Hızlı Para Kazanmak İçin 32 Kanıtlanmış Yol-2

15. Özel ders

Ebeveynler çocuklarının geleceğine yatırım yapmaya her zaman isteklidir. Matematik, fen veya bilgisayar gibi konularda çok fazla bilgiye sahipseniz, nakit para için öğretmenlik yapabilirsiniz.
Hem Indeed.com hem de Care.com yerel öğrencilere ders vermek için fırsatlar sunuyor. Bu platformlardan birini seçebilir veya müşterilerinizi kişisel ağınız veya sosyal medyanız aracılığıyla bulabilirsiniz. 
MarketViews

16. Araba sarması olan şirketleri tanıtın.

Carvertise gibi platformlar, markaları ve şirketleri sürücülerle birleştiriyor. Süreç basittir - aracınızı bir fiyat için dolaşımdaki bir panele dönüştürmeyi kabul edersiniz. Hak kazanırsanız, arabanızla reklam için belirlenen aylık bir ücret kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecek, ancak temiz bir sürüş kaydına ve oldukça yeni bir araca ihtiyacınız olacak.
Hizmetleri için ödeme yapan markalar için buna değecek kadar araba sürmeniz gerekecek. Tüm bunlara sahipseniz, bu çaba ile biraz yan etki kazanabilirsiniz 

17. Evler için bahçecilik yapmak.

Hizmetlerinizi yerel bir bahçıvan olarak sunmak, bazı acil ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar hızlı para kazanmanızı sağlayabilir. Çimleri biçmekten ve yabani otları bahçeleri ve dekoru planlamaya çekmek için birçok seçenek vardır. Yeterli komşulara koşursanız, en az birkaç katılımcı bulacaksınız. Kesinlikle senin zamanına değecek.

18. Evin temizliği.

Bunu yapmak için dokunduğunuz çeşitli platformlar var, ya da mahallenizi gezebilir veya sosyal medyada yayınlayabilirsiniz. Bunun için Amazon'un Ev Hizmetlerini de kullanabilirsiniz ya da reklam vermek için kendi basit, tek sayfalık bir web sitenizi oluşturabilirsiniz.
Her iki durumda da, bu, saatte 20 dolara varan ve daha fazla talep gören bir iş yapmak için müthiş bir yol. İyi performans gösterir ve köşeleri kesmezseniz bunu uzun vadeli bir konser haline getirebilirsiniz.

19. Ev organizasyonu.

Ev için insanları kolayca organize edebilirsin. Düzenli ve düzenli bir insan olursanız ve alan düzenlemede iyi iseniz, neden etrafınızdaki insanlara hizmet sunmuyorsunuz? Kendi sosyal medya beslemenizde bile kaç kişinin sizi böyle bir şey yapmaya yönlendirebileceğine şaşıracaksınız.
Yine, Care.com gibi bir site de ev organizatörlerini bu tip bir hizmeti arayan insanlarla bağlamaya yardımcı olur. Her şey, profesyonel bir şirketten geçmek isteyip istemediğinize veya kişisel ya da iş ağınızda bulunan kişilere kendiniz karar vermenize bağlıdır.

20. Halıları yıkayın.

Yerel ev geliştirme mağazanızda bir halı temizleme makinesi kiralayın ya da bunu yaparken yeterince iş yapabileceğinizi düşünüyorsanız satın alın. Muhtemelen birçok kişinin buna benzer bir şeye ihtiyacı olduğunu görürsünüz, ancak hizmete aktif bir şekilde bakmadılar.
Ev sahibinin evlerinde halıları yıkayabilir ya da işyerine ve sahiplerle oluşturduğunuz güveye bağlı olarak onları buharla temizleyebilirsiniz.

21. Kan verin.

Kan türünüzün nadir veya yaygın olmasına bağlı olarak, kan bağışı başına yaklaşık 20 ila 50 dolar kazanabilirsiniz. Plazmayı da bağışlayabilirsiniz. Farklı eyaletler, insanlar plazmayı bağışladığında ödenmesi gereken farklı asgari gerekliliklere sahiptir.
Plazma bağışları, Lösemi ve diğer bağışıklık bozuklukları ile mücadele eden kişilere yardımcı olur. Bu, kan bağışlamaktan biraz daha karmaşık ve işe yarıyor ama kan bağışındansa çok fazla şey elde edemeyeceksiniz.

22. Tatil için evleri dekore edin.

Yeni Yıl, Noel aydınlatması, Paskalya, Dördüncü Temmuz veya başka bir tatil olsun, evleri dekore etmek için ödeme alabilirsiniz. Bu, içinde veya dışında ışık yakmak, ağaç süslemek, oyun kurmak ve diğer dekorları kapsayabilir. 
Müşterileri bulmak için internet ve sosyal medyayı kullanın ya da yerel ağınıza reklam verin. Bunun gibi özel işler söz konusu olduğunda birçok seçenek var. 
23. Tıbbi çalışmalar katılımcısı.
Rüzgara dikkat etmeyi düşünmüyorsanız, tıbbi çalışmalarda veya ilaç denemelerinde katılımcı olun. Şirketler katılımcılara önemli miktarda para ödüyor. 
Medial çalışmaları yürüten ve yan etkileri olan şirketleri bulmanız gerekecek. Bununla yaşayabiliyorsanız, o zaman çok fazla çaba harcamadan hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz.

