu iddia ediyorlar.

Ücretsiz Bitcoin Karları

ücretsiz bitcoin
Hangi düşünce okuluna üye olursanız olun, Bitcoin gerçekten de hızlı bir şekilde zengin olmak isteyen herkese büyük potansiyeller sunar. Bitcoin'le zenginleşmek için zamanla test edilmiş ve kanıtlanmış bir yol olan spekülasyon ile gerçekleşir.
Anlamı, fiyatlar düşük olduğunda Bitcoin satın ve uçtuğunda ise satın. Bununla birlikte, Bitcoin'de yaklaşık 9400 ABD doları değerinde yüksek bir yatırım maliyeti, onu sıradan insanların çoğunun ulaşmasını engeller. Buna rağmen, temel becerilere, ekipmana ve zamana sahip olmanız koşuluyla, ücretsiz Bitcoin kazanmanın yolları ve araçları vardır.

Ücretsiz Bitcoin: Mümkün mü?

Özgür paraya inanır mısın? Bedava para var ve bu kadar özgür Bitcoin. Ancak, birileri hediye etmedikçe veya onları istemedikçe, ücretsiz Bitcoin almak zorlaşır. Bununla birlikte, Bitcoin sans'in ekstra çaba sarf etmesinin kanıtlanmış yolları ve araçları vardır.
Bitcoin kazanmak için biraz iş yapmak zorunda kalacaksınız. Bu tür görevler, bir müşteri için bazı gizli düzenlemeler yapmak, çevrimiçi satın alma veya çevrimiçi görevleri tamamlamak gibi basit bir şey olabilir.
Bununla birlikte, “bedava” Bitcoin'i “kazanmanız” gerekir.
Bununla birlikte, bitmiş olan işler için Bitcoin almanız oldukça zengindir, çünkü bu cryptocurrency fiyatları şu anda yükseliyor gibi görünmektedir. Bu bomun ne kadar dayanacağını kimse tahmin edemez.
Yine de, şimdi Bitcoin almanın ve şu anki yüksek fiyatlarında para kazanmanın tam zamanı.

Bitcoin'i Anlamak

Ücretsiz Bitcoin kazanmaya başlamadan önce, dünyanın en büyük kripto parasını bilmek şarttır.
 • Bitcoin bir kripto para birimidir . kağıt parası gibi fiziksel bir varlığı yoktur. Bitcoin sadece internette yaşar.
 • Bitcoin herhangi bir hükümet, banka veya para otoritesi tarafından düzenlenmez. Bu bağımsız bir para birimidir.
 • Fiat para birimleri - ya da normal kağıt ve metal para - türevler, altın ve diğer değerli mallar şeklinde tutulan teminatlara sahiptir. Her 100 ABD doları için, Federal Rezerv, teminat olarak sabit miktarda türev tutacaktır. Bu, para birimine değer kazandırır. Hindistan gibi ülkeler altınları Hindistan Rupisi için teminat olarak tutarlar.
 • Geleneksel para biriminden farklı olarak, Bitcoin'i cüzdanlarda, cüzdanlarda veya kasalarda tutamazsınız. Bunun yerine, yazılım, çevrimiçi veya donanım cüzdanlarında muhafaza edilmeleri gerekir.
 • Bitcoin'de alış, satış veya alım satım işlemleri toplam gizliliğe yakındır. Bu, hiçbir birey veya kuruluş veya hükümetin Bitcoin'i tutan kimseyi izleyemeyeceği anlamına gelir.
 • İnternete bağlı bir akıllı telefon veya bilgisayarınız olması şartıyla Bitcoin'i dünyanın herhangi bir yerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bitcoin ile ürün ve hizmet satın almak ve satmak artık mümkün. Çok sayıda e-mağaza, kumarhane ve diğer mal ve hizmet sağlayıcıları Bitcoin ödemelerini kabul eder.
 • Bankalar veya hükümetler banka hesaplarınıza erişimi reddederken, Bitcoin ile bu tür kısıtlamalar yapılamaz. Bu, Bitcoin'de tuttuğunuz paraya tam erişiminiz olduğu anlamına gelir.
 • Bitcoin, dünyada sekiz ondalığa bölünebilen tek para birimidir. Bu, Satoshi denen 100.000.000 küçük birim anlamına geliyor. Bu nedenle, tam bir Bitcoin almanıza veya harcamaya ihtiyacınız yoktur. Geleneksel para birimleri gibi, Bitcoin için de değişim elde edersiniz.
 • Kayıp Bitcoin kurtarılamaz. Daha önce bahsedildiği gibi, Bitcoin sadece çevrimiçi olarak yaşıyor ve büyüyor. Elektronik cüzdanlarda, çevrimiçi olarak yüklenen yazılım cüzdanları veya çevrimiçi satın alınabilecek akıllı telefon ve donanım cüzdanlarında saklanabilir. Bunlar karmaşık şifreler ve erişim kodları ile korunmaktadır. Bu erişim kodlarını ve şifrelerinizi kaybederseniz, tüm Bitcoin'lerinizi de kaybedersiniz. Aynısı donanım cüzdanları için de geçerlidir.
 • Terör ağları, siber suçlular , uyuşturucu kartelleri ve insan tacirleri tarafından bu kullanılmaz kripto parasının şüpheli kullanımı nedeniyle , Bitcoin Uluslararası Polis Teşkilatı (Interpol), Avrupa Birliği Polisi (Europol), Federal Soruşturma Bürosu ve Dünya çapında diğer yasa uygulama ve iç güvenlik ajansları.

