2019 için 90 En İyi Ev Tabanlı İş Fikirleri-2

2019 için 90 En İyi Ev Tabanlı İş Fikirleri-2


20. Gizemli Alışveriş

ABD'de gizemli alışveriş endüstrisi yılda 2 milyar doları aşmaktadır.
Bir gizli müşteri ödenmiş olur geri bildirimler vererek ve kullandıkları bir şirketin belirli bir ürün veya hizmet hakkında değerlendirme yazmak için.
Pazar araştırması Şirketler ve bekçiler, belirli bir şirket tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin tüketicilerin ne düşündüğünü bilmek ister.
Böylece, bir ürünü satın almak, kullanmak ve deneyimlerinizle ilgili ayrıntılı raporlar vermek gibi görevleri gerçekleştirmek için sizin gibi gizli müşterileri işe alırlar.
Bir restorana girip restoranın sunduğu hizmet seviyesi hakkında geri bildirim alabilirsiniz.
Bir gizli müşteri, belirli bir ürün veya hizmet hakkında yorum yazabilmelidir. Gönderdiğiniz her rapor veya geri bildirim için ödeme alırsınız.

21. Online Gazeteci

İnternet bir süredir oradadır, ancak çevrimiçi gazetecilik nispeten yeni bir kavramdır.
Çevrimiçi haber muhabiri olmak için gazetecilik ya da kitle iletişim araçlarına ihtiyacınız yok. Web siteleri için yazdıkları her makale için katkıda bulunan yüzlerce web dergisi ve medya evi var.
Bir hikayeniz varsa, bunu HuffPost, BuzzFeed, Examiner, vb. Web sitelerine yönlendirebilirsiniz. Bunlar, sizin tarafınızdan yazılan makalelerden elde edilen reklam gelirlerine göre sizi telafi eder.
Farklı web sitelerine haftalık olarak katılabilir ve iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Ortalama bir çevrimiçi muhabir ayda 3000 - 8000 $ kazanabilir.

22. Çeviri Hizmetleri

İngilizce dışında farklı dillerde yeterliliğiniz varsa, o zaman şirketlere evden çeviri hizmeti sunmaya başlayabilirsiniz.
Küresel bir pazarda, metinleri İspanyolca ve Japonca gibi diğer dillere çevirmek için iş iletişimi için çevirmenlere ihtiyaç vardır.
Tercümede kullanılacak terimler sözlüğünün geliştirilmesinin yanı sıra, farklı kültürlerden bağımsız olarak etkili olan ikon ve illüstrasyonlar geliştirmeleri gerekmektedir.
Başlamak için belirli referans malzemelere ve normal ofis ekipmanlarına ihtiyacınız olacaktır. Başlangıçta 2000 - 2500 $ arasında bir yatırımla yılda 30.000 $ - 40.000 $ kazanabilirsiniz.

23. Danışmanlık Hizmetleri - Üniversite Başvuru ve Küçük İşletmeler

ÜNİVERSİTE DANIŞMANI

Bir kolej Başvurusu danışmanı olarak, liseli yaşlılar ve ebeveynleri için duygusal sorunlarla ilgilenen, becerilerini değerlendiren ve bunları doğru bir üniversiteye göre eşleştiren problemleri çözmeniz gerekecektir.
Ayrıca, mali yardım ve başvuru formlarını doldurma ve bunları kolejlerine göndermede onlara yardım etmelisiniz.
Reklamlar için 2000 dolarlık bir yatırımla yılda 25.000 - 35.000 dolar kazanabilirsiniz.

KÜÇÜK İŞLETME DANIŞMANI

Küçük bir iş danışmanı olarak, insanların yeni bir işe sorunsuz bir şekilde başlamasını sağlarsınız. Bunları tüm hükümet düzenlemeleriyle yönlendiriyor, teknolojileri bütünleştiriyor ve rekabeti dar bir bütçe ile yeniyorsunuz.
Küçük bir işletme danışmanı için pazarlama, işletme yönetimi, planlama ve araştırma becerileri konusunda bilgi sahibi olmak zorunludur.
Bir iş danışmanı, danışmanlık yaptığı işin türüne bağlı olarak günde 500 - 2000 dolar kazanabilir.

