Top 40 Ünlü, En Zengin ve En Çok Abone Olunan YouTubers-1Top 40 Ünlü, En Zengin ve En Çok Abone Olunan YouTubers

youtubers

YouTube, dünyanın en popüler ikinci sitesidir. YouTube web sitesi, bir milyardan fazla kullanıcıya sahiptir ve 76 ülkede 76 ülkede bir varlığı vardır. YouTube'da günde bir milyar saatten fazla video izleniyor.
YouTube’un web sitesi şunları söylüyor: “videolarının büyük kısmı 18 yaş ve 34 yaş arasındaki kadınlar ve erkekler tarafından izleniyor.
Ancak harika haber, YouTube'un, kullanıcıların kendi YouTube kanallarını ücretsiz 


olarak oluşturmalarını sağlıyor. Genel kamuoyuna veya bir niş kitleye ilgi duyan videolar yayınlayabilirler. Ve bu YouTube videolarının birçoğu viral.

YouTube kanal sahipleri de en yüksek ücretli YouTube kullanıcılarına sahip olma fırsatını yakalar. Dünyadaki kadınlar, erkekler ve çocukların yanı sıra, YouTube Millionaires oldular .
İşte dünyanın en büyük 40 YouTube'unun tahmini tahmini net değerine sahip bir listesi.

Top 40 En Zengin ve Popüler Youtubers

İşte en çok abone olan en büyük 40 YouTubers listesi

1. PewDiePie (İsveç)

PewDiePie
PewDiePie, Felix Arvid Ulf Kjellberg tarafından işletilen bir YouTube kanalı. Dünyanın en çok görüntülenen YouTube kanalı. PewDiePie, Felix'in gerçek hayattaki durumlara hitap ettiği bir komedi kanalı.
Kanal, Felix'i dünyanın en genç ve en zengin YouTubers'larından biri yaptı: 28 yaşında, net değeri 20 Milyon ABD Doları olarak tahmin ediliyor.
Aboneler: 62.60+ Milyon.

2. HolaSoyGerman & Juega German (Şili)

HolaSoyGerman, Alman Alejandro Garmendia Garanis tarafından Şili vatandaşı olan en büyük YouTuber'den biri tarafından işletilmektedir. İngilizce'ye çevrilmiş, YouTube kanalının adı 'Merhaba, Ben Alman'ım' anlamına gelir .
O bir komedyen, şarkıcı, müzisyen ve bazen ciddi sorunlarla ilgileniyor. Almanca, 28 yaşındayken, tahmini net değeri 13 milyon ABD doları olan bir YouTube Millionsaire'dir.
HolaSoyGerman, dünyanın en çok abone olan İspanyol YouTube kanalı .
Aboneler: HolaSoyGerman- 33.78 + Milyonlarca & Juega German- 26.19+ Milyon.

3. Kanal KondZilla (Brezilya)

Konrad Kunhas Dantas Brezilyalı bir şovmen. Bir müzik grubuyla kendi şarkılarını besteliyor ve şarkı söylüyor.
Eşsiz ve amatör tarzı şarkı söyleme ve eğlence tarzı, Brezilya kanalı olan Canal KondZilla'yı açtığı zaman Brezilya'yı fırtınalarla aldı.
Dünyanın en çok abone olan üçüncü YouTube kanalı. 29 yaşında, net değerinin dünyanın en iyi 10 YouTubers'ı ile ligde yer aldığı 3 Milyon ABD Doları olduğu tahmin ediliyor.
Aboneler: 33.18+ Milyon.

4. Dostum Mükemmel (ABD)

DudePerfect
Dünyanın en popüler YouTube kanallarında No-5'te sıralama ABD'den Dude Perfect.
Texas A & M Üniversitesi'nde okul basketbolcuları ve oda arkadaşı olan Tyler Toney, Coby Cotton, Cory Cotton, Cody Jones ve Garrett Hilbert'den oluşan bir grup tarafından başlatılan bir spor ve komedi kanalı.
Grubun Guinness Rekorlar Kitabı'nda birkaç sözü vardır Grubun tahmini net değeri 20 milyon ABD Dolarıdır.
Aboneler: 30.13+ Milyon.