Bitcoin Ticaret Açıklaması

Bitcoin ile tüm işlemler internet üzerinden, blockchain yoluyla yapılır. Bitcoin resmi web sitesi blockchain'i şöyle açıklıyor: “Tüm Bitcoin ağının bağlı olduğu ortak bir açık defter. Onaylanmış tüm işlemler blok zincirine dahil edilmiştir. Bu sayede, Bitcoin cüzdanları, harcanabilir bakiyelerini hesaplayabilir ve yeni işlemlerin, gerçekte spender'a ait olan Bitcoin'i harcadığı doğrulanabilir. Blok zincirinin bütünlüğü ve kronolojik sıralaması kriptografi ile uygulanmaktadır . ”

Ücretsiz Bitcoin için Ne İhtiyacınız Var

Artık Bitcoin ve çalışmalarıyla ilgili bazı bilgilere sahip olduğunuza göre, bu çok değerli kripto-para birimini ücretsiz olarak almak için neye ihtiyacınız olduğunu keşfediyoruz.
 • Tercihen mükemmel grafik kartları ile yüksek güçlü bir bilgisayar.
 • Son derece güvenilir ve hızlı internet bağlantısı.
 • Tercihen, Bitcoin'de ticaret ile ilgili temel bir eğitim kursu.
 • Mükemmel analitik ve matematiksel beceriler.
 • Fazla çaba gösterme isteği.
 • Herhangi bir Bitcoin değişimi ile üyelik.
 • Çevrimiçi, yazılım veya donanım Bitcoin cüzdan.
 • Banka hesabı net banka veya kredi / banka kartı ile .
 • Bu becerilere ve ekipmana sahipseniz, burada Bitcoin'i ücretsiz olarak almak için farklı kanıtlanmış yollar ve araçlar vardır.

Ücretsiz Bitcoins Alma

İşte ücretsiz Bitcoin almanın en iyi yollarından bazıları.

1. Bitcoin Madencisi olarak çalışın

Bir madencilik yaparak Bitcoin ücretsiz kazanmanın en kesin yolu. Bitcoin madencileri, defterleri koruyan ve her bir işlemi takip eden dünya çapında bir topluluktur. Genel olarak, Bitcoin madencileri, havuzlarda veya gruplarda çalışırlar.
Bu şekilde, daha fazla insan blok zincirine dikkat çekebilir ve “blok” lar ya da ödeme yapanlar ile alacaklı arasında ileriye doğru akış için işlem kayıtları oluşturabilir. Ücretsiz Bitcoin madenciliği için bilmeniz gereken bazı faktörler vardır.
 • Karma Hızı : Bitcoin blok zincirinden geçen matematiksel hesaplamaları çözmek için harika bir orana veya inanılmaz derecede yüksek bilgisayar hızlarına ihtiyacınız vardır.
 • Bitcoin / Block Rate : Her zaman matematiksel bir hesaplama çözülür ve bir blok halinde yapılır, blockchain otomatik olarak ekstra Bitcoin üretir. Bu ücretsiz Bitcoin tüm madenciler arasında bölünmüştür. Şu anda, blok başına 12.5 Bitcoin'dir.
 • Madencilik Havuzu : Ücretsiz Bitcoin kazanmak için bir maden havuzuna katılmanız gerekecek. Havuz, kazanacağınız ücretsiz Bitcoin'den önceden kararlaştırılan bir ücret üzerinden kesilen bir ücret alır.
 • Yüksek Güç Mesajları : Bitcoin madencileri tarafından kullanılan bilgisayarlar çok güçlüdür. Saat boyunca çalışmalılar. Bu nedenle, elektrik tüketiminiz katlanarak yükselebilir.
 • Eğitim : Blockchain'i anlamak, tanımlamak ve ücretsiz Bitcoin kazanmak için blok yapmak için yeterli eğitime ihtiyacınız vardır. Bu kurslar günümüzde makul ücretler için kolayca kullanılabilir.

