Viral Video Yapmak için 40 Yaratıcı YouTube Video Fikirleri

Viral Video Yapmak için 40 Yaratıcı YouTube Video Fikirleri

YouTube Video FikirleriKim dünyanın dört bir yanında anlık bir ünlü ya da bir his olmak ister? İyi! Şaka yapmıyorum çünkü internetin gelişinden sonra çok mümkün.
Evet, aramızdakiler en azından internette bir ünlü olabilir ve ana akım medyaya ihtiyaç duymadan ünlü olabilirler.
Dünyada nerede oturduğunuz veya ne yaptığınız önemli değil, bir video kameraya veya cep telefonuna ihtiyacınız var, videoları kaydedin ve YouTube'a yükleyin.
YouTube İş Ortağı Programı, ünlü olmanın yanı sıra, görüşlerinizden de sağlıklı bir gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Para kazanmanın yanı sıra, YouTube'da bir marka ve sosyal medya etkeni oluşturmaya da odaklanabilirsiniz.
Bununla birlikte, göründüğü kadar kolay değil çünkü izleyicilerin beğeneceği şekilde et içerikli videolar yüklemeniz gerekiyor.
Eğlenceli ve bilgilendirici videolar yükleyin, hayran kitlesini YouTube'da oluşturmanıza ve videolarınızda milyonlarca görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. Dünyanın her yerinde YouTubing üzerinden kitlesel gelirler üreten ünlü YouTubers var .
Sizin için kolay bir kazanç elde edebilmek için, 2018'de atış vuruşlarından emin olan en iyi YouTube Video Fikirlerini listeledik.

40 Yaratıcı YouTube Video Fikirleri

Sadece videolarınız binlerce veya milyonlarca kez görüntüleniyorsa, YouTube'dan ünlü ve zengin olacaksınız. Videonuzu zaman kaybetmeden viral hale getirecek 40 yaratıcı ve en çılgın video fikrini kontrol edin.

1. Şaka videolarını kaydedin

Listemizdeki ilk YouTube video fikri şaka videoları. Şaka videoları kayda değer ölçüde daha kolay olsa da, oldukça zor olabilirler.
Bir şaka videosu nasıl kaydedilir?
Eğer video-blogging yapıyorsanız ve bir şaka videosu kaydetmek için sokağa vuramazsanız, doğrudan evinizden veya ofisinizden başlayabilirsiniz. Bu videoları, bir Nisan şakası günü gibi önemli bir vesileyle çekebilirsiniz. Bir iş arkadaşını şaka ve filme çek ve daha sonra YouTube'a koy.
Oda arkadaşlarınızla renkli maskeler takarak ve sinir bozucu bir oyun oynayarak başlayabilirsiniz.

2. Tuhaf bir sesle şarkı söyleme videoları

Öğe numaraları veya rap şarkıları hakkındaki videolar, YouTube'da oldukça iyi bilinmektedir. Yapabildiğiniz, kendi sesinizle bir bükülme şarkısı haline getirerek, bir şarkı söyleme şarkısıdır. Komik sesler, komik YouTube video fikirlerinden biridir.
Daha yaratıcı olabilir ve yüksek perdede veya soluk seslerde veya izleyicilerinizi eğlendirmek için hızlı bir tempoda garip veya komik bir sesle şarkı söyleyebilirsiniz. Komik videoların klasik örneklerinden biri dubsmas.
Burada neredeyse her gün video yükleyebilirsiniz.

3. Sting operasyonu ve suç hakkında videolar

Şimdi, gelişmekte olan bir dünyadan ya da halihazırda geliştirilmiş olan dünyadan geliyorsanız, kamu sektörünün yanı sıra özel sektördeki yolsuzluğa maruz kalan videolar da kaydedebilirsiniz.
Sürücü ehliyeti yapmak istediğinizi ve hükümet yetkilisinin rüşvet istediğini varsayalım, sonra bunu gizli bir kameraya kaydedip YouTube'a yükleyebilirsiniz. Bu tür videolar, izleyicinin yolsuzlukla ilgili videoları izlemeye daha ilgi gösterdiği için milyonlarca görüntü elde ediyor.
Benzer şekilde, bu tür fikirlerin çoğunu düşünebilir ve videoları haftada en az bir veya iki kez yükleyebilirsiniz.

