Yeni Başlayanlar için 20+ En İyi Ortaklık Programları

Yeni Başlayanlar için 20+ En İyi Ortaklık Programları

Bağlı kuruluş pazarlamasında yeni misiniz? Bundan para kazanmak istersiniz, ancak teşvik edilecek en iyi ortaklık programları hangileridir?
İyi! Tüm bu makaleyi, yeni bağlı pazarlamacıları akılda tutarak yazdım. Hatta eğer blogging online para kazanmak ve diğer kaynaklardan & sonra bu mesaj size çok yardımcı olabilir bağlı kuruluş pazarlama denemek isteyen.
en iyi ortaklık programları
Bir acemi iştiraki pazarlamacısı, bağlı kuruluş pazarlamasının uzun bir yol olduğu, sabrınız ve sebat etmeniz gereken birkaç şeyi göz önünde bulundurmak zorundadır, sadece bir ay içinde zengin olacağını düşünmeyin.
Posta kutunuzda çok yoğun olabilir sizin kontrolü olmayacak. Bu yüzden kendinizi uzun bir savaş için hazırlayın.
Yeni gelenlerin, tanıtımını yaptıkları satıcılar, satıcılar veya reklamverenler hakkında bilgi sahibi olması, ardından bir ürünü akıllıca seçmesi ve bir blog aracılığıyla tanıtımını yapması gerekir.
Blogunuzun içeriğinin güçlü olması gerekir. En az 6 ay boyunca hiçbir şey yapmayın.

Yeni Başlayanlar için 20+ En İyi Ortaklık Programları

Bu yüzden bir acemi pazarlamacının başlayabileceği 20'den fazla en iyi ortaklık programı.

1. Kupon Ortaklık Programları

Kupon siteleri, ortaklık programları aracılığıyla çevrimiçi para kazanmanın en sıcak yoludur. Tüm detayları okuduktan ve bir ürünün yorumlarını gözden geçirdikten sonra, bu ürünü satın almak için indirim kuponları veya anlaşmalar arıyorlar.kuponlar
Kuponlar ve fırsatlar günlük yayınlayabileceğiniz kuponwaalebenzer bir kupon sitesi oluşturabilirsiniz Web sitenize gelen trafiğin artması ve daha fazla ürün satabilmesi için iyi bir SEO ve bazı tanıtımlar yapmanız gerekir.
Tüm en iyi çevrimiçi mağazalarla ortaklık programına kaydolmanız gerekir, böylece bağlı kuruluş bağlantılarınızı göndereceğiniz tüm fırsatlara ekleyebilirsiniz.

2. Hosting Ortaklığı

Hosting en yüksek ücretli ortaklık programlarıdır ve tüm hostinglerin% 70'inden fazlası sadece ortaklık linkleri üzerinden satılmaktadır. Tek bir web barındırma satmak için 100 $ veya daha fazla kazanabilirsiniz.ortaklık programları barındırma
Tanıtabileceğiniz popüler sitelerden bazıları HostGator, GoDaddy, BlueHost, SiteGround, DreamHost vb.
Ev sahibi kuruluşla başlayabileceğiniz 2 yol vardır. Biri, farklı barındırma sitelerinde ya da başka bir yere yorum yazarak, yalnızca hosting için kuponlar sağlayan bir kupon sitesi oluşturarak.
Alan adınız barındırma ve 'inceleme' veya 'kupon' gibi başka bir anahtar kelime içeriyorsa, bu yolların ikisi de en iyi şekilde çalışır. Alan adlarının örneklerinden bazıları hosting.com, sonhostingcoupon .com, myhostingreviews .com.
.com ile bir şeyler bulmaya çalışın ama bu zorunlu değildir. Ülke kodu ile .in, .co.uk, OR .net, .info vb. Diğer seçeneklere de gidebilirsiniz. Ama evet, SEO gereklidir.

3. Amazon Associates

Bağlı pazarlamacılar tarafından en yaygın kullanılan ortaklık programlarından biri. Yeni pazarlamacılar için gerçekten harika, çünkü Amazon.com'u kullanmayı zaten biliyorsunuz!Amazon Associates
Ülkenizde Amazon.com, Amazon.in veya Amazon'u tanıtabilirsiniz. Avantajlarından bazıları, kullanımı ve tanıtımı yapabileceğiniz çok çeşitli ürünlerdir. Her ne seversen!
Ayrıca, eşik ödeme tutarı çok düşüktür ve kayıt işlemi de kolaydır. Ancak komisyon oranları oldukça düşüktür ve bu büyük bir düşüştür ancak yine de Amazon ortaklarıyla başlayabilirsiniz .
  • Eşik Miktarı: 10 $

4. SEO Yazılım & WordPress Temaları

Aslında bu yeni pazarlamacılar için ilk ortaklık programı olmalıdır. Eğer blog yapmakta ve çevrimiçi para kazanıyorsanız, onlarca internet pazarlama yazılımı ve WordPress teması satmaya başlayabilirsiniz.yazılım ortaklık programları
Bu kategoriye giren popüler şeyler var ve hotcakes gibi satıyor.
Bazıları Genesis & Elegant temaları, Aweber gibi AutoResponder, GetResponse, SEMRush gibi Backlink analizleri, Ahrefs, popüler WordPress eklentileri, anahtar kelime araştırma araçları, blackhat SEO yazılımı vb.