2. Proxy Alış için Ücretsiz Bitcoin

Bitcoin işlemleri büyük ölçüde gizli kalır. Bu, herhangi bir makamın bunları tespit edemeyeceği anlamına gelir; bu da insanların herhangi bir amaç için gizlice büyük miktarlarda para harcayarak vergilerden kaçmasına izin verir.
Ancak, Bitcoin işlemlerinde toplam gizlilik bir tür efsanedir. Bitcoin satın alırken veya satarken para ödemeniz gerekir. Bu net bankacılık, kredi ve banka kartları ile yapılır. Bu tür işlemlerin kayıtları, doğrudan Bitcoin'e atıfta bulunmasalar da, bir banka veya finans kurumu tarafından korunur.
Bu nedenle, birkaç kişi Bitcoin'deki yatırımlarının izlenme olasılığını ortadan kaldırmak istemektedir Bu size ücretsiz Bitcoin kazanmak için harika bir fırsat sunuyor. Tek yapmanız gereken, Bitcoin'i gerçek yatırımcı için vekil olarak satın almak ve daha sonra ona veya cüzdanına aktarmaktır.
Bunu yapmak için bazı temel şeylere ihtiyacınız olacak.
 • Banka hesabı ile net bankacılık yoluyla yabancı işlemlere izin verir.
 • Uluslararası erişime sahip kredi veya banka kartı.
 • Bitcoin cüzdanı.
Banka hesabınızı, kredi kartınızı veya banka kartınızı kullanarak yatırımcı için Bitcoin satın alın. Yazılımınızda, çevrimiçi veya donanım cüzdanınızda Bitcoin alın. Onları yatırımcıya aktarın. Servis için Bitcoin'i ücretlendirirsiniz.

3. Gizli Çalışma için Ücretsiz Bitcoin

Kadın veya erkek eskort hizmetleri düzenlemek, gizli ilişkileri olan kişiler için gizli kaçışlar ve çok yüksek bir gizlilik seviyesi gerektiren diğer garip işler yapmak, Bitcoin Free kazanmanın kesin bir yoludur.
Dünya çapında gizli servis sağlayıcıları için büyük bir talep var. Ancak, sağlanan hizmetin, sağladığınız ülkenin kurallarına ve yasalarına aykırı olmamasını sağlamanız gerekir.
Burada da bazı temel şeylere ihtiyacınız olacak.
 • Gizli servis sunabileceğinizi belirten çevrimiçi web sitesi veya Facebook sayfası.
 • Ödemeleri almak için Bitcoin cüzdanınızın QR Kodunu görüntüleyin.
 • Ülkenizde veya yurt dışında, istemciniz için tam gizlilik sağlayarak talep edilen hizmeti sağlayabilecek geniş bir irtibat ağına sahip olun.

4. İpuçları olarak Ücretsiz Bitcoin

 • Cabrio olarak çalışanlar için, limuzin hizmetleri için şoförler, mürettebatı özel otellerde ve tatil yerlerinde mürettebat ve servis endüstrisindeki diğer personel, Bitcoin veya Satoshi'yi ipucu olarak kabul edebilir. En az bir web sitesi olan www.bctips.org , Bitcoin'de ödeme almak için ipuçlarını yazdırmanızı sağlar. Bitcoin veya Satoshi ipuçlarını almak için ihtiyacınız olacak.
 • Müşterilerin kripto para cüzdanınıza para aktarmak için Bitcoin cüzdanlarını tarayabildikleri QR kodu veya Barkodlu basılı makbuzlar.
 • Bu makbuzlar Bitcoin cüzdanınızla bağlantılı olmalıdır. Tercihen ipuçlarını almak için akıllı telefon tabanlı Bitcoin cüzdanı kullanın.

