MİKRO İŞLER BULMAK İÇİN 12 HİT SİTE

Eğer mTurk gibi kitle kaynak kullanımı için mikro işler yapıyorsanız ve bundan biraz kazanç elde ediyorsanız, bu tür bazı alternatif siteleri de bilmek isteyebilirsiniz. Bu siteler üzerinde çalışarak kazancınızı iki katına veya üçe katlayabilirsiniz.

Crowd-Sourcing, 'bazı web sitelerinin iletişim bilgilerini bulma', 'benzer web sitelerini arama', 'bazı anahtar kelimelere dayalı bir görüntü bulma', 'yorum ve derecelendirme yapma gibi basit görevler üzerinde çalışarak para kazanmanın en iyi yollarından biridir. Bazı web siteleri ',' bir yorum yazma veya kısa makale ',' sosyal sitelerde bir sayfa gibi '
Doğada basit yüzlerce benzer mikro iş bulabilirsiniz. MTurk gibi herhangi bir genel konuya odaklanan bazı kitle kaynak siteleri olabilir ve belirli konulara odaklanan bazı siteler olabilir.
Burada en iyi 12 crowdsourcing ( mikro işler) sitesini öğreneceğiz.

Top 12 CrowdSourcing Siteleri


1) MicroWorkers


Mikrocerciler, mTurk'a benzer en iyi web sitelerinden biridir. Günlük olarak binlerce mikro iş bulacaksınız. Mikroişlemcilerdeki görevlerin çoğu web sitesi tanıtımlarıyla ilgilidir. Bu, işverenlerin kendi web sitelerini tanıtmaları için web sitelerini tanıtmaları için mikro-çalışanlara yardımcı olacağınız anlamına gelir.Ama görevler doğada çok basit ve az bilgiye sahip olan herkes bunu yapabilir. Ve evet, eğer zaten Mturk'den para kazanıyorsanız, bu görevleri çok kolay bulacaksınız.

Mikroişlemcilerdeki mikro işlerin bazı örneklerini buradan kontrol edin.

 • Twitter'da birini takip et
 • Bir YouTube videosunu değerlendir
 • Bir Gmail hesabı oluştur
 • Bazı web sitelerinde kayıt olun
 • Bazı web sitelerinde vb.
Şimdi biliyorsunuz, bu MicroWorkers üzerinde para kazanmak için ne kadar kolay. Sizce para kazanmak için MicroWorker'a katılmaya değer mi?
Evetse, siteyi buradan ziyaret edin ve 'Ücretsiz Kayıt Ol' seçeneğini tıklayın. Ve evet, onların SSS okumak için unutmayın.

2) ShortTask

ShortTask, para kazanmak için iyi bir crowdsourcing sitelerinden biridir. Her web sitesi çalışanlarını farklı isimlerle çağırır. Burada ShortTask'ta "Çözücü" olarak bilinirsiniz.
kısa görev
ShortTask'ta 4 geniş kategori bulacaksınız.
Araştırma: Rakip bir site bulmak, uçak biletlerini araştırmak ve en ucuza vermek, bazı konularla ilgili araştırma web sitesi vb.
Veri Girişi: Bazı bilgileri girme, bazı kopyalama ve yapıştırma işleri , resimlerden metin çıkarma vb.
Yazma: İnceleme, yorum yazma, kısa makale, okuma yazma vb.
Tasarım: Logo tasarımı, afiş tasarımı, başlık tasarımı vb.

3) ClickWorker

Bu yine çalışmak için iyi bir crowdsourcing sitelerinden biridir & burada ClickWorker olarak bilinir. ClickWorker'a katıldıktan sonra, çoğu iş türü için değerlendirme yapmalısınız.
Clickworker
İki tür değerlendirme vardır: Temel değerlendirmeler, yazım, dilbilgisi ve yabancı dil bilgisi gibi becerilerin değerlendirilmesine yardımcı olurken, proje değerlendirmeleri, çalışırken yerine getirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz özel gereksinimleri öğretir.
200.000'den fazla Clickworkers var ve onların sistemlerinde her zaman çok sayıda mikro iş var.
Ancak bu crowdsourcing işlerine yalnızca siz değerlendirmelerden sonra göz atabilir ve bunlarla çalışabilirsiniz. Bu yüzden hesabınıza giriş yapın ve 'İlk temel değerlendirmenizi şimdi başlatın' bağlantısını tıklayın veya 'mevcut proje değerlendirmeleri listemize bir göz atın!'
Clickworker'a katılmadan önce buradaki SSS bölümünü okumanızı tavsiye ederim.

4) Designhill

designhill
DesignHill çok tanınmış bir grafik tasarım sitesidir. Yeni logolar, edebiyat, karikatürler, ürün markaları için tasarımlar arayan küçük ve büyük işletmeler, en iyi çözümler için Designhill'e yöneliyor. Bu, dünyanın dört bir yanından grafik tasarım yeteneğini sağlayan ve onlara projenizi veren kitle kaynak sitelerinden biridir.
Bu nedenle, markanızı temsil etmek için mükemmel ve benzersiz tasarımlar oluşturmak için çalışan çok iyi tasarımcılar var. İş arayan grafik tasarımcıları için DesignHill, dünyanın en büyük markaları ve kurumsal devleri için benzersiz bir çalışma fırsatı sunuyor.
Gerçekten de, DesignHill küresel pazarda dev bir sıçrama yapmak için herhangi bir şirket veya grafik tasarımcısı için bir web sitesidir.

5) RapidWorkers

RapidWorkers, UnikScripts Inc.'in bir hizmetidir ve hızla büyüyor. MicroWorkers gibi, buradaki mikro işlerin çoğu, işverenin sitelerini büyütmeye yardımcı olan pazarlama ile ilgilidir. RapidWorkers.com web sitesini ziyaret ettiğinizde , arayüzünü MicroWorkers'ınkinden kopyalanmış bulacaksınız.
hızlı
Minimum ödeme 4 $ 'dır ve min'e ulaştığınızda PayPal ile hemen ödeme alabilirsiniz. ödeme.

6) Crowd Source

iletin
Serbest çalışanlara ve çalışan profesyonellere sayısız görev sunan CrowdSourcing sitelerinden biri. Bir şirket, tıbbi, teknik, mali ve çeşitli diğer transkripsiyonlar için CrowdSource hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Ayrıca, CrowdSource'tan e-ticaret işletmeleri, finansal kurumlar, siber güvenlik kurumları ve diğerleri için hayati önem taşıyan bilgisayar sistemlerinden verileri yönetmek ve analiz etmek için dünyanın dört bir yanındaki uzmanları bulmasını isteyebilirsiniz.
Yayınlar, medya ve e-ticaret işletmelerinin yanı sıra sosyal medyada yer alan şirketler için CrowdSource, moderatör hizmetleri sunmaktadır. Bu, okuyucuların veya müşterilerin gönderdiği yorumların çevrimiçi yayınlanmadan önce sakıncalı içerik için taranması anlamına gelir.
CrowdSource ayrıca dünyanın dört bir yanındaki kalabalık kaynaklı metin yazarları tarafından yazılan mükemmel yazılar ve tanıtım materyalleri almanızı sağlar.

7) CrowdFlower

CrowdFlower'da katkıda bulunan olarak bilinirsiniz. Dünya çapında 30 milyondan fazla katılımcının yer aldığı CrowdFlower, en büyük kitle kaynak siteleri arasındadır.
çiçek
CrowdFlower'da doğrudan kayıt olanağı yoktur, böylece bir CrowdFlower katkıcısı olmak istiyorsanız, ClixSense, mTurk, SuperPay vb. Gibi katkıda bulunan kanal ortaklarından biriyle kaydolmanız gerekir. ClixSense  en iyi PTC Sitelerinden biri. iyi para kazanmak için.

8) Crowdtap

Crowdtap en iyi kitle kaynak siteleri arasındadır. Onlarla ilişkili çok büyük markaları var ve istediğiniz markayla çalışabilirsiniz.
musluk
Facebook hesabınızla doğrudan Crowdtap'a giriş yapabilirsiniz. Ayrı bir kayıt yapmanıza gerek yoktur.

Ama Crowdtap sadece ABD halkı için kullanılabilir ve uluslararası olarak yakında genişlemeyi umuyorlar.

9) SamaSource

SamaSource, Leila Janah tarafından yürütülen kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Yoksulluk içinde yaşayan kadınları ve gençleri Internet üzerinden onurlu bir işe bağlayan yenilikçi bir sosyal işletme.
aynı kaynak
Samasource ile çalışmak için 3 adım var.
acemi
Samasource, yoksul kadınları ve gençleri tespit etmek ve işe almak, ortalama olarak günde 3 dolardan az bir ücret almak, Samasource çalışanı olmak ve onlara bir yaşam ücreti kazanma fırsatı vermek için ülke içi ortaklarla birlikte çalışıyor.
Tren
İşçiler, mikro-projelere hazırlanmak ve işyerinde sürekli başarı için konumlandırmak için 2-4 hafta bilgisayar tabanlı eğitim alıyorlar.
İş ver
İşçiler, müvekkilleri için mikrofonu yerine getirerek, yaşam ücreti kazanmalarını ve yaşam boyu kazanımlarını arttırmak için gerekli olan kritik iş becerilerini kazanmalarını sağlar.
Samasource'a katılmak isterseniz, buraya tıklayın ve alttaki “ Bağışla ” yı tıklayın .

10) Jobboy

Jobboy, dünya çapında 60.000'den fazla çalışanı bulunan CrowdSourcing sitelerinden biridir. Jobboy.com'a katılmaya ve para kazanmaya değer .
jobboy
Burada belirtilen diğer web siteleriyle karşılaştırıldığında daha az görev olmasına rağmen, buradan kitle kaynak işlerini almak için yeterince hızlıysanız, bu kalabalık kaynak sitesi sizin için önerilir.

11) Utest

uTest, BT uzmanlarına, halka sunulmadan önce çeşitli yeni yazılımları ve mobil uygulamaları test etmelerini sağlayan kitle kaynaklı siteler arasındadır. Ayrıca, küçük işletmeler için tanınmış sağlayıcılar tarafından tasarlanan kişiselleştirilmiş veya özelleştirilmiş BT çözümlerini dev şirketlere test etme fırsatına da sahipsiniz.
Utest
Kurumsal sektör için, uTest, dağıtılmadan önce teknik sapmaların, güvenlik boşluklarının ve kullanıcı dostu olmanın algılanmasını amaçlayan yazılım ve diğer BT çözümlerinin kolay ve doğrulanabilir bir şekilde test edilmesini sağlar.
Kullanılması UTEST bir şirket herhangi BT çözümü kullanmadan önce pürüzleri düzeltmek için izin verir. Bu test, dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan kalabalık kaynaklı BT uzmanları aracılığıyla yapılır.

12) The Smart Crowd

aslan
Smart Crowd neredeyse her sektör için uygun maliyetli çözümler sunuyor. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak, Smart Crowd işinizi yürütmek için belirli bir alandaki çeşitli uzmanların hizmetlerine girer.
The Crowd Source, çevrimiçi ve çevrimdışı çeviriler, çeşitli türlerde transkripsiyonlar, global veri testi ve analitik hizmetler ve sizin için işinize uygun sayısız diğer hizmetler sunmaktadır.
Dünya çapındaki profesyoneller için The Smart Crowd , çok büyük şirketlerin projelerinde grup halinde çalışmanıza izin verir. Bu, işleri evinizin rahatlığında gerçekleştirirken deneyiminize katkıda bulunur. Smart Crowd ayrıca, herhangi bir görev için 10 kişiyi işe aldığı kişiler için kazançlı bir ücret ödüyor.
Zaten yukarıda belirtilen 12 crowdsourcing sitelerinden herhangi biriyle çalışıyorsunuz. Evet ise, deneyiminizi diğer insanlarla paylaşın.

You Might Also Like

6 yorum

 1. zor bir iş gibi görünüyor

  YanıtlaSil
 2. çok kaliteli ve başarılı bir makale sayfayı kaydedin ileride işinize yarayabilir tekrardan teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. zor gibi görünsede öğrenciler ve bol zamanı olanlar için faydalı bir kaynak teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. çok kaliteli ve başarılı bir makale sayfayı kaydedin ileride işinize yarayabilir tekrardan teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. İnsanlar bilgi istemeseler bile bu çok iyi olmuş ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 6. harika olmuş emeklerine sağlık

  YanıtlaSil