24. Siyasi Kampanya Yöneticisi

Siyasi bir Danışman Amerika'da ve dünya çapında en kârlı işlerden biridir. Amerikan Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma, ABD'deki tüm politik danışmanların yaklaşık% 50'sinin yılda 100.000 doların üzerinde olduğunu ortaya koymuştur.
İster siyasi partiden bağımsız olarak, ister Demokrat ister Cumhuriyetçi adına kampanya yapın, politik kampanya yöneticileri bağışçı sınıfı tarafından bağışlanan çok miktarda para kazanır.
Siyasi yönetici olarak sizden sorumlu olacaksınız.
  • Tam bir kampanya planı oluşturma
  • Ot kökündeki politik çalışanlarla bağlantı kurma
  • Akşam yemekleri, galas, konser vb. Bağış toplama etkinlikleri
  • Yazma Konuşmaları
  • Medyadan yararınıza yararlanın
İçin başarılı bir siyasi kampanya yöneticisi olmak size Halkla İlişkiler biraz bilgi gerekiyor.

25. Konser Sponsoru

Müzik endüstrisinde geniş bir geçmişe sahip insanlar konser düzenleyicisi olabilir ve evlerinin konforundan yararlanabilirler.
Bir destekleyici olarak sizin sorumluluğunuz, onları şehirinize veya şehre getirmeye istekliyse müşterilerini teşvik edeceğinize dair inandırıcı ajanlardır.
Burada PR amaçlı yerel medya ile bağlantılarınız olması gerekir. Öncelikle başarılı canlı konserler verme konusunda kusursuz bir sicile sahip olmanız gerekir.
Kendinizi kurduktan sonra, tanıttığınız her konser için binlerce dolar kazanabilirsiniz.
Başarılı olmak için müzik endüstrisi, medya evleri ve diğer destekleyicilerle bağlantılarınız olmalıdır.

26. Telemarketer

Telemarketing, işletmelerin müşterilerine telefonlarından ulaşmalarına yardımcı olan bir pazarlama aracıdır. Diğer pazarlama biçimlerinin aksine, doğrudan telefondaki potansiyel müşterilerinizle konuşursunuz.
Şirketlerin müşteri tabanını büyütmelerine yardımcı olacaksınız. Müşterileri bir listeden arayacak ve onlara ürün / hizmet sunacak iki veya daha fazla telemarketers kiralayabilirsiniz.
Müşterilerinin isimleri ve adresleri ile veri tabanı şirket tarafından sağlanacaktır. Veriler hakkında endişelenmenize gerek yok.
Telefon ekipmanına ve yazıcıya sahip bir bilgisayara ihtiyacınız var. Başlangıç ​​maliyeti 6000 doların üzerinde olabilir. Genellikle saatlik bazda ücret alırsınız, bir saat için 40 dolar gibi.

27. muhasebeci

Küçük ve orta ölçekli işletmeler, sürekli değişen vergi yasaları ile güncel kalmaları için defter tutkunlarına ihtiyaç duymaktadır.
Faturalama, bordrolama, mali raporlar hazırlama, para yatırma, vb. Gibi belirli görevlerden bir muhasebeci sorumludur.
Kayıtları denetleyen muhasebecilerin aksine, muhasebeciler sadece kayıt sahipleridir. Yani muhasebeci olmak için muhasebeci olmak zorunda değilsiniz .
Bir muhasebeci olmak için vergi yasaları ve temel muhasebe ilkeleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız.
Başlamak için bir bilgisayara, muhasebe yazılımına ve bir ofis alanına ihtiyacınız var. Ayrıca, müşterileri almak için reklamlara da harcama yapmanız gerekir.
Bir muhasebeci evden yılda 25.000 dolar - 45.000 dolar kazanabilir.

28. Beslenme uzmanı

ABD'de her ikinci kişi obezdir. Abur cubur kültürüne teşekkürler!
Ancak sağlık bilincinde olan insanlar bu gerçeğin farkındadır. Bu nedenle, sağlıklı ve besleyici gıdalar için doğru tavsiyelerde bulunmak için bir beslenme uzmanına ödeme yapmaya çok isteklidirler.
Bir beslenme uzmanı olarak günde sadece üç kez sağlıklı yemek yemeye değil, aynı zamanda doğal olarak kaybetmeye veya kilo almaya da yardımcı olacaksınız. Müşterinin talebine göre yardımcı olursunuz.
Yeni müşterilere sahip olmak için çevrim içi olmanın yanı sıra çevrimiçi reklam vermeniz gerekir. Ayrıca diğer yerleşik beslenme uzmanları ile bağlantı kurmanız gerekir.
Yaşadığınız şehre ve bölgeye bağlı olarak ayda 30.000 $ - 60.000 dolar kazanabilirsiniz.