Çevrimiçi Görevler için 1 Ücretsiz Bitcoin

Bir avuç web sitesi , videolarını ve reklamlarını izlemek ve incelemek için 1 ücretsiz Bitcoin'de size ödeme yapar Bu belki de ücretsiz Bitcoins kazanmanın en basit yoludur. Bu web sitelerinin herhangi birine veya tümüne kayıt olabilir ve Bitcoin kazanmaya başlayabilirsiniz.
 • Coinadder
 • Vidybit
 • Freedigitalmoney
 • Coinworker
Bitfortip : (Forumlarda soruları cevaplamak ve hayati ipuçları sağlamak için Bitcoins). Kayıt işleminden önce ödeme kurallarını, üye yorumlarını ve bu sitelerin meşruluğunu kontrol edin.

6. Free Bitcoin Armatürler

Bitcoin armatürleri, çevrimiçi olarak tamamlanan çeşitli görevler için sizi Bitcoin birimi olan Satoshi'de ödeyen uygulamalar veya web siteleri olarak tanımlanabilir. Bunlar genellikle captcha kodlarının doldurulmasını veya bir arkadaşa veya akraba veya benzer küçük görevlere atıfta bulunur.
Son yıllarda, Bitcoin armatürlerini içeren birçok dolandırıcılık olmuştur. Ücretsiz Bitcoin kazanmak için kaydolmadan önce, musluk kimlik kontrol etmek için tavsiye edilir.

7. Banka Faiz ve Stok Temettüleri için Bitcoin

Bankanızın izin verdiği durumlarda, Bitcoin'de bulunan hisse senetlerinden alınan faiz ve temettü ödemelerini talep edebilirsiniz. Bununla birlikte, Bitcoin'de bu tür ödemeler ülkenizdeki çeşitli mevcut kural ve yönetmeliklere tabi olacaktır.
Bitcoin'de faiz ve temettü almak, bir doğal avantaja sahiptir: Büyük miktarlarda yatırım yapmanıza gerek kalmadan, bir Bitcoin portföyünü kademeli olarak geliştirmenize izin verir.

8. Bitcoin'de Ticaret

Bu, bir ülkede fiat para veya gerçek para ödeyerek mal satın alır ve Bitcoin karşılığında başka birisini satarsınız. Kripto para birimi ödemesini kabul ettiğiniz için, satış fiyatı biraz daha yüksek olabilir.
Bu şekilde, daha fazla kar elde edersiniz ve Bitcoin'de de tasarruf edin. Bu tür ticaret için kupon satın almanızı sağlayan birkaç web sitesi var.

Sonuç olarak

Kuşkusuz, Bitcoin bugünlerde komuta ettiği yüksek fiyat nedeniyle cazip görünüyor. Ancak, hatırlamakta fayda var ki, kripto para birimi yasallıktan suçla kullanımına kadar çeşitli konularda büyük tartışmaların merkezidir.
Daha önce belirtildiği gibi, Bitcoin ticareti tamamen anonim değildir. Bitcoin içeren işlemler zor olsa da, izlenebilir. Ayrıca, yasada herhangi bir sıkıntıya girmemek için ülkenizde Bitcoin'in yasal olmasını sağlayın.
Ayrıca, Bitcoin'in sürdürülebilirliği konusunda herkesin sağlayabileceği hiçbir garanti yoktur. Kripto-para birimi, diğer meslektaşları gibi, tamamen merkezden dağıtılmış durumdadır ve dolayısıyla, dalgasını, düşüşünü veya kapanışını kontrol etmek için herhangi bir düzenleyiciye sahip değildir.

You Might Also Like

32 yorum

 1. cidden zor iş kaliteli makale

  YanıtlaSil
 2. güzel ve faydalı bir makale olmuş tebrik ederim

  YanıtlaSil
 3. ugrasmaya değer ama risk payıda wardır

  YanıtlaSil
 4. Bayağı zor ve ciddi emek isteyen bir iş.

  YanıtlaSil
 5. cidden zor iş kaliteli makale

  YanıtlaSil
 6. https://get.cryptobrowser.site/3109681
  ben kazanıyorum

  YanıtlaSil
 7. önemli bilgiler incelemeye değer

  YanıtlaSil
 8. bitcoin geleceğin en önemli parası

  YanıtlaSil
 9. heryerde geçen para bitcoin

  YanıtlaSil
 10. ücretsiz 1 bıtcoin hemen hemen servet değerinde

  YanıtlaSil
 11. bitcoinle ilgilenenlerin kaçırmıyacağı bir yazı

  YanıtlaSil
 12. zor ama güzel iş biraz da masraflı

  YanıtlaSil
 13. Mükemmel bir yazı. çok işime yaradı sağol

  YanıtlaSil
 14. çok güzel bir site işimde yaradı

  YanıtlaSil