CEPMAX İLE GÜNDE 100 TL KAZANABİLİRSİNİZ

SCAM


Yeni bir telefon uygulaması, üye olup 
size verilen görevleri yapıyorsunuz karşılığında size ödeme yapıyor. Günde 15 dk ayırıp aylık 108 lira gelir elde edebileceğinizi bir sistem. Günümüzde insanların telefonu elinden düşürmediğini ve vaktimizin büyük bir çoğunluğunu aldığı gerçeği ortada. Birde piyasada dönen reklam gelirleri ise milyarlarca $ seviyesinde. Haliyle kişiye verilen 108 liradan çok daha çok kazanabilecekleri aşikar.


Yeni üye icra ettiğinizde ve o kişilerde reklamlar izlediğinde yine onlardan da kazanç sağlayabiliyorsunuz. Bu durumu duyduğumda sizinde aklınızdan geçen şey benim de aklımdan geçti. Sistem acaba ponzi mi ? Piramit sistem mi ? üyelik için bir giriş parası alınmıyor yada sizden hiçbir şekilde para talep etmiyorlar bu nedenle bu şüpheler şimdilik yersiz.

Alınabilecek en büyük risk 1 ay süresince sistemdeki görevleri yapıp paranın yatırılıp/yatırılmadığını görmek. Benim açımdan bu riske değer.

Kayıt olup araştırabileceğiniz referans linkim alttadır.Eğer aklınıza yattıysa ve tecrübe etmek istiyorsanız, referans numaramı girmenizi talep ederim. Sizde yaptığınız üyelerden prim almak istiyorsanız referans numarası girmeniz gerekiyor
. Sponsor no:(58594830288)teknik destek ve merak ettikleriniz için bana bildiri atabilir, ekibime katıldıktan sonrasında gereken desteği verebilirim.


http://api.Cepmax.Site/share/user/58594830288sistem dün gece devreye girdi.Başlangıç olarak şimdilik sadece android te çalışıyor.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cepmax.app

not:burda yazan referans numarasının her hafta değiştiğini goreceksiniz sebebi ; burdaki referans numarası ile ekibe katılan arkadaşların referans numarasını burdan paylaşıyorum , böylelik le hepimiz kazanmış oluyor. Kaide ilk hattında 10 kişi olana kadar referans numarası burda güncel kaliyor. Katılan kişilerin referans numaraları sistemde gaslıküyor ayrıcı ulaşmaniza gerek yok. Sonuç olarak herkes kazanmış oluyor. Sizin de referans numaranız burda olsun alt ekibiniz olsun ordan da gelir edin, beraber kazanalim.


Not: açmış olduğunız görevlerde her görev için 3 reklam izliyorsunuz, daha sonrasında vazife tamamlandı yazısı geliyor. Görevden çıkıp yeni görev açıyorsunuz. Yarıda çıkarsanız vazife baştan başlıyor.


27.08.2018 not: izlenen reklam sayısı 5 den 3'e düşürüldü. Play storedan güncelleme yapmanız kafi.


30.08.2018 not : 38 bin üye sayısını geçmiş olan uygulamadır. şirket ortaklarından alınan geri bildirim notlarına nazaran; şuan etken olan google reklamları seyretmek sadece ilk basamak. Uygulamanın içinde bunun yanında 34 farklı projeleri varmış.örnek olarak bazı projeler arasında satmaca ödeme, uçak bileti , internet aboneliği , vb abonelikleri , sigorta yapımı , gitti gidiyor tarzı dükkan açıp uygulama içerisinde satis yapma olanakı gibi guzel projelerden yalnız bir kaçı. Eğer projeler hızlı birşekilde hayata geçerse kalıcılığı uzun olan ve kendi alanında çığır açan bir iş olur.


04.09.2018 not : uye sayısı 70 bini buldu. Sistem güncellemeleri ve iyileştirmeler yapılana kadar uye alimi durduruldu. Sağlıklı gelişme için kota sistemi ile devam edecek sirket. şuan ki bilgilendirme 09.09.2017 tarihine kadar uye alimi kapalı


07.09.2018 not : uye alımları yeniden açılmıştır kota dolmadan kaydınızı yapın
Sponsor no: ( 58594830288 )

You Might Also Like

2 yorum