2019 için 90 En İyi Ev Tabanlı İş Fikirleri-3

2019 için 90 En İyi Ev Tabanlı İş Fikirleri-3


40. Tamirci Ağı

Evindeki bir şeyi düzeltmek isteyen bir müşteriden bir çağrı alırsınız ve işi yapabilecek bir tamirciniz göndererek yanıt verirsiniz.
Tamirciniz işi tamamlayacak, yeni oluşturduğu hizmeti kontrol edip size verecektir. Daha sonra, kontrol sahibinden tamirciye bir yüzde verirsiniz ve kalan tutarı yanınızda tutarsınız.
Bu, tamirci ağı işini böyle yapıyor.
Bu işe başlamak için , sıhhi tesisat, çatı kaplama, güverte binası, boya, damlayan musluk armatürleri, elektrik onarımları vb.
Çağrı yapmak için istekli bir minibüse, iyi stoklanmış araçlara ve tamircilere ihtiyacınız var. Ayrıca, iş adamları için reklam vermek için biraz para harcamanız gerekiyor.
İlk yatırım $ 1000 - 2500 $ 'a kadar yılda 50.000 $' a kadar kazanabilirsiniz.

41. Elektronik Tamir Atölyesi

Parçalanmış iPhone ve iPad ekranı olan insanlar size gelecektir. Sadece cep telefonlarını değil, masaüstlerini ve dizüstü bilgisayarlarını da düzeltmenin ucuz yollarını arıyorlar.
Bodrum katında veya bir garajda bir elektronik tamir atölyesi kurabilirsiniz. Bununla birlikte, elektronik aygıtları ve parçalarını sabitleme konusunda çok fazla deneyime sahip olmanız gerekir.
Tüm işlemlerin bir krikosu olmak zorunda değilsiniz. Apple ürünlerini özellikle iPhone'larda sabitleme konusunda uzmanlığınız varsa, sadece yılda 50.000 dolardan fazla para kazanabilirsiniz.
Devre kartları, havya, sünger, büyüteçli gözlükler, elektronik yedek parçalar vb. Gibi elektronik tamir araçlarına ihtiyacınız olacaktır. İlk yatırım tutarı 5000 $ 'ı kapsamalıdır.

42. İpotek Kredisi Komisyoncu

İkinci veya üçüncü ipotek isteyen borçlular her zaman onlara borç verebilecek borç verenler arıyorlar. Böylece bir borç veren bulmak için bir ipotek kredi komisyoncusu geliyor.
Bu borçlular, bir borç verenle onları kurabilen bir komisyoncu isteyen kişilerin yanı sıra, bireyler olabilir. Bazen borç verenleri bulmaları için borç verenlere de yardım edebilirsiniz.
Sadece emlakçı gibi bağımsız çalışıyorsun. Gayrimenkul endüstrisi ve finansmanı hakkında geniş bilgi sahibi olmalısınız. Başlamak için bir ofis, kartvizitler, antetli kağıt vb.
Başlangıç ​​maliyeti çok düşük ve 5000 $ - 10,000 aralığında olabilir. Bulunduğunuz ipotek değerinin% 4'ünü kazanırsınız.

43. Aracınızı veya Teknenizi Kiralayın

Eğer birden fazla arabanız varsa, o zaman bunu bir başkasına kiralamayı düşünebilir ve saat başına ücret talep edebilirsiniz.
Taksi sürücüleri olan insanlar, kiralayabilecekleri ve taksiyle ya da taksi olarak kullanabilecekleri yeni otomobiller ararlar.
Kiraladığınız aracın türüne bağlı olarak para kazanırsınız. Düşük son otomobiller size saatte 5-25 dolar, yüksek son araç ise saatte 20 - 25 dolar ödeyebilir. Büyük bir yolcu aracına veya bir MUV'e sahipseniz, daha fazla şarj edebilirsiniz.
Sadece araba değil, aynı zamanda bir tekne kiralayabilirsiniz. Hafta sonları ve tatil günlerinde insanlar aileleriyle birlikte balık tutmaya bayılırlar.
Birçoğu bir tekneye sahip değil çünkü çok pahalı. Yani senin gibi bir sahibinden kiralayacaklardı.
Craigslist'te kiralamak istediğiniz arabanızı veya botunuzu tanıtın ve başlayın.

