Çevrimiçi Para Kazanma

Çevrimiçi Para Kazanma

Nakit Akışı Online Otomatikleştirmek için 12 Pasif Gelir Fikirleri
Web'de bir gelir elde etmek için ne tür bir yöntem kullanacak olursanız olun, sizi cesaretlendirmek yerine zihninizi güçlendirmek için zihninizi ayarlamanız gerekir. Doğrusu? Online para kazanmak, önlenebilir tuzaklar ile dolu olabilir. İnternet pazarlamacılarının rah-rah tezahüratçılarına, paranızın karşılığını aldığınızdan emin olmanın yollarını bulmak için bir sıkıntı yok. Numara? Gürültüyü iptal et ve gerçek et ve patatese git, konuş.
Bunu yapmak için, aklınızda birkaç temel yol gösterici ilkeyi barındırmalısınız. Bugün, çevrimiçi aktivitelerinizden tam zamanlı bir gelir (ve daha fazlası) üretme konusunda ciddiysen, o zaman aktif gelirin aksine pasif gelirlere odaklanmanız gerekir Tabii ki, aktif gelir hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır. Bu oyundaki kıtlık zihniyetidir. Ama bu, gelişmenize yardımcı olacak pasif gelir fikirleri .
Sonlu bir süreye sahip olduğunuzu düşünürsek, pasif gelir işinizin büyük bir bölümünü oluşturmalıdır. Ve çevrimiçi gelir herhangi bir sembole oluşturma konusunda ciddiyseniz, o zaman pasif gelir tek amaç ve emelleri biri olmalıdır. Niye ya? Basitçe bu. İşi bir kez yapmayı ve bu geliri elde etmek için zamanınıza güvenmek yerine tekrar tekrar ödeme yapmayı tercih etmiyor musunuz?
Zaman, bu dünyadaki en değerli emtia olduğundan, ön uçtaki zamana yatırım yapın, böylece arka uçtaki faydaları toplayabilirsiniz. Bu, biraz ter dağıtmaya ve bugün ödeme yapmamak anlamına geliyor. Aksine, yolun aşağısında bir ücret alacaksınız. Ve bu pasif gelir akışını oluşturmaya devam edip etmediğinizi veya durduruyorsanız, ödeme almaya devam edeceksiniz. Bunun tercih edilen yol olduğu açıktır, ancak açıkça yol daha az seyahat etmektedir.
Çevrimiçi para kazanmak isteyen herkes aktif gelir üzerinde çalışırken pasif gelir peşinde koşmalıdır. İnternette pasif bir şekilde gelir elde etmek için birçok yol vardır; bunların birçoğu, bir bloga sahip olmak, önemli bir trafik oluşturmak ve bir kitle ve bir liste oluşturmakla başlar. Kolay mı? Hayır! Buna değer mi? Kesinlikle öyle. Ancak bu, bugün çevrimiçi para kazanmak için bir blog başlatmanız gerektiği anlamına gelmez.
Blog başlangıcı olmayan bir rota seçmeyi tercih edebilirsiniz. Emin. Ancak, internet üzerinden gelir üreten yeteneklerinizde uzun ömürlü arıyorsanız, bir blog sizin öncelikli hedefiniz olmalıdır.