5. elrubiusOMG (İspanya)

ElRubiusOMG, dünyanın ikinci yaygın abone olan İspanyol YouTube kanalı ve üçüncü dünya çapında.
1979'da İspanyol bir baba ve Norveçli annesine dünyaya gelen Ruben Doblas Gundersen, en komik YouTuber tarafından başlatıldı. Ruben, YouTube kanalının oyun oynamalarına ve komedilerine odaklandığını söylüyor.
Net değeri 5,5 milyon ABD Doları olarak belirlendi. Ruben'in videoları da İspanyolca, Norveççe ve İngilizce dillerinde.
Aboneler: 29.22+ Milyon.

6. Whinderssonnunes (Brezilya)

Whinderson Nunes Batista'nın YouTube kanalı, Whindersonnunes tüm komedi, şarkı ve film yorumları ile ilgili.
Whinderson kendi sözlerini yaratır ve bunları komik bir şekilde sunar. Kanal, İspanyolca ve İngilizce olarak bazı videolar ile Portekizce içerik sağlar.
23 yaşındayken, Whinderson Nunes Batista'nın net değerinin 3,5 milyon ABD doları olduğu tahmin ediliyor. Birkaç yıl önce konumdan ayrılmadan önce en iyi Brezilyalı YouTube kanalıydı.
Aboneler: 29.06+ Milyon.

7. Fernanfloo (El Salvador)

Luis Fernando Flores Alvarado, popüler YouTube kanalı Fernanfloo'yu yönetiyor. Luis küçük Güney Amerika ülkesi El Salvador'dan.
Aslında, Fernanfloo kanalı El Salvador'un toplam nüfusundan daha fazla aboneye sahiptir. Fernanfloo, Twino'da oyun oynar ve bu da onu Latino topluluğunda çok popüler YouTuber yapar.
24 yaşındayken, dünyadaki en zengin YouTube kullanıcılarından biridir ve net değeri 7 Milyon ABD Doları olarak hesaplanmıştır.
Aboneler: 27.89+ Milyon.

8. Smosh (ABD)

smosh
Amerikalılar Ian Andrew Hecox ve Daniel Anthony Padilla Smosh'u lanse etti. YouTube kanalı şimdi Hecox tarafından yalnızca Padilla'nın kendi girişimine başlamak için 2017'de ayrılmasından sonra yönetiliyor.
Smosh, bir kroki komedi kanalı olarak başladı, ancak son yıllarda diğerlerinin yanı sıra karikatürler ve animasyonlar, müzik ve oyun oyunları olarak çeşitlendi. Smosh İspanyol versiyonu da var, üç milyondan fazla abonesi olan Elsmosh. Smosh kendi sitcom'larına sahip tek kanal.
Kısa bir süre önce 'Smosh- film' başlıklı kısa bir film kanalda çevrimiçi olarak yayınlandı. Hecox ve Padilla, 12,2 Milyon ABD Doları değerinde net tahminde bulunmuştur.
Aboneler: 23.01+ Milyon.

9. VanossGaming (Kanada)

Kanada'dan Evan Fong, VanossGaming'i başlattı. Bu YouTube kanalıyla, Evan Fong ve yardımcıları çeşitli video oyunları, yorumlar ve oyun bilgileriyle ilgili içerik yayınladı.
Onlar diğer tarafların yorumlarını yapan insanlar tarafından oynanan video oyunları klipleridir. Evan Fong, VossGaming kanalıyla kendi yorum ve yorumlarını yayınlamak için bazı video oyunu yapımcılarıyla da bağlantı kurdu.
26 yaşındaki Evan Fong, VossGaming kanalı başta olmak üzere net 12 milyon ABD Doları değerinde.
Aboneler: 22.88+ Milyon.

