EN ÇOK GÜVENİLİR 10 PTC SİTESİ

Dünya çapındaki milyonlarca insan, ekstra kazanç koşullarını yerine getirirken, PTC sitelerine (Web sitelerini tıklamak için Ücretli) bağımlıdır.
Ancak insanların sadece bir kısmı bu PTC sitelerinden iyi para kazanıyor. Bunun bir çok sebebi var ama en büyük nedenlerinden birçoğu PTC sitelerini aldatmaktır.
Bu yüzden yüzlerce siteyi test ettiğimizden ve bazı sitelerden araştırmalarımızı ve ödemeleri aldıktan sonra endişelenmenize gerek yok. Bu PTC sitelerini ekstra kazanç için tavsiye edebiliriz.
ptc siteleri
PTC siteleri, reklamları görüntülemek için katılabileceğiniz ve ödeme alabileceğiniz tıklama sitelerine ödeme yapmaktan başka bir şey değildir. Bir web sitesinde günde 5-7 dakika çalışıyorsanız, bu 6 siteden aylık 200 $ (Rs 10.000+) kazanabilirsiniz.
Herhangi bir PTC sitesine katılmak kesinlikle ücretsizdir .
Eğer uygun şekilde takip ederseniz ve uygularsanız, bu sitelere 30 dakikadan 1 saate kadar çalışarak ayda 200 dolardan fazla para kazanabilirsiniz.
Bu makalenin sonunda bu ipuçlarını okumayı unutmayın .

2018'deki En İyi 10 PTC Sitesi

Tam bir araştırma yaptık ve bu 10 PTC sitesinden ödeme sayısı aldık. Böylece, bu ilk 10 PTC web sitesinin üyelerinden onlara katılabilirsiniz. Daha güvenilir siteler bulmamıza rağmen, yalnızca bu ilk 10 siteyi dahil etmeyi düşündük.

1. ClixSense

ClixSense, şüphesiz internet üzerindeki en güvenilir PTC sitelerinden biridir. ClixSense'ten para kazanmanın birçok yolu vardır. Sadece ClixSense üzerinde ciddi olarak çalışıyorsanız, bu web sitesinden Rs.8000-Rs.10,000 kazanabilirsiniz.

ÜYELERIN FAYDALARI:

 • Günlük olarak düzinelerce reklam görüntüleyerek kazanın
 • Kazançlarınızı tavsiye veya premium üyelikle çarpın
 • Tam teklifler ve anketler yaparak para kazanın
 • 10.00 $ 'a Kadar Günlük Ödüller Kazanın
 • Payza veya Payoneer ile Hızlı Ödeme
 ClixSense hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı kontrol edin , ödeme kanıtımı nasıl başlatıp görüyorum.

2. NeoBux

NeoBux size yüksek miktarda para kazanma şansı veriyor. Eğer aktif iseniz ve tüm kazanç yollarını kullanıyorsanız, sadece NeoBux'dan RS.100.000 veya daha fazla kazanabilirsiniz.
Herkesin PTC sitesi olduğunu ve üyelerine diğer PTC sitelerinden daha fazla ödeme yaptığını biliyor. Ayrıca NeoBux, birkaç yıl boyunca Alexa'da en iyi dereceye sahip PTC sitesi.
Faydaları : -
 • Anında ödeme
 • Her gün bir çok reklam var.
 • Daha yüksek kazanç potansiyeli sunan çoklu yükseltmeler
 • CrowdFlower Görevleri, Coin teklifleri ve Pollfish anketlerini tamamlayarak diğer PTC / GPT sitelerinden daha fazla para kazanın. Aynı çaba için daha fazla para ödüyor.
 • Yükseltme için hiçbir ücret ödememe şansı veren tek PTC. Bir ödül olarak kazanabilir ve / veya Puan kazanabilir ve yükseltme için bunları değiştirebilirsiniz.
 • Günlük ödülleri 90,00 $ 'a kadar kazanın
 • Kiralanmış ve doğrudan yönlendirmelerinizden kazanabilirsiniz.
 • PayPal'ı kullanan çok az sayıda PTC / GPT sitesinden biri
 • PayPal veya Payza veya NETELLER veya Skrill aracılığıyla hemen ödeme alın.
Her gün 100 dolar kazanan bir Neobux üyesinden gelen bir yorum tüm düşüncemi değiştirdi. Yeni üyelerin başvurabileceği ve 6 aylık katılımın ardından ayda 600 dolar kazandırabileceği basit bir strateji açıkladı.
Bu stratejide çok fazla araştırma yaptım, hesabımda uygulandı ve 20 gün içinde 230 $ kazandım.
Sen olabilir  buradaki tam Neobux stratejisini okumak ve eminim, seveceksin & günde 10 dakika çalışarak 6 ay sonra ayda en az 500 $ yapacaktır.

3. PrizeRebel

Anketler alarak, farklı şirketlerden teklifleri tamamlayarak ve hatta çevrimiçi oyunlar oynayarak para kazanabilirsiniz. Raffles, Yarışmalar ve Şanslı Sayılar kazanarak para kazanmanın başka bir yolu var.
Daha fazla nakit istiyorsanız, Facebook, WhatsApp ve diğer yollarla arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza başvurarak PrizeRebel'e başvurabilir ve% 20 hayat boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Madeni paralarla kazanırsınız ve her 100 jeton için 1 $ kazanırsınız. Kazancınızı PayPal, BitCoin veya hediye kartları ile alabilirsiniz.

