İNBOXDOLLARS İNCELEMESİ

InboxDollars İncelemesi - InboxDollars'dan Para Kazanma


Bugün online para kazanmanın birçok yolu var. Ancak, gerçek bir yol bulmak ve uzun vadede size öderseniz, seçenekler sınırlıdır.
Bugün son 15 yıldan itibaren online gelir fırsatı sunan çok eski bir şirketin incelemesini yazıyorum. Bu şirket InboxDollars olarak bilinir.
Son 10 yıldır şirketini bilmeme rağmen bunu daha önce hiç denemedim, çünkü daha önce sadece ABD'deki insanlar için mevcuttu.
inboxdollars
Şimdi fırsat uluslararası üyeler tarafından kullanılabilir ancak ana hedefleri hala ABD'dir. Yani , Türkiye gibi başka bir ülkeden InboxDollars'a katılırsanız , ABD'ye kıyasla daha az iş elde edersiniz.
InboxDollars hakiki ve çevrimiçi para kazanmak istiyorsanız, çalışıyor. Aynı zamanda onunla ne kadar para kazanabileceğiniz gibi bir sorunu var.
Ancak program benzersiz ve güvenilir ve 2000 yılından beri çalışıyor.
InboxDollars para kazanmak için 7 ila 8 farklı yol sunar . Onları ayrıntılı olarak tartışalım.

InboxDollars Review - nasıl çalışır?

InboxDollars nasıl çalışır oldukça basittir. İki öğe reklamverenler ve yayıncılar vardır.
Reklamverenler, ürünleri hakkında bilinçlendirmek veya yaymak isteyen küçük veya büyük şirketler. Ayrıca şirketlerine veya yeni işe başlamalarına yönelik bir marka adı oluşturmak istiyorlar.
Diğer taraftan, yayıncılar, reklamverenlerin ürünlerini tanıtmaları için ihtiyaç duydukları web siteleri ve blog yazarlarıdır. Temel olarak yayıncılar, reklam verenlerin İnternet'teki insanlara ulaşmak istedikleri ortamlardır.
InboxDollars aracı olarak davranır. Burada hem reklamverenler hem de yayıncılar, işlerinin en iyisini yapmak için InboxDollars ile çalışır.
Böylece InboxDollars, sizin gibi bazı insanlara bazı işler yaptırıyor ve ekstra para kazanma fırsatı veriyordu.

InboxDollars ile para kazanmanın farklı yolları

InboxDollars çevrimiçi para kazanmak için 7 ila 8 farklı kolay yol sunar. Basittirler ve başlamak için herhangi bir deneyim gerektirmezler. Ve en iyisi, bugün 5 dolarlık üyelik bonusu alacaksınız.
Yani kullanmak Kayıt InboxDollars için bu bağlantıyı , senin 5 $ bonus email & adresinin linki onaylayarak hesabınızı aktive edin. Sonra InboxDollars- dan kazanmanın bu 8 yolunu kontrol edin.

1. ÜCRETLI E-POSTALAR

Gelen Kutusu Dolar ile para kazanmanın ilk ve en kolay yolu e-postaları okumaktır. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra e-posta teklifleri almaya başlayacaksınız.ücretli e-postalar
Gelen e-postalarınızı InboxDollars'a giriş yaptıktan sonra E-posta bölümünde görebilirsiniz. E-postayı okuduğunuzu ve para kazandığınızı onaylamak için her e-posta bağlantısının alt kısmına tıklamanız gerekir.
Günlük okumak ve okumak için 5-10 e-posta alabilirsiniz bir e-posta okumak için 3 sent 2 sent alabilirsiniz. Hiç kimse e-postayı okuduğunuzu onaylamak için tam e-postayı okumaz.

2. TEKLIFLER

Sonraki teklifler. Önceden ödenen ücretsiz tekliflere gitmenizi tavsiye ederim. Eğer% 100 ücretsiz teklifi tamamlarsanız, bir ücretsiz teklifi tamamlamanız için 25 sent ödemeniz gerekir.
Yeni ürünler veya hizmetler denerseniz ödeme alırsınız. Ücretli teklifler de vardır, ancak yeni başlayanlar için buna gitmek zorunda değilsiniz.

3. ANKETLER

çevrimiçi anketlerAnkete katılıp anketi tamamlamanız için 50 sente kadar para kazanabilirsiniz. Bu anketler sınırsız değil, bitirmek için günde sınırlı bir ankete sahip olursunuz.
Bir anketten diskalifiye edilirseniz, tekerleği döndürüp diğer anketleri alabilirsiniz. Sadece günde 20 kez spin alırsın.
Çevrimiçi anketler için kaydolabileceğiniz ve daha fazla para kazanabileceğiniz InboxDollars gibi başka birçok web sitesi var. Bu çevrimiçi anketleri kontrol edebilir ve 20 site ile kaydolabilirsiniz.

4. OYUNLAR

Oyun oynamak da Gelen Kutusu Dolar ile para kazanmak için bir yoldur. Ancak farklı oyun sitelerine oyun oynamak için para ödemeniz gerekiyor.
Bazı oyun siteleri size ücretsiz oyun seçenekleri sunar, ancak hevesli bir oyuncu olmadıkça oyun oynamaktan para kazanabilirsiniz.

5. ARA

aramak için para almakİnternette de arama yaparak para kazanabilirsiniz. InboxDollars arama araç çubuğunu web tarayıcınıza indirmeli ve günlük aramaya başlamalısınız. Her aramada size 1 sent ve maksimum ödeme yaparsınız günde 5 sent kazanabilirsiniz.
Araç çubuğunu indirmek için size 1 dolar veriyorlar. Para harika değil ama yine de bir şey yoktan iyidir.