1. Uygulama ekonomisinden yararlanın.

Bazı acil mali ihtiyaçları ele almak istiyorsanız, uygulama ekonomisi sizin için muhtemelen doğrudur. Akıllı telefonlarımız ve sürekli gelişen global bağlantımız ile başlatılan küresel paylaşım olgusu sayesinde, iyi bilinen uygulamaları kullanarak hızlı bir şekilde hızlı bir şekilde aktif gelir elde etmeyi tercih edebilirsiniz. Yolculuk paylaşımından teslimatlara ve hatta hızlı görevlere kadar, bugünkü gibi bir deyim var. 
Uber ya da Lyft için Sürüş : Eğer Uber ya da Lyft (ya da Çin'in Didi'si gibi dünyadaki pek çok rakipten biri) bulabileceğiniz bir yerdeyseniz, kolayca saygın bir gelir elde edebilirsiniz. Saatler esnektir ve uygun gördüğünüz gibi çalışabilir, tam zamanlı iş sahibi olsanız bile, aynı zamanda yanınızda biraz para kazanmaya çalışsanız bile mükemmel hale getirebilirsiniz. 
Için sunun Postmates : Postmates gibi uygulamalar bini bir para bugün. Yine de, Postmates şimdiye kadar en popüler ve bu uygulama ile para kazanmak için bazı yerlerde bir arabaya bile ihtiyacınız yok. Bazı kentsel gelişmeler ve Manhattan gibi büyük metropollerde bir bisiklet yeterli olacaktır. 
iBotta : Büyük perakendecilerde öne çıkan ürünleri satın alarak nakit geri ödüller kazanın. Tek yapmanız gereken para iadeleri eklemek, alışverişe gitmek ve paranızı geri kazanmak için makbuzunuzun fotoğrafını çekmek. Basit ve etkili. Ayrıca bu uygulamanın App Store'da 50.000'in üzerinde beş yıldızlı yorumu var. 
Görev Tavşan :  Biraz yan hile geliri yapmak için bir başka basit ve basit bir uygulamaGörev Tavşan uygulamasıdır. Görevler basit onarımlardan daha kapsamlı teşebbüslere kadar her şey olabilir. Uygulama, en yüksek kaliteyi sağlamak için her servis sağlayıcısını dikkatli bir şekilde seçer ve kendi şartlarınızda tarafınızdan ekstra gelir elde etmenin harika bir yoludur. 
Ebates : Bu uygulama, zaten satın aldığınız her şeyi satın alarak ve daha sonra bir nakit geri ödülü kazanarak çevrimiçi para kazanmanın basit bir yolunu sunuyor. EBates ile tarama makbuzu yok. Uygulamadaki bir bağlantıya tıkla ve mağazadan satın al. Bir e-posta onayı alınırken satın aldığınız anda nakit ödüllerinizi otomatik olarak alacaksınız.  
Swagbucks :  Swagbucks ile para kazanmanın birçok yolu var. İnternet üzerinden alışveriş yapabilir, video izleyebilir, anketlere cevap verebilir ve internette gezinebilirsiniz. Uygulamaya, çabalarınız için bir ödül olarak hem nakit geri ve hediye kartları verir. 
Gelen Kutusu Dolar : Çevrimiçi para kazanmak için kullanabileceğiniz başka bir uygulama ise, televizyon izlemek, anket almak ve alışveriş yapmak için size ödeme yapan Gelen Kutusu Dolar'larıdır. Burada nakit teklifleri var ve bu alandaki diğer uygulamaların bazılarına nispeten benziyor.  

2. Mevcut web sitelerini kullanın.

Para kazanmak için mevcut web sitelerini kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Bunlar hem aktif gelir hem de pasif gelir yöntemlerini içerir. Örneğin, kullanılmış bazı ürünleri satabilir veya daha sonra mallarda satılabilecek bazı dijital tasarımlar oluşturmaya yatırım yapabilirsiniz. Yine, zamanınızın büyük bir kısmını pasif gelirlere ayırın, böylece ekstra bir çaba harcamadan otomatik pilot seviyesine ulaşacak kazançları yavaşça artırabilirsiniz. 
Elbette, bu sitelerin büyük bir kısmının kendi uygulamaları vardır. Ancak bunlar, gig ekonomisine ve fotoğrafçılık, çevrimiçi pazarlama , grafik tasarım ve web geliştirme gibi alanlarda daha uzun vadeli projelere daha az dahil olurlar 
Craigslist : Bu site, on yıldan fazla bir süredir çevrimiçi olarak fazladan para kazanmaya çalışan insanlar için artık bir kaynak oluşturuyor. Kullanılmış eşyalarınızı kolayca satabilirsiniz, evinizde veya dairenizde boş bir oda kiralayabilir ve hizmetlerinizi dünyaya sunabilirsiniz. 
Upwork : Bu web sitesi, herhangi bir profesyonel hizmet için satış yapmak için harika bir pazar yeri sunuyor. Bir satıcı hesabına, kendi web sitenize veya bu konuyla ilgili başka bir şeye ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken, makul bir fiyata yüksek kaliteli bir hizmet verebilmek. Ancak bilgilendirilmeli, açık işlere sürekli olarak teklif veren başkaları ile rekabet etmek zorunda kalacaksınız. 
Cafe Press : Bu web sitesi, daha sonra platformda satılabilen dijital tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Satış yapan her şey için bir komisyon kazanacaksınız ve asla baskı, depolama, müşteri hizmetleri vb. Ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Sitede, burada çevrimiçi satılan ürünlerin yaratıldığı 2 milyondan fazla bağımsız tasarımcı var. Bazı grafik tasarım becerileriniz varsa, bu, web tabanlı geliriniz için büyük bir potansiyel kaynaktır. 
Fiverr : İsrail merkezli Fivver, 2010 yılında Shal Wininger ve Micha Kaufam tarafından başlatıldı. Çevrimiçi herhangi bir hizmet için satış yapmak için harika bir kaynak. 5 $ gibi düşük teklifler sunabilir, ancak yükseltmeler ve eklentiler için daha fazla ödeme yapabilirsiniz. Fiverr üzerinde 6 rakam kazanan çok sayıda sağlayıcı var, bu yüzden kesinlikle sağlıklı bir gelir elde etmek için değerli bir neden. Sadece ciddi bir değer sağladığınızdan emin olun. 
Mekanik Turk : Amazon'un Mekanik Türkü, insan-istihbarat görevlerini yapmak için bir kaynaktır, ya da site genel olarak bunlara atıfta bulunduğundan, HIT'ler. Herhangi bir HIT için çok küçük bir ücret ödersiniz ve önemli miktarda para kazanmak için iyi bir hacme ihtiyacınız olacaktır. Ancak, boş zamanlarınızda çevrimiçi olarak küçük bir gelir elde etmek için kullanabileceğiniz bir kaynaktır. 
Flippa : Eğer satın alma ve satma konusunda bir tutkunuzvarsa, Flippa'yı ve bir üst düzeyweb sitesi olan Deal Flow Brokerage'ı kar için web siteleri satın almak ve satmak için kullanabilirsiniz. Burada ne yaptığınızı bilmeniz gerekecek, ancak gelir getiren web sitelerini kâr için çevirerek kolayca büyük bir gelir elde edebilirsiniz. 
Etsy : Etsy'nin popülaritesi son zamanlarda düşüş gösterirken, hala el yapımı ürünleri online satmanın harika bir kaynağı. Karmaşık e-ticaret sitelerine veya satıcı hesaplarına veya herhangi bir otomasyona gerek yoktur. Şirket her satıştan komisyon alır ve ürün başına küçük bir liste ücreti alır. Fakat çoğu hala Etsy'yi birincil gelir kaynağı olarak kullanıyor. En iyi yanı, poster tasarımları gibi dijital ürünleri de satabiliyor olmanız. 
Shutterstock ve iStockPhoto : Fotoğrafçılık için keskin bir göz var mı? Neden bazı önde gelen fotoğraf sitelerinde fotoğraf satmıyorsunuz? Birlikte etiketlemek için bazı tasarım yazılımı becerilerine ihtiyacınız olacak. Fakat bu alanda beceriye sahipseniz, pasif gelir için büyük bir potansiyel kaynağıdır. 
Threadless : CafePress, Chicago merkezli Threadless benzer da böyle benzeri telefon durumlarda, kupalar, plaj havlusu gibi tişört ve diğer malların şeklinde dijital tasarımlar satmak için izin verir. 
Zazzle : Çevrimiçi satış için bir başka harika kaynak, Robert Beaver'ın Zazzle'sini kullanmaktır. Site, Etsy'ye biraz benziyor ve neredeyse herkes, çeşitli öğeleri satan çevrimiçi para kazanabilir. Sanattan el yapımı ürünlere ve özelleştirilebilir ürünlere kadar, burada herhangi bir şey satıyor olabilirsiniz.