10. Vegetta777 (İspanya)

Vegetta777 video oyunları, püf noktaları ve tweaks, kazanmak, yorum ve değerlendirmeleri ile ilgilidir. İspanya'nın Samuel de Luque tarafından işletilmektedir.
Samuel, Vegetta777'yi uzaylılarla, canavarlarla ve tek boynuzlu atlarla oynamayı seven insanlar için en uygun bir YouTube kanalı olarak tanımlar.
Bu en üst düzey YouTube kanalı öncelikle İspanyolca olsa da, bazı videolar İngilizce altyazılıdır. 29 yaşındaki YouTuber, Samuel de Luque'nin net değeri 10 milyon ABD Doları.
Aboneler: 22.29+ Milyon.

11. Yuya (Meksika)

25 yaşındaki Meksikalı vlogger, Mariand Castrejon Castaneda, YouTube kanalı Yuya'yı yönetiyor. Meksikalı bir TV şovuna dayanarak, amcası tarafından Yuya adı verildi. Dünyanın güzellik ve stil kategorisinde en üst video blogcu veya vlogger olarak yer alıyor.
Yuya, 16 yaşında kadınlara stil ve güzellik konusunda vlogging yapmaya başladı. Yuya, Latina kadınları arasında son derece ünlü bir kanaldır.
Yuya, YouTube kanalında her Pazartesi ve Cuma günleri taze videolar yayınlıyor. Onun net değeri 3 milyon ABD Doları olarak tahmin ediliyor ve yıllık 1 Milyon ABD Doları kazanıyor.
Aboneler: 21.28+ Milyon.

12. Higa (ABD)

nigahiga
Ryan Higa, YouTube kanalı NigaHiga'da yayınlanan videolar aracılığıyla sunulan komedi için bilinen bir Amerikan YouTuber.
Ryan Higa ve yoldaşları, şarkı söyleyen popüler şarkıları dudak senkronize ederek YouTube kanalına başladı. Kanal, YouTube kanalı askıya almadan ve Higa'dan telif haklarını ihlal ettiğini iddia ettiği bir çok içeriği kaldırmasını istemiş.
Kanalın gelecekteki askıya alınmasını önlemek için Higa, şarkı ve komedi videolarını özel yapmaya başladı.
Ayrıca kanalı kutlayan Hollywood filmlerinde de var. Ryan Higa aynı zamanda en genç Milyonerlerden biridir ve net değeri 2 Milyon ABD Dolarıdır.
Aboneler: 20.79+ Milyon.

13. Felipe Neto (Brezilya)

Felipe Neto Rodriguez Vieira, bir isimsiz YouTube kanalı işletiyor.
Brezilya’dan çok ünlü bir YouTuber’dir ve kendi ülkesindeki filmler, ünlüler, komedi, parodi ve diğer popüler eğlence konularına odaklanır.
2011 yılında Felipe Neto, daha sonra bir Fransız medya şirketi WEBMEDIA tarafından satın alınan Brezilyalı YouTubers'ın ilk ağ şirketi Paramaker'ı piyasaya sürdü.
En genç YouTube Milyonerlerden biri olan Felip Neto'nun net değeri 7,5 Milyon ABD Dolarıdır.
Aboneler: 21.17+ Milyon.

14. Markiplier (ABD)

Mark Edward Fischbach, yaygın olarak kendi kanal adı olan Markiplier tarafından bilinen ABD'den en iyi YouTuber'lerden biridir.
Markiplier, YouTube kanalıyla ilgili şöyle diyor: “Burada bazı komik oyun videoları, orijinal komedi skeçleri, animasyonlu parodiler ve diğer eğlence bölümleri bulacaksınız.
Markiplier, çevrimiçi oyun topluluğunda, sık sık kaybettiği, çığlık attığı ve onu tanıtan bir özellik olan yorumcu olarak ünlüdür.
29 yaşındaki Markiplier'ın net değeri 9 milyon ABD Doları olarak tahmin ediliyor.
Aboneler: 20.37+ Milyon.