4. Eşiniz üzerinde parodi videolar oluşturun: Çiftler için YouTube video fikirleri

Bu, YouTube için başka bir akıl almaz video fikri. Eşinizin veya ortaklarınızın parodi videolarını yapmak, seyirci perspektifinden son derece komik olabilir. Ancak, tek sorun pazardaki muazzam rekabet olacaktır çünkü herkes parodi videolar hazırlıyor.
Bu yüzden diğerlerinden uzak durmalısınız. En iyi fikirler kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız hakkında konuşuyor olacak, daha sonra konu üzerinde genişleyebilir ve filmler, müzik, moda vb.
Benzersiz olun ve her gün bir video yükleyebileceğinizden eminim.

5. Son konulardaki videoların taranması

Rant videoları harika ve insanlar özellikle YouTube'da bir şaka ya da parodi videolarını sevmeyenleri sever.
Üzerine gelebileceğiniz bir konuya ihtiyacınız var, ne kadar tartışmalı, o kadar iyi. Burada politik doğruluk ya da sensör panosu hakkında endişelenmenize gerek yok. Mimik politikacılar, etkileyiciler, ürünler, film fragmanları ve modern zamanlarda trend olan her şey.
Politika, din, cinsellik vb. Konulardan birini seçersiniz. Sadece 10 ila 15 dakika boyunca bir sürü F-kelimesiyle söyleyin.
Bu videoların en az birkaçını bu YouTube video fikirlerinden haftada yüklemelisiniz.

6. Şirin bebek ve hayvan YouTube video fikri

Yine parodi videolar gibi YouTube ve İnternet, sevimli bebek videoları veya hayvan videoları ile doludur. “Charlie Bit Parmağım” ı hatırla.
Bu, yeni başlayanlar için bir YouTube video fikri oluşturmak için çok kolaydır, çünkü bunu doğrudan evinizden başlatabilirsiniz. Evcil hayvanınız veya çocuğunuz varsa, bu tür videoları kaydetmek sorunsuz olacaktır.
Ancak, kitlenizi merak uyandırmak için olağanüstü hikaye anlatma becerileriyle ilgi uyandıran videolar oluşturmanız gerektiğini unutmayın.

7. Film gözden geçirme videoları

Bu eğlenceli YouTube video fikri ile kesinlikle birkaç dolar kazanabilirsiniz. Yakın zamanda izlenen filmleri gözden geçirin ve her sahneyi ve filmdeki şarkıyı gözden geçirirken bir video çekin. Filmin iyi olup olmadığı konusunda dürüst bir inceleme yapmalısınız. Ünlü olmak istiyorsanız yaratıcı olun. Genel içerikli bir video yüklemek kanalınız için kullanılamaz.

8. En iyi restoranlar ve salonlarda videolar

Bir gastronomi iseniz ve düzenli olarak yeni restoran ve yemek eklemlerini keşfetmeyi seviyorsanız, memleketinizde en iyi seçeneklerin sergilendiği kanalınızı başlatabilirsiniz.
Burada özel bir şey yapmak zorunda değilsiniz. Yeni yemek mekanları, barlar, salonlar vb. Ziyaret etmeli ve bir menü yazmalı, menü ve servis vb. Hakkında bir video kaydetmelisiniz.
Hevesli bir gezgin olmalı ve yemek yiyenlere ve barlara çarpma konusunda tutkulu olmalısın.

9. Market ürünlerini yerel perakende mağazasından gözden geçirin

Günlük yaşamınızda kullandığınız ürünlerde video çekmek, YouTube'dan para kazanmakiçin mükemmel bir fikir olabilir .
Bir reçel veya yemeklik yağ veya bir hava spreyi gibi ürünleri inceleyebilir ve üzerlerinde düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz. Çeşitli markalardan ürünlerin tarafsız bir incelemesini yapın ve değerlendirmeleri yaparken dürüst olun.
Her gün yeni bir ürün seçin ve üzerinde bir yorum videosu oluşturun.