5. Sağlık ürünleri

sağlık ürünleri üyesiSağlık sektörü en çok büyüyen endüstrilerden biridir. Sağlık ürünlerini tanıtmak için büyük bir potansiyel var. Sağlık ürünü sayfanızı ziyaret eden kişiyi ikna etmeniz koşuluyla, bazı sağlık ürünlerini satın almak söz konusu olduğunda herhangi bir ödün yoktur.
Multivitamin ürünleri, bir hastalığı tedavi etmek için ürün, kilo vermek veya kilo almak için ürünler ve daha fazlası gibi sağlıkla ilgili yüzlerce ürün vardır.

6. Rakuten Linkshare

Onun en iyi ortaklık ağından biri. Rakuten Linkshare hakkında en iyi şey, dönen banner'larıdır, sadece dönen bir banner oluşturur ve tüm reklam birimlerini döndürür. Ayrıca, arayüz de iyi ve seçim için çok sayıda satıcı var.rakuten linkshare
Bununla birlikte, bağlı pazarlamacıların bu özel programdan hoşlanmadığı şey öngörülemeyen ödeme planıdır. Haftalar içinde ödenebilir veya hatta 60 gün sürebilir.
 • Eşik Miktarı: 50 ABD Doları
 • Ödeme Modu: Yalnızca PayPal veya Doğrudan Banka Havalesi yok
 • Web sitesi: signup.linkshare.com

7. İş Siteleri

iş siteleriBirisinin bir ilk iş aradığı veya işini değiştirmek isteyip istemediği, iş yerlerine kaydolması gerekir. Yüksek komisyon ortaklık programları sağlayan Monster, CareerBuilder, Nitekim, Naukri gibi iş portalları vardır.
Bir iş sitesi veya bir kariyer blogu oluşturarak bu siteleri tanıtabilirsiniz. Bu siteler dışında, Özgeçmiş, Kapak Mektubu vb. Ile ilgili yüzlerce siteyi de tanıtabilirsiniz.

8. ShareASale

Şu anda Paylaşın Satış ortaklığı ağı çok sıcak! Bu bir numara. Eğer bir acemi iseniz ve ortaklık programları üzerinden online para kazanmak istiyorsanız ShareASale ile başlayın.ShareASale
Aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü program vardır, blogunuza veya web sitenize en uygun olan bir tüccar (4000+) seçebilirsiniz. Raporlama özelliği de harika.
Ancak, tanıtım yapmak için çok sayıda satıcı var ve tüccarın herhangi biri ürünü kapatıp Satış Paylaşımı sizi bilgilendiremeyebilir. O yüzden dikkatli ol.
 • Eşik Miktarı: 50 ABD Doları
 • Ödeme Şekli: Çek Çek, Doğrudan Banka Havalesi, Pay Pal
 • Web sitesi: https://shareasale.com/

9. Ortaklık Penceresi

Ortaklık penceresinden seçim yapmak için 1600'ün üzerinde tüccar ile İngiltere'nin en iyi ortaklık programlarından biri. Eşik miktarı da çok düşüktür ve size çoklu para cinsinden ödeme yaparlar.ortaklık penceresi
Ancak bu ağın en kötü tarafı ücretsiz değildir ve üye olmak için 5 dolar ödemeniz gerekir. Ancak, onaylandıktan sonra 5 $ 'lık bir geri vermeyi vaat ediyorlar. Bu nedenle yeni bağlı kuruluş pazarlamacıları Ortaklık Penceresini önleyebilir.

10. Komisyon Kavşağı

Komisyon Kavşağı (CJ) en eski ortaklık ağlarından biridir. Dünyadaki en güvenilir ortaklık ağlarından biridir. Aslında internet pazarlama kariyerime sadece CJ ile başladım.
Çok çeşitli reklamverenler listesinden herhangi bir program seçebilirsiniz. Mükemmel raporlama özellikleri vardır ve her ay zamanında ödeme alırsınız. Yeni bağlı pazarlamacılar için gerçekten harika.cj ortaklık programları
Ancak, reklamverenler bir programı tanıtmak için onay almak zor olabilir çünkü hepsi özellikle yeni gelenleri onaylamaz.
 • Eşik Miktarı: Doğrudan Para Yatırma için 50 ABD doları ve Çek Çekimi için 100 ABD doları
 • Ödeme Şekli: Çek, PayPal, Doğrudan Banka Havalesi
 • Web sitesi: signup.cj.com

11. ClickBank

Banka'yı tıklayın, Komisyon'un birleşme yeri de en eski bağlı kuruluş ağlarından biridir. Click Bank ile başladım.
Ağ, yeni bağlı kuruluş pazarlamacıları için bazı ciddi avantajlar sunmaktadır. Komisyon oranı% 75'e kadar çıkabilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız ürün var.ClickBank ortaklık programları
Haftalık veya aylık olarak size ödeme yaparlar ve eşik miktarı da çok düşüktür.
Bununla birlikte, ürünleri seçerken dikkatli olmalısınız , çünkü bunların çoğu sadece çöp.

12. iTunes Ortaklık Programı

Dünyanın dört bir yanındaki elma ürünlerinin devasa satış büyümesi hakkında hiç şüphe yok. Apple ürünleri satın alanların da iTunes mağazasından müzik, uygulama, kitap ve daha fazlasını satın almadıkları hiç kuşkusuz.iTunes ortaklık programları
Bu yüzden, çeşitli iTunes uygulamaları ve diğer ürünler hakkında yazıyorsanız ve insanlara iTunes'dan aynı şeyi satın almaları için bir neden varsa büyük bir potansiyel ve iyi bir komisyon var.

13. Peerfly

PeerFly oldukça karmaşık bir ortaklık ağıdır. Komisyonun oranı düşük ve tanıtımı yapılacak daha az ürün var. Ayrıca onay da çok zor.
Ancak bazı diğer harika şeyler, her türlü ödeme modunda aylık, haftalık ve hatta günlük olarak size ödeme yapıyorlar.Peerfly
Yeni bağlı kuruluş pazarlamacıları için ağ çok iyi değil.
 • Eşik Miktarı: 50 ABD Doları
 • Ödeme Şekli: Posta çeki, Paypal, Doğrudan Banka Havalesi
 • Web sitesi: peerfly.com/application

14. Flipkart

Hindistan'dan bir bağlı pazarlamacıysanız, FlipKart en iyisidir. Katılma ücretsizdir ve satılan her ürün için komisyonlarınızı% 15'e kadar çıkartabilirsiniz.
Flipkart, milyonlarca tüketici ile Hindistan'ın bir numaralı e-ticaret sitesidir. Bu nedenle bağlı pazarlamacılar için büyük bir potansiyel var.Flipkart ortaklık programı
Komisyon Yapısı
 1. Moda ve Yaşam Ürünleri:% 8 -% 14
 2. Ev ve Mutfak:% 10 ila% 15
 3. Elektronik ve Gadget'lar:% 4 ila% 5
 4. Dijital ve e Ürünler:% 2
 5. Kitaplar:% 10
 • Eşik Miktarı: Rs 250 / - ve Rs 1000 / -
 • Ödeme Şekli: EFT ve Hediye Çeki
 • Web sitesi: flipkart.com/affiliate

15. ClixGalore

ClixGalore çok popüler ancak genel olarak satış ortağı pazarlamacılar tarafından beğenilmiyor. Programın birçok artıları ve eksileri var. Ama bu program hakkında beğendiğim şey, reklamlarını e-postalara ve haber bültenlerine yerleştirebilmeniz.
Üstelik web sitenize yerleştirebileceğiniz reklam sayısında herhangi bir sınırlama yoktur ve bu da ClixGalore'u popüler bir ortaklık programı yapan şeydir.ClixGalore
Yeni bağlı kuruluş pazarlamacılarının başlaması harika bir şey.
 • Eşik Miktarı: 50 ABD Doları
 • Ödeme modu: ödeme kontrol ve paypal
 • Web sitesi: clixgalore.com

16. VCommission

Yaklaşık 1400+ için tanıtım yapabileceğiniz en iyi marka isimlerine sahiptir. Bu programla ilgili ilk şey, izin almak çok zor ve onlar isterlerse sizi istedikleri zaman yasaklayabilirler.
Ayrıca, eşik gelir de çok yüksek ve ödeme prosedürü de çok kısmi değil. Dolayısıyla V komisyonunun özellikle yeni üye pazarlamacıları için birçok sorunu var.VCommission.

17. FlexOffers

FlexOffers, tanıtabileceğiniz binlerce yeni bağlı kuruluş programına sahiptir. Şu andaki rakam 5000 tüccardan fazla. En iyi tüccarların bazıları Macys, Sear, Target vb.
Sadece promosyon ürünlerini değil, aynı zamanda arkadaşlarınızı kayıt ettirirseniz, komisyon alırsınız.
Ödemeler de çok hızlı. Ancak ödeme modu olarak Pay Pal yoktur.FlexOffers
 • Eşik Miktarı: 50 ABD Doları
 • Ödeme Şekli: Çek ve Çek Para Yatırma
 • Web sitesi: flexoffers.com

18. eBay Hindistan

eBay iş ortağı ağı ülkeye göre değişsede bu ortaklık programı size% 10 ila% 15 arasında komisyon verebilir. Komisyonlar gerçekten harika ama şartları ve koşulları çok katı.eBay ortaklık programları
Komisyon Yapısı
 1. Moda ve Yaşam Ürünleri:% 15
 2. Ev ve Mutfak:% 10
 3. Elektronik ve Gadget'lar:% 4
 4. Dijital ve e Ürünler:% 4
 5. Kitaplar:% 10
 • Eşik Miktarı: 10 ila 100 $
 • Ödeme Modu: Çek ve Elektronik Fon Transferi
 • Web sitesi: ebaypartnernetwork.com

19. Shaadi.com

İnternette sörf yapmayı ve ilişkiyi yazmayı sevenler o zaman Shaddi.com'un tanıtımını yapan en iyi program. Bununla beraber para kazanabilirsiniz.
Eğer birisi sizin adınıza abone olursa, komisyonda% 75'e varan oranlarda ödeme yapabilirsiniz. Ancak komisyonlar, bir kişi kaydolduklarında değil, yalnızca Shaadi.com'a abone olduğunda.Shaadi
 • Eşik Miktarı: Uluslararası için 100 $
 • Ödeme modu: ödeme kontrol ve paypal
 • Web sitesi: affiliate.shaadi.com

20. Dijital Nehir veya Bir Ağ Doğrudan

Reklamverenlerinin kalitesi gerçekten harika. Tanıtacağınız firmaların marka adı ve tanınması vardır.
Üstelik, bir ürünü tanıtıyorsanız komisyon oranı% 60'a kadar çıkmaktadır. Ayrıca, web sitesinin kullanımı oldukça kolaydır ancak onay almak yeni bağlı pazarlamacılar için zor olabilir.dijital nehir
Müşteri desteği de pek mümkün değil.

21. Avant Bağlantısı

Seçebileceğiniz tüccarların harika bir listesi var. Komisyon yapısı söz konusu olduğunda çok düzdür.
Tüm site sağlam özellikler ve kullanıcı arayüzü ile çok iyi. Ancak sadece ABD, Kanada ve Avustralya’da yaşayan vatandaş içindir.
Başka bir ülkede yaşıyorsanız kaçının.avantlink
 • Eşik Miktarı: 50 ABD Doları
 • Ödeme modu: ödeme kontrol ve paypal
 • Web sitesi: avantlink.com/signup

22. Yatra.com

Seyahat etmeyi ve seyahat blogunuz varsa, o zaman biraz para kazanmaya başlayın. Yatra'nın komisyon oranları  diğer seyahat web sitelerine kıyasla harika.
YatraÜlkenizdeki diğer hava seyahat sitelerini kontrol edebilir ve en çok sevdiğiniz birini tanıtabilirsiniz.


Son ama en az değil, iş aramak isteyen pazarlamacılar için Monster.com. Yeni açılışlarla ilgili ayrıntılı bilgi veren bir blogunuz varsa, bunu Monster.com bağlı kuruluş programıyla birlikte para kazanın.
Potansiyel müşterileri için para ödüyorlar. Doğrudan katılabilir veya Komisyon Kavşağı aracılığıyla tanıtabilirsiniz.
Kayıt için, yeni özgeçmiş 1 $, iş ilanı% 17 vb. Yayınlamak için $ .50'ye kadar yapabilirsiniz.Canavar ortağı
Ancak sadece ABD’den gelen trafiği kabul ediyorlar.
 • Eşik Miktarı: 50 ABD Doları
 • Ödeme modu: ödeme kontrol ve paypal
 • Web sitesi: publisher.monster.com
Yani bunlar katılabileceğiniz 20 ortaklık programıydı. Blogunuzun veya web sitenizin nişine göre bir program seçmeniz gerekiyor. Çünkü gerçek meydan okuma, müşterileri tanıtmak ve satmaktır, bu yüzden akıllıca seçin ve tanıtım yapmaya başlayın.

You Might Also Like

3 yorum

 1. kazanç elde edebilecek miyiz

  YanıtlaSil
 2. kral sen nasıl bir kralsın

  YanıtlaSil
 3. bunun için iş yeri ve internet sitelerinde ki ortaklıklar daha iyidir eğer bu işe yeni başlanmışsa bunun için sağlıkm merkezleri veya da ceolarla yapılan ortaklıklar daha sağlam olucaktır bence

  YanıtlaSil