2019 için 90 En İyi Ev Tabanlı İş Fikirleri -1
2019 için 90 En İyi Ev Tabanlı İş Fikirleri


Ev tabanlı iş evden para kazanmak isteyenler ve birileri için 9-5 çalışmak istemeyen kişiler için en iyi kariyer fırsatıdır.
Sayısız ev iş fikrini araştırdım ama 2018'de başarılı olan 90 iş fikrini seçtim. Bu fikirlerin 2019'da daha fazla kazanma potansiyeli var ve düşük yatırımla başlayabilirler.

Top 50 Ev İş Fikirleri

Burada, ilginize ve bütçenize göre mükemmel olacak birçok iş fikri bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Aşağıda belirtilen ev işlerinden herhangi birine hemen başlayabilirsiniz.
Yani sadece burada okuyun-
ev iş fikirleri

1. AirBnB'deki Yerinizi Sıralayın

Evini birkaç günlüğüne turistlere kiralamayı ve ondan para kazanmayı düşündün mü?
Bir çok insanın iş veya eğlence amaçlı ziyarete geldiği büyük bir şehirde yaşıyorsanız, tüm evinizi veya tek bir odanızı onlara kiralayabilir ve para kazanabilirsiniz.
Bu, evinizin rahatlığında pasif bir gelir elde etmenin en iyi yolu olabilir.
En iyi bölüm, başlamak için fazladan bir yatırıma ihtiyacınız yok. Evinizi Airbnb.com'da listeleyebilir ve ne kadar kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
Kaliforniya'da yaşıyorsanız ve sadece 2 kişiye bir oda kiralıyorsanız, ayda 2500 dolardan fazla para kazanabilirsiniz.

2. Bloglama

Çok daha az yatırım gerektirdiğinden ve istediğiniz zaman istediğiniz zaman çalışabileceğiniz için mükemmel ev tabanlı iş fırsatlarından biridir.
Bloglama, kendi blogunuzu oluşturmak ve başkalarının sorunlarını çözebilecek yararlı bir şeyler yazmak demektir. Sporla ilgili ilginiz varsa, spora dayalı bir blog başlatın. Sağlıkla ilgili konular hakkında iyi bir bilginiz varsa, bunun üzerine bir blog başlatın.
Ardından, blogunuzda ziyaretçileriniz olması gerekiyor. Blogunuza trafik çekmek için farklı yollar öğrenmeniz gerekiyor. SEO, SMM ve blogunuzu tanıtmanın diğer yolları hakkında bilgi edinebileceğiniz birçok blog var.
Bloglama o kadar da zor değil. Sadece 3-6 ay boyunca zor görünüyor. Blogunuz kurulduğunda işler harika olur.
Tek yapmanız gereken blogunuzu başlatmak için bir alan adı ve WordPress barındırma satın almak.
Blogunuza başlamak için bu basit ve ayrıntılı kılavuza başvurabilirsiniz Bu kılavuzu kullanarak blogunuzu kurmak 30 dakikadan uzun sürmez.

3. Garaj veya Arka Bahçe Alış Satış 'n'

Burada yaptığınız şey, kitap, mobilya, antika, resim, el işi gibi eşyaları Garage veya Backyard satışından daha ucuz bir fiyatla satın almak ve Amazon veya eBay'de daha yüksek bir fiyata satmak.
Arkadaşımın deneyimlerinden birine göre, birkaç ay önce Garage satışından 10 $ karşılığında bir mermer seramik vazo satın aldı ve Amazon.com'da 50 $ karşılığında sattı. Sadece bir satışla 40 dolar kâr etti.
Benzer şekilde daha fazla ürün alıp satabiliyorsanız, evden ayda 3000 dolar kazanabilirsiniz.
Sadece başlangıç ​​maliyetini yükseltmek bir envanter oluşturmaktır. Kazanma potansiyeli, ne kadar çaba harcayacağınıza bağlı olarak yılda 35.000 $ - 100.000 $ olabilir.

4. Sanal Asistan

Upwork, Guru, Freelancer ve PeopePerHour kombine listelenen yaklaşık 100.000 sanal asistan var.
Sanal asistan, bir çalışan, serbest meslek sahibi veya çeşitli şirketlere ve bireylere çevrimiçi yardım eden bağımsız bir yüklenici olabilir.
Çalışmaları zamanlama, düzenleme ve sıralama, veri girişi, tasarım, metin yazarlığı vb. Hizmetleri içerebilir. Skype, Google Voice vb. Gibi VOIP servisleri aracılığıyla müşterilerle iletişim kurabilirsiniz.
Ancak, sanal bir asistan olarak çevrimiçi olarak başvurmadan önce, gerçek ya da sanal olmayan dünyada önce bir deneyim kazanmış olmanız gerekir.
Sanal asistanın medyan geliri yılda 25,000 ila 45,000 dolar arasında değişebilir. Evinizden kolayca başlayabilirsiniz.

5. İngilizce Çevrimiçi Öğretimi

İngilizce Çevrimiçi Öğretim en kazançlı ev tabanlı işletmelerden biri olabilir.
Bir web sitesi oluşturarak ve katılmak için yeni öğrenciler alarak kendi başınıza başlayabilirsiniz. FaceBook, Whatsup ve kendi insan ağınız gibi sosyal medya platformlarından yararlanarak öğrencilere dikkat etmelisiniz.
10 ila 20 öğrenciyi 45 dakikalık bir ders verdiğiniz çevrimiçi oturumlar düzenlersiniz. Aldığınız her bir seans için 40-50 dolar ödersiniz.
Eğer çok çalışmak istekli ve doğru türden öğrenciler elde edebilmek için yılda 60.000 dolar kazanabilirsiniz.
Diğer konulara da öğretebilirsiniz, ancak İngilizce kursları büyük talep görmektedir, çünkü ödeme yapmak isteyen müşterilerin yokluğu söz konusudur.

6. Serbest Yazma

Serbest yazı en yaygın ve her yerde bulunan ev tabanlı iş fikirlerinden biridir. Yazmaya tutkusu olan herkes serbest yazar olabilir.
Serbest yazı hakkında en iyi şey, her birinin bir niş bulabilmesi. Serbest yazar olmak için Dorothy Parker olmak zorunda değilsin.
Bir web sitesi veya blog için içerik yazabilir ve yazdığınız her kelime için iyi bir gelir elde edebilirsiniz . Ortalama bir yazar, yılda 45.000 $ - 60.000 dolar kazanabilir.
Üstelik , Upwork, Guru, Freelancer vb. Binlerce yazılı iş bulabileceğiniz bir fırsat yok .

7. e-Kitap Yayınlama

Bir serbest yazardan daha fazlası olmak istiyorsanız, kendi e-Kitaplarınızı yayınlayabilir ve çevrimiçi olarak Amazon üzerinden satabilirsiniz .
Ancak, ses geldiği kadar kolay değil. Okumaya değmezse insanlar e-kitaplarınızı almayacaklar. İnsanların sorunlarını çözmeyen bir e-kitap için ödeme yapmasını bekleyemezsiniz.
Ancak e-Kitabınızda insanlara yeni bir şey sunabiliyorsanız, o zaman sıcak bir kek gibi satabilir. Kazanç potansiyeli sınırsızdır.
Eğer e-Kitabınızı 5 $ olarak fiyatlandırıyorsanız ve bir yılda 100.000 kopya satabiliyorsanız, kolayca yarım milyon dolar kazanmış olursunuz.

8. Fiverr Gösterileri

Fiverr Gigs, başlamak için çok düşük bir gelire sahip ciddi bir ev tabanlı iş fırsatı olarak düşünülebilir.
Fiverr'de, hızlı düzeltmeler arayan müşterilere hizmet vermeniz için bir fırsat elde edersiniz. İşi 24 ila 48 saat içinde tamamlamak zorundasınız.
Bir şirket veya bir kişi, web sitesinden belirli bir kod parçasının eklenmesini veya kaldırılmasını istiyorsa, onlara hizmetlerinizi sunabilirsiniz.
Örneğin, bir müşteri 5 ila 40 $ arasında değişen bir fiyat için bir logo tasarlamanızı veya video oynatmanızı isteyebilir.
Hizmetlerinizi 5 $ - 10,000 $ arasında sunabilirsiniz. Fiverr'de seçim yapabileceğiniz her çeşit konser bulabileceksiniz.
Bir görev için ortalama olarak kolayca 10 ila 15 $ kazanabilirsiniz.

9. Mikro İşler

Mikro İşler muhtemelen 18 yaş ve 26 yaş arasındaki genç nesil için uygundur. Mikro işler, anketler , PTC ( Tıklama Ücretli ), video izleme, e-posta okuma vb. Gibi çeşitli çevrimiçi çevrimiçi işlerdir .
Burada her görev için bir ya da iki sent ödersiniz. En iyi ihtimalle, bu tür mikro işlerde ayda 150 - 250 dolar kazanabilirsiniz.
Eğer internette günlük zaman harcadıysan hiçbir şey yapmazsan o zaman pasif gelir elde etmek için mikro işleri düşünebilirsin .
Ev iş fırsatlarından ciddi bir iş olarak almayın.

10. Web Sitesi Saygısızlığı

Web Sitesi Saygısız dijital pazarlama ve SEO bilgisi ile teknoloji meraklı profesyoneller içindir.
Web sitesinde saygısız bir fiyatla belirli bir niş içinde bir web sitesi satın aldığınızda, içerik, tasarım değişikliği gibi bir değer katıyor, biraz trafik alıyor ve nihayet doğru bir fiyata satıyorsunuz.
Web sitesini satın aldığınızdan 10 ila 20 kat daha fazla satıyorsunuz. İlk yatırım tutarı 5000 $ 'ın üzerinde olabilir.
Flippa , web sayfalarını çevirmek için en iyi platformlardan biridir. 

11. Alan Adlarını Alış ve Satış

Web sitesi saygısız sizin için çok zorsa, alan adları satın alabilir ve satabilirsiniz. Çok basit!
Emlak işinde, daha ucuz bir fiyata bir mülk satın alırsınız, fiyat takdir edersiniz ve daha sonra doğru zamanda çok daha yüksek bir fiyat için satarsınız.
Alan adları ile yaptığınız aynı şey. Gelecek yıllarda fütürist olan ve büyük talep görebilecek alan adları satın alırsınız.
Böyle işleri düşünürseniz, bu işi yansıtan alan adı isimlerini ayırın ve daha ucuz bir fiyata toplu olarak satın alın.
Daha sonra bir şirket veya işletme, iş için belirli bir alan adına ihtiyaç duyduğunda, onları 20 ila 30 kat daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz.
Size sadece bir fikir vermek için PrivateJet.com 30 milyon dolarlık VactionRentals.com'a 35 milyon dolarlık CarInsurance.com'dan 50 milyon dolara satıldı. Burada en pahalı alan adlarının web siemizde listesini görebilirsiniz .
Başlamak için 5000 - 10.000 dolar gerekir. 

12. Bir YouTube Kanalı başlatın

ABD'de, YouTube ve diğer alternatif medya kuruluşları ana akım medyaya meydan okuyor.
Artık bir film çekmek veya video albümü kaydetmek için banka hesabınızda bir milyon dolar gerekmez. Kolej öğrencisi ya da ev hanımı olun, gerçekten önemli değil.
Video kameranızdan veya iPhone'dan video çekebilir ve YouTube'a yükleyebilirsiniz.
Videonuz viral olursa, aldığınız her 1000 görünüm için kazanırsınız. Ürünleri ve ürünleri de tanıtabilir ve komisyon kazanabilirsiniz.
Müzik, dans, yemek pişirme, öğretim, spor, politik yorumlar vb. Gibi tutkularınızı keşfedin ve videoları YouTube'a yükleyin.
Öncelikle, ekstra bir şeye ihtiyacınız yok, sadece 3000 $ - 5000 dolarlık yatırım iyi olurdu. Fakat ilerledikçe ve daha profesyonel YouTuber olduğunuzda bir kayıt stüdyosuna ihtiyacınız olacak.

13. Kariyer Danışmanı

Danışmanlık, ABD'de başarılı bir iştir. Size yılda 60.000 $ 'dan fazla para kazanma fırsatı sunuyor.
Kariyer danışmanları, öğrenciler ve profesyoneller kariyer rehberliği arayışında olduğu için ülke çapında büyük talep görmektedir.
Bir durgunluk olduğunda şirketler, köşeleri kesmeye ve çalışanlarının çoğunu bırakmaya zorlanırlar. Umudunu yitirmeyen çalışanlar, profesyonel bir kariyer danışmanından yardım almaya isteklidirler.
Bir saat süren bir seansta yaşadığınız şehre ve bölgeye bağlı olarak 50 - 300 dolar arası kazanabilirsiniz.
Başlangıç ​​maliyeti olarak birkaç mobilya, bilgisayar ve reklam masrafı için 5000 dolardan fazla paraya ihtiyacınız olmaz.

14. Hisse Senedi Ticareti

Daha fazla okumadan önce, Hisse Senedi Piyasası'nın amatörler için olmadığı konusunda sizi uyarmam gerek.
Kazanma fırsatları gerçekten harika ancak pazarları ve hisse senetleri nasıl analiz edeceğinizi biliyorsunuz.
Başlamak için çok fazla ihtiyacınız yoksa, sadece internet bağlantısı olan bir bilgisayar ve aracı kurumlu bir hesap yeterli olacaktır.
Yatırım tutarı o kadar düşük ki 5000 $ 'a bile ihtiyacınız yok, eğer pozisyonunuzu kaldıracağınızı biliyorsanız, sadece 1000 $ yeterlidir.
Başarılı bir tüccar, deneyimine ve risk iştahına bağlı olarak 100.000 $ - 100,00,00 $ kazanabilir.

15. MLM

MLM (çok seviyeli pazarlama) ile ilgili en sevilen şeylerden biri, herkes programa katılabilir ve başarılı olabilir.
Sadece bir lise mezunu ya da bir üniversite okulu olup olmamanız herhangi bir eğitim niteliği gerektirmez.
Teşvik için mükemmel MLM şirketleriniz var Amway, Herbalife, Forever Living vb isimleri sadece birkaçıdır.
Bir iştirak olarak bir şirkete katılın ve sağlık ürünlerini ailenize ve arkadaşlarınıza tanıtmaya başlayın. Ve sonra bazı deneyimlerle, ağınızı, sizin için daha yeni iş ortaklarına getirerek genişletebilirsiniz.
Sadece ilk üyelik için (100 $ 'dan fazla değil) ödeme yapmak ve ürünlerini tanıtmaya başlamak zorundasınız .

16. Tıbbi Transkripsiyon

Daha önce okumadan önce tıbbi transkripsiyon işini veri girişi işleriyle karıştırmayın. Bu iki iş tamamen farklıdır çünkü tamamen farklı beceri setleri gerektirir.
Tıbbi transkripsiyonist işler ABD'de büyük talep görüyor çünkü nitelikli Tıbbi Transkripsiyon kıtlığı var.
Hastaneler ve Sigorta şirketleri, hastanın sağlık raporunu, araştırma verilerini ve diğer dokümantasyon amaçlarını belgelemelerini ister.
İyi bir dinleme becerisi, tıbbi jargon ve terminoloji bilgisi, yazım becerileri, tıbbi transkripsiyonist olarak 6 aylık eğitim ile iki yıllık yüksek öğrenim gerektirir.
Bir transcriber ünitesi ile birlikte bilgisayar donanımı ve yazılımı satın almak için 4000 $ 'dan fazla yatırım yapmanız gerekiyor.
Tıbbi transkripsiyonculara yılda 80 $ 'lık kazanç potansiyeli ile saatte 30-50 dolar ödeniyor. Bu gelir düzenli bir veri girişi operatöründen daha fazladır.

17. Hibe Yazımı

Federal, eyalet hükümetleri ve ilçelerle iş yapmak isteyen Firmalar / Bireyler kendilerine yazılı olarak talepte bulunmak zorundadır.
Teklif Talebi (RFP) olarak da bilinen bu talepler, profesyonel olarak mükemmel dilbilgisi ile yazılmalıdır. Bu yüzden bunu yapmak için Hibe Yazarlarına ihtiyaçları vardır.
Hibe Yazarları, belirli bir endüstri için yasalar ve yönetmelikler, teknoloji bilgisi, sayısal verilerle mantıksal olarak yazma yeteneği hakkında bilgi sahibi olmalıdır.
Grafikler, çizelgeler, tablolar, tablolar vb. İçeren profesyonel görünümlü belgeler üretmelidirler.
Bir teklif yazmak çok yetenekli bir iştir ve sağlık, eğitim vb. Sektörlerde yılların deneyimine ihtiyaç duyar.
Başlamak için bir bilgisayara, renkli bir yazıcıya ve bazı mobilyalara ihtiyacınız var. 5000 dolarlık bir yatırım bunu karşılamalı.
Bir hibe yazar, deneyimlerine ve yazma becerilerine bağlı olarak yılda 40.000 - 100.000 dolar kazanabilir.

18. Tıbbi Hasar İşlemesi

Hekimlerin hastalarının tıbbi taleplerini kanunen tıbbi ofislerine sunmaları gerekmektedir. Genellikle tıbbi ofisler çok fazla evrak gerektiren tıbbi iddialarla doludur.
Böylece, tıbbi talepleri işlemek ve faturalama, hastadan ödeme toplama, geçmiş aidatları izleme ve hastanın sorularına cevap verme gibi hizmetler sunmak için faturalandırma hizmetleri dışında bağımsız bireyleri işe alırlar.
Sigorta faturalama, CPT kodlama, Medicare ve Medicaid düzenlemeleri hakkında kapsamlı bilgiye sahip olmalısınız. İddiaları ve keskin kişilerarası becerileri işlemek için çok sabır gerekir.
Başlamak için internet, yazıcı, tıbbi fatura yazılımı, faks makinesi, CPT kodlama kılavuzu olan bir bilgisayara ihtiyacınız var. Başlangıç ​​maliyeti 10.000 dolara kadar çıkabilir.
Bununla birlikte, müşteri başına 600 - 2000 dolar kazanabilirsiniz.

19. Hattat

Kaligrafi güzel sanatlar piyasası çok geniş, çeşitli ve rekabetçi. Eğer yetenekli bir Hattat iseniz o zaman kendi ev tabanlı işinize başlayabilirsiniz.
Kaligrafi düğün davetiyesi, doğum bildirimleri, sertifikalar, mezar süslemesi vb. Gibi kalemlerde görünür. Müşteriniz gerekli verilerle birlikte tedarik edecek ve buna göre yazacaksınız.
Okullara, düğün salonlarına, spor kulübüne ve işyerlerine hat hizmetleri sunuyorsunuz. Bu çok yetenekli bir iştir ve sizden çok işçilik gerektirir.
Kaligrafi kalemleri, özel kağıtlar, mürekkepler ve kapalı kurslar için sabit bir el gerekir. Başlamak için 1000 dolarlık bir yatırım iyi olurdu.
Potansiyel kazançlar yılda 30.000 $ 'a kadar çıkabilir. İnsanlar, bilgisayar tarafından oluşturulan bir davetiye kartı üzerinden el yazısı hat sanatı için daha fazla ödeme yapmaya hazırlar.

You Might Also Like

0 yorum