Fiverr'den Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?Fiverr'den Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?


Fiverr, 2 yıl önce 'hizmetinizi 5 dolara satma' fikriyle başlatıldığında , internet gurularının çoğu buna gülüyordu. Onlara göre, bu tür hizmetlerin piyasada hayatta kalması ve Fiverr'den iyi para kazanması mümkün değildir .
Dediler ki - Size katılabilecek ve 5 $ konseptini bir süreliğine çalıştırabilecek bazı hatalar bulabilirsin ama Fiverr, 5 $ 'lık çalışacak iyi profesyonelleri bulmak için çok uğraşmak zorunda kalacak.
Ancak Fiverr, 2 yıl içinde çevrimiçi hizmetlerin tanımını değiştirdi ve herkesin hizmetlerini sadece 5 dolar karşılığında alabileceği en büyük dış kaynak platformlarından biri haline geldi Fiverr, 2 yıl içinde pazarında 1 milyondan fazla 5 dolarlık konser görmeyi başardı .

Fiverr'den ne kadar para kazanabiliyorsun?

Uzmanlar için Fiverr'e katılırsa ne kadar para kazanabilecekleri konusunda harika bir soruydu. 1 günde kaç dolar kazanabilirler? Ve zaten aynı hizmeti 20 ila 50 $ arasında satan insanlar, Fiverr aracılığıyla daha büyük paralar bekleyebilir.
Ama insanlar Fiverr üzerinde çalışmaya başladıklarında, yanlış anlamalarını değiştirdi. Yüzlerce ve hatta binlerce satıcı Fiverr'e her şeyi bırakmaları ve sadece Fiverr'e odaklanmak zorunda kalmaları için çok fazla tepki gösterdiler.
Kendine kanıtı kontrol et.
Fiverr'de profesyonel logo tasarlayan 'blue89red' satıcısından biri, bu tek konserde 3000'den fazla sipariş aldı. Sadece kuyruğunda 66 siparişi olan görüntüyü kontrol et. Her sipariş 5 dolar.
Bu sayı, günde ortalama sipariş sayısı için bir gösterge anlamına gelir. Ve evet bu tek bir konserden. Herkes 20'ye kadar konser yaratabilir. sadece ne kadar yaptığını öğren. Bu satıcıya buradan erişin .
ne kadar para fiverr
SEO uzmanı olan başka bir satıcı (arama motoru optimizasyonu uzmanı) hizmetlerini sağlar. Sadece aşağıdaki görüntüyü kontrol edin ve sırayla 349'dan fazla siparişi olduğunu ve 10,000'den fazla konserin tamamlandığını görünce şaşıracaksınız. Fiverr üzerinde büyük para kazanıyor. Bu satıcıya buradan ulaşabilirsiniz
fiverr edu linkler satıcı
Evet, orada bulunduktan sonra, yüzlerce satıcının bu satıcılardan daha fazla para kazanacağını göreceksiniz. Bu farklı bir hikaye, bu satıcıların bazı çalışanları işe alarak veya otomatik bir yazılımla bu konserleri yönetip yönetmediklerini, ancak insanların Fiverr'de herhangi bir şey gibi para kazandığını açıkça belli ediyor.
Sadece altın madenini kazmanız gerekiyor ve bunu bulduktan sonra Fiverr'de de benzer paralar kazanabilirsiniz. Sadece git, araştır ve bazı Fiverr sırlarını al ve gerçek para kazanmaya başla.

You Might Also Like

0 yorum