44. Hediye Sepeti İşletmesi

Ekonomi ne yaparsa yapsın, insanlar Noel, Vecize, Anneler Günü, Sevgililer Günü vb. Gibi durumlarda sevdiklerine özel bir şeyler vermeli.
Birçoğu basit bir tebrik kartı üzerinde hediye dolu dolu bir Hediye Sepeti vermeyi tercih ediyor. Dürüst olmak gerekirse hediye işinde büyük bir pazar var.
Pazarlama mantığına sahip bir yaratıcı zihniniz varsa, bu işte çok uzaklara gidebilirsiniz.
Walk-in işletmesi için doğru yerde bir mağazaya ihtiyacınız var. Ayrıca bir web sitesi oluşturarak ve hediye sepetini müşterinin kapısına teslim ederek de çevrimiçi olabilirsiniz.
Daha fazla müşteri almak için reklamlara da harcama yapmanız gerekir. Başlangıç ​​maliyeti 20.000 $ 'a kadar çıkabilir ve potansiyel kazancınız yılda 30.000 $ - 50.000 $ olabilir.

45. Sanat Koleksiyoncusu

Art Collector iş fikri herkes için değil, bu işi büyütmek için çok sabır gerektiriyor.
Sadece estetik değil, aynı zamanda büyük miktarda para ödemek isteyen alıcıları da bulabileceğiniz sanatı tanımlamak için keskin bir göze ihtiyacınız var.
Yerel bir üniversitenin sanat öğrencilerinin sanatlarını satın alabilir ve çevrimiçi / çevrimdışı olarak açık artırmada 10 kat daha yüksek bir fiyattan satabilirsiniz.
Bir resim için binlerce dolar ödeyebilen alıcıları bulmak için sanatçılar, sanat koleksiyonerleri, küratörler, organizatörler vb.

46. ​​Özgeçmiş Yazımı

Bir özgeçmiş yazarı olarak özgeçmişinizi yazıp, profesyonel görünen ve kapak, takip ve sevk mektupları gibi ek hizmetler ile değer katan bir mektubu yazabilirsiniz.
Ayrıca bunları müşterileriniz için birden fazla web sitesinde yayınlamanız gerekir.
Özgeçmiş yazmak, iş tarihlerini, uzmanlıklarını ve bir müşterinin yeteneklerini çok dikkatli bir şekilde incelemeye ihtiyaç duyduğunda zaman alan bir iş olabilir.
Başlangıç ​​maliyeti sadece 1000 $ 'ın üzerinde, bir bilgisayara ve bazı reklam harcamalarına ihtiyacınız var.
Bir özgeçmiş yazarı, New York veya LA gibi bir şehirde yılda 50.000 dolar kazanabilir. New York'ta devam eden yazarlar, bir özgeçmiş yazmak için 400 dolara kadar ücret alıyorlar.
Ev tabanlı iş evden para kazanmak isteyenler ve birileri için 9-5 çalışmak istemeyen kişiler için en iyi kariyer fırsatıdır.
Sayısız ev iş fikri araştırdım ama benzersiz 90 iş fikri seçtim. Bu fikirlerin daha fazla kazanma potansiyeli vardır ve düşük yatırımla başlatılabilir.

47. Gurme Restoranı'nı başlatın

Gurme restoranı yeni bir konsept değil, harika ev tabanlı iştir. Büyük aileniz için yemek yapmayı seviyorsanız, bu sevgiyi küçük bir işletmeye dönüştürebilirsiniz.
 • Nasıl Başlanır: Sadece yemeğe birkaç yakın arkadaşı davet edin ve sosyal medyada bunun hakkında bir şeyler yayınlayın. Daha sonra hizmet ettiğiniz yiyecek için para ödeyebilirsiniz.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: Sadece iyi yemeklere ve bir ambiyansa ihtiyacınız yok.

48. Evlilik Bürosu veya Eşleştirme Ajansı

Bazı toplumlarda evlilikler düzenlenir ve diğerleri de değildir. Ama eğer düzenlenmişse, o zaman bir maç yapıcı olabilirsiniz.
 • Nasıl Başlanır: Yakın arkadaşlarınız için evlilikleri tamir etmeye başlayabilirsiniz, böylece her başarılı maç için bir ücret ödeyerek küçük bir işletmeye dönüşebilirsiniz.
 • İhtiyacınız Olan Minimum Yatırım: Başlangıçta herhangi bir yatırıma ihtiyacınız yoktur, ancak daha sonra, daha fazla müşteri için gazete vb.

49. Okul Öncesi Çocuklar İçin Bir Gündüz Bakımı

Ebeveynleri meşgul olan çocuklarla ilgileneceğiniz bir günlük bakım. Ayrıca önokulu eğitimine başlayabilirsiniz ancak isteğe bağlıdır.
 • Nasıl Başlanır: Evinizde ayrı bir odayla başlayabilir ve 4 ila 5 çocuğa bakmaya başlayabilirsiniz.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: Başlangıçta, aylık olarak ödemek için mobilya, oyuncak ve birkaç hizmetçi ile bir odaya ihtiyacınız var.

50. Gıda Kamyon veya Gıda Arabaları

Yiyecek kamyonu ya da yemek arabaları yeni değil çünkü onları sokaklarda aperatifler, yemekler ve diğer ürünler satan görüyordunuz.
 • Nasıl Başlanır: Bu arabalardan veya kamyonlardan birini satın almanız ve sokağa çarpmanız gerekir.
 • İhtiyacınız Olan Minimum Yatırım: Sepet ucuzdur, ancak bir kamyon veya bir araç daha pahalıya mal olabilir. Yani bir araba ile başlayın ve daha sonra bir peddler lisansı veya bir hawker lisansı alın.

51. Moda Aksesuarlı Butik

Büyük mağazalarda bulunmayan moda aksesuarları satan küçük bir butik.
 • Nasıl Başlanır: İyi kıyafetler, ayakkabılar, mücevherler ve diğer şeylere sahip olmanız gerekir.
 • İhtiyacınız Olan Minimum Yatırım: Burada evinize başlamak yerine bir dükkan satın alabilirsiniz. O zaman dükkanı doldurmak için modaya ihtiyacınız var.

52. Evlilikler ve diğer görevler için yiyecek ve catering

Evlilikler, partiler ve diğer sosyal toplantılar gibi yiyecekler için yiyecekler hazırlayabilirsiniz. İş de çok karlı ve kolay başlıyor.
 • Nasıl Başlıyoruz: İyi bir başlangıç ​​yapmak için iyi aşçılara ihtiyacınız var ve işinizle ilgili bir kelimeyi insanlara yayarsınız. Ayrıca, rasyonlama düzenlemelisiniz.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: Burada aşçılar, yiyecekler ve afişler ve posterler için kapalı kurslar ödemeniz gerekir.

53. Koçluk Merkezi ve Ev Eğitimi

Bu çok düşük yatırım ile başka bir çok popüler ev iş fikri. Evinizde çocuklarınız varsa, bir koçluk merkezi veya ev eğitimi başlatın.
 • Nasıl Başlanır: Çocuklarınızı evinizde aramaya başlayabilir ve daha sonra size daha büyük bir koçluk merkezine dönüşebilirsiniz.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: Çocuklarınız daha fazla ise bir oda kiralamanız gerekiyor ve ayrıca mobilya, kırtasiye vb.

54. Etkinlik Koordinatörü veya Organizatör

Evlilik, parti yapanlar, cenaze törenleri vb. Organize ettiğiniz etkinlik koordinatörü veya organizatörü. İş yeni değil ve evden yapılabilir.
 • Nasıl Başlanır: Etkinlik yönetiminde resmi bir eğitime veya kursa ihtiyacınız var ve daha sonra temas kurmaya başlayın ve para kazanın.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: İhtiyaç duyduğunuz para kurslar içindir. Ancak kişilerinizi kurmak için çok zamana ihtiyacınız var.

55. Mum Yapımı ve Sabun Yapımı

Evinizde mum ve sabun yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Mum yapımı ve sabun yapımı ev işinin çok popüler şeklidir.
 • Nasıl Başlanır: Burada küçük bir fabrika veya üretim tesisinizi kurmak için ayrı bir ev veya bir odaya ihtiyacınız olacak.
 • İhtiyacınız Olan Minimum Yatırım: Sabun ve elektrik faturaları yapmak için balmumu ve kimyasallar gibi hammaddeler için ödeme yapmanız gerekir.

56. Müzik ve Dans Dersleri

Müzik ve dans dersleri sadece ders dersleri gibidir. Ebeveynlerin çocuklarının ekstra bir şeyler öğrenmesini istedikleri şehirlerde yaşıyorsanız, bu harika bir şeydir.
 • Nasıl Başlanır: Bölgenizdeki çocukları aramaