GERÇEK YOLLARLA VİDEO OYUNLARINDAN PARA KAZANMA


Gerçek Yollarla Video Oyunlarından Para Kazanmak 


Çocukluğumdan beri bütün gün video oyunları oynayabileceğim ve para kazanabileceğim bir iş hayal ettim.
Neyse ki rüyam gerçekleşti.
İyi! Eğer hevesli bir oyuncuysanız ve tüm gün video oyunları oynamayı seviyorsanız, şimdi bu hobisi tam zamanlı bir mesleğe dönüştürebilirsiniz.
Artık bir yaşam için online oyun oynayabileceğine inanmayacaksın. Bu yazıda, size her türlü oyun oynamak için 7 yol göstereceğiz.
Seçeneklerin hepsi size para kazandırmayacak, ancak 7 kişiden birini seçip tek düşünceye odaklanırsanız, o zaman kesinlikle pasif bir gelir elde edebilirsiniz.
video oyunları oynarken para kazanmak
Bu yüzden listeyi gözden geçirin ve size en uygun olan herhangi bir yolu seçin.

Trivia oyunları online oynarken para kazanmak

Trivia Games online oyun oynamak size para kazandırmayacak. Ancak, başlamak için harika bir yol olabilir.

Swagbucks

Reklamları tıklamak, video izlemek ve anket almak için ödeme yapmaktan başka Swagbucks da çevrimiçi oyun oynamak için para ödüyor.
SB'lerinizi (Swagbuck's Point System) kazanan ücretsiz oyunlarla başlayabilirsiniz. Daha fazla para kazanmak istiyorsanız, “Play to Play” programına katılmalısınız.
Oyun oynamak için harcadığınız her 1 $ için 0,04 ila 0,15 ABD dolarına kadar para kazanabilirsiniz. GSN hesabınıza para yatırabilir ve başlangıç ​​yapabilirsiniz.

InboxDollars

Swagbucks gibi, Inboxdollars da oyun oynamak için size para ödüyor. Hesabınıza para yatırdıktan sonra InboxDollar sizi WorldWinner hesabıyla bağlar.
Harcadığınız her 1 TL'ye $ .01 - $ .04 kazanabilirsiniz.
Ayrıca, nakit turnuvalara girdiğiniz her bir dolar için% 5 -% 2 para kazanabilirsiniz.

HQ ıvır zıvır şeyler

Uygulamaları cep telefonunuza indirerek de kazanabilirsiniz. HQ Trivia şu anda en popüler oyun app biridir.
Ortalama bir HQ Havuzu Ödülü yaklaşık 2500 $ 'dır. Ödül havuzunu bölme şansı için 12 tur Tricky Trivia'da yarışmanız gerekiyor.
Katılabileceğiniz diğer bazı çevrimiçi oyun siteleri

Para Kazanmak Video Oyunları Oynamak

Çevrimiçi oyun oynamayı sevmiyorsanız, PC'nizde video oyunları oynayabilir veya PS4 veya Xbox gibi bir konsolu kullanabilirsiniz.
Burada bir web sitesi ile kayıt olun, PC'nizdeki yazılımı indirin, listeden oynamak istediğiniz bir oyunu seçin ve belli bir hedefe ulaştıktan sonra ödül veya puan kazanın.
Örneğin, en popüler oyun sitesi PlayVig.com , daha sonra gerçek parayla kullanılabilecek ve PayPal ile alınabilecek PlayVIG paraları ile size ödüllendirilir.
Lider heyet aracılığıyla görevleri tamamlamak için size para ödüyorlar.
Oynayabileceğiniz oyunlardan bazıları
 1. Fortnite
 2. Leguae of Legends
 3. Taş kalpli
 4. Roket Ligi
 5. İleri Takip
1000 PlayVIG jeton = 1 $. Farklı oyunlar size farklı ödeme yapar. Ortalama olarak, oyun deneyiminize bağlı olarak saatte 0,30 ila 3 dolar arasında bir şey kazanabilirsiniz.
Bir başka daha popüler oyun sitesi PlayersLounge . PS4, Xbox One veya PC'nizde diğer oyuncularla çevrimiçi oynuyorsunuz.
PlayersLounge size çok yüksek riskli yüksek ödül ortamı sunar.
Popüler oyunlarından bazıları
 1. FIFA
 2. NBA
 3. Madden 19
 4. Fortnite
 5. PUBG
Burada oyuna katılmak için bir giriş ücreti ödemeniz gerekiyor. Örneğin Madden 19, 20 $ ve 36 $ ödülü, ancak Fortnite giriş ücreti 2.5 $ ve ödül $ 4,5.
Kazanılacak maksimum zorluk tutarı 500 $ 'dır.

Bir eSports Takımı / Turnuvalarına Katılın

eSporlar daha deneyimli ve yetenekli oyuncular içindir. Bu, oyuncu olarak meşru bir şekilde ciddi para kazanmanın tek yoludur.
Havuz ödülü 100.000 $ 'dan başlayan 1 Milyon $' a kadar çıkabilir.
Epic Games 'Fornite bu yıl oyunculara 100 milyon dolar ödedi. 2017 yılında Valve'in Dota 2'si toplamda 38 milyon dolar ödedi.
En iyi ve en iyi oyuncular arasındaysanız, kazananlar için ödüller sunan çevrimiçi turnuvalar bulabilirsiniz.
eSports herkese açıktır, sadece değerli oyuncuları yenmek için değerlerinizi yemeniz gerekir.
League of Legends, Overwatch, Dota 2 gibi bilgisayar oyunları, video oyunları oynarken ekstra para kazanma fırsatı veren turnuvalara sahiptir.
Para sizin ve takım üyeleriniz arasında bölünecektir. Bir takım için yetenekli oyunculardan oluşan bir grup bulmak zor bir iş olabilir.
Oyununuzu içeride ve dışarıda tanımanız ve rakiplerinizin önünde kalabilmek için çok fazla şey oynamalısınız.

Tarım Altın ve Ürünleri

Altın çiftçiliği, oyunun para birimi türü için öğelerin satın alınması ve satılmasıdır. Bu, karakterinizi büyütmenize ve oyunda yukarı çıkmanıza izin verecektir.
Altın bulabilir ve gerçek dünya parası için satabilirsin. Buna altın çiftçiliği denir.
Örneğin, World of Warcraft'ı oynuyorsanız, baskınlara gidip satış için bırakılan eşyaları toplayabilir ve yol boyunca altın bulabilir ve gerçek nakit için satabilirsiniz.
Çoğu oyun şirketi bu uygulamaya izin vermez ve kesinlikle yasaklar. Ancak bazıları çiftçiliğe izin veriyor ve teşvik ediyor.
Yapabileceğiniz para miktarı oyunun türüne ve çiftlediğiniz ürüne bağlıdır.
Ancak, altın çiftliği yapmak için gereken süre çok fazla olabilir. Size 1 $ kazanmak için bir fikir vermek için, yaklaşık 1000 altın çiftlik gerekir. 100 $ için yaklaşık 300.000 altın toplamanız gerekiyor.
Benzer şekilde, oyunları aktif olarak oynayabilir ve 5 $ - 20 $ civarında bir fiyattan ürün satın alabilir ve satın alabilirsiniz.

Oyun Testi

Oyun Testi temelde hataları kontrol ettiğiniz, yeniden oluşturduğunuz ve raporladığınız Kalite Güvence (QA) İşidir.
Oyun testi işleri bir yan koşum olarak düşünülebilir çünkü para o kadar da iyi değil.
Ortalama olarak bir test kullanıcısı, test oturumu başına 10 ila 15 dolar arasında bir ödeme yapar. Tam zamanlı bir oyun test cihazı, bir yılda yaklaşık 15.000 $ (en yüksek seviye) ile 35.000 $ (üst seviye) arasında bir kazanç sağlayabilir.
Oyun testi işlerini Indeed.com veya Monster.com'da bulabilirsiniz. Üniversite mezunu olmak, işe alınma ihtimalini gerçekten arttırıyor.
Dışardan kolay görünüyor ama içeriden oyun testi işi o kadar da çekici değil.

Twitch ve YouTube'da Canlı Akış

Bunu makalenin en üstünde söylemeliydim çünkü bu, oyun oynamayı seviyorsanız çevrimiçi para kazanmanın en çok aranan yollarından biri olabilir. Ancak, herkes bunu yapamaz.
Twitch & YouTube gibi canlı yayın yapan web sitelerinin artmasıyla artık oyuncular oyun oynarken kendilerini dünyaya yayınlayabilirler.
On Twitch'ten , flamalar dünya çapında milyonlarca izleyiciye yayın.
Takip eden büyük bir hayranınız varsa, videoları günlük olarak yayınlayabilir ve tonlarca para kazanabilirsiniz. Sadece sana bir fikir vermek için Twitch'in en iyi flamalar ayda 500.000 dolardan fazla para kazanıyor.
Herkesin bu kadar para kazanabileceğini söylemiyorum ama eğer günlük olarak binlerce kez görüntü almayı başarırsanız, ayda yüzlerce dolar kazanabilirsiniz.
Ancak, bir miktar para kazanmak için yorumunuzun yavaşça titreyen bir monolog olmamaya dikkat etmesi gerekir.

Blog, e-kitap, Oyun Rehberleri, Yorumlar vb. Oluşturun

Son olarak, eğer başarılı bir oyuncuysanız ve oyun oynamaktan nasıl para kazanacağınızı biliyorsanız, blog yazarak, e-kitap oluşturarak, oyun kılavuzları, eğiticiler vb. Yaparak deneyimlerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz.
Bir oyunun eleştirel yorumlarını da yazabilir ve oyun severlere dürüst bir fikir verebilirsin.
Blogunuza yeterli sayıda kitleye ulaşmaya başladığınızda, Google Adsense ile para kazanabilirsiniz ve reklamlar üzerinden gelir elde edebilirsiniz.
Daha sonra, e-Kitaplarınızı ve Öğreticilerinizi takipçilerinize satabilirsiniz ve daha da fazla para kazanabilirsiniz.
Bunu, tüm bu yıllar boyunca oyun oynamak için yeterli deneyim kazandığında yaparsınız.
Yani bunlar parayla oyun oynamak için 7 yol vardı. Acemi oyuncular, makaledeki ilk seçenekle başlayabilir. Deneyim kazandıkça, diğer fikirlere adım adım ilerleyebilirsiniz.
Oyun oynamak için para kazanmanın diğer bazı yolları
 1. Kazanma Playstation Kupaları - 1000 Puan 10 $ için işlem yapılabilir. Bu sadece ABD'ye özeldir.
 2. Hesabınızı Satın - Yüksek değerli oyun hesabınızı diğer oyunculara satabilirsiniz.
 3. Steam'de Oyunlar Oynayın - Burada kasalar kazanırsınız ve sandık başına .50 $ için satılabilir.
Oyun oynamakla para bu kadar iyi olmasa da, kesinlikle ekstra para kazanabilirsiniz!

You Might Also Like

7 yorum