10. Ev içi videolar

Bu, oturma odalarını dekore etmeyi sevenler için mükemmel bir youtube video fikri. Sen yürürken canlı bir video çekmelisin
Oturma odanızın iç tasarımı, kullanılan farklı yatak veya yastık tasarımları, duvar dekorasyonu ve gardırobunuzda neler olduğu hakkında videolar oluşturabilirsiniz.
Her hafta en az üç video yükleyin.

11. Eğitim videoları

YouTube'daki en iyi YouTube video fikirlerinden biri, belirli bir konu hakkında öğretmenlik yapan 'Nasıl Yapılır' videoları veya 'Eğitici' videolardır.
Örneğin, MS Excel'i biliyorsanız, MS-Excel'de video benzeri 'En iyi 5 kısayol' oluşturabilirsiniz.
İnsanlar çoğunlukla hisse senedi piyasası, teknoloji, günlük yaşam veya lise matematiği gibi konularda eğitici videolara bağlanırlar. Burada, PowerPoint sunumundan veya diğer araştırma çalışmalarından kaliteli videolar oluşturmak için ekstra çaba harcamalısınız.
Her gün en az bir video yükleyin.

12. En son gadget'lardaki videoları gözden geçirin

Akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi teknik araçlar, yeni nesil kullanıcılar için her zaman büyüleyici.
En kolay youtube video fikirlerinden biri, özellikle akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar için gadget incelemeleridir.
Ayrıca, teknoloji incelemesindeki bir kanal, kendi markanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan daha fazla ziyaretçiyi çekmeye yardımcı olur. Birden çok kanalın aynı türde çalıştığından kitlenizi meşgul etmenin heyecan verici yollarını öğrenin.

13. SSS videoları oluşturun

SSS videoları sizin için harikalar yaratabilir, çünkü YouTube'da SSS videoları üretmek için yüksek oranda derecelendirilmiş kanal yoktur. Evdeki ofiste veya aile üyelerinde arkadaşlarınızla komik SSS videoları oluşturun.
Duygu istiyorsanız, cinsellik, kişisel özellikler veya diğer ilgili konular gibi tartışmalı sorular sorun. Bu, zamanla daha fazla gelir elde etmeyi gerektiren daha fazla görünüm oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu türde, haftada üç adede kadar video yükleyebilirsiniz.

14. Yerel ünlülerle video röportajı

Ünlüler, herkes için her zaman göz-şekeridir. Yerel ünlülerle bağlantı kurmaya başlayın ve etkileşimli oturumu video biçiminde onlara çekin. Yıldızların canlı röportajlarını çekerken, uygun şekilde giyinip, onlara sıkıntı ve kariyerleriyle ilgili profesyonel sorular sorduğunuzdan emin olun.
Ünlü öyküler genel olarak hype oluşturuyor ve daha fazla sayıda takipçi, röportajı videoları izlemek için YouTube'a birlikte akın etmeye başlayacak.

15. Oyunla ilgili videolar oluşturun

Oyun becerilerinizi gösterin ve yeni oyunlar ve yorumları hakkında arkadaşlarınızla videolarınızı kaydedin. Bir video oynamanın veya bir video oyununun hikayelerini gösteren sahnelerin videolarını yayınlayın. Seviyeleri ve zorlukları tamamlayacağınız gibi bir oyunda izlenecek yol üzerinde bir video oluşturun.
Bu tür videolar eğlencelidir ve doğrudan bu videolardan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

16. meydan okuma videoları dizi

Batı dünyasında, meydan okuma videoları, bazı YouTuber'lar için tek ücretlidir. Parodi veya ranting videolarından önce bahsedilebilirdi, ancak videolara meydan okumak zor.
30 saniye içinde bir kase tavuk nuggets yiyeceksin ya da Cola'nın tam bir kovasını hiç durmadan içeceksin, yoksa önümüzdeki yedi gün uyumayacaksın.
Bir meydan okuma ve tüm dünyaya gösterme fikrinden hoşlanıyorsanız, bu temada en az bir video yükleyebilirsiniz.

17. Haftalık hızlandırılmış videolar

Time Lapse Videolar, haftada veya gün içinde neler yaptığınızı açıklayan bir montaj oluşturduğunuz yerdir. Bu YouTube video fikirleri, YouTube genelinde ortaktır ve bunlardan herhangi birini izlemeye başlar ve bu videoları nasıl oluşturacağınızı öğrenirsiniz.
Yapmanız gereken tek şey, bu videoyu pazarda zaten var olanlardan değil, yenilikçi bir şekilde yaratmaktır.
Bu tür videoların oluşturulması genellikle zaman alır ve bu türden en az bir video yüklemek bir hafta için yeterlidir.

18. İş yaparken kendinizi filme alın

Kendi arabanızı kendiniz sürerken veya bir alışveriş merkezinde bir marketi ziyaret ederken kendinizi çekebilirsiniz. Bir video biçiminde kitlenizle yaşam deneyimlerini paylaşmak moda bir fikirdir.
Bu içeriğe göre YouTube kanalınızda her gün bir video yükleyebilirsiniz.

19. Süreç açıklamasında videolar oluşturun

Fikirleri, izleyicilere emilmeyi daha kolay hale getirmek için basit bir şekilde anlamak ve açıklamak zor bir kavram bulun. Kullanıcılar, çeşitli konuları öğrenmeye yönelik kaynaklar olarak hareket ettikleri için YouTube'daki bu tür videoları arıyor.
Burada her gün bir video yükleyebilirsiniz.

20. Önemsiz YouTube video fikri

Favori konularınızla ilgili ilginç bilgileri bulun ve videolarınızı çevrenizde oluşturun. Bazı kanallar, aşina olmadığınız konu hakkında derinlemesine bilgi sağlar.

21. Yazarlar ve yazarlar hakkında videolar

En sevdiğiniz konunun bazı ünlü yazar ve yazarlarının video biyografisini yapın. Yazarları tek bir konudan veya bir kaç konudan seçebilirsiniz.
Bunu izleyicilere daha çekici bulmanın bir yolu, aramızda popüler olmayan yazarları vurgulamak, ancak sanat ve edebiyat alanında eşsiz bir özelliği hak etmektir.

22. Film yapımcıları ve yapımcıları hakkında konuşun

Çoğumuz film meraklılarıyız, ama çağımızın saygın yönetmenlerinden bazılarına hiç sahip değiliz. Günümüz dünyasında yaşayan insanların çoğu 'Jurassic Park'ı gördüler, ama sadece birkaçı, her daimden ödün vermeyen yönetmen Stephen Speilberg'in geçmiş yaşamını biliyorlar.
Çeşitli ülkelerden yönetmenlerin hayat hikayelerine derinlemesine dalın ve başarılarından bahsedin.
Her hafta en az üç video yüklemeyi deneyin.

23. Son müzikteki videoları gözden geçirin

Şu anda piyasada çok fazla gürültü yapan yeni açılmış bir şarkıya takıntılı mısınız? Çeşitli türlerin ve dikeylerin müziğinin ateşli bir dinleyicisi iseniz, müzik incelemelerinde bir kanal oluşturmak çok parlak bir fikirdir.
Haftalık olarak bu segmentte 4-5 video yüklemeyi deneyin.

24. Gizemli hileler ve korsanlar sergileyen videolar

2018'de bile, insanlar en havalı teknik ve teknik olmayan hilelerden bazılarının farkında değiller. Farz edelim, kapı kilidini tek başına tamir etmeye çalışıyorsun, ama nasıl yapacağını bilmiyorsun. Ne utanç! YouTube'daki esrarengiz içeriğiniz olan bu ve birçok çocuğun gözbebekleri gibi konularla ilgili videolar milyonlarca görüntüleme ve takdir toplayacaktır.

25. mega olayların video kapsamı

Müzik dinliyorsanız, bulunduğunuz yerdeki canlı müzik konserlerine katılın ve deneyiminizi video kameranızda çekmeye başlayın. Bir spor tutkunu iseniz, stadyumlarda canlı maçları seyredin ve izleyenlerle tanışın.

26. Kamu yararı ile ilgili videolar oluşturun

vb çukurların, hiçbir sokak, kalabalık otobüslerde veya metrolar, kapkaç kamu, dikkatsiz trafik kazaları, kamu mitingler gibi acıklı yaşam koşullarına canlı videolar Çekim
Uyuşturucu kullanımı konusunda farkındalık uyandıran videolar yükleyebilir, uyuşturucu bağımlılarıyla görüşmeler gerçekleştirebilir ve videolarınız aracılığıyla SSS yayınlayabilirsiniz. Her hafta en az birkaç video oluşturmak için hızlı bir şekilde fikir edinebilirsiniz.

27. Diğer videolara yanıt olarak videolar

Belirli bir müzik fragmanını nasıl beğendiğiniz veya New York'ta bir siyasi konferansa verdiğiniz tepki gibi diğer YouTube videolarına yanıt olarak bir dizi video oluşturun.
Videolarınızda dürüst içerik yayınlamalısınız ve kitlenize yönelik olarak kötüye kullanılmamalıdır. Her gün 2 ila 3 video yükleyebilir, çünkü ranting videolarına oldukça benzer.

28. Doğuştan yeteneklerinizi gösteren videolar

İç yetenek ve yeteneklerinizi videolarınızda göstermeye ve YouTube'da yayınlamaya çalışın. Müzikal olarak adlandırılan bir uygulamanın başlatılması, kitleniz için görsel açıdan etkileyici videolar çekmenize yardımcı olacaktır.
İyi bir dansçı iseniz, bir şarkının şarkılarına dans ettiğiniz bir videoyu çekerek dans becerilerinizi sergileyin. Bir tasarımcıysanız, el sanatları ve tasarımlarınızda videolar oluşturun.

29. İllüzyon ve büyü hakkındaki videolar

Eğer sihirbazlığa ve büyüye inanıyorsanız ve sihir yeteneklerinizle seyircinizi büyülemek istiyorsanız, o zaman her sihir gösterisini ayrıntılı olarak göstereceğiniz canlı oturumları çekmeye başlayabilirsiniz.

30. Karaoke videosu kaydedin

En sevdiğin şarkının karaoke versiyonunu bul ve şarkı söyle. Bu modda bir şarkı söylerken birden fazla araç size yardımcı olacaktır. Şarkının karaoke versiyonunu söylerken bir video kaydedin. Ardından, YouTube kanalınıza gönderin.

31. Sanal seyahat rehberi videoları

Bir seyahat tutkunu iseniz ama dünyayı dolaşmak için zaman ayırmıyorsanız, dünyadaki ünlü ülkelerin videolarını çekmeye başlayabilirsiniz. Videolarınız aracılığıyla, belirli bir ülkede ünlü turist sporlarının neler olduğunu, nerede yemek yiyebileceğiniz, en iyi alışveriş merkezleri vb.
Bir haftada 1-2'ye kadar video yükleyebilir ve milyonlarca abone için sanal bir tur rehberi olarak hareket edebilirsiniz.

32. Felsefe videosu hazırlayın

Yaşam dersleri vermek ve izleyicileri bilgi ve iletişim becerilerinizle heyecanlandırmak istiyorsanız, takipçilerinizin hayatlarıyla ilgili olacak videolar oluşturun. Onları çeşitli şekillerde etkilemeye çalışın.
Morallerini yükseltmek için pep konuşma oturumları düzenleyin.

33. Hikaye anlatma videoları

Kitlenizle paylaşmak için ilgi çekici bir hikayen var mı? Günlük yaşamımızda ortaya çıkabilecek bir hikaye? Hikayenizi video yoluyla akıllıca paylaşın. Bu YouTube video fikri, yaratıcılığınızı ve dil verimliliğinizi de içeriyor.
Daha ilgi çekici hale getirmek için karakterleri bile tanıtabilirsiniz.

34. Kariyer hakkında derinlemesine konuşun

Uzmanlık alanınızda mükemmel bir deneyime sahipseniz, kariyer odaklı olacak youtube kanalınızı başlatabilir ve bu kitleye kariyer dersleri verebilirsiniz.
Farz edelim ki, teknoloji alanında 15+ yıllık bir iş tecrübeniz var, o zaman BT alanında uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için bir kariyer koçu olarak çalışabilirsiniz. Bu bilgilendirici YouTube video fikri ile YouTube kanalınız üzerinden bir kariyer danışmanı olabilirsiniz.
Bu tür YouTube video fikirleri, okul öğrencilerinin ve kolej üyelerinin ilgisini çekiyor.

Kızlar için En İyi YouTube Video Fikirleri

35. Saç ve makyaj videoları - Güzellik YouTube Video Fikirleri

Bu YouTube video fikri yalnızca kızlar içindir. Bir güzellik uzmanıysanız ve başkalarına mükemmel bir saç stili ve makyajla nasıl şık olunacağını öğretmeyi seviyorsanız, 'maskarayı kullanmanın 7 yolu', 'pazardaki en uygun fiyatlı göz alıcılar' gibi stil ipuçlarına dayalı videolar yükleyebilirsiniz. ve dahası.
Kendi markanızı oluşturmaya çalışın, çünkü orada çok sayıda YouTube kanalı var ve diğerlerinden de öne çıkmanız gerekiyor.

36. Yemek pişirme ve yemek tarifi videoları

Yine bayanlar için iyi bir youtube video fikri! Aşçılık ve onunla ilgili şeylere adanmış bir kanal başlatabilirsiniz.
İtalyan, Tay, Çin, Hint, Akdeniz vb. Her türlü yemek tarifini dahil edin. Füzyon tariflerini deneyin ve onlarla deney yapın. Öğelerinizi tatmak için iki veya daha fazla kişiyi davet ederek gösterinizi daha canlı hale getirin
Pişirme yöntemlerinde inovasyon ve seyircinizin önünde yeni şeyler denemek, sizi yarışmadan önce atabilir.

37. Sağlık ve Fitness videoları

Sağlık ve fitness videoları, spor salonlarında ve yoga derslerinde çekilen videoları kapsar. Sağlığımızın giderek daha fazla farkına vardıkça, sağlık ipuçları ve egzersizler hakkında videolar oluşturun. İnsanlar zamanla ilerlemeleri ile sağlıklarını korumakla ilgilenirler.
Kilo verme ile ilgili ipuçlarını paylaşın ve videolarınızda rüzgar bırakma egzersizleri gösterin. Bir ev egzersiz göster ve interaktif bir sağlık ve sağlıklı yaşam Q & A ev sahipliği yapıyor.
Bu nedenle, arka plana müzik ekleyerek eğlenceli sağlık ve fitness videoları oluşturmak, daha fazla görüntü elde etmek için avantajlı olacaktır.

38. Düğün videoları

Eğer romantik bir insansanız ve düğün için plan yapmaktan hoşlanıyorsanız, düğün rehberliği için kullanıcılarınıza video oluşturabilirsiniz. Düğün elbisenizi nereden satın alacağınız, salonun iç kısımlarını nasıl dekore edeceğiniz ve düğün konusuna çok daha fazlası gibi.
Bu konuyla ilgili videolar oluşturmak için önceden düzenleme yapılması ve verimli bir ekip çalışması gerekir. Düğününüzü başarılı ve renkli hale getirmek için ipuçları sağlayan videolar yükleyebilirsiniz.

39. Modadaki Videolar

Bir modacı ya da bir moda-blogcuysanız, bir kanal oluşturmak ve moda ile ilgili videolar yüklemek, şöhret ve para kazanmanın en iyi yoludur. Aynı anda bu harika YouTube video fikirleriyle para kazanırsınız.
Çeşitli kıyafetleri, ünlü markaların kıyafetlerini deneyebilir ve izleyicilere gösterebilirsiniz. Bu tür videolar aracılığıyla kitlenize moda tavsiyeleri verebilirsiniz.
Markalarla iş ortaklığı yapabilir ve kendi videolarını videolarında tanıtabilirsiniz.

40. Hayatınızdaki bir günün video turu

Başka bir harika YouTube video fikri, hayatınızdaki tek bir günde neler olduğuyla ilgili. Tek bir YouTube videosuyla, etrafınızdaki milyonlarca insanla etkileşime geçebilirsiniz.
Otobüs, taksi gibi toplu taşıma araçlarında seyahat ederken veya bir kafeteryada öğle yemeği alırken deneyiminizi filme almaya başlayabilirsiniz. Bu youtube video fikri, özellikle kızlar için büyük bir hit.
Bu video fikirlerinden en az bir kısmını haftada bir YouTube kanalına yayınlayarak popülerliği popüler bir hale getirin.

You Might Also Like

2 yorum