Hızlı Para Kazanmak İçin 32 Kanıtlanmış Yol-1

Hızlı Para Kazanmak İçin 32 Kanıtlanmış Yol

Hızlı Para Kazanmak İçin 32 Kanıtlanmış Yol


Bir bağda mı? Biraz hızlı paraya mı ihtiyacınız var? Burada, milyonlarca dolar değil, aylık borçlarınızı karşılamak için yeterli miktarda sermaye birikimi ya da sizi rahatsız eden alacaklıyı çağırmaya yetecek kadar küçük sermaye patlamaları hakkında konuşuyoruz.

Hızlı bir şekilde para almak için burada listelenen 32 stratejiden hiçbiri  boşa olmayacak. Bazıları diğerlerinden daha kolaydır, ama neredeyse hepsinin sermayesi çok az gerektirir. Zor zamanlar geçirmeniz gerekiyor.
Bu stratejilerden bazıları, belirli lokallerde olmanızı gerektirirken, diğerleri lokasyondan bağımsız olmakla birlikte, her şey becerikli olmaya doğru kaynar. Hepimiz hayatımızda ya da başka bir noktada kendimizi dar bir noktada bulduk, ama işlenen kişiye, her şey mümkün. 
Bunun çoğunun zihniyetle ilgisi var. Parasız olduğunuzda, kıtlık düşüncesi devreye girer. Kıtlık zihniyeti olumsuzdur ve etrafta dolaşmak için yeterli olanın olmadığını düşünür. Kendinizi böyle düşünürken, gücünüzdeki her şeyi bol bir zihniyete dönüştürün. 
Düşüncelerimiz inanılmaz derecede güçlüdür . Günümüzde, çoğu tekrarlanan bilinçaltı zihinlerimizin derinlerinde, 60.000'in üzerinde düşünceye sahibiz. Düşüncelerimizin sorumlusu olmalıyız. Kendinizi negatif düşünerek bulduğunuzda, kendinizi bundan ayırmanız gerekir.
Parayı hızlıca yapmak istediğinizde, finansal olarak zorlu bir noktadasınız, hatta bir araya gelmek için umutsuzdur, ama sahip olduğumuz her şey ve bizim elde ettiğimiz her şey kısmen düşüncelerimizden doğar. Düşün ve sen olacaksın. Bol bir hayat yaşamak istiyorsanız doğru düşünceleri seçin ve geliştirin.

Para kazanma psikolojisi. 

Her ne kadar hızlı para kazanmanız gerekiyorsa ya da sadece şeylerin büyük planında para kazanmaktan bahsediyorsak, stratejilere girmeden önce söz edilmesi gereken önemli bir psikoloji var. Freud'un zihin modelini incelerseniz , Psişik Aparatı keşfedeceksiniz Zihnindeki tüm davranışlarını kontrol eden üç bölümlü yapı.
Bunlar üçü  id,  süperego  ve  ego. Kimlik, doğumdan gelen bilinçaltının derinlerinde yaşar. Bu bizim ani ve en içgüdüsel dürtülerimizin kaynağı. Kendini bildiğin şeyi yaparken bulduğunda, kimliğini suçla. 
Süper-ego, id'i dengelemek için daha sonra yaşamda oluşur. Yetiştirme, ebeveyn rehberliğimiz ve toplum ve inanç duygularımız aracılığıyla kimlikten oluşur ve kopar. Paralarına dikkat eden insanlar süper-egolarına teşekkür edebilirler.
Ego kararları veren sürücüdür. Her iki omuzda şeytan (id) ve melek (süper-egon) arasında karar verir (evet, gördüğünüz tüm bu karikatürler kısmen doğrudur). Aklımızda sesler var ve hangisinin yerine getireceğine karar vermek egoya kalmış. Amacı, iddiayı süper-egoya katılırken bir şekilde tatmin etmektir.
Get-rich-quick şemaları ve kilo kaybı diyetleri doğal olarak popülerdir, çünkü süper-egona katılırken kimliği tatmin ederler. Ego'nun işi, böyle bir şey gördüğünde tamamlanır. "Hızlı" temyiz, anlık tatma için doğuştan gelen arzulardan kaynaklanır, bu yüzden hızlı bir şekilde para kazanmak istediğinizde gerçek olamayacak kadar iyi görünen şeylere dikkat edin. Dikkatli olun. zihninizin sınırlarını ve atasözlerini canlandırmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.
Hemen para kazanmanın en iyi yolları nelerdir? Çevrimiçi hızlı bir aramaya ihtiyaç duyduğunuzda arama yaptığınızda milyonlarca sonuç elde edersiniz, her şey meşru olmaz. Sözde gürültüyü filtrelemek size kalmıştır. Bu 32 strateji, sizi çok küçük bir şekilde bile olsa, siyahlara koymanıza yardımcı olacaktır. Bir kez olduğunuzda, daha büyük resmi planlamaya ve odaklamaya devam edin. 

1. Uber veya Lyft için sürün.

Uber ve Lyft gibi şirketler, hızlı para kazanmak için harika bir fırsat sunuyor. Temiz bir sürüş kaydına, oldukça yeni bir araca ve yaşadığınız her yerde çalışma iznine ihtiyacınız olacak. Eğer bu şeylerin hepsine sahipseniz, sizin için uygun olduğunda çalışabilirsiniz, ister günün ortasında, isterse de bir hafta sonu gece yarısı saatlerinde olsun. Seçim senin.

2. Bir pazar araştırması katılımcısı olun.

Üniversitede bir sürü pazar araştırmasına katıldım. Çok fazla iş için oldukça hızlı para. Tüketicilerin çeşitli ürün ve hizmetlerle ilgili görüşlerini arayan firmalar, sizin fikrinizi almak için sizi bir odaya koyar. Bu kadar.
Bu genellikle sizin görüşünüzü yazmak veya belirtmek, anketleri veya anketleri yanıtlamak veya bir tartışma grubunda kopmaktan ibarettir. Mekaniğin önemi yok. Önemli olan, zaman zaman ona güvenebilirsiniz. 

3. Amazon'daki eski kitapları sat.

Amazon  , pazardaki eski kitapları listelemek ve satmak için oldukça kolay  Sadece birkaç kuruştan daha fazlasını yapabilirsiniz Kolejden pahalı metin kitaplarınız varsa. Kitapların iyi durumda olduğundan emin ol. Ayrı düşen kitapları satmaya çalışırsanız olumsuz yorumlar alırsınız. Unutmayın, ne kadar küçük olursa olsun, ne kadar az insanın kolayca fark edebileceği fark etmeksizin yapabileceğiniz değer katın. 

4. Craigslist'te kullanılmış elektroniği satmak veya satmak.

Kullanılmış elektronik pazarlar çok geniş. Eski iPhone'unuz veya MacBook'unuz ile parçaları karıştırmak için Craigslist'i kullanabilirsiniz. Bu elektronik türleri için bir prim alabilirsiniz. Bazı insanlar, eşyaları satın alarak ve tekrar sattıklarında bile çevirirler.
Ne tür olursa olsun, kullanılmış telefonlarınızı satmak için Gazelle gibi bir web sitesini de kullanabilirsiniz Bunun gibi şirketler, kullanılmış telefonları satın almak ve onları yenilemek için tüm iş modelini yarattılar. Her iki durumda da, bu eşyaların evinizin etrafında döşenmesi durumunda nispeten hızlı bir şekilde biraz para kazanmayı bekleyebilirsiniz.

5. GörevRabbit ile görevleri yapın.

TaskRabbit  , yerel olarak yardım almak isteyen kişilerin mevcut bir pazarına girebilmenizi sağlar. Görevler her zaman küçük değildir. Bu platform (diğerleri ile birlikte) ev yenileme gibi daha büyük görevler de sunuyor.
Amazon Amazon Ev Hizmetleri ile görev işine giriyor  Burada listelenen hizmetler, çok küçük onarımlardan, daha fazla çaba harcayacak daha büyük ve daha ilgili görevlere kadar değişmektedir.

6. PostMates için sunun.

PostMates'i kullanarak korkunç paranız olduğunda biraz para kazanabilirsiniz  , hatta bir arabaya bile ihtiyacınız yoktur, daha kalabalık şehirlerde ve şehir merkezlerindeki teslimatlar için sadece bir bisiklet. Kendilerini teslim etmeyen özel mekanlardan yiyecek almak için sık sık kullandım, ama birçok şey için kullanılabilir. 
PostMates web sitelerinde, teslimatlar için 25 $ / saate varan kazancınız olduğunu belirtir. Süreçte bazı ipuçlarını da alabilirsiniz. Bu nedenle, boş zamanlarında bir şeyler yapmak isteyen insanlar için harika bir seçenek. Bu, her yerde uygulama mağazalarını ele geçiren büyük paylaşım paylaşımı uygulamalarına benzer.

7. Gayrimenkul sözleşmelerini çeviriniz. 

Ir, bunun bedelsiz olduğunu düşünüyorsun, öyle değil. Mülkün mülkiyetini hiç ele geçirmeden emlak sözleşmeleriniçevirebilirsiniz Bu sadece bir sözleşmeyi güvence altına almak ve ilgili bir tarafa satmak için bir tamirci-üst çaba değil. Bu kadar.
Bunu, çoğu durumda emanet açmak için sadece birkaç yüz dolar ile yapabilirsiniz. REWW gibi nasıl yapılacağını öğretmeye adanmış şirketler var Biraz para kazanmak için iyidir, ama aynı zamanda potansiyel olarak daha uzun vadede bir şeydir. 

8. CafePress veya Etsy'de satış yapın.

Dijital ürünler tasarlayabilirseniz, bunları CafePress gibi bir sitenin kar payı için satabilirsiniz Bunu bazı tasarım yazılımlarından başka bir şey yapmadan yapabilirsiniz. Kitlelere hitap eden özel logolar, ilham verici sözler ve diğer güncel veya trend tasarımları içerebilirler.
Bu konuda size yardımcı olmak için bir tasarımcı kiralayabilirdiniz, ancak yine de fikirleri bulmanız gerekiyor. Bu, kendiniz tasarımınızı anladığınız, ancak hiçbir ek yük gerektirmediğinde en iyi şekilde çalışır. Ürünler talep üzerine basılır ve teslim edilir. Sadece gelirlerden pay alırsınız. Benzer şekilde, öğeleri Etsy'de de satabilirsiniz .

9. JustAnswer ile ilgili soruları yanıtlayın.

Çevrimiçi uzmanlık arayan insanlar. JustAnswer (ve bunun gibi pek çok site) doktorların, avukatların, mühendislerin ve diğerlerinin bilgi birikimine, küçük bir gelir elde etmesine izin verir, sadece bu cevaplar için fazlaca bir ücret ödemek zorunda kalanlardan gelen soruları yanıtlar.
Bu platform, insanlar için harika bir kaynaktır. Eğer acele nakit biraz kazanmak için arıyorsanız da (zaman harcanan) karlı. Zengin yanıtlama soruları almayı beklemeyin, ancak burada ya da bağlantı noktasındaysanız birkaç dolar oluşturabilirsiniz. 

10. Fivver'da konserler yapın.

Ne tür bir hizmet sunuyor olursanız olun, muhtemelen Fivver'ı teklif  edebilirsiniz . Bu grafik tasarım, web tasarımı, kısa ses veya video klip oluşturma, düzenleme hizmetleri, yazma ve benzeri gibi dijital hizmetler için müthiş.
Fivver, sadece 5 dolarlık modelin ötesine geçti. Fiverr Pro, platformunda en iyi yeteneği barındırıyor. Becerilerinize bağlı olarak, burada oldukça iyi yapabilirdiniz.

11. Köpekleri yürütün.

Köpek sahipleri köpek köpekleriyle bağlantı kurmaya adanmış ağlar var. Rover , orada en büyük köpek yürüyüşü ağlarından biridir. Tabii ki, sosyal medyayı da kullanabilir veya hizmetlerinizi tanıtmak için komşu kapılarını çalabilirsiniz, ancak bu hizmetlerden birini kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Katı incelemelerin bir sicili oluşturmak konusunda ciddi iseniz, iyi bir iş yapın. Bu, umutsuzca ihtiyaç duyduğunuzda gelecekte para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

12. Care.com ile bebek bakıcılığı.

Hızlı bir şekilde birkaç dolar kazanmanız gerektiğinde kolayca bebek bakıcılığı yapabilirsiniz. Her yerde ebeveynler her zaman bebek bakıcılığı ve dadı hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır.
Care.com gibi web siteleri,  ebeveynleri bebek bakıcısıyla birleştirir. Şirket, ebeveynlerin akıllarını rahatlatmak için tüm arka plan kontrolünü ve diğer durum tespiti yapar. Elbette, kişisel ağınızdaki kişilere doğrudan başvurabilirsiniz, ancak yinelenen gelir oluşturmak istiyorsanız, çocuk bakımı hizmetleri arayan ebeveynlere site pazarlaması yapabilirsiniz.

13. Fotoğrafçılık

Fotoğrafçılık için bir gözün var mı? Tabii ki, para kazanmak için bu konuda iyi olmanız gerekir, ancak siz, çok tutkulu olabileceğiniz bir şeyden pasif bir gelir elde etmek için ShutterStock veya iStockPhoto'da (başkalarıyla birlikte) fotoğrafları satabilirsiniz .
Fotoğraf çekerek kazanmanın daha hızlı bir yolu için, fotoğrafçıları düğünlerini, nişanlarını, çocuklarının doğum günlerini ya da başka bir yaşam olayını kapsayacak şekilde arayanlar isteyin. İyi bir kameraya ve bazı deneyimlere ihtiyacınız olacak, ancak nerede olursanız olun mutlaka gerekli olan bazı gelirleri kazanabilirsiniz.

14. Kişisel eğitim yapın.

Eğer zindeliği anlarsanız, kişisel bir antrenör olabilirsiniz. İnsanlar, sadece birilerinin hedeflerine doğru ilerlemelerini sağlamak için kişisel eğitmenler için iyi para ödüyorlar. Kendinize finansal olarak da yardımcı olurken değer katabilirsiniz.
Bu aynı zamanda beslenmeye ayrılabilir ve yemek planları olan insanlara yardım edebilir, vb. Müşterileri yerel spor salonunuzda isteyebilirsiniz, ancak nerede yaşadığınıza bağlı olarak, bunu yapmak için bir sertifikaya ihtiyacınız olabilir (spor salonunun onayından bahsetme). Hizmetlerinizi tanıtmak için FitnessTrainer gibi bir siteyi de kullanabilirsiniz .

You Might Also Like

10 yorum