Dünya Çapında Ödeme Yapan 20 En İyi Ücretli Çevrimiçi Anket Siteleri


Dünya Çapında Ödeme Yapan 20 En İyi Ücretli Çevrimiçi Anket Siteleri


Çevrimiçi ankette büyümek online dünyada hiç de garip bir şey değildir. Çevrimiçi olarak para kazanıyorsanız, ücretli anket siteleri kesinlikle listenizde yer almalıdır.
Bir çaylak birkaç dolar kazanabilir, ancak ciddi bir çevrimiçi para kazancınız varsa bu ek gelir kaynağınız olabilir.
Çevrimiçi yaptığınız iş için ödeme aldığınızda şaşırtıcı değil mi?
anket siteleri
En iyi yanı, sadece oturduğunuzda üretebileceğiniz bir tür nokta geliridir. Dizüstü veya akıllı telefonunuzda birkaç saat harcayarak ayda 100 ila 1000 $ 'a kadar kolayca ödeme yapabilirsiniz.
Dünya çapında giderek daha fazla şirket, bilgi toplamak ve karşılığında ödeme yapmak için en iyi yöntem olarak anketi düşünüyor.
Getiri ödülleri, çoğunlukla nakit ödüller, hediye kuponları ve Kuponlar şeklinde heyecan verici.
Yani tüm çevrimiçi anket siteleri size para ödemez ve global olarak mevcut değildir.
Bazı araştırma sahaları sadece ABD'de ve Kanada'da mevcuttur , bazıları bölgesel odaklıdır, bazıları ise Avrupa ülkelerinde, Güney Doğu ülkelerinde, Batı Ülkelerinde ve hatta Asya ülkelerinde mevcut olabilir.
Diğer birçok çevrimiçi anket sitesi size nakit ödeme yapar.
Şimdi yüksek ödüller ile size söz veriyorlar, çoğu bir aldatmaca oluyor. Çevrimiçi kazananlar için gerçekte ödediği yasal anketi bulmak zor.
Akılda tutulduğunda, size kesinlikle yüksek ve küresel olarak mevcut olan yasal 20 Topluluğun Ödenen Ücretli Sitelerini topladık.

20 En İyi Uluslararası Anket Siteleri

Bununla birlikte, başlayalım….

1. Swagbucks

Swagbucks
Swagbucks en güvenilir ve popüler bir ödül programı sitesi biridir. Swagbucks'ta ödül ve para kazanmanın 4 yolu vardır ve bunlardan biri anketleri cevaplamaktır.
Swagbucks, birçok tanınmış perakendeci ve marka ile işbirliği yaptı. Anketlere cevap vermek ve markalarını etkilemek için ücretsiz hediye kartları ve SB (Swagbucks) cinsinden nakit ödül kazanırsınız.
Daha sonra, paypal hesabınızı kullanarak hediye çekleri veya Cashout için SB'nizi kullanabilirsiniz. Sık sorulan soruları yanıtlayarak günlük hedefinizi daha fazla kazanmaya ayarlayın.
Ne kadar kazandığınız: Aslında bu anket sitesinden, onlarla kayıt olduktan ve e-postanızı doğruladıktan hemen sonra kazanmaya başlıyorsunuz. Anketi günlük olarak yanıtlamak için 70'e kadar SB yapabilir ve daha sonra popüler ödül programlarını kullanarak puanları kullanabilirsiniz.
Yönlendirmeler eklemek, kazancınızı daha fazla artırır. Anketler sayesinde kolayca 50 $ 'a kadar kazanabilirsiniz.
Ülke Varlığı: ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, İrlanda ve daha fazlası.
Swagbucks'a Katılın ve Swagbucks Review Here'u okuyun

2. Toluna Anketleri

toluna_paid_surveys
Toluna ödenen anketler Toluna Group-UK dijital pazarlama ve araştırma şirketi tarafından yürütülmektedir. Kayıt ve temel bilgiler sağlayarak, profilinizle eşleşen ankete katılmaya davet edileceksiniz.
Anketler 15-20 dakika sürüyor ve hediye kartları, kuponlar, test ürünleri ve tabii ki nakit ödüller kazanıyorsunuz.
Anketiniz, şirketin yeni iş fikirleri ve genişleme için gelecekteki fırsatları keşfetmesineyardımcı oluyor .
Ne kadar kazanıyorsun:
 • Anket : Anket başına 3-30000 puan.
 • Hızlı Oylar : Size birçok puan kazandırabilir
 • Yönlendirmeler : Yönlendirme başına 500 puan
 • Kayıt : 1500 puanlık kayıtlarda .
 • Ürün Testi : Kaydolduğunuzda ve seçildiğinde daha fazla 75 puan.
Ülke Durumu: ABD, İngiltere ve Dünya Çapında
Farklı ülke farklı anket sitelerine sahiptir. Toluna'ya katılmak için ülke bağlantısına tıklayın.

3. iSurveyWorld

isurveyworld
iSurveyWorld, üstlendiğiniz her anket için size nakit ödeme yapar. İlk kayıt olmanız ve topluluklarının bir parçası olmanız gerekir.
Anketler, görüşleriniz için sizi ödüllendiren ürün ve hizmet odaklıdır. Her yerdeki ülkelere hitap etse de, bazen Latin Amerika ülkelerinden seyirciyi tercih ediyor.
Ne kadar kazandığınız: iSurveyWorld'e kaydolarak 5 $ 'ı anında kazanırsınız. Bu çevrimiçi anketten daha fazla kazanma olanakları sınırsızdır.
Anketi ne kadar çok alırsanız, o kadar çok kazanırsınız. Asgari bir kasa bakiyesine ulaştığınızda, PayPal hesabınıza yatırılan tutarı alabilirsiniz.
Şu anda sevk bonusu yok.
Ülke Durumu: Avustralya, ABD, İngiltere ve birçok ülke
Uygun bağlantıyı tıklayarak ülkeniz için iSurveyWorld'e katılın.

4. Anket Aşağı

Survey_Downline
Anketi Anketler hakkındaki görüşlerinizi aldığınız bazı en iyi yönlendirme programlarıyla popüler bir site.
Şirket, farklı anket yöntemine ve ortaklarına ödediği bir değerlendirme yöntemine sahiptir.
Survey Downline ile bir iş ortağı olarak kaydolurken, iş ortaklarının tamamladıkları her bir ankete% 35'e varan kazançlı para ödülleri kazanırsınız.
Kanada'da iyi bilinen Survey Downline, Kanada'da bulunan diğer birçok çevrimiçi anketsitesiyle rekabet ediyor .
Ne kadar kazandığınız: Tek bir anket için 1-0 $ 'a kadar para kazanabilirsiniz. Odak grup anketleri, ayda ortalama 100 dolar kazanabileceğiniz $ 1- 20 ABD doları arasında size ödeme yapar.
Bir ankete hakem olduğunuzda, atıfta bulunmak için komisyon aldığınız ve% 10'luk bir kazanç sağladığınız ilginç bir 2 aşamalı başvuru programına sahiptir.
Bu sayede, yüksek kazançlı olma şansınızı başvuru programlarıyla arttırabilirsiniz. Daha sonra kazancınızı PayPal üzerinden nakit olarak yapabilirsiniz.
ABD için tazminat:
 • Dergi Abonelikleri: 10 dk.
 • 150 Facebook Kredi: 15 dk.
 • PayPal Nakit Ödeme: 20 dk.
Kanada, İngiltere ve Avustralya için:
 • 150 Facebook Kredisi: 15 dk.
 • PayPal Nakit Ödeme: 20 dk.
Ülke Durumu: ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya.

5. InboxDollars Anket Sitesi

inboxdollars
2000 yılında kurulan InboxDollars, bugüne kadar 20 milyondan fazla üyeye ve çok sayıda iyi incelemeye sahiptir . Bu nakit tabanlı bir ödül programları sitesi ve çevrimiçi anketler almak için iyi bir topluluktur.
Ücretli anketler ile birlikte, TV izleyerek, alışveriş yaparak, e-posta okuyarak ve oyun oynayarak da kazanabilirsiniz.
Ne kadar kazandığınız: Size kaydettiğiniz dakika, hesabınızda 5 $ bonus kazanırsınız. Her bir anketin, o anketi almak için ne kadar kazandığınızı gösteren, öngörülen bir zaman diliminde tamamlanması gerekir.
Tek bir anket sizi 0,25 sentten 5 dolara kadar ödeyebilir. Aldığınız anket sayısına bağlı olarak kazancınızı hesaplayın.
Para yatırmaya hak kazanabilmek için 30 $ kazanmanız gerekir. Ayrıca, Hediye kartları, Sanal ön ödemeli kartlar aracılığıyla ödeme alırsınız veya size gönderilen bir çek isteyebilirsiniz.
Ülke varlığı: dünya çapında
diğer ülkeler için InboxDollars'a katılın