29. Hayvan Üreticisi

ABD'de insanlar kedilerini ve köpeklerini seviyorlar.
Kedilerin ve köpeklerin en güzel ırklarının nereden geldiğini biliyor musunuz?
Evet, sizin gibi hayvan yetiştiricilerinden. Belirli hayvan ırkları ve ırkları hakkında standart bilginiz varsa, o zaman bir hayvan yetiştiricisi olabilirsiniz.
Hangi türün uzmanlaştığını öğrendikten sonra, küçük bir kulübeyi ve bir üreme alanı inşa etmelisiniz. O zaman doğurmak için en iyi köpeği veya kediyi bulmalısın. Ayrıca ilk hayvanınız için uygun cins maçlarını bulmak zorundasınız.
Yavrularını bölgenizdeki evcil hayvan dükkanlarına satarsınız.
Üreme ekipmanı, ev kenni, damızlık alan ve izin almak için 15.000 dolar - 20.000 dolarlık bir yatırıma ihtiyacınız var.
Hayvan başına 500 - 1000 dolar kazanırsınız.

30. Handbill Dağıtım Şirketi

Broşür, el ilanı, el ilanı vb. Dağıtmak gibi geleneksel pazarlama stratejileri asla modası geçmez. Televizyon, gazete, radyo vb. Ana medya, eski moda pazarlama tekniklerini asla değiştiremez.
Handbill dağıtım işi büyük alışveriş merkezleri ve diğer binalar ile büyük şehirler gibi insanların yoğunlaştığı bir bölgede gelişebilir.
Sizin için yarı zamanlı çalışan birkaç üniversite öğrencisi, insanlara sık sık rastlanan bölgelere el sıkışmalarını dağıtabilir. Handbill dağıtım işiniz müşterilerin geleneksel pazarlama yoluyla işlerini tanıtmasına yardımcı olacaktır.
Başlamak için 1000 - 2000 dolarlık bir başlangıç ​​yatırımı yeterli olacaktır. Ayrıca fatura dağıtmak için birkaç erkek kiralamanız gerekecek.
Bırakma başına 10 ila 20 dolar ücret alırsınız.

31. Otomotiv Detaylandırma

Otomatik detaylandırma hizmeti , yerinizden, garajınızın içinde oluşturulabilir. ABD'de, otomobil detaylandırma endüstrisi yaklaşık 13 milyar dolar civarındadır. Sen de bir parça pasta alabilirsin.
Otomatik detaylandırma hizmeti, pahalı otomobil parçaları stoğuna sahip olmanız gereken oto tamir atölyesi gibi değildir. Aracın dış veya iç kısmı olsun, Otomatik detaylandırma, aracın temizlenmesi, parlatılması ve sonlandırılması ile ilgilidir.
Fren sistemi, şanzıman sistemi, egzoz sistemi veya herhangi bir motor parçası gibi oto parçaları tamir edemez veya değiştiremezsiniz.
Otomatik detaylandırma, İç ve Dış iki bölüme ayrılabilir. İç mekanda derin temiz kabin, koltuklar, gösterge panosu, halı, döşeme lekeleri vb. Detaylar. Dış detaylandırma, aracın, ön camın, kapı pencerelerinin, jantların, lastiklerin vs. temizlenmesi ve geri yüklenmesi ile ilgilidir.
Başlamak için bir garaja ihtiyacınız var, fırçalar, diş fırçaları, pamuklu çubuklar, airbrush, boya gibi ekipmanlar. Pahalı bir ağır ekipmana ihtiyacınız yok.
İlk yatırım 10,000 dolar - 15.000 dolar olur. Kolayca araç başına 200 $ - 800 $ kazanabilirsiniz.