4. Paidverts

Paidverts, NeoBux & ClixSense kadar eski olmasa da, hızlı bir şekilde yüksek ücretli PTC sitelerinden birinin güvenini kazanıyor. İnsanlar Paidverts üzerinde çalışarak büyük bir gelir elde ediyorlar. Konsept diğer PTC sitelerinden farklıdır.
Paidverts'a katıldığınızda, toplam 100 BAP Reklamını tıklayana kadar günlük 16 Bonus Reklam Puanı'nı (BAP) veya Etkinleştirme'yi tıklamanız gerekir. Ücretli reklamları, yalnızca 100 BAP reklamını tıkladıktan sonra almaya başlayacaksınız.
Ücretli reklamların değeri, ne kadar BAP biriktiğine bağlıdır. Yani mümkün olduğunca BAP kadar alın.

5. InboxDollar

Bu, uluslararası üyeler için başka bir güvenilir sitelerdir, ancak ABD ve İngiltere’den geliyorsanız, daha fazla anket ve teklif alacaksınız. InboxDollars'dan kazanabileceğiniz çeşitli yollar vardır.
Bu web sitesinden günde ortalama 100 ABD dolarından fazla para kazanan, günde 5-10 dakika çalışan çok kişi var.
Bu web sitesinden iyi bir gelir elde etmenize yardımcı olabilecek eksiksiz bir InboxDollars incelemesi yazdım .
ABD ve İngiltere’den gelen insanlar, buradan InboxDollars'a katılabilir .
Böylece bunlar, katılabileceğiniz en iyi PTC sitelerinden bazılarıdır, yüzlerce reklamı ve diğer kazanç tekliflerini ve düzenli ödemeleri görüntülemekten emin olabilirsiniz. Tüm bu siteler, üyelerinden iyi geribildirim ile büyük bir ödeme geçmişine sahip.
PTC sitelerinde daha fazla kazanma ipuçları:
 1. Tüm reklamları sabit bir zamanda günlük olarak görüntülemeyi alışkanlık haline getirin.
 2. Yapabilirseniz premium üyelik için gidin.
 3. E-posta, Facebook, WhattsApp ve diğer yollarla olabildiğince çok kişiye bakın.

6. Scarlet-tıklamalar

Her bir reklam için 0,01 TL'ye varan yüksek ödeme yapan PTC sitelerinden biri. WhatsApp veya Facebook aracılığıyla arkadaş çevrenizdeki Scarlet tıklamalarını tanıtarak kazançlarınızı çoğaltabilirsiniz.
2 $ kadar düşük çekebilirsiniz. Ödemelerini Skrill, Payeer, Bitcoin üzerinden alabilirsiniz. Scarlet tıklamalarından daha fazla para kazanmak için satın alabileceğiniz 6 tür yıllık üyelik vardır. Web sitesinde SSS bölümünden daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

7. GPTPlanet

GPT gezegeninin tüm özellikleri Scarlet-clicks ile aynıdır. Ayrıca, herhangi bir kimseyi referans gösterememeniz durumunda her iki sitede de kiralık yönlendirme satın alabilirsiniz.
Burada minimum cashout 1 $. GPT gezegeninde profesyonel destek bulacaksınız. Reklamlardan başka, basit çevrimiçi görevler üzerinde çalışarak ve teklifleri tamamlayarak ödeme alabilirsiniz.

8. YouGetProfit

Tıklama başına 0.03 dolara kadar çıkabileceğin yüksek ödeme yapan bir PTC sitesi. YouGetProfit'i tanıtmak istiyorsanız iyi bir haber var. 2 tavsiye seviyesi satın alma komisyonu alacaksınız.
Minimum ödeme 2 $ 'dır ve istek üzerine anında ödeme alırsınız. PTC siteleri aracılığıyla büyük gelir elde etmek isteyen insanlar için mükemmel bir site.

9. Donkey Mails

Tavsiyeleri teşvik ederek para kazanmak isteyen insanlar için mükemmel bir site. Donkey mails 5 seviyeli yönlendirme geliri kazanabilirsiniz. Oyun oynayarak ve elle sörf yaparak ekstra gelir elde edebilirsiniz.
Size 250 $ + günlük yeni teklifler ödeyebileceğiniz kayıt teklifleri vardır. Bitcoin, Payeer, SolidTrustPay, PerfectMoney vb. ile ödemeler yapılır.

10. FamilyClix

FamilyClix, toplam 400.000 üyesi olan, hızla büyüyen bir PTC sitesidir. Bugüne kadar 650.000'den fazla ödeme yapmışlar.
FamilyClix'te kazanmanın birçok yolu vardır. Tıklama ve tıklama tıklamanızdan 0,02 ABD dolarına kadar kazanın. Yönlendirme yükseltmesi başına en fazla 10 ABD doları alabilirsiniz.
Tüm bu sitelerden kazancınızı PayPal, Payza, Payoneer veya çek ile alabilirsiniz. Hesap tüm bu sitelerde ücretsizdir. Kazancınızı PayPal veya Payza'dan yerel banka hesabınıza çekebilirsiniz.

You Might Also Like

8 yorum

 1. çok kaliteli ve başarılı bir makale teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. tek kelimeyle harika teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. mükemmel olmuş ellerine sağlık

  YanıtlaSil
 4. Süper Programlar ellerinize sağlık çok güzel olmuş

  YanıtlaSil
 5. Süper Programlar Ellerine Sağğlık

  YanıtlaSil
 6. GAYET BAŞARILI BİR ÇALIŞMA DEVAMLILIĞINI DİLERİM

  YanıtlaSil
 7. Süper Programlar ellerinize sağlık çok güzel olmuş

  YanıtlaSil