6. Küresel Test Pazarı

GlobalTestMarket
1999 yılında kurulan ve piyasa araştırması konusunda dünya lideri olan Lightspeed tarafından desteklenen çok popüler bir site. Siteye kaydolmak basit bir işlemdir ve sadece üye olmakla üye olabilirsiniz.
Sitede, tamamlandığında size “Lifepoints” kazandıran çeşitli anketler listelenir.
Ne kadar kazandığınız: Hayat puanlarınızı 1: 5'lik bir dönüşüm oranında kullanabilirsiniz. 4000 Lifepoints'e kadar, Amazon, Starbucks ve benzeri ürünlerden 35 $ 'a kadar hediye çeki kazanabilirsiniz.
4800 Yaşam puanı için PayPal hesabınızda 40 $ 'a kadar para kazanabilirsiniz.
ABD'de ikamet ediyorsanız, ödemenizi 3-5 hafta içinde alabilirsiniz ve uluslararası ikamet için ödemeler 4-6 haftaya kadar bekleyebilir
Ülke Durumu: İngiltere, ABD, Avustralya, Kanada gibi neredeyse 49 ülkede dünya çapında varlığını

7. Nielsen Araştırması

Nielsen dünya çapında mevcut ayak izleri ile pazar araştırmasında pazar lideri ve tanınmış bir şirkettir. Bu anket şirketi, markaların ve şirketlerin tüketici davranışları hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı oluyor. Anketleri internet ile ilgili ürün ve hizmetlere odaklanmıştır.
Ne kadar kazandığınız: Çevrimiçi anketler dünyasının en prestijli şirketlerinden biri olarak, aldığınız anket sayısına bağlı olarak ayda 15000 $ 'a kadar para kazanabilirsiniz.
Ülke varlığı: dünya çapında
Burada ABD , ve diğer ülkeler için Nielson'a katılın

8. SurveyJunkie Ücretli Anket Sitesi

survey_junkie
SurveyJunkie, platformlarıyla ilişkili 3 milyondan fazla üyeye sahiptir. Kayıt, diğer anket sitelerinin çoğuna neredeyse benzer.
Size profilinizle anket eşleştirmesi gönderiyorlar. Seçtiğiniz anketleri almak için farklı kategorilerine de göz atabilirsiniz.
Tek bir anket size 100 ila 200 puan kazandırır.
Ne kadar kazandığınız: Para çıkışı PayPal hesabınızla yapılabilir. 1000 puan, 10 ABD dolarına eşittir ve kullanılabilecek minimum eşik değeridir.
Ülke varlığı: dünya çapında
SurveyJunkie ABD katılın | SurveyJunkie Kanada'ya katılın | SurveyJunkie Avustralya'ya katıl

9. VIPVoice Anketi

vip_voice
VIP ses, Hizmetler & Ürünler üzerindeki anketleri ile iyi bilinir. Bir üye olmanın ve panele katılmadan görüşlerinizi ifade ettiğiniz için ödüllendirileceksiniz.
Kazandığınız puanlar webshop'lardan ödüller karşılığında kullanılabilir.
Ne kadar kazanırsınız: Seviye 1 ile seviye 5 arasında 50'den 550'ye VIP puanı kazanırsınız . Ellerinizi ayda bir kez gerçekleştirdiği ve 5000 $ 'a kadar olan şanslı çekilişte deneyebilirsiniz.
Ülke Durumu: Avustralya, Hindistan, Danimarka, Yeni Zelanda ve 11 daha fazla ülke

10. Fikir Meydanı

Adından da anlaşılacağı gibi, bu ücretli anket sitesi fikrinizi çevrimiçi olarak paylaştığınız için sizi ödüllendiriyor. Görüşlerinizi sadece E-postalar ve pop anketleri aracılığıyla paylaşın.
Buradaki fikir, farklı konularda ilgi ve tavrı anlamaktır. Daha fazla ödül kazanmanıza yardımcı olabilecek çeşitli anket kategorileri var.
Ne kadar kazandığınız: Anketlerine katılmanız için hediye kartı ve hediye kuponları kazanırsınız . Ayrıca onların anlık oyunlarını oynayarak 10000 dolarlık çekilişini kazanma şansı olacak.
Ülke varlığı: dünya çapında

11. SpiderMetrix

Avustralya merkezli SpiderMetrix, 2000 yılında bir online anket sitesidir. “Spider” (Panel üyesi) olmak büyük ve küçük ölçekli firmaların ürün ve hizmetleriyle ilgili anket alma şansınızı artıracaktır.
Bir anketin tamamlanması için ideal süre, puan kazanmanıza yardımcı olacak 15-20 dakikadır. En iyi yanı, dilediğiniz noktadaki hayır kurumlarına bile bağışta bulunabilirsiniz.
Yönlendirme sistemi, daha fazla kazanma şansınızı iki katına çıkarır.
Ne kadar kazandığınız: Örümcek noktaları biriktirdiğinizde, onu Amazon kuponlarına karşı kullanabilir veya favori ürününüz için Açık Artırma yapabilirsiniz.
 • Minimum cashout - 50 $ (300 örümcek puanı)
 • 1 referal - 1 örümcek noktası
 • Puan - 1 puan = 0,17 sent
 • Bağış noktaları - 12 örümcek noktaları - 1 $, 18 örümcek noktaları - 2 $, 46 örümcek noktaları - 3 $ ve benzeri.
Ülke varlığı: dünya çapında

12. iPoll

ipoll
iPoll tanınmış bir uluslararası anket sitesidir. Site, anketteki benzersiz bakış açınızı paylaşmaya önem veriyor.
Piyasa araştırma şirketlerinden anketler ödenir ve dolayısıyla her ankete katılmadan önce bir demografik test yaptırmanız gerekir.
Ne kadar kazanırsınız: Kayıt olun ve hesabınıza 5 $ hızlı kazanın. Ayrıca favori markanızdan popüler hediye kartı kazanırsınız ve çeyrek çekilişte 10000 dolar girebilirsiniz.
Minimum ödeme tutarı, PayPal hesabınıza aktarılabilen 25 ABD dolarıdır.
Ülke Varlığı: Arjantin, Şili, Fransa ve Dünya Çapında.

13. Fikir Dünyası

Opinion_World
Fikir dünyası, Survey Sampling International LLC tarafından işletilmektedir. 3000'den fazla şirketle birlikte çalışan Opinion dünyası, bu şirketlere tüketici görüşleri sağlamaya yardımcı oluyor.
Katılım ücretsizdir ve hemen profilinize uyan anketler almaya başlarsınız. Cevaplarınızın kalitesinin, büyük kazanmak için işaretine kadar olduğundan emin olun.
Ne kadar kazandığınız: Her bir anket size 200-1000 puan karşılığında hediye çeki, en sevdiğiniz markaların kuponları ile geri alınabilir.
Minimum cashout $ 10 = 1000 puandır. Cashout PayPal kullanılarak kullanılabilir.
Ülke Durumu: ABD, İngiltere, Hindistan, Çin, Avustralya ve 25 daha fazla ülke.
Avustralya , Hindistan , Yeni Zelanda ve diğer ülkelerde Fikir Dünyasına Katılın

14. Harris Poll Online

5 yıldan fazla bir süredir var olan Harris anketi çevrimiçi anketlerin en eski ve prestijli sitelerinden biri. Anket karşılaştırması ile anlık sonuçları göreceksiniz.
Harris anketi kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için 7 ödül programı sunuyor. Çevrimiçi anketlerini, mobil anketi, odak gruplarını da alabilirsiniz.
Tatillerinde online kazanç fırsatları arayan gençler için özel anketler var.
Ne kadar kazandığınız: Genellikle 15-20 dakika süren bir anket için 1250 puan kazanabilirsiniz. Onları Amazon, ESPN, Starbucks ve Walmart'tan hediye kartlarına karşı kullanabilirsiniz.
Ödülün size ulaşması 15 iş günü sürer.
Şirket her çeyrekte şanslı bir çekilişe imza atıyor ve şanslı bir kazanan 10000 dolara para kazanabiliyor.
Ülke Varlığı: ABD, İngiltere, Kanada ve daha fazlası.

15. Senin Say

Senin dediğin
Say Say, çevrimiçi anketleri aracılığıyla çevrimiçi para kazanmanızı önerir. Farklı markalarla işbirliği içinde, anketleri markaların tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarını anlamalarına yardımcı oluyor.
PayPal hesabınızla veya Amazon makbuzlarıyla kullanılabilecek bir puan sistemi vardır.
İlginç bir şekilde, çevrimiçi iş arayan pek çok genç, Say anketlerini, katılım için yaş sınırı 12 yıl olarak deneyebilir.
Ne kadar kazandığınız: Kullandığınız Puanlar, yanıtladığınız anket sayısına bağlı olarak ayda 10 - 200 ABD doları arasında kazanmanıza yardımcı olabilir. Bugün ücretsiz olarak kaydolun ve bu anket sitesiyle kazanmaya başlayın.
Ülke Durumu: ABD, İngiltere, Avustralya ve 9 daha

16. PlanetPanel

PlanetPanel, Hollanda merkezli bir firma olan MSI-ACI Europe BV'ye aittir. 21 benzersiz ülkede varlığını gösteren bir piyango sitesi.
Anketleri güncel olaylar, Hükümetler, Ürün ve hizmetler merkezlidir ve anketler hedef kitle ile eşleşen kitleye gönderilir.
Ne kadar kazandığınız: Anketler 10-20 dakikadır ve size puan kazandırabilir. Jackpotlar aylık çekilişlerinde yatıyor.
Her bir anket için, yıllık 12.000 dolarlık çekilişe giriş yapacaksınız. Aylık çekilişlerinden de 50 $ kazanabilirsiniz.
Ülke Varlığı: Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada ve dünya çapında.

17. Survey Savvy

SurveySavvy
SurveySavvy, 1999'dan beri şirketleri bağlantı kurucuları ile paylaşıyor ve karşılığında nakit ödüyor.
Anketler genellikle demografik odaklıdır ve profilinizle eşleşirse, anketleri e-postalar yoluyla almaya davet edilirsiniz.
Derin testi geçtiğinizde nakit ödüller kazanırsınız.
Ne kadar kazandığınız: Yanıtlarınız için anket başına 3 $ düz kazanırsınız . Hatta size 2 $ 'lık ödeme yapan sevk sistemleriyle daha fazla kazanma şansınızı ikiye katlayabilirsiniz.
Heyecan verici bölüm, başvurunuzun daha fazla çevrimiçi ankete girmesiyle sonuçlanan iadelerdir. Böylece daha fazla kazanmak için daha güçlü bir referans tabanı oluşturabilirsiniz.
Ülke Durumu: ABD, Kanada ve 15 daha fazla ülke. (Bulunduğunuz yer listede değilse, bunlarla iletişim kurabilirsiniz)

18. Buzzback Anketi Sitesi

Buzzback, 2000 yılından bu yana 17 yıldan beri başarılı bir şekilde çalışıyor. Bu ücretli anket sitesi, yeni ürün fikirlerini ortaya çıkarmak için tüketicileri ve şirketleri pazar araştırmasıyla birleştirir.
Kaydolarak ve panele katildiginizda, belirli bir anketi almaya hak kazandiginizda test edileceksiniz.
Ne kadar kazandığınız: Anket başına, 0,5 - 5 ABD Doları arasında bir şey ödersiniz
Ülke Durumu: Avustralya, Kanada ve Dünya Çapında.

19. iThinkInc

1996 yılında kurulan iThinkInc, şu ana kadar milyonlarca çevrimiçi anket ve görüşme gerçekleştirdi. Anketleri, çevrimiçi ürünlere ve yazılımlara çoğunlukla batı ülkelerini hedef alan spesifiktir.
Profilinizi kaydettikten ve onlarla oluşturduktan sonra, demografileriyle eşleşirseniz anketlere katılmaya davet edersiniz. Nitelikli bir soruyu cevaplamanız gerekiyor.
Soruyu başarmak sizi ankete yönlendirecektir.
Ne kadar kazandığınız: 10 sorudan oluşan tek bir anketi yanıtlamak için, çevrimiçi anket sitesinden 2-10 $ arasında bir şey bekleyebilirsiniz.
Ülke Varlığı: Avustralya, ABD, Kanada, Singapur ve daha fazlası.

20. Palmiye Araştırmaları

Tek adımlık olan kayıt sırasında, anketlerinizi, odak gruplarınızı ve çevrimiçi ürün incelemelerinizi kazanmak için caddelerinizi açarsınız. 5-6 dakika süren anketler için puan kazanıyorsunuz
Ne kadar kazandığınız: Minimum cashout değeri 10 $ 'dır. Çek ödemelerini isteyebilir veya elektronik olarak aktarılan paraları alabilirsiniz. Ayrıca, hediye kuponları ve kuponları için puanlarınızı kullanabilirsiniz
Ülke Durumu: ABD, İngiltere, Danimarka, Singapur ve daha fazlası

SONUÇ

Bugünün dünyasındaki tüketici görüşleri, en çok ve daha fazla çevrimiçi anket şirketi bunları paylaşmak için nakit sunmaktadır.
Kaydolmadan önce şartlar ve koşulları okuduğunuzdan ve daha büyük bir banka bakiyesi ile size yardımcı olacağından emin olduğunuz bu İlk 20 Uluslararası Ücretli Araştırma Sitelerine yeterince zaman ayırdığınızdan emin olun.

You Might Also Like

0 yorum