3. Kendi eşyalarını sat.

E-ticaret alanına girmeye hazır mısınız? Neden kendi eşyalarını satmıyorsun? Elbette, kendi web sitenizde kendi eşyalarınızı satmanın yanı sıra, hem sorumluluklar hem de teknik konfigürasyon ve gereksinimlerden oluşan bir takım bir dizi gelir. Yeni başlayanlar için bir web sitesine ve bir barındırma hesabına ihtiyacınız olacak. Ayrıca bir satıcı hesabına da ihtiyacınız olacaktır ( Stripe veya PayPal'ı kullanabilirsiniz ). Daha sonra, bu siteyi tasarlamanız, bir satış hunisi oluşturmanız, bir kurşun mıknatıs oluşturmanız ve bazı e-posta pazarlamacılığı yapmanız gerekir.
Ayrıca, e-ticaret yazılımına, yerine getirme yazılımına, depolama, müşteri hizmetleri, geri ödemeler vb. Ama hepsi bu değil. Ayrıca trafiğe de ihtiyacınız olacak. Arama motoru optimizasyonu , Facebook reklamları ve diğer sosyal medya kampanyalarını düşünün Çok iş gibi mi geliyor? Tabiki öyle. Özellikle de hepsini kendi başına yaparsan. Amazon'un platformunu tercih edebilirsiniz, ki bu daha kolay bir rota olabilir. Ancak, daha sonra, günün sonunda, bu önemli karlar üretebilecek ciddi bir iştir. Yani ya hepinizdesiniz ya da değilsiniz. 
Shopify E-ticaret : Kendi mağazanızı mı kurmak istiyorsunuz? Shopify mağazası oluşturmayı tercih edebilirsiniz. WooCommerce'i bir eklenti olarakyükleyebilirve e-ticaret mağazanızı blog'unuzdan çalıştırabilirsiniz. Bir SSL sertifikası ve ödemeleri işlemenin bir yoluna ihtiyacınız olacak, ancak hemen satışa başlamak için hızlı bir şekilde kalkıp hızla koşmanın daha kolay olduğunu görebilirsiniz. 
Yerine Getirilen Amazon (FBA): Dünyanın en büyük online mağazasında satış yapmaya başlayabilir ve kendi altyapınızı inşa etme ve trafik konusunda endişelenme konusunda tüm gürültüyü ve çatışmayı unutabilirsiniz. Bir komisyon ödemelisiniz, ancak diğer süreçlerin çoğu sizin için otomatik hale getirilecektir. 
Drop-shipping: Amazon, drop-shipping'in bir türünü sunar, ancak asla, gerçekte görmeniz veya işlememeniz gereken, drop-shipping ürünleri için başka kaynaklar da vardır. Sadece satışı kapatmanız gerekecek. Gibi Sağlayıcıları SaleHoo , Worldwide Markalar , ve diğerleri, size ürünlerinizi açılan nakliye için büyük bir kaynak sunmaktadır.  
Yüksek biletli danışmanlık veya koçluk : Kendi yüksek biletli danışmanlık veya koçluk ürünlerini web sitenizden satabilirsiniz. Hala bir web sitesine, satıcı hesabına, satış hunisine, kurşun mıknatısa ve diğer birçok öğeye ihtiyacınız olacak. Ancak, her bir müşteriden, önemli miktarda parayı kolayca kazanarak, gerekli zorlu ayarlara değer bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

4. İştirak olarak satmak.

Bir iştirakçi olarak çevrimiçi para kazanmak için birçok kaynak var. ClickBank , Komisyon Kavşağı , Rakuten Pazarlama , Hisse Satış, Darbe Yarıçapı ve daha birçok kaynaktan ürün tedarik edebilirsiniz Ayrıca, daha büyük şirketlerin çoğunun kendi bağlı programları var. Özenli çalışmanızı yapın ve hedef kitlenize bir iştirakçi olarak satabileceğiniz ilgili bir ürün veya hizmet ile doğru şirketi bulun.
Bazı durumlarda, onaylanmak için önemli trafik içeren etkin bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Bir iştirakçi olarak satmak hiçbir şekilde kolay değildir, ancak izleyicileriniz varsa, kesinlikle önemli miktarda gelir elde edebilir.