6. VIDEOLAR

Video izlemek gerçekten eğlenceli ve para kazanmanın en kolay yoludur. Tam bir video izleyebilir ve her video için en fazla 6 sent yapabilirsiniz. Bu çok basit ama tam videoları izlemek için sabır gerekir.

7. KUPONLAR

Kuponlar, alışverişle birlikte Fırsatlar bölümünün altında gelir. En sevdiğiniz market kuponlarını tıklayabilir ve sayfanın üst kısmındaki baskı kuponları düğmesini tıklayabilir ve kullandığınız her kuponu 10 sente kadar kazanabilirsiniz.

8. TAVSIYE EDEN KIŞILER

Son olarak, arkadaşlarınızı ve başkalarını referanslarınızdan nitelikli kazançların% 10'una kadar kazanabilirsiniz. Bu, ana kazançlardan biridir ve sadece InboxDollars'tan 500 $ 'dan fazla para kazanmak istiyorsanız, o zaman sevk gelirlerireferans bağlantınız üzerinden düzenli olarak aktif başvurular yapmalısınız .
Referans alanınızı 'Kazanma' bölümünün altında bulabilirsiniz.
Bu yüzden InboxDollars ile para kazanmanın birkaç yolu vardı.

Ne Kadar Kazanabilirsiniz

Bu milyon dolarlık bir soruyla ne kadar para kazanabiliyorsunuz ve nasıl ödeme alacağım? Peki bazı temel hesaplamalar yapalım.
E-POSTALAR
0,02 TL 10 = 0,20 ABD doları / Gün
TEKLIFLER
0,25 X 1 = 25 TL / Gün
ANKETLER
$ .50 X 1 = $ .50 / Gün (uygunsa)
OYUNLAR
Her oyun sitesi için üyelik almak için ödeme yapmanız gerektiğinden oyunlar ücretsiz değildir. Yani oynamaktan hoşlanmayabilirsin. 0 $ / Gün)
ARAMA
0,00 TL X 5 = 0,15 ABD doları
VIDEOLAR
0,10 YTL X 10 = $ .60 / Gün
KUPONLAR
0,10 X 3 = 0,30 ABD doları / Gün
YÖNLENDIREN İNSANLAR
Her gün bir arkadaşa başvuramazsın. Ancak bir ayda 4'ten 5'e kadar başvurabilirsiniz.
5 $ / Ay
TOPLAM ŞEKIL
 • İşinizden Kazanma - $ .20 + $ .25 + $ .50 + $ 0 + $ .05 + $ .60 + $ .30 = $ 1.90 / Gün
 • Yönlendirmenizi kazanın - 5 $ / Ay
Toplam = ($ 1.90 X 30) + 5 TL = 57 TL + 5 TL = 62 ABD doları / Ay
Böylece 62 $ / Ay kazanıyorsunuz ve işledikleri işlem ücreti 3 dolar oluyor.
59 $ / Ay
Ödemeler için eşik gelir 33 $.
ALTIN ÜYELIK
İlk ödeme aldıktan sonra otomatik olarak altın üye olursunuz. Altın üye, haftalık ödemeler, daha fazla tavsiye ödülleri, özel aylık teklifler gibi özel avantajlara sahiptir.

Gelen Kutusu Dolarlarının Dürüst İncelemesi

Şimdi size InboxDollars'ın dürüst bir incelemesini yapmak benim sorumluluğum.
Bu nedenle, size son paragrafta verdiğim rakamlarla taşınmayın. Yeni başlayanlar için ayda 59 dolar bile yapmak çok zor.
 • Bu, daha fazla gelir arayan ve zengin olmayan insanlar içindir.
 • Bir günde 10 e-posta okudunuzsa, ayda 10-10 dolar kazanabilirsiniz.
 • 10-30 dakikalık bir anketi tamamladıysanız, yalnızca 0,20 ABD doları - 0,50 TL kazanırsınız.
 • 10 video izleyerek 2 ila 3 saat harcadıysanız, yalnızca 0,60 dolar kazanırsınız.
 • Aynı şekilde arama yapmak için günde sadece 0,05 dolar kazanıyorsunuz.
Bu yüzden önce zamanınızın değerini, yaptığınız paraya karşı kontrol etmeniz gerekiyor ve eğer paranız zamanınızdan daha önemliyse, o zaman bu & kayıt için InboxDollars'a gidin.

You Might Also Like

17 yorum

 1. çok açıklayıcı olmuş teşekürler.

  YanıtlaSil
 2. Çok başarılı bir anlatım.Kullanıcılar tarafından olumlu olacağını düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 3. anlatımı başarılı buluyorum denmeye değer

  YanıtlaSil
 4. bloggerlığa başlayabilirsin bence

  YanıtlaSil
 5. GERÇEKTEN BAŞARILI BİR ÇALIŞMA

  YanıtlaSil
 6. Denemeye değer bir çalışma yazısı

  YanıtlaSil
 7. uzun ve güzel bir yazı metini olmuş

  YanıtlaSil
 8. güzel makale teşekkürler

  YanıtlaSil
 9. ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ SAĞOLUNn

  YanıtlaSil
 10. ben çok beğendim yazıyı

  YanıtlaSil
 11. çok faydalı bilgiler ve güzel kazançlar

  YanıtlaSil
 12. Teşekkürler işimize yaradı

  YanıtlaSil
 13. Ben burada 30 dolar biriktirdim çekemiyorum benden amerika vatandaşlık bilgisi soruyo bilginiz varmı acaba

  YanıtlaSil