Paidverts Review - Paidverts ile 10 $ Günlük Kazanma

Paidverts Review - Paidverts ile 10 $ Günlük Kazanma

Sonunda, PTC dünyasında bir devrim var. Paidverts, reklamları görüntüleyerek çok özel bir kazanç kavramı getirdi.
Tahmin edebileceğiniz gibi, reklamı görüntüleyerek ve kimseye gönderme yapmadan da bir PTC sitesinden günde 5 TL, 10 ABD doları veya hatta 20 ABD doları kazanabilirsiniz!
Evet, Paidverts mümkün!
Ancak, Paidverts'e kaydolmadan ve reklamları görüntülemeye başlamadan önce, Paidverts'te çalışmak için bazı ipuçlarını ve püf noktalarını bilmeniz gerekir, aksi takdirde Paidverts'ten iyi bir gelir elde etmek zor olacaktır.

Paidverts İnceleme, ipuçları ve püf noktaları

Paidverts, 30 saniyelik reklamı görüntülemek için 0,005 dolardan 200 dolara kadar kazanabileceğiniz bir PTC web sitesidir 
  İşte Paidverts hakkında bazı önemli noktalar: -
  1. Katılmak için kesinlikle ücretsizdir. Buradan kayıt olabilirsiniz .
  2. Paidverts çok kararlı bir platformdur ve MyTrafficValue'nin bir parçası olduğundan endişelenmenize gerek yoktur.
  3. Paidverts, PTC endüstrisinde bir devrimdir ve yüksek rüyalardaki insanlar bu tek siteden çok yüksek gelir elde edebilirler.
  4. Başlangıçta küçük bir gelir elde edeceksiniz, ancak sürekli olarak çok sıkı çalışıyorsanız, birkaç ay içinde büyük paralar kazanabilirsiniz.
  5. Gelirinizi online ödeme almanın en iyi yollarından biri olan PayPal , Bitcoin, Payzavb. Ile alacaksınız.
  6. Paidverts hesabının bu gerçek ekran görüntüsünü kontrol edin ve 30 saniyelik reklamların değerini görün. Bunu 1-2 ay çalışarak yapabilirsiniz.
  paidverts
  Yani gitmeye ve Paidverts ile çalışmak için sabırsızlanıyorsanız, bu 6 adımı anlamanız ve takip etmeniz gerekir .
  Paidverts'i anlamadan, çok fazla kazanamayacaksınız.

  1. Adım: Paidverts'e katılın

   Bu özel bağlantıdan Paidverts katılabilirsiniz E-postanızı kontrol etmeli ve hesabınızı aktif hale getirmek için kaydınızı onaylayın.

  2. Adım: BAP (Bonus Reklam Puanları) biriktirin

  Bu, Paidverts'teki en önemli noktadır ve bu siteden iyi bir gelir elde etmek için BAP sistemini net olarak anlamanız gerekmektedir. BAP, Paidverts'teki para birimi veya nokta sistemidir.
  Ücretli reklamları doğrudan hesabınıza alamazsınız. Ücretli reklamları BAP miktarınıza göre alacaksınız. Daha fazla BAP var, alacağınız daha yüksek değerli reklamlar. Yani daha fazla ve daha fazla BAP toplamanız gerekiyor.
  Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, “ NAVİGASYONUNUZ ” altında sağ taraftaki “ Ücretli Reklamlar ” bağlantısını tıklamanız gerekir .
  Ücretli reklamları görüntülemeden önce, orada verilen 3 görseldeki metni yazmanız gerekir. Metin kutusunun önünde bulunan 'kopyala yapıştır' simgesini tıklamanız yeterlidir.
  Günlük olarak 16 aktivasyon reklamı bulacaksınız. Her reklam için 22BAP ve 25 BAP ile başlar. Bu yüzden tüm 16 aktivasyon reklamını kontrol etmek size 400 BAP verecektir. 16 reklamı görüntülemek için 18 saatiniz vardır, aksi takdirde reklamlar geçerliliğini yitirir.
  İlk gün, tüm 16 etkinleştirme reklamını görüntülediğinizde gerçek para kazanamazsınız, ancak yalnızca 400 BAP kazanırsınız.

  3. Adım: BAP’ınızdan para kazanın

  Her BAP size 0.0005 dolar değerinde reklam verecektir. Dolayısıyla Sonraki Gün, 400 x 0.0005 = 0.2 TL değerinde reklam + 16 etkinleştirme reklamı alacaksınız.
  Hesabınızı günde en az iki kez kontrol etmeniz gerekiyor, aksi halde ücretli reklamlarınızı kaçırabilirsiniz. Ertesi gün, tüm ücretli reklamlar + etkinleştirme reklamlarını görüntüledikten sonra, 0,25 ABD doları ve 400 BAP alacaktır.

  4. Adım: Geri Dönüşümlü reklamları görüntülemek için 0,50 Yenileme satın alın

  Bu daha fazla gelir elde etmek için başka bir hile. 2500 BAP'ınız varsa, geri dönüştürülmüş reklamları görmek için 0,05 ABD doları tutarında bir yükseltme satın alabilirsiniz.
  Geri dönüşümlü reklamlar, diğer üyeler tarafından görülmeyen reklamlardır. Dolayısıyla, 0,05 TL'lik bir yükseltme satın alırsanız, ücretli reklamlarınıza ve etkinleştirme reklamlarınıza ek olarak 1 TL'den daha fazla değerli geri dönüşümlü reklamlar alırsınız.
  Yani bu yükseltmeden 0,95 $ (1- $ 0,05) kâr elde edeceksiniz Yükseltme süreniz sona erdiğinde, tekrar $ 0,05 yükseltme satın alabilirsiniz.

  5. Adım: Bir reklam paketi satın alın

  Bu, Paidverts ile çalışmak için bir başka önemli ipucudur. Eğer 1 $ 'lık bir reklam paketi satın alırsanız, o zaman faydalar elde edersiniz.
  İlk olarak, 1,55 ABD doları değerinde reklam sunacak +2400 BAP alacaksınız. İkincisi, web sitenizde her biri 30 saniyelik 30 ziyarete sahip olacaksınız ve üçüncü olarak banner reklamınızda 50 gösterim alacaksınız.
  Not: Ücretsiz bir web sitesi oluşturabilir ve tavsiye almak için işletmenizi veya diğer PTC sitelerini tanıtabilirsiniz.
  Daha fazla ve daha fazla BAP'yi biriktirmeye çalışın çünkü yüksek BAP'leriniz varsa, yalnızca daha yüksek bir reklam değeri alırsınız.
  BAP’inize bağlı olarak 1, 2, hatta 50 ABD doları değerinde reklamlar alabilirsiniz.

  6. Adım: Başvuru kazancınızın% 10'unu ömür boyu kazanın ve kazanın

  Bu, herhangi bir PTC web sitesinin en önemli parçasıdır. Birisine başvurursanız, reklamlarını görüntüleyerek elde ettikleri kazancın% 10'unu kazanırsınız. Tavsiye bağlantınızı üye alanınızda bulabilir ve Facebook, Whatsapp, e-posta gibi birçok yoldan tanıtabilirsiniz .
  Ücretli üye veya ücretli üyelik sahibi iseniz, geri dönüştürülen her reklam için 2 $ kazanırsınız. BAP kazanmanın diğer yolları Tıklama Kılavuzu, nakit Teklif ve Oyun Oynamadır.
  Peki ne bekliyorsun? Paidverts'e buradan katılın ve iyi bir ek gelir elde etmeye başlayın.

  You Might Also Like

  0 yorum