5. Bir blog başlatın.

İnternette para kazanmak konusunda ciddi iseniz, bir blog başlatın . Bloglama, en kolay ve en sürdürülebilir gelir kaynaklarından biridir. Blog doğru şekilde, doğru niş, doğru içerik hedef kitle hedeflenmiş ve teklif içeriği tamamlayıcı olduğu sürece, bir blogdan muazzam miktarda pasif gelir yapabilirsiniz.
Bazıları bir blogun başlamasının  zorlu bir çaba olduğunu düşünürken, almanız gereken kesin adımları anladığınızda çok daha kolay oluyor. Her şey karlı bir niş seçerek ve doğru alan adını seçerek karar verir. Oradan tekliflerinizi oluşturmalısınız. Mini e-posta kursları , tam gelişmiş eğitimler, e-kitaplar vb. Gibi ürünleri kolayca satabilirsiniz .

6. E-posta pazarlaması.

Para kesinlikle listede. Çevrimiçi pazarlamayla ilgileniyorsanız, e-posta yazılımını kurun ve satış dönüşüm hunisinde kullanabileceğiniz bir kurşun mıknatıs oluşturun. Sonra o listeyi oluştur. Sıklıkla ayda abone başına yaklaşık 1 $ kazanmayı beklediğiniz söylenir. 10.000 aboneye ait bir listeniz varsa, bu da ayda yaklaşık 10,000 dolar kazanabileceğiniz anlamına gelir. Her e-postada değer vermeniz ve bunları belirtmeniz gerekmeyecek, ancak kısa sürede çok ulaşılabilir bir hedeftir.
İnsanları listene sokmanın birçok yolu var. Kurşun mıknatıslar böyle bir kaynaktır. Örneğin, e-kitaplar, kontrol listeleri ve hile sayfaları oluşturabilirsiniz. Ancak, içinde kaynak eklenmiş bir makalenin PDF sürümleri, dört bölümlü video eğitim serisi ve daha fazlası gibi içerik yükseltmeleri de yapabilirsiniz. Kitlenizi ve onlara daha iyi hizmet verebilmek için onlara neler sunabileceğinizi düşünün, ardından onlara saygı gösterin ve sonunda ödülleri kazanın.

7. Web seminerleri eğitimleri.

Web seminerleri büyük olasılıkla çevrimiçi olarak aşırı miktarda para kazanabileceğiniz en güçlü yollardan biridir. Russell Brunson sık sık, her hafta bir hafta boyunca bir web semineri yaparsanız, bunun sonunda bir milyoner olacağını söyler. Eğitmek için bir kitleye ihtiyacınız olacak ve ne hakkında konuştuğunuzu bilmeniz gerekecek. Tabii ki, bu genellikle bir web sitesi ve çevrimiçi bir varlığın bir yanına sahip olmayı gerektirir.
Ancak, insanlar hala bunlara rağmen web seminerleri yapabilirler. Örneğin, takip edebileceğiniz büyük bir sosyal medyaya sahip olabilirsiniz ve her hafta sosyal medya ile ilgili bir şeyler öğrenebilirsiniz. Ama bir noktada gömmek ve satmak için bir ürüne ihtiyacınız olacak. Başlangıçta bunun için endişelenme. Ve uzak, orada en iyi webinar platformu kesinlikle GoToWebinar . Eller aşağı, yaklaşan başka bir platform bile yok.
Ancak, mümkün olabilir anlıyoruz, çevrim içi para kazanmak için tercih hangi yöntemi önemli değil hızlı biraz para kazanmak , ama oldukça büyük geri dönüşler için, size önemli ter eşitlik gerekir. Ancak, bundan bir yıl sonra, bugün başladığınız için mutlu olacaksınız. Unutma, zaman paradan çok daha değerlidir. 

You Might Also Like

3 yorum