EN İYİ ONLİNE 8 CAPTCHA GİRİŞ İŞİ SİTELERİ İLE 500 $ KAZANCaptcha Çalışması: 8 En İyi Online Captcha Giriş İşi Siteleri ile 500 $ Kazan112


Eğer çevrimiçi işler arıyorsanız, captcha giriş çalışması, deneyebileceğiniz en iyi işlerden biridir. Captcha çözücüsü olarak çalışabileceğiniz yüzlerce site var, ancak sitelerin sadece birkaçı üyelerine gerçekten ve düzenli olarak ödeme yapıyor.
Captcha Club, 2Captchs, MegaTyper vb. Dahil olmak üzere bazı web sitelerinin gözden geçirilmesini kontrol ettik ve reytinge dayalı olarak, en iyi captcha çalışma sitelerini seçtiniz ve iyi (para olmasa bile) para kazanabileceksiniz.
Öyleyse Çevrimiçi CAPTCHA İşleri çözme nedir ve bundan nasıl para kazanırsınız?
Bu makaleyi okurken en azından temel internet bilgisine sahip olduğunuzdan eminim. Ve Facebook, Gmail, Yahoo vb. Gibi sitelerde hesabınızın olması gerekir.
Yukarıdaki gibi herhangi bir siteye ya da başkalarına internete katıldıysanız, Captcha'yı deneyimlemiş olmanız gerekir. Bu bir otomatik doğrulama testidir, böylece otomatik bot veya yazılım sitelerine katılamaz. Bunu daha iyi anlamak için aşağıdan 2 farklı örnek gör.
captcha çalışması
İnternette binlerce web sitesinde büyük miktarlarda kayıt yaptırması gereken çok sayıda şirket var. Web sitelerine kaydolmak için otomatik yazılım oluşturabilirler, ancak bu captcha’yı otomatik olarak çözecek hiçbir teknoloji yoktur.
Ve bu Captcha'ları çözmek için insanlara ihtiyaçları var.
Yazılımları bu sitelerde hesap oluşturduğunda, Captcha'ya rastlar ve Captcha görüntüsünü Captcha çözücüye gönderir. Görüntüde verilen karakterleri girmek için çok kısa bir süreniz var ve bu görüntüleri çözmek için iyi bir doğruluğa sahip olmalısınız.
Ve işte bu online işlerden para kazanabileceğin bir yer burası ve herhangi bir yatırım olmadan da.
Captcha Çözme, evden mükemmel bir çevrimiçi veri girişi işidir.
Captcha çözücüsü olarak katılabileceğiniz ve çözdüğünüz her 1000 captcha için yaklaşık 0,5 ila 2 dolar kazanabileceğiniz yaklaşık 10 en iyi site var.

Captcha Giriş İşleri için En İyi 8 Site

Birçok farklı sitede incelemeyi aldıktan sonra bu çevrimiçi captcha çalışma sitelerini topladım. İnsanların çoğu bu sitelerde çalıştı ve evden çalışarak ekstra gelir sağladı.
Yani bu online işlerden herhangi bir yatırım yapmadan da kazanabilirsiniz .
Eğer ilgileniyorsanız, aşağıdaki 8 siteyi kontrol edin, bunları tek tek birleştirin ve Captcha'ları çözmeye başlayın.

1. MegaTypers

MegaTypers, yazdığınız her 1000 kelimelik resim için 0,45 ila 1,5 ABD $ arasında ödeme aldığınız en iyi çevrimiçi iş web sitelerinden biridir. Veri girişi işçilerinin çoğu bu web sitesinden ayda 250 dolara kadar kazanıyor.
PayPal, WebMoney, Payza, Western Union, MegaTypers'dan ödeme alabileceğiniz yollardan bazıları.

2. ProTypers

ProTypers, veri girişi uzmanlarından oluşan bir şirkettir. Bu, insanların captcha görüntülerini çözerek ayda 200 ABD doları kadar yüksek kazanç elde ettikleri başka bir sitedir. Dünyanın her yerinden insanlar ProTypers'a katılabilir.
ProTypers'ı buradan ziyaret edin .

3. Kolotibablo.com

Kolotibablo.com son 5 yıldan bu yana evden çevrimiçi işler sağlıyor ve insanların çoğu zaman ödemelerini zamanında aldı. Yazdıkları 1000 captcha görüntü başına 1 $ veya daha fazla ödeme yaparlar.
Kolotibablo.com, daha verimli çalışanlarına daha fazla ödeme yapmak için derecelendirme sistemini kullanıyor. Gösterdiğiniz daha fazla doğruluk, daha fazla para alacaksınız. Başlangıçta, para kazanmak için biraz fazla çalışmanız gerekir, ancak zamanla, bu web sitesinde çok karlı bir konum bulacaksınız.
Kolotibablo'ya Katılın

4. FastTypers

FastTypers, harika işçilerini takdir eden ve 1000 captcha başına 1,5 dolara kadar ödeyen bir sitedir. Captcha çözümleme oranı gece saatlerinde özellikle 12:00 - 05:00 arası daha yüksek olacaktır.
Hizmetlerini blogları aracılığıyla güncel tutabilirsiniz.
Katılmak için bu FastTypers bağlantısını kullanabilirsiniz.

5. 2Captcha

Her captcha görüntüsü için sadece 1 $ kazanmanız değil, aynı zamanda karmaşık görüntüleri çözmek için de bir miktar bonus alırsınız. Burada kazanmanın başka bir yolu da zorlu sevk sistemidir.
2Captcha'da çalışmaya başlar başlamaz kazancınızı görebilirsiniz. 1 $ 'a ulaşırsanız Payza ile para yatırabilirsiniz.

6. QlinkGroup

QlinkGroup'tan haftalık olarak ödeme alabilirsiniz. Onun bir 2 kelime captcha hizmeti ve sözler büyük / küçük harfe duyarlıdır. Ödemenizi almak için kimlik başına haftada en az 800 captcha yazmanız gerekir.
QlinkGroup'a katılın  .

7. CaptchaTypers

Dünyanın her yerinden birçok kişi CaptchaTypers üzerinde çalışıyor ve captcha'ya girerek ayda 200 $ + kazanıyor. Zaman aşımına uğramadan hızlı yazmanız gerekiyor, yoksa kimliğiniz 30 dakika süreyle yasaklanacak. Onların oranı zamanla değişir. Maksimum fiyatlar 9 ile 9 saatleri arasında olacaktır.

8. Pix2Profits

Her 1000 captcha çözümü için daha yüksek ücret ödeyen çevrimiçi captcha çözme işleri için bir başka en iyi site. Siteye yeni kayıtlar zaten kapatıldı. Kaydın tekrar açılıp açılmadığını kontrol etmek için siteyi düzenli olarak ziyaret etmeniz gerekir .

BU CAPTCHA SITELERINDE ÇALIŞMADAN ÖNCE ÖNEMLI NOKTALAR

  • Captcha işi, büyük bir gelir elde edebileceğiniz bir şey değil. Bu zahmetli bir iştir ve burada yaptığınız para çok daha azdır. Günde en az 4 saat çalışıyorsanız, ayda 100 ila 300 $ arası bir kazanç elde edebilirsiniz. İnternet üzerinden iyi bir gelir elde etmek istiyorsanız, diğer para kazanma seçeneklerini buradan kontrol edin .
  • Capthca çalışma web sitelerinin bazıları, yazılımı indirmenizi isteyecektir ve bu yazılıma giriş yaptıktan sonra captcha'ları yazmanız gerekir.
  • Sen gerekir PayPal Hesabınızı oluşturmak derhal kazançlarınızı alabilmeniz için bu siteleri katılmadan önce veya Payza veya diğer web siteleri.
  • Tüm web sitelerini minimum dengeye kadar denemelisiniz ve kimin gerçekten zamanında ödediği, daha rahat çalışabileceğiniz ve daha az zamanda daha fazla para kazanabileceğiniz gibi bazı şeyleri kontrol etmelisiniz.
Bu tür işleri Freelancer.com, Elance, Odesk vb. Gibi birçok sitelerde bile arayabilirsiniz. Çoğu şirket bu tür işleri düzenli olarak gönderiyor.
Umarım bu yazı büyük para kazanma fırsatlarına sahip olmayanlara yardımcı olacaktır. Bu sizin için 100 $ 'lık çok iyi bir gelirse, sizin için iyi bir çevrimiçi veri girişi işi.

You Might Also Like

6 yorum