Ücretsiz Uluslararası Aramalar Yapmak için 15 En İyi Uygulamalar ve Web Siteleri

Ücretsiz Uluslararası Aramalar Yapmak için 15 En İyi Uygulamalar ve Web Siteleri

İnternet telefonunun başlangıcında, bugünlerde çoğu telefon şirketi sınırsız dakikalar sunuyor ve hatta yerel arama oranları bile uzun bir süre en düşük seviyelere iniyor.
Ancak, uluslararası aramalar yapma konusunda hala farklı bir hikaye.
Ama öyle olmak zorunda değil. Teknolojinin harikaları sayesinde, gezegendeki çoğu ülkeye ÜCRETSİZ uluslararası arama yapmanın birçok yolu vardır, böylece paradan tasarruf edilmesine yardımcı olur .
Internet Üzerinden Ses-Protokolü (VOIP) teknolojisi sayesinde ücretsiz uluslararası aramalar artık mümkün.
Bulundukları yerden bağımsız olarak arkadaşlarınız, aileniz ve iş çevrelerinizle bağlantıda kalmak için ekonomik ve güvenilir bir yoldur.
Uygulamaları kullanarak (ücretsiz görüşme yapmak için kullanılabilir), web sitelerinde(ücretsiz bir arama olanağı sağlayan ) ücretsiz uluslararası aramalar yapabileceğiniz ve sürekli iletişimde kalmak için interneti kullanmadan nasıl ÜCRETSİZ aramayapabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin. yurtdışında insanlarla.
ücretsiz uluslararası çağrılar

Ücretsiz Uluslararası Arama Yapmanın 15 Yolu

Öncelikle size ücretsiz uluslararası aramalar yapmak için 5 uygulama ve internet kullanmadan ücretsiz arama yapmak için web siteleri ve nihayetinde yollar göstereceğim.

Ücretsiz Uluslararası Aramalar Yapmak için 5 Uygulamalar

1.  WHATSAPP ÜCRETSİZ ARAMALAR

Bu ücretsiz telefon görüşmesi yapmak ya da dünyanın herhangi bir yerindeki herkese ücretsiz mesaj göndermek söz konusu olduğunda, bu Facebook'a ait ücretsiz arama uygulaması en popüler seçenekler arasında.
Ayrıca, belgeleri (100MB'a kadar) ve iş sahiplerini birleştirmek için bir platform oluşturmanızı sağlayan bir özelliği de vardır.

2.  VİBER

WhatsApp gibi, Viber de uluslararası ücretsiz aramalar yapmak için şık bir seçimdir.
Dünya çapında bn kullanıcılarına hitap etmekte, ücretsiz, yüksek kaliteli ses ve görüntülü görüşmeler, 1'e 1 ve grup mesajlaşmaları ve daha birçok özellik ile ücretsiz ve güvenli bir bağlantı sunmaktadır.
Yapmanız gereken tek şey, konuşmak istediğiniz kişinin ismini iletişim listenizden seçmektir.
Alternatif olarak, konuşmak ve konuşmak istediğiniz kişiyle bağlantı kurmak veya ücretsiz sohbet etmek için Viber Uygulamasını açmayı da seçebilirsiniz.

3.  SKYPE

2003'ten beri bir telekomünikasyon yazılımı ürünü.
Skype, bilgisayarlar, tabletler, mobil cihazlar arasında görüntülü sohbet ve sesli görüşme sağlama konusunda uzmanlaşmış en iyi uluslararası arama uygulaması olarak bilinir.
Tüm Android, Apple ve Windows cihazlarda çalışır.
Ancak, Skype'ta yapılan ÜCRETSİZ aramalar ekli koşullar ile birlikte gelir.
Skype'tan Skype'a yapılan uluslararası görüşmeler ücretsiz olsa da, geleneksel telefonlara (cep telefonları ve sabit hatlar) yapılan yazılı mesajlar veya aramalar ücretlidir.

4.  FACETİME

Apple Inc. tarafından geliştirilen bir tescilli telefon ürünü olan FaceTime sadece Apple mobil cihazlarda ve Mac bilgisayarlarda (Mac OS X 10.6.6 ve sonraki sürümleri çalıştıran) çalışır ve iOS dışındaki herhangi bir cihazda desteklenmez.
App yapılan sesli ve görüntülü aramalar tamamen ÜCRETSİZ iken, aramayı bağlamak için hala bir Wi-Fi bağlantısına ihtiyacınız olacaktır.
Uluslararası dolaşım ücretlerinden tasarruf etmek için en iyi uygulamalardan biridir .

5.  REBTEL

İsveç kökenleri 2006 ile bir teknoloji şirketi tarafından kurulan Rebtel, göçmenler ve sık seyahat edenler arasında ücretsiz uluslararası aramalar yapmak için trend olan uygulamalardan biridir.
Rebtel ile, arayanlar 53 ülkeden istedikleri kişiyle bağlantı kurabilir, bir veri veya hatta Wi-Fi bağlantısı kurabilir.
Ne yapar, diğer Rebtel kullanıcılarına bağlanmak için yerel numaraları kullanır. Bununla birlikte, 53 ülke listesinde olmayan ülkelerden gelen kullanıcılar, bu hizmeti kullanmak için sabit bir Wi-Fi bağlantısına veya 3G veri kartına ihtiyaç duyacaktır.

Ücretsiz Uluslararası Aramalar Yapmak için En İyi Web Siteleri

1.  FREECALL

PC'nizde bu uygulamayı indirerek, dünya çapında 50'den fazla hedefe ÜCRETSİZ arama yapabilirsiniz.
Buradaki yakalama, her hafta yapılan ücretsiz görüşmeler için bir üst sınır (300 dakika) var ve sadece önceden seçilmiş hedeflere yapılabilir.
Yani, o hafta için listede olmayan bir hedefi çağırırsanız, ücretlendirilirsiniz. Ancak, artı tarafta, o hafta için kullanılmayan dakikalarınızı bir sonraki sayfaya taşıyabilirsiniz.

2.  İEVAPHONE

PC'nizden, akıllı telefonunuzdan veya Mac'inizden, dünyadaki herhangi bir kişiye, sadece bir web tarayıcısı veya ücretsiz arama uygulaması kullanarak ÜCRETSİZ VOIP araması yapmanıza olanak tanır.
Kayıt, deneme, ek eklenti veya kredi kartı gerekmez.
Tek dezavantajı, yapılan tüm ücretsiz telefon görüşmelerinin süresinin, aranan ülkeye ve hat sağlayıcının kullanılmasına bağlı olarak değişme eğiliminde olmasıdır.
Bu ücretsiz App App Store veya Google Play'den indirilebilir.

3.  VOİPBUSTER

Dünya çapında bir dizi popüler yer arasında düzenli telefonlara ücretsiz, yüksek kaliteli sesli arama yapmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır; Böylece, gezegendeki diğer herhangi bir telefona inanılmaz derecede düşük oranlarda arama yapılmasına yardımcı olur.
Ayrıca çevrimiçi arkadaşlarınızla (pc-to-pc aramaları) istediğiniz zaman ücretsiz olarak bağlantı kurabilirsiniz.
Buradaki yakalama, günde sadece 3 arama yapabilmeniz (şartlarına göre) ve ücretsiz yazılımlarını PC'nize indirmeniz gerektiğidir.

4.  POPTOX

PopTox, herhangi bir eklenti veya uygulama indirmeye gerek kalmadan, kullanıcıların web tarayıcıları üzerinden çevrimiçi ücretsiz uluslararası arama yapabilmelerini sağlar.
Aramanızı global olarak bir web tarayıcısından 1000'den fazla taşıyıcıya bağlayabilir.
Bir PC, Mac veya akıllı telefon üzerinde de çalışır.
Yapmanız gereken tek şey tarayıcınızı açmak, aramak istediğiniz numarayı yazmak ve dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınıza ve ailenize ÜCRETSİZ olarak konuşmak.

5.  WEBCALLDİRECT

WebCallDirect ile aileniz ve arkadaşlarınızla, cep telefonu, dizüstü bilgisayar, PC ve Tablet ile, yüksek telefon faturaları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan sürekli olarak iletişim halinde kalabilirsiniz.
Servis ayrıca, deneme amaçlı kullanıcılara, çeşitli popüler global destinasyonlarda herhangi bir düzenli sabit hat için sınırlı sayıda ücretsiz çağrı (yanlışları önlemek için) sunar.

İnternet olmadan ücretsiz arama yapmak için en iyi uygulamalar

1.  LİBON

İnternet olmadan ücretsiz görüşme yapmak için en iyi uygulamalardan biri Libon. Hem Google Play Store'dan hem de IoS'den ücretsiz olarak indirilebilen Uygulama tabanlı bir hizmet.
Kullanıcıların, dünya çapında yaklaşık 150 noktaya kaya dip oranlarında cep telefonları ve sabit hatlarda ücretsiz uluslararası arama yapabilmelerini sağlar.
Kullanıcılar ayrıca her ay 30 net, ücretsiz ulusal ve uluslararası görüşme yapmakta ve refakat eden arkadaşları tarafından en fazla 60 dakika (ayda) kazanabilmektedir.
Ayrıca internet üzerinden sınırsız, ücretsiz Libon-Libon çağrıları yapabilirsiniz.

2.  DİNGALİNG (DİİTALK)

Kullanıcıların akıllı telefonlarından ve Web'den mükemmel ücretlerle ÜCRETSİZ yerel ve uzun mesafeli arama yapabilmelerini sağlayan bir Wi-Fi çağrı uygulaması (hem IoS hem de Google Play Store'da mevcut).
App sahibi olmayanlar da internet üzerinden ücretsiz telefon görüşmeleri yapabilir. Kullanıcılar ayrıca, interneti kullanmadan, ücretsiz görüşme yapmak için günlük yaklaşık 10 dakikalık bir görüşmenin yapılabileceği 90 dakikalık net aramalar yapma seçeneğine de sahiptir.

3.  FREEKALL (APKPURE)

Bir bulut arama konseptine dayanan bu App, kullanıcıların internette arama yapmak ve sevdikleriyle iletişim halinde kalmak için 5 dakika (hafta başına) konuşma süresine sahip olmalarını sağlar.
Ancak, bu çağrıların müşteri hizmetleri üzerinden yönlendirilmesi gerekmektedir.
Uygulama kullanıcıları ayrıca üstün kalitede video paylaşımının keyfini çıkarırlar.

4.  PRİMO

ÜCRETSİZ uluslararası arama yapın ve bu uygulamayı kullanarak sınırsız uygulama-uygulama çağrısı ve mesajlaşmanın tadını çıkarın. Primo ayrıca, kullanıcıların Primo Voice ağını kullanarak 60'tan fazla ülkeye sesli arama yapabilmelerine (internete bağlı) olanak tanır.
Sadece hücresel dakikayı kullanarak ve (Primo'da) ücretsiz olarak herkesle sınırsız sesli görüşme yapmak için aramalar (WiFi ücretsiz arama) yapmalısınız.
Ayrıca arkadaşlarınızı Primo ağını kullanmaya davet ederek dakikalar kazanabilirsiniz.

5.  HULLO (ALLFREEAPK)

Bu ücretsiz Android Uygulaması (Google Play'de kullanılabilir) bir internet veri bağlantısı gerektirmez ve Android cihazınızı kullanarak istediğiniz zaman, her yerde ücretsiz uluslararası görüşmeler yapmak için kullanılabilir.
SONUÇ OLARAK
ÜCRETSİZ arama yapma lüksünün keyfini çıkarmanızı sağlamak için, birçok uygulamanın arama içi reklamları göstermesi ve premium arayanların sadakatine güvenmesi gerekir.
Ancak, bu kuralın WhatsApp gibi büyük ve başarılı bir şirketin (Facebook) sahip olduğu ve bu ihtiyacı atlayabilmesi gibi nadir istisnalar vardır.
Birkaç yıl öncesine kadar, uluslararası görüşme yapmak, ücretsiz çağrı kavramı duyulmamışken, nadiren çok az ve pahalı bir lüks oldu.
Ancak, teknolojideki hızlı gelişmeler ve VOIP'in başlangıcı sayesinde, artık elimizde bulunan çeşitli araçları kullanarak, para ödemek zorunda kalmadan, uzak bir arazide insanları aramak mümkün.
Her geçen gün dünyamızın nasıl küçüldüğünün ve küçüldüğünün açık bir yansıması…!

You Might Also Like

7 yorum