NEOBUX İLE AYDA 250 $ KAZANMA STRATEJİSİ


NeoBux şüphesiz, web sitesinde çalışan milyonlarca kayıtlı kullanıcıya sahip en büyük PTC sitesidir. Ama Neobux'dan gerçekten para kazanabilir misin? Eğer evet ise, o zaman ne kadar? Neobux bir aldatmaca mı yoksa gerçek bir kazanç fırsatı mı?

Neobux'u nasıl başlattım?
Birkaç insanın başarı hikayelerini dinledikten ve bazı büyük çekleri gördükten sonra, Neobux'u denemeyi düşündüm. Neobux'un ana sayfasını ziyaret ettiğimde, istatistiklerini görmek için hayrete düştüm. Size başka bir şey söylemeden önce, sadece burada resimde kontrol edin:
neobux istatistikleri

Her gün, 15 binden fazla kişinin Neobux'a katıldığını ve milyonlarca reklamı görüntülediklerini ve ödeme aldıklarını açıkça görebilirsiniz. Bu, Neobux'un bir aldatmaca olamayacağı ve insanların bundan ödeme aldığının ilk göstergesidir.

Neobux'dan nasıl para kazanabilirim?

Neobux'dan kazanmanın birçok yolu vardır. Özellikle, Para ve Nokta tekliflerini tamamlayarak, CrowdFlower görevlerini ve Pollfish anketleri yaparak ve diğer PTC / GPT'den daha yüksek ödeme alarak AdPrize ve 90 $ değerine kadar para ödülü vererek reklamları görüntüleyerek kazanabilirsiniz.
Paralar doğrudan paraya dönüştürülebilir ve daha fazla paraya dönüştürebilirsiniz, para başına alacağınız miktar daha yüksek olacaktır. Puanlar, 1 yıllık altın üyelik ve diğerleri gibi hizmetler için değiştirilebilir.
Kazanabileceğin başka bir yol da, Neobux'dan aldığın bir referans linki aracılığıyla ve yanı sıra havale kiralayarak insanları Neobux'a yönlendirmektir.
Kazançlarınızı PayPal veya Payza veya NETELLER veya Skrill aracılığıyla anında çekebilirsiniz. NeoBux, ödemelerde gecikme olmaması durumunda tek PTC'dir, bu yüzden endişelenmenize gerek yoktur.
2017 Güncelleme : Neobux'la ilgili eski incelememi okumaya devam edebilirsiniz, ancak size söylemek istediğim heyecan verici bir şey var. Size söylediğim gibi, Neobux’da ayda 1000 $ + kazanan birçok üye var. Böyle bir üye benim yorumuma yorum yaptı ve bana sadece 20 günde 230 $ 'lık kazanç sağlayan basit bir strateji anlattı. Ve şimdi Neobux'da ayda hatrı sayılır miktarlar kazanıyorum.

