Saatte 15 $ + Ödeyen En İyi Arama Motoru Değerlendiricisi İşleri

Saatte 15 $ + Ödeyen En İyi Arama Motoru Değerlendiricisi İşleri

İnternet'te gezinmek için zaman ayırmak ister misiniz?
Nasıl bir arama motoru değerlendiricisi olarak - sadece bunu yaparak - biraz ekstra nakit yapmak ister misiniz?
Kulağa karmaşık geliyor, ama sizi temin edemeyeceğinden emin olabilirim.
Ama önce anlamanız gereken… bir arama motoru değerlendiricisi ne yapar?
Bir arama motoru değerlendiricisi, arama motorlarının sürekli güncellendiğinden emin olmak için çevrimiçi olarak belirli terimleri aramaktan sorumludur. Çalışan bir masaüstü / dizüstü bilgisayar ve sabit, yüksek hızlı internet bağlantısının yanı sıra resmi bir kalifikasyona ihtiyaç duymayan bir iştir.
arama motoru değerlendirici işleri
Ek bir bonus, evden çevrimiçi olarak kolayca çalışın.
Çalışmak istediğiniz süreyi de seçebilirsiniz, ancak çoğu şirketin haftada en az 20 saat sürmeniz gerekir.
Şimdi dikkatimi çekiyorum, işte, bu pozisyon için seçim kriterleri ile birlikte evden çalışmayı mümkün kılan en iyi arama motoru değerlendirme işlerini sunan 6 şirkete bir göz atın.

Öğrenciler İçin En İyi Arama Motoru Değerlendiricisi İşleri

Arama motoru değerlendirici işlerinde çok fazla araştırma yaptıktan sonra, size mükemmel gelir sağlayabilecek 6 en iyi iş buldum.

Google Arama Motoru Değerlendirmesi

Google, arama motoru değerlendiricilerini, Reklam Kalitesi Tanıtıcıları olarak tanımlar. Şirketle çok az sayıda işten bir tanesi var ve bu yüzden açıklıklar çok az ve çok uzak.
Ama eğer şanslı olursanız, sadece İngilizce ve daha yerel bir iş arasında seçim yapabilirsiniz.
Size sunulan belirli bir çevrimiçi aracı ve derecelendirme yönergelerini kullanarak tüm resim ve metin arama sonuçları hakkında geri bildirim sağlamanız beklenir.
Google, tüm Reklam Kalitesi Kullanıcılarının haftada 10-30 saat arasında bir yerde işlemesini gerektirir. Ayrıca bir Gizlilik İfşası Anlaşması imzalamanız istenecektir.
Ödemeler genellikle kamuya açıklanmamıştır, ancak haftalık olarak ödenen 14-15 $ (saat başına) arasındadır.
Bu işe başvurmak için Google'daki Kariyer sayfasına gidin ve Reklam Kalitesi Sonrası'nı arayın.

Lionbridge

Lionbridge İş Süreci Crowdsourcing , 28 ülkedeki kalabalığa dayalı küreselleşme çözümlerinde önemli bir oyuncu olan 450 milyon dolarlık Lionbridge Technologies Inc.'in bir bölümüdür.
Bu rol için işe alınan kişiler, kişiselleştirilmiş reklam değerlendiricileri olarak adlandırılır.
İş, arama motoru sonuçlarında bulunan çevrimiçi reklamları analiz etmek ve derecelendirmekle ilgilidir.
İlgilenen adayların, mobil görevleri tamamlamak için geniş bant internet erişimine sahip bir bilgisayar / dizüstü bilgisayar ve bir Android akıllı telefonu (4.1 veya üstü) olması gerekir.
Bir adayın son üç yıldır üst üste ABD'de yaşaması gerekiyor.
Diğer temel gereksinimler arasında bir Lise Diploması (veya GED sertifikası) ve web tarayıcılarının ve Gmail hizmetlerinin kullanımında bazı deneyimler bulunur.
Bu pozisyon için ödeme ölçeğinin saat başına 14-15 dolar arasında olduğu söylenir.

Appen

Appen, Yeni Güney Galler’li bir Avustralyalı şirket. Şirket, FlexJobs tarafından 2014/2015/2016 & 2017'de Esnek İşler sunan İlk 100 Firmadan biri olarak seçildi.
Temel ilgi alanları arama teknolojisine, sosyal medya katılımına, dil teknolojisine ve kitle kaynak kullanımına açıktır.
Ayrıca ABD'deki mükemmel web arama değerlendirme işlerinden ve sosyal medya değerlendirici işlerinden bazılarını sağladığını da biliyoruz .
Bir arama motoru değerlendiricisi olarak, bir sosyal medya değerlendiricisi, SM ağlarında arama sonuçlarının performansını değerlendirir.
Bu pozisyon için başvuran adayların, tüm büyük sosyal medya platformları, mükemmel İngilizce yazma becerileri ve bilgisayar kullanma, arama yapma ve internette gezinme konularında temel bilgi sahibi olmaları beklenmektedir.
Ayrıca bir bilgisayara / dizüstü bilgisayara (bir ses kartı ve hoparlörü ile) ve / veya bir akıllı telefona (3 yaşından küçük) ve güvenli, yüksek hızlı bir internet bağlantısına erişmeleri gerekir.
Şirket, tüm web arama değerlendiricilerinin haftada 5-7 gün, en az 1-4 saat çalışmasını bekliyor.
Seçim süreci oldukça yoğundur ve 3 test içerir - arama motoru testi, İngilizce testi ve teknik beceri testi.
Başvuru sürecinin kendisi 1-3 haftada bir yer alabilir.
Ücret, yaşadığınız yere göre değişir. ABD, İngiltere ve AB vatandaşları genellikle saatte 13-15 dolar arasında bir yerde ödenir.

iSoftStone

iSoftware Çin'de kuruldu ve Washington, ABD merkezli. Arama motoru değerlendiricileri, web sitesi değerlendiricileri ve çevrimiçi reklam değerlendiricilerini ABD'den işe almakla bilinir.
Bu kategorideki açık pozisyonlar genellikle Indeed veya Craigslist gibi iş sitelerinde listelenir .
İSoftstone ile çevrimiçi bir reklam değerlendiricisinin pozisyonu için başvuran adaylar, Bing gibi Microsoft ürünleriyle tanıdık bir ana İngilizce konuşmacısı olmalıdır.
Ayrıca, ABD'de daimi olarak haftada en az 15 saat çalışabilecek kalıcı sakinler olmalıdırlar.
Bu pozisyon haftada 10-25 saat, iş performansına bağlı olarak haftada 40 saate kadar çalışma seçeneği gerektirir.
Windows İşletim sistemi ve yüksek hızlı internet bağlantısı ile kişisel bilgisayara erişim zorunludur.
İş profili, arama motorlarına belirli arama sorgularını beslemeyi ve daha sonra bunları şirketin derecelendirme sistemine göre değerlendirmeyi içerir.
Seçim süreci bir dizi testin yapılmasını içerir ve ayrıca LinkedIn hesabınıza bir bağlantı paylaşma isteğini de içerebilir.
Başlangıç ​​ücreti 12-13 $ arasındadır (saat başına). Ödemeler genellikle ayda bir kez, PayPal veya doğrudan ödeme yoluyla yatırılır.

ZeroChaos

Zero Chaos , küresel çapta kurumlara ve kuruluşlara yardımcı olan, işin yapılmasını sağlayan, entegre bir entegre işgücü yönetimi çözümü sağlayıcısıdır.
Bu Florida merkezli şirket, aynı zamanda, evden çalışma esasına göre katılmak için reklam kalitesi puanlayıcıları da işe alıyor. Ancak, bu kategoride sadece ABD vatandaşları açık pozisyonlar olarak kabul edilir.
Bu kategorideki açılışlar, Craigslist & Indeed'de de listelenen web değerlendirme işleri ve internet değerlendirici işleri içindir.
Seçim süreci nispeten basit ve iki bölümlü bir sınavı içeriyor. Derece sahipleri formaliteleri bir hafta içinde tamamlamayı bekleyebilirler.
Şirket ayrıca başarılı adaylara ücretsiz eğitim. Çalışma saatleri esnektir ve yarı zamanlı olarak haftada 10-30 saat arasındadır.
Kendi bilgisayarınıza ve yüksek hızlı internet bağlantısına erişmeniz gerekecek. Ödeme saat başına 13-15 $ aralığında olduğu söyleniyor.

RaterLabs (Leapforce)

RaterLabs , özellikle sosyal medya değerlendirmelerinin ve diğerlerinin yanı sıra internet analizlerinin işinde tanınmış Kaliforniya merkezli bir şirket olan Leapforce tarafından yaratılmış bir şirkettir.
Evden Internet Assessor (Arama Motoru Değerlendiricisi) pozisyonu için başvuran adayların, Amerikan medyası ve çevrimiçi kültürle güçlü bir yakınlık ile, kendi kendine motive ve internet meraklı olmak gerekir.
İngilizce'de mükemmel anlama ve yazılı iletişim ile bir üniversite (veya eşdeğer bir derece). En az denetim altında çalışabilme yeteneği ile mükemmel web araştırması ve analitik yetenekleri.
Yüksek hızlı bir internet bağlantısına sahip olmalı ve bir Android telefon (sürüm 4.1 veya üstü) veya iPhone (sürüm 4s veya üstü) kullanmalıdır.
Bu pozisyon için tüm adayların, değerlendirilmeden önce bir yeterlilik sınavını silmesi bekleniyor.
Web arama değerlendirme, video değerlendirme, haritalar ve yerel otomasyon projeleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı değerlendirme projesine katılması bekleniyor.
Şirket, hane başına maksimum bir Arama Motoru Değerlendiricisi pozisyonu sunmaktadır.
İngiltere ve AB ülkelerinden başarılı adayların saatte 14 dolar ödendiği bildirilirken, Kanada ve ABD'de bulunanlar yaklaşık kazanabilirler. Hesaplarına doğrudan para yatırma yoluyla saat başına 13,5 ABD doları.
Sonuç olarak
Bu en iyi arama motoru değerlendirici işlerinden bazılarını araştırmakla gerçekten ilgileniyorsanız, çevrimiçi ortamda fazladan para kazanmanın harika bir yolu olduğundan , tam zamanlı olarak bile tercih edebilirsiniz .
Size kolaylık sağlamak için çalışmak ve çoğu şirket tarafından sunulan ödeme de çoğu ülkede asgari ücretten daha yüksektir.
Doğru becerilere sahip olanlar ve tabii ki bir bilgisayara erişim ve yüksek hızlı internet bağlantısı için, yarı zamanlı bir arama motoru değerlendiricisi olmak verimli bir kariyerin başlangıcını işaret edebilir.Facebook

You Might Also Like

0 yorum