32. Bahçe Tasarımcısı

Evler ve ofisler çiçek açan çiçekler ve bitkiler ile güzel bahçelere ihtiyaç duyarlar.
Bitkiler, çiçekler ve uzun süre kir dışında çalışmak için bir tutkunuz varsa, o zaman bir bahçe tasarımcısı olabilirsiniz. Ev sahiplerine bahçelerini tasarlamada yardımcı olacak, hangi çiçeğin nerede çiçek açacağına karar vererek doğru rengi seçeceksiniz.
Burada kafa karıştırmamak için, bir bahçe tasarımcısı bir peyzaj mimarından farklıdır. Burada bitkiler ve çiçekler ile çalışırsınız, ancak bir peyzaj mimarı yemyeşil bitki örtüsü oluşturmak için çimleri biçmek zorundadır.
Bahçecilik, çeşitli bitkiler, büyüyen mevsimler ve iklim hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Başlamak için basit bahçe aletleri, tohumlar, hortumlar gerekecektir.
Yeni müşteriler edinmek için, topluluk toplantılarına katılarak mahallenizde aktif olmanız gerekir. Bir bahçe tasarımcısı, proje başına $ 200 ve en az 1000 $ 'lık bir kazanç sağlayabilir.

33. Çiçekçi

Düğün, cenaze, tema partileri gibi özel günler, her zaman çiçeklerin tasarlanması ve düzenlenmesi için profesyonel bir çiçekçi gerektirir.
Çiçek aranjmanı bir çok yaratıcılık ve yetenek gerektirir. Sertifikalı bir çiçekçi olmanız gerekmiyor. Ancak, müşterilerinizin tasarımı takdir edebilecekleri şekilde nasıl dekore edeceğinizi bilmelisiniz.
Çiçek yetiştirmek ya da bir perakende mağazasında satmak zorunda olmadığınızı unutmayın. Onlara gözlere iyi bakacak şekilde ayarlamalısın. Her şey görsellerle ilgilidir.
Bu işi bölgenizdeki düğün planlayıcıları, cenaze hizmetleri ve çiçek mağazaları ile iletişime geçerek başlatabilirsiniz. İlk yatırımınızın çoğu yeni müşteriler bulmaya başlayacak.
Her düğün veya cenaze başına 200 $ - 500 $ kazanabilirsiniz.

34. Kek Dekoratör

Kek dekorasyonu, fark edebileceğinizden çok daha büyük bir niş. Düğün, yıldönümleri, doğum günü partileri, mezuniyet günleri vb. Gibi hemen hemen her tören bir pasta gerektirir.
Yani iş fırsatı gerçekten harika!
Başlamak için ihtiyacınız olan şey çok az, sadece pişirme ve dekorasyon becerileri. İşiniz pastayı mükemmel bir şekilde pişirecek, müşterilerinizin isteklerine göre dekore edecek ve kapılarına teslim edecektir.
Düğün pastaları oluşturmak doğum günleri gibi diğer durumlar için yaratılmasından daha karlı olabilir. Ancak bir düğün pastası oluşturmak için daha fazla zamana ve uzmanlığa ihtiyacınız var.
Fırın, pişirme tavaları, mutfak eşyaları, dekorasyon malzemeleri ve fırın malzemeleri gibi temel ekipmanlara ihtiyacınız olacaktır. Yiyecek hazırlama izni de almak zorunda kalabilirsiniz.
Her kek için 50 $ - 1000 $ kazanabilirsiniz.

35. Takı Tasarımcısı

Ev tabanlı iş fırsatı olarak mücevher tasarımı herkes için değildir. Ancak çok fazla yaratıcılık ve doğru kıymetli taşlar, metaller, kristaller tanımlamak için keskin bir gözünüz varsa, bu iş sizin için idealdir.
Birçok Takı tasarımcıları için bir aile şirketi. Ancak diğerleri, bu işlere, mücevherlere olan tutkuları nedeniyle girerler.
Bir tasarımcı olarak farklı türden mücevherlerin kesiminde, şekillendirilmesinde, parlatılmasında, kaynak yapılmasında, gravür edilmesinde ve montajında ​​uzman olmalısınız.
Bir mücevher işiniz varsa, başlangıç ​​için resmi bir eğitime veya herhangi bir sertifikaya ihtiyacınız yoktur. Ancak diğerleri için Amerika Jeoloji Enstitüsü'nden bir sertifika ve bazı resmi sanat eğitimi önemlidir.
Pense, kuyumcu çemberi, mengene, büyüteç, kalıp, eritme teçhizatı gibi temel teçhizatı ve kapalı bir kursu düzenli olarak kullanmalısınız.
Başlangıç ​​maliyeti 5000 ila 25.000 $ arasında herhangi bir yerde olabilir. Yılda 35.000 $ - 100.000 $ kazanabilirsiniz.