15. Tuzak Ulus (ABD)

Trap Nation, 15 yaşında YouTube videoları çekmeye başlayan Andre Willem Benz'in zihnidir.
Trap Nation'ı şöyle açıklıyor: “YouTube'un benzersiz ve farklı bir tuzak müziği için bir numaralı kanalı”.
Andre ayrıca görüntüleyenleri istediklerini yayınlamalarını sağlamak için tercihleri ​​konusunda bilgilendirmelerini ister.
Diğer kanalları arasında Bass Nation, Indi Nation, Chill Nation ve diğerleri yer alıyor. Net değeri 10 milyon ABD Doları olarak tahmin ediliyor.
Aboneler: 19.83+ Milyon.

16. 5 Dakika El Sanatları (Kıbrıs)

5 Dakika El Sanatları Kıbrıs'ta yerleşik ve bir grup girişimcinin mülkiyetindedir.
Bu YouTube kanalında, bir düğmeyi geriye doğru dikmek, sebze, bahçe ve araç onarımlarını diğer konular arasında bir araya getirmek için çeşitli Do-It-Yourself videoları bulunuyor.
Kendine özgü bir YouTube kanalı ve abone bazından da anlaşılacağı gibi dünya çapındaki DIY hayranları tarafından seviliyor.
Aboneler: 19.74+ Milyon.

17. Jacksepticeye (İrlanda)

Jacksepticeye
İrlandalı Sean William McLoughlin, Jacksepticeye ismiyle daha iyi tanınmaktadır. Onun YouTube kanalı Jacksepticeye.
Sean, Jacksepticeye'de günlük videolar yayınlıyor. Videoları genellikle Let's Play serileri ve video oyunları. Jacksepticeye, İngilizce konuşan oyuncular arasında çok ünlü. Şikayetler sırasında sık sık yemin ediyor bu videoları izlemek için eğlenceli hale getiriyor.
Net değeri 9 milyon ABD Doları olarak tahmin ediliyor.
Aboneler: 18.96+ Milyon.

18. DanTDM (İngiltere)

İngiltere'den Daniel Robert Middleton, ünlü YouTube kanalı olan DanTDM'ye sahip. YouTube kanalı, özellikle Minecraft olmak üzere çeşitli video oyunlarını kapsar.
Daniel, Guinness Rekorlar Kitabında iki giriş yapmıştır - biri Rocket League'deki en yüksek golü iki oyuncu arasındaki bir maçta ve ikinci olarak Minecraft videoları için en çok görüntülenen YouTube kanalı olarak kaydetmiştir.
Net değeri 16.5 milyon ABD Doları olarak tahmin ediliyor.
Aboneler: 18.83+ Milyon.

19. KSI (İngiltere)

Olajide William Olatunji, ünlü YouTube kanalı KSI'yi işletiyor. Online futbol oyunları, boks maçları, şarkılar ve bazı komedi videoları taşır.
KSI’nın birkaç tartışması vardı ama aynı zamanda birçok ödül kazandı. KSI ayrıca filmlerde yer aldı, kendi şarkılarını hazırladı ve aynı kategoride diğer YouTube kullanıcılarına karşı online oyunlar kazandı.
Çevrimiçi bir futbol oyununda en çok gol atan oyuncu Guinness Book of Gamers'dan bahseder.
Mart 2018'de KSI'nin net değeri 4,5 Milyon ABD Doları olarak hesaplandı.
Aboneler: 18.66+ Milyon.

You Might Also Like

4 yorum

  1. gayet güzel bir çalışma olmuş teşekkürler.

    YanıtlaSil
  2. çok basarılı bir yazı olmus tesekkürler

    YanıtlaSil
  3. Gayet güzel ve başarılı olmuş tebrik ederim 😊😊

    YanıtlaSil