24. AirBnB'de bir yedek oda kiralayın

AirBnB  , yedek bir oda kiralamak için harika bir platform olabilir. Özellikle turistik bir bölgede yaşıyorsanız, iyi para kazanabilirsiniz. Komşularına aldırmazsan, bu kesinlikle bir seçenek. Gerçekten çaresiz iseniz arkadaşlarınızla ve ailenizle çökebilir ve evinizin tamamını kiralayabilirsiniz.

25. Mekanik Türk üzerinde mikro konserler yapın.

Mechanical Turk, Amazon tarafından küçük işler yapmanıza ve bunun için ödeme almanıza izin veren bir platformdur. Ama bundan çok fazla para beklemeyin. Bu konserler gerçekten "mikro" ve en az birkaç sentten birkaç dolara kadar değişiyor. Ama eğer bunlardan birkaçını bir araya getirirseniz, bu sizin yararınıza olabilir. 
Bunu yapmak için ciddi bir kalifikasyona ihtiyacınız yok. Bu genellikle bağlantıların tıklanması, anketlerin alınması, fikir verilmesi, bazı hafif kategorilere ayrılma veya diğer insan istihbaratı görevlerini (HIT'lar olarak adlandırmak istedikleri gibi) içerir.

26. Bir kıyafet mağazasında vintage kıyafetler sat.

Muhtemelen pound tarafından ödenirsiniz, fakat biraz paradır, yani eğer ihtiyacınız varsa, o zaman neden olmasın - özellikle de bu kıyafetler için artık kullanmıyorsanız. Bu, doğum kıyafetleri, eski çocuk kıyafetleri, yıllardır giymediğiniz kıyafetler ya da stilin dışında olan şeyler için en iyi sonucu verir. 

27. Nakit bonus kontrol hesabı açın.

Hesap açmak için nakit bonuslar verip vermediklerini görmek için yerel bankanıza danışın. Bankalar her zaman böyle promosyonlar yaparlar, bu yüzden ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde gerçek parayı toplayın. Bankayı kırmayacak (hiç cezaya çarpmayacak) ama gerçekten ihtiyacınız olduğunda 50 $ veya 100 $ - belki daha fazla - hızlı bir şekilde verecektir. Bu tür hesaplara hak kazanmak için (genellikle her zaman değil) asgari miktarda nakit (genellikle binlerce) yatırmanız gerekebilir.

28. Fundera'da küçük bir mikro krediye sahip olun.

Çok küçük bir kişisel kredi arıyorsanız Fundera'da küçük bir işletme kredisi (çok küçük) veya  Prosper alabilirsiniz . Kredinize ve mali ve istihdam durumunuza bağlı olarak, bunun gibi birkaç bin dolara kadar güvenebilirsiniz.
Bu küçük mikro kredileri sunan bir sürü platform var. Onları geri ödemeniz gerekir, ancak bir bağlantıdaysanız yardımcı olabilir.

29. Bir web semineri gerçekleştirin.

Tamam, göz korkutucu geliyor ama web seminerleri hızla para kazanmanın en iyi yollarından biri. Son derece ilgisi olan bir kitleyle konuşuyorsunuz. Kendinizi ve teklifi doğru bir şekilde konumlandırırsanız, çok kısa bir sürede çok para kazanabilirsiniz.
GoToWebinar  en büyük platformdur. Webinar Jam  , orada en zengin özellikli platformlardan biridir. Ne olursa olsun, ne kadar iyi satabileceğinizi gösterir. Pratik yapar, ancak bu özünde hızlı nakittir.

30. Arabaları yıkayın veya detaylandırın.

İnsanlar her zaman arabalarının yıkanıp detaylı olmasını isterler. Kalıcı bir konuma sahip bir mobil araba yıkayıcısı ve damlatıcı olabilirsiniz. Tanıdığınız insanlara ulaşın ya da bazı broşürler hazırlayın ve komşularınızın posta kutularına koyun. Bu konuda ciddi olmak istiyorsanız, tek sayfalık bir web sitesini yayınlayın veya kartvizitler verin. Bunu hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz.

31. Viator'da kurşun yürüyüş turları.

Bir turist lokasyonunda yaşıyorsanız , dünyadaki tur operatörleri için en büyük platformlardan biri olan Viator'dayürüyüş turları yapmayı düşünün Gerçekten iyi bir itibar elde etmek için çok çalışmanız gerekecek. Müşterileri hızlı bir şekilde bulmak için ücretsiz turlar sunun ve sonunda ipucu isteyin.
Bu, serbestliğin gücü ile karşılıklılık ilkesinden yararlanır. İnsanlar özgür şeyler elde etmeyi severler, ama sonunda bir şeyler vermek zorunda olduklarını hissettirirler. Bu yüzden süpermarketler her zaman yiyecek veriyorlar. Beğendiysen, satın alacaklarını biliyorlar. 

32. Değerli eşyalarınızı piyonlayın.

Eğer dumanla çalışıyorsanız, finansal olarak konuşursanız, fakat yakında paranızı harcayacağınız bir miktar paranız varsa, hızlı nakit ödünç almak için değerli bir şeyi ödüllendirin. Elbette, bu öğeleri geri almak için krediyi faizle geri ödemeniz gerekir. Eğer zamanında geri ödeme yapmazsanız, öğeyi kaybedersiniz. Eğer gerçekten çok değerli bir değeri olan bir şeyse, bunu yapma. Ama eğer böyle bir şey değilse, durumunuza bağlı olarak bunu kesinlikle düşünebilirsiniz.

You Might Also Like

17 yorum