36. Sanat ve El Sanatları Dersleri

Sanat ve El Sanatları sınıfları sadece hobiden değil, banka hesabınıza para getirebilecek ciddi bir meslek.
Resim, resim ya da el işi gibi sanatlar yaratmaya çalışıyorsanız, evden ders vermeye başlayabilir ve yaptığınız her ders için para kazanabilirsiniz.
Özellikle New York, LA veya Chicago gibi bir metropol şehrinde yaşıyorlarsa sanat ve zanaat becerilerini öğrenmek için bir kol ve bacak ödemek isteyen öğrencilerden hiçbiri yok.
Başlamak için kağıt, eskiz defteri, masonit, kanvas, akrilik, yağ, pastel, suluboya, mürekkep, kalem, fırça, vernik vb. Boyama setlerine ihtiyacınız vardır. Heykeltraşlık, oyma ve döküm işlemini gerektirdiğinden, modelleme kil, balmumu, bakır tel gerektirecektir. , döngü, armatür tahtası vb.
5000 $ 'lık başlangıç ​​yatırımı tüm bunları kapsamalıdır. Kazanç potansiyeli yılda 20.000 ila 60.000 dolar arasında olabilir.

37. Çamaşırhane ve Ütü Hizmetleri

Çamaşırhane işi başlatmak için herhangi bir açıklamaya ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum. Ne yapman gerektiğini zaten biliyorsun.
Ama bunu biraz almayın çünkü mükemmeliyetçi olmanız ve kıyafetlerinizi yıkarken her küçük ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir.
Çamaşır sabunları, yumuşatıcılar, nişastalar gibi temel malzemeleri satın almaktan başka, çamaşır makineleri, kurutucular, ütü ve ütü masası gibi çamaşır makinelerini de satın almanız gerekir. Zaten elinizde varsa, ilk yatırımınız 2000 $ 'dan az olabilir.
Aksi takdirde 10.000 $ 'a kadar çıkabilir.
Yıkama, kurutma ve ütü için 10 pound'luk giysi başına 10 - 20 dolar ücret talep edebilirsiniz. Ortalama olarak ayda 25.000 - 35.000 dolar kazanabilirsiniz.

38. Tıbbi Esrar Büyüyor

Büyüyen Medikal Esrar ya da esrar, belki de ABD'deki en eşsiz ve kazançlı ev tabanlı işletmelerin biridir. Esrarın yasal olduğu bir eyalette yaşıyorsanız (Colorado gibi), bu işi doğrudan evinizde başlatabilirsiniz.
Şu anda tıbbi amaçlar için Marijuana ABD'de 30'dan fazla ülkede yasaldır, dolayısıyla alıcıları bulmak bu kadar zor olmaz. Tedavi edilen ağrı, bulantı, kas spazmı, anksiyete, depresyon vb.
Cheech ve Chong'in Nice Dreams adlı filmde yaptığı gibi, ev bahçenizde tomurcukları yetişeceksiniz.
Başlamak için tohum, kenevir bitkisi, gübreler, Hidroponik, HID ışıkları, klimalar, sulama sistemi vb. Başlangıç ​​maliyeti çok yüksek olabilir ve 25.000 $ 'a kadar çıkabilir, ancak dönüşler gerçekten harika.
Hastanelere, kliniklere, esrar barlarına vb. Yılda 75.000 ABD Doları tutarında marihuana satabilirsiniz.

39. DJ

Disk Jokey veya DJ'ler büyük talep görüyor çünkü bir parti için bir canlı gruptan çok DJ almak çok daha ucuz. Bu nedenle parti vericileri DJ'leri işe daha eğilimlidir.
Bir DJ olarak, başkalarının kopyalarını kopyalamak yerine kendi müzik karışımını geliştirmeniz gerekecektir. Eğer insanlar müziğinize bağımlılarsa, parti vericileri birkaç saatliğine size herhangi bir ödeme yapmak için çok istekli olurlardı.
Günümüzün mükemmel ses kalitesi üretmek için kullanılan ekipmanı çok küçük ve portatiftir, bu sayede hayatınızı DJ yapmak çok daha kolay hale getirir. Ayrıca bir DVD koleksiyonuna da ihtiyacınız olacak.
Bir günde 3 ila 4 farklı iş için sözleşme üzerinde çalışacaksınız. Başlangıç ​​maliyeti 10.000 dolara kadar çıkabilir. Etkinlik başına 200 - 300 dolar kazanabilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum