Evden 7 Amazon Online İş ile Para Kazanmak



Evden 7 Amazon Online İş ile Para Kazanmak



Amazon dünyanın en büyük online mağazası. Avrupa merkezli istatistik portalı Statista ve tanınmış haber ağı CNN gibi çeşitli kaynaklara göre, şirketin dünya çapında yarım milyon çalışanı vardı.
Buna ek olarak, Amazon ile çeşitli görevleri yerine getiren para kazanan milyonlarca birey için önemli bir geçim kaynağıdır. Bu nedenle , bulunduğunuz yerden bağımsız olarak Amazon üzerinden para kazanabileceğiniz yerlerden bazılarına bakalım.

Evden 7 Amazon Online İş ile Para Kazanmak

Amazon, muazzam işine yardımcı olmak için serbest çalışanlara, ustalara, yazarlara, blog yazarlarına, YouTuber'lara ve diğer bireylere dayanır. İşte bu çevrimiçi mega mağazadan kazanmak için kullanabileceğiniz bazı mükemmel yollar.
Amazon Affiliate Pazarlama

Affiliate Marketing, Amazon'un belirli ürünlerini Facebook sayfanız, web siteniz, blogunuz veya başka herhangi bir yöntemle tanıttığınız bir süreçtir. Amazon Affiliate olarak para kazanmak için, şirkete kayıt olmanız gerekmektedir.

Şu anda, Amazon 11 ülkede Ortaklık programı sunmaktadır . Web sitenizin veya blogunuzun kitlesine bağlı olarak, bir veya daha fazla ülke için Amazon Affiliate olarak kaydolabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Amazon tarafından satılan belirli ürünleri blogunuz, FB sayfanız, e-posta pazarlamacılığınız veya diğer yöntemler aracılığıyla tanıtmaktır.

Bir ziyaretçi linki her tıkladığında ve web siteniz üzerinden bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde, Amazon size satış değerinin yüzde 4 ila 12'si arasında değişen komisyonlar sunar.

Amazon mTurk

Amazon, Amazon Mechanical Turk adında bir program yürütüyor . Şirketlerin insan gücüne ihtiyaç duyan görevleri yerine getirmeleri için insan gücüne erişmelerini sağlar.

İnsan beynini ve becerilerini gerektiren ve Yapay Zeka ya da bilgisayarlar tarafından gerçekleştirilemeyen çeşitli görevler vardır. Amazon MTurk ile kayıtlı olan üyeler, Amazon ile ilişkili şirketler için çeşitli görevler yerine getirmektedir.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Bunlar, yanlış veya çift görüntü ve ürün bilgilerinin algılanmasına, sosyal medyada videoların veya diğer tanıtım materyallerinin yüklenmesine ve güncel olmayan yayınların ayıklanması için platformların paylaşılmasına veri girişi içerebilir.

Amazon MTurk üyeleri ayrıca ses veri aktarımlarında ve veri analizlerinde yardımcı olurlar. “MTurk, geliştiricilerin daha önce mümkün olmayan uygulamaları yaratmalarını sağlıyor” diyor şirket web sitesi.

Amazon Kindle

Amazon yazarlara, şairlere, yorumculara, endüstri uzmanlarına ve diğer profesyonellere işlerini yayınlamak için mükemmel fırsatlar sunuyor. Amazon Kindle Direct Publishing kuruluşunun altında bir kitap yazıp çevrimiçi olarak beş dakikadan kısa bir sürede yayınlayabilirsiniz.

Kitabınız, bulunduğunuz yere bağlı olarak 24 ila 48 saat içinde Amazon'un küresel ağında satışa sunulacak.

Amazon KDP kullanarak yayınlayabileceğiniz popüler kitap kategorilerinden bazıları çizgi romanlar, kurgu, kurgusal olmayan, teknik, eğitim, edebiyat, romantizm, bilim kurgu, fantezi, gençler ve genç yetişkinleri içeriyor.

En iyi yanı, kitabın fiyatını da düzeltebilirsin. Satılan her kitap, Amazon'un PayPal veya banka hesabınıza ödediği parayı getirir.
Amazon'da satmak

Amazon'da satış yapmak esnaflar, perakendeciler, öğrenciler, ev hanımları ve diğer girişimciler için para kazanmak için ideal bir yoldur. Tek yapmanız gereken , Amazon'da bir satıcı olarak çevrimiçi kayıt olmaktır .

Heykel, resim, resim ve el işi yapan esnaflar, iş dünyasını genişletmek isteyen perakendeciler, kitap veya el yapımı ürünler satarak para kazanmak isteyen öğrenciler, kıyafet yapımında yetenekli ev hanımları, gıda ürünleri, kostüm takıları ve diğer eşyaların yanı sıra Nadir eşya, antika ve meraklıları satın alan girişimciler, Amazon üzerinden çevrimiçi satış yapabilirler.
Amazon'un 'İade' politikasını kabul etmeniz ve ödeme sisteminin şartlarını ve koşullarını kabul etmeniz gerekir.
Amazon ile sunun

Hindistan gibi ülkelerde e-ticaret ve çevrimiçi alışveriş katlanarak büyüyor. Bu, ucuz akıllı telefonların ve yüksek hızlı Dördüncü Nesil (4G) mobil ağların yaygın yayılmasından kaynaklanmaktadır.
Çeşitli raporlara göre, Hindistan'daki tüm çevrimiçi alışverişlerin yüzde 60'ından fazlası akıllı telefonlar üzerinden gerçekleştiriliyor. Amazon kendi dağıtım sistemini işletiyor - Amazon Transportation Services.
Ayrıca, e-ticaret devi, çeşitli yerlerde teslimatlar için küçük ve büyük lojistik ve kurye şirketleri ile anlaşmalar yapmaktadır. Amazon, hizmet vermediği alanlara sipariş verebilen ajansları sürekli arıyor.
Temel altyapıya sahipseniz, Amazon ile Teslim programına kaydolun . Servis için mükemmel komisyonlar alırsınız.

Amazon Sanal Asistanı

Amazon'da satış yapmak isteyen ya da bu e-ticaret devi aracılığıyla çevrimiçi perakende satışlarını genişleten küçük ve büyük işletmeler Amazon Sanal Asistanlarını işe alır . Bu iş genellikle doludur ve kazançlı maaş ve kazanç getirir.
Ancak, doğrudan Amazon için çalışmayacaksınız. İş, üreticilerin ve perakendecilerin ürünlerini, pazar araştırmasını ve işvereninizin Amazon mağaza hesabına veri girişi satın almayı içerir.
Ayrıca, kaç ürünün satıldığı ile ilgili sekmeleri tutmanız ve işvereninizin gelecekteki siparişleri zamanında ve Amazon politikalarına uygun olarak karşılamak için yeterli stoklara sahip olmasını sağlamalısınız.

Amazon Veri Girişi

Amazon'un 'Özel Ürünler' adlı bir kategorisi var. Bunlar müşteriler için sipariş vermek için yapılmış çok özel ürünlerdir. Bunlar arasında son moda mücevherler, heykeller, resimler ve portreler, kişiye özel kupalar, tişörtler ve diğer kıyafetler ve genellikle alıcının adını taşıyan veya hediye olarak gönderildiği kişiler sayısız diğer ürünler bulunur.

Özel ürünler satan perakendeciler , yazının tam anlamıyla yetenekli ancak mükemmel bir tasvirleriolan ve bunları harika resimlerle gönderen kişiler gerektirir . Bu, konumunuza ve işvereninize bağlı olarak temel olarak bir yarı zamanlı veya tam zamanlı bir veri girişi işidir .
Bu tür işleri çevrimiçi olarak bulabilirsiniz.

Sonuç olarak

Bu Amazon çevrimiçi işleri evden çalışmak dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan herkes için uygundur. Amazon ile ya da Amazon ile çalışmanın avantajı, e-ticaret devinin bir parçası olmanızdır. Amazon, bunun için çalışan insanlara ödeme yapmanın yanı sıra ürünlerini satan ya da siparişleri teslim etmede yardım edenlere de mükemmel bir üne sahiptir.
Yetenekli kişiler için, Amazon için çalışmak da mümkündür. Şirketin işi genişlediğinden, temel çağrı merkezleri ve müşteri hizmetlerinden veri analizi, internet güvenliği ve e-ticaret uzmanları gibi karmaşık işlevlere kadar çeşitli işlevler için personel gerektirir.
Amazon'un perakende e-ticaret pazarını yönetmesi öngörüldüğünde, bu tanınmış marka ile de yeterince para kazanabilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum