2018-2019'a Yatırım Yapmak İçin En İyi 10 Kripto Para


2018-2019'a Yatırım Yapmak İçin En İyi 10 Kripto Para


yatırım için en iyi cryptocurrency

Kripto paranın fiyatlarındaki istikrar 2018'in ilk birkaç ayına damgasını vurdu. Bu şaşırtıcı değil. Büyük şifreli para birimi ile ilgili dolandırıcılığı veya fidye-ware saldırıları rapor edilmemiştir.
Dahası, Hindistan ve Çin dahil olmak üzere dünyanın büyük ekonomileri kripto paralarını yasaklamamıştır.
Daha ziyade, bu ülkeler vergi kaçakçılığından ve kara para aklamadan terör saldırılarına ve uyuşturucu ticaretine kadar uzanan suç faaliyetlerinde kullanılmalarını engelleyebilecek bazı düzenlemelere doğru hareket ediyorlar.
2017'den beri Blockchain teknolojisi yeniliği gördü. Tüm kripto para ticaretlerinin ticaretini yaptığı blok zincir artık dünya çapında kabul ediliyor. Blockchain kullanımındaki kısıtlamalar gevşetildiğinden artık daha hızlı.
Ek olarak, işlem bloklarını (kripto para birimi hareketlerinin defterleri) ve madenciliğini korumak ve izlemek için daha yeni teknolojiler süreci daha hızlı hale getirdi: birkaç saat sürecek işlemler artık birkaç dakika içinde tamamlandı.
Ne Cryptocurrencies için bu Augur?
Kripto para piyasalarındaki vahşi boğalar ebb olarak gittikçe artan sayıda yatırımcı, paralarını Bitcoin, Ethereum ve beğenilerine yerleştirmeye istekli.
Raporlar, Rusya'nın online ödeme devi Qiwi'nin, Kremlin'in nimetlerine sahip olabilecek kendi şifreli para birimi olan Bitrouble'u başlatmayı planladığını gösteriyor.
İlk Para Teklifleri (ICOs), kripto para birimi meraklıları arasında çok popüler hale geldi. Aslında, daha fazla yatırımcı, ICO'lar sırasında ikincil veya üçüncül pazarlara kıyasla kripto para kazanmak için para harcıyor,

Yatırım için En İyi Cryptocurrencies

Bu gerçekler göz önüne alındığında, 2018-2019'da cazip yatırım seçenekleri olarak değerlendirebileceğiniz en iyi 10 kripto para vardır.

1. Bitcoin (BTC)

Kuşkusuz, Bitcoin tüm kripto paraların kralıdır. 2018'in üzerinde Bitcoin oranları oldukça sabit kalmıştır. Bugün yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi.
Ayrıca, Bitcoin, ticaretin yasaklanması veya kripto para birimi değişimi ve bazı ülkeler tarafından bazen zorlanan ticaretin yasaklanması dahil olmak üzere küresel veya bölgesel ayaklanmaların neden olduğu herhangi bir düşüşten kurtulmak için inanılmaz bir yetenek sergiliyor.
Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler, Bitcoin'i, kripto-para birimi ticaretinin tüm gamutuna bir çeşit düzenleme getirmek için bir ölçüt olarak görüyorlar. Bitcoin'in önümüzdeki yıllarda bir dereceye kadar yasal kabul görmesi muhtemeldir.
Bitcoin işlemlerinde gecikmeler de dahil olmak üzere teknolojik sorunlar yok olmaya başlıyor: blockchain teknolojisindeki ilerlemeler artık defterlerin (blokların) ve madencilik Bitcoin'in daha hızlı olmasını sağlıyor.
Bunlara ek olarak, İş-İş Dünyası (B2B) ve İş-Tüketici (B2C) işlemlerinde Bitcoin'in artan kabulü söz konusudur. Dünyadaki ve işyerlerinde bulunan diğer işyerleri artık Bitcoin ödemelerini kabul ediyor.
Bitcoin lehine giden diğer bir faktör de fraksiyonlarda veya Satoshi'de ödeme olanağıdır. Cryptocurrency ile hızlı para kazanma şansına sahip olarak, Satoshi ya da Bitcoin'in bir milyonuncu bölümünü küçük hizmetlerin avansı için ücretler ve ücretler olarak ödeyebilirsiniz.
Ayrıca okuyun: Ücretsiz Bitcoin alın

2. Bitcoin Nakit (BCH)

Bu son Bitcoin varyasyonu, her yatırımcının kripto para birimi portföyü için dikkate alması gereken bir şey. Cryptocurrency uzmanları, BCH, piyasadaki vahşi dalgalanmalardan kurtulmak için çok daha hızlı bir yetenek sergiliyor.
Bitcoin cash, ana BTC'sine göre kripto para piyasası volatilitesinin üstesinden gelmek için doğal yeteneklere sahiptir.
Ek olarak, Bitcoin Cash işlemleri çok daha hızlıdır. BCH'nin blok zincirinde daha hızlı ve daha hızlı takip etmesini sağlayan daha yüksek bir blok boyutu sınırına sahip olduğu söylenir.
BCH ile mümkün olan daha fazla sayıda defteri kripto-para birimi yatırımcıları arasında popülerlik artışının yanı sıra ödemeler için Bitcoin Cash'i kabul eden kuruluşlar olarak görülüyor.

3. Binance Sikke (BNB)

Cryptocurrency incelemeleri düşünülecek olursa, Binance Coin oranları 2018'den beri iki kattan fazla artmıştır.
Binance Coin veya BNB, dünyanın önde gelen kripto para alışverişlerinden biri olan Binance'den geliyor. Öncelikle, BNB farklı kripto para birimleri ticareti için aracı veya ihale olarak ortaya çıkmıştır.
Bununla birlikte, şu anda dünya çapında en çok işlem gören kripto para birimlerinden biri haline gelmiştir.
Farklı şifreleme işlemlerinden oluşan bir portföyü izliyorsanız, BNB içermesi gereken bir şeydir. En esnek kripto paralardan biridir ve Bitcoin ve meslektaşları yerine hemen kabul edilir.
Bitcoin, Ethereum veya diğer şifrelere sahip olmanız durumunda, Binance Coin 2019'a yatırım yapmak için en iyi başka bir kripto para birimidir.

4. Monero (XMR)

Monero'nun fiyatları hiç bir zaman çıkmadı. Aslında, Monero, Bitcoin oranlarındaki genel bir çöküş nedeniyle diğer şifrelere kıyasla daha düşük bir eğilim gösterdi.
Bununla birlikte, Monero pazardaki dalgalanmanın üstesinden gelmek ve iyileşmek için harika yetenekler de gösterir. 2018 sonuna kadar 500 $ değerine ulaşması ve önümüzdeki yıllarda daha yüksek seviyelere çıkması bekleniyor.
XMR, diğer kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında çok karmaşık bir sistem üzerinde çalışır. Sistem, üst düzey gizlilik ve işlemlerin anonimliği sağlar.
Kuzey Kore rejimi madenciliği Moreno hakkında söylentiler vardı ve bu yüzden XMR'yi gizli anlaşmalar yapmak için kullanması amaçlanmıştı. Bu söylentiler o zamandan beri geriliyor.
Uzun vadeli yatırıma bakıyorsanız, talep oranı düşük iken, portföyünüz için birkaç XMR eklemek iyi bir fikir olacaktır. Şimdi bu alt tablonun birimi başına 300 ABD Doları ile 400 ABD doları arasında seyrediyor.

5. Çizgi (DASH)

Dash, adını Dijital Nakit'ten alır. Dünyanın diğer tüm kripto para biriminde olduğu gibi, Dash herhangi bir otorite tarafından düzenlenmez.
Bununla birlikte, her Dash yatırımcının bir fiyat teklifinde bulunmasına, değişim için kendi oranlarını belirlemesine ve başkalarına yaptığı ticaret için farklı teklifler sunmasına izin veren eşsiz bir düzenleyici sisteme sahiptir.
Ayrıca, Dash destekleyicileri, herhangi bir kripto para biriminde ilk olan, kendi kendini finanse eden ve kendi kendini yöneten bir protokol üzerinde çalışmaktadır.
Dash yaklaşık 14 yıldır kripto para piyasasında bulunuyor. Hızlı işlem gerektiren ve daha fazla güvenlik, gizlilik seviyeleri gerektiren yatırımcılar arasında en popüler olanıdır.
Dash önümüzdeki yıllarda yüksek getiriler sunacak yatırım için müthiş bir kripto para birimi olma sözü veriyor.

6. Zcash (ZEC)

Kripto para piyasasında daha yeni bir girişime rağmen, Zcash'ın blok zincirde yaklaşık 21 milyon jetonu var.
Halihazırda, BTC veya BCH'nin birim fiyatı başına 200 ABD Doları civarında bir kısmı mevcuttur. Zcash, yüksek gizlilik ve işlem hızı nedeniyle Amerikan yatırımcıları arasında popülerdir.
Zcash bununla birlikte büyük bir avantajla geliyor. Anonimlikten ödün vermeden işlemlerinizi takip etmek mümkündür.
Böylece, Zcash sahiplerinizi koruyabilir ve dolandırıcılıkla cryptocurrency cüzdanından çekilip çekilmediğini takip edebilirsiniz.

7. Eteryum (ETH)

Ethereum'un herhangi bir cryptocurrency portföyü eksiktir. Ethereum'un destekleyicileri, ticareti kolaylaştıran çevrimiçi bir ekosistem olarak daha fazla ifade ediyor.
Ancak bu ekosistemin çekirdeği Ethereum adlı bir kripto para birimidir. Aslında, Ethereum, Bitcoin'den sonra ikinci en büyük kripto varlığıdır.
Etereum lehine giden önemli bir faktör, 2017 ve 2018'in İlk Para Teklifleri, Ethereum platformu üzerinden yapıldı.
Bu eğilimin, Ethereum'un son derece güvenli olan çok sofistike bir blockchain tabanlı platform sunduğu için devam etmesi bekleniyor. Ethereum'a yatırım yapmak, bu kripto öğesiyle daha yeni jetonlar için teklif verebilirsiniz.

8. Ontoloji (ONT)

Şu anda 4 ABD $ 'lık bir fiyattan bahseden Ontology, yatırım yapmaya değer bir blockchain tabanlı cryptocurrency ve dijital varlıktır. Oldukça başarılı bir ICO'yu izleyen 6 milyar dolarlık piyasa kapitalizasyonuna zaten yakındı.
Ontolojinin destekçileri şimdi bu cryptocurrency'yi dünya çapında yatırımcıya daha erişilebilir hale getirmeyi ve gelişmiş gizlilikle ticareti hızlandıracak teknolojileri tanıtmayı amaçlıyor.
Ancak, Ontolojinin bir yüzü vardır. Yükselişi meteorikti ve birçok kripto para karşılığı uzmanının anlamaya çalıştığı nedenlerden kaynaklanıyordu.
Düşük fiyat için, kesinlikle biraz yatırım. Fakat Ontolojiye yaptığınız yatırımlardan elde ettiğiniz önemli kazançlar bir kaç yıl veya daha kötüsü, asla gerçekleşemez.

9. Dalgalanma (XRP)

Dalgalanma hem bir kripto para birimi hem de global bir ödeme sistemidir. Destekleyicileri, dünya genelinde bankaların kullanıcı puanı olduğunu iddia ediyor.
Dalgalanma, büyük miktarlarda düzenli fiat para birimleriyle işlem yaparken aracı olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Küresel veya yerel pazarlarda kolayca değiştirilemeyen fiat para birimleri almak ve satmak için ihale olarak kullanılır.
Dalgalanmada küresel e-ticaret ile, Ripple destekçileri sürekli olarak blok zincirini yükseltiyorlar. Cryptocurrency olarak dalgalanma aynı zamanda dünya çapında ticaret kuruluşları ve bankalar tarafından yasal kullanımı nedeniyle hızlı bir şekilde artıyor.
Böylece Ripple, yatırım için mükemmel bir kripto para birimidir. İade konusunda iyi temettü, ancak gerçekleşmesi biraz zaman alabilir.

10. Cardano (ADA)

Cardano, birim başına çok düşük bir kuruştan bir kuruş fiyatıdır. Ancak, bu düşük fiyat ona büyük bir popülerlik kazandırdı. Kripto-para piyasasında ilk kez yatırımcılar Cardano'yu gelecekte fazlasıyla kazanacakları umuduyla stokladılar.
Cardano'ya yatırım yapmak fazla paraya ihtiyaç duymuyor. Portföyünüz için birkaç ADA satın almak mükemmel bir fikir verir: Fiyatları sadece dalgalanabilir.
Cardano da çok sofistike bir blockchain üzerinde çalışıyor ve dolayısıyla mükemmel gizlilik ve ticaret hızı sunuyor.

Cryptocurrencies önlemek için

Tüccarlar, yatırımcılar ve tüketicilere çeşitli finansal hizmetler hakkında inceleme ve bilgi sağlayan bir kuruluş olan ABD merkezli Weiss Ratings, birkaç kriptolamaya yatırım yapmaya karşı uyarıda bulunuyor.
Weiss Ratings, sistemlerine, destekleyicilerine ve sürdürülebilirliğine yönelik kapsamlı bir araştırmayı takiben kripto para birimleri için bu sonuçlara varmaktadır.
Çeşitli kaynaklara göre, aşağıdaki kripto paralar en iyi şekilde önlenir.
 1. Auraracoin (Weiss Değerlendirmesi D-),
 2. Comet (Weiss Derecelendirme E-),
 3. Electroneum (Weiss Derecelendirme E +),
 4. Genişletme (Weiss Derecelendirme E),
 5. Gülden (Weiss Rating D-),
 6. Eşleşme (Weiss Rating E),
 7. Magacoin (Weiss Değerlendirmesi E-),
 8. Novacoin (Weiss Derecelendirme E),
 9. PotCoin (Weiss Derecelendirme D-),
 10. Quark (Weiss Değerlendirmesi E-),
 11. Yükselme (Weiss Derecelendirme D-)
 12. SaluS (Weiss Değerlendirmesi E-)

Cryptocurrencies'e Yatırım Yapmadan Önce

Kripto paraya yatırım yapmayı ciddi olarak düşünürseniz, akılda tutulması gereken bazı gerçekler aşağıdadır.
Hayır Güvenilirlik Anonimliliği: Kripto paralı alım satım, satış veya alım satımı, inandığımız gibi anonim değildir. Kripto para birimleri için kredi kartı / banka kartı ile ödeme yaptığınızda, işlemin izlenebilir.
Kalıcı Kayıplar: Tüm kripto paralar çevrimiçi olarak dijital olarak veya bilgisayar tabanlı cüzdan ve donanım cüzdanlarında saklanır. Bunlar sadece karmaşık şifrelerle erişilebilir. Şifreleri kaybetmek, kripto para birimlerinde kalıcı kayıp anlamına gelebilir.
Mevzuat: Kripto para birimleriyle ilgili bir hükümet mevzuatı yoktur. Bu nedenle, bu ülkelerdeki her türlü ticaret ülkeniz tarafından yasaklanabilir.
Garantisi yok : Kripto para birimlerinin kendi ihtar ve meraklıları var. Dünya çapında kripto paraların geleceğine yönelik şiddetli tartışmalar var. Ancak, hiçbir taraf kripto paranın burada kalmasını garanti edecek kanıt sağlayamamıştır. Kısacası, bir gecede soyu tükenmiş olabilirler.
Dolandırıcılar: Ne yazık ki, kripto para birimi ticareti dolandırıcılıklarla dolu. Çevrimiçi dolandırıcıları, şifreli para yatırımcılarının cüzdanlarını boşaltmak için şifrelerini paylaşmalarını sağladı. Diğerleri kripto para çalmak için şifreleri hacklediler.
Güvenilmez Borsalar: Güvenilir ve güvenilir kripto para birimi alışverişi puanları gerçek dünyada ve çevrimiçi olarak gelişirken, birçok elden çalışan operatör de aktiftir. Düşük tarifelerle kripto paralar sunarlar ve paranızla birlikte oyalanırlar.
Yasa Yaptırımı: Tüm kripto para piyasası, çeşitli ülkelerin kolluk kuvvetlerinin tarayıcısı altındadır. Bunun nedeni, kripto paraların teröristler, uyuşturucu tüccarları ve vergi kaçakçıları tarafından kullanılabilir.

özetle

Bazı dezavantajlara rağmen, kripto para birimleri özellikle uzun vadede yatırım için mükemmel yollar sunuyor. Çoğu kripto para birimi esneklik gösterir ve herhangi bir çöküşten sonra daha yüksek oranlara sıçradı.
Kripto para birimi yatırımları kısa vadeli kazançlar için uygun değildir. Portföyüne bağlı kalmanız ve önemli kazançlarınızı kaydetmek için yatırımlarınızı uzun süre tutmak zorundasınız.

You Might Also Like

0 yorum