Tavsiye edilmeyen Neobux kazançları

NeoBux sadece referansları olan kişiler için uygun değildir. Tavsiyeler olmadan ve yalnızca reklamları tıklayarak ve görüntüleyerek kişi iyi bir miktar kazanabilir.
Tıklama başına ödül 0.02 dolara kadar çıkıyor ve özellikle ABD, Kanada, İngiltere ve Avustralya'dan gelen üye, reklamları birkaç dakika boyunca görüntülemek ve görüntülemek için günde yaklaşık 1 dolar kazanabilmelidir.
Zamana ve ruh halinize sahipseniz, CrowdFlower görevlerini tamamlayarak kazançlarınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz. Yapabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz çeşitli hızlı mini işler.
Bunun en iyi yanı, NeoBux'un bu görevler için diğer GPT / PTC sitelerinden daha fazla ödeme yapması ve anında ödeme sistemleriyle birleştirilmesi, bu tür işler için mükemmel bir platform olmasıdır. Bu görevleri yerine getirmekte iyi olursanız, çabalarınız için ayda 500 $ veya daha fazla kazanabilirsiniz.
Daha aktif olmak isterseniz, madeni para teklifleri var. Anketler, kayıtlar, çeşitli denemeler vb. Gibi ücretsiz ve / veya ücretli teklifleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz.
Daha fazla paranız varsa, bunları daha yüksek bir tutar için dönüştürebilir ve daha sonra kazançlarınızı geri çekebilirsiniz.
NeoBux, bu tekliflerden% 70'e varan kazançlarınızı artırma şansı sunuyor ve her zaman cömertliğinden faydalanıyorsanız, aynı teklifler için diğer PTC / GPT sitelerinden daha fazla para kazanacaksınız.
NeoBux, aktif kullanıcıları da Puanlarla ödüllendiriyor. Reklamları tıklayarak, AdPrize'den ödül olarak ve basit teklifleri tamamlayarak Puan kazanabilirsiniz.
Puanlar, başvuruları genişletmek ve geri dönüştürmek için kullanılabilir ve 1 yıllık altın üyelikle değiştirilebilir. Bazı üyeler ücretli üyeliği sadece kazanıp puan alarak ücretsiz olarak alabilirler.
Ayrıca, her gün şanslı kazananlara çeşitli ödüller veren AdPrize var. Çok basit bir şekilde çalışır: Bir reklamı görürsünüz ve eğer şanslıysanız bir ödül kazanırsınız. Mevcut ödüller 0,25 ila 0,50 $ arasında, 10'dan 10000 Puan'a ve ücretsiz altın üyeliğe kadar.
Neobux forumundaki Neobux üyelerinden birçok hikaye okurken stratejimi değiştirmeyi düşündüğümü belirtmek gerekir. NeoBux aracılığıyla para kazanmanın farklı yolları hakkında farklı insanların bloglarını okuyordum.
Yaptığım sonraki şey, Neobux'u tanıtmaya başladım ve kısa bir süre sonra Neobux için doğrudan başvuru aldım. Şimdi, doğrudan havale almanın yanı sıra kiralık referanslar almak için kazandığım paranın bir kısmını yeniden yatırıyordum.
Ve Neobux'dan günde yaklaşık 10 $ + yapmaya başladım ve Neobux'un aldatmaca olmadığını anladım.
Doğru bir planlama yapar ve bu makalede belirtilen stratejileri kullanırsanız, yarı zamanlı gelir arayan insanlar için iyi bir gelir kaynağı olabilir.

You Might Also Like

22 yorum

 1. başarılı bir çalışma olmuş

  YanıtlaSil
 2. Bir defa daha duymuştum neobuxu deneyeceğim sitemde

  YanıtlaSil
 3. teşekkürler bilgi için

  YanıtlaSil
 4. gayet güzel bir çalışma olmuş teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. başarılı bir çalışma olmuş

  YanıtlaSil
 6. yorumlarınız için teşekkür ederim.yardımcı olabileceğim bir konu varsa buradan bana ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 7. gayet güzel bir çalışma olmuş teşekkürler.

  YanıtlaSil
 8. gayet güzel bir çalışma olmuş

  YanıtlaSil
 9. pek bilgi sahibi değildim ama güzel oldu

  YanıtlaSil
 10. bence mantıklı bir fikir paraya ihtiyacı olanlar ek gelir olarak yapabilirler bence

  YanıtlaSil
 11. gayet güzel bir çalışma olmuş teşekkürler

  YanıtlaSil
 12. ek gelir için harika bir sistem

  YanıtlaSil
 13. başarılı bir paylaşım olmuş

  YanıtlaSil
 14. gayet iyi bir çalışma tebrikler

  YanıtlaSil
 15. çok faydalı bir içerik olmuş teşekkürler

  YanıtlaSil
 16. güzel yararlı bilgiler muhteşem

  YanıtlaSil
 17. Çok iyi neobux güvenilirdir.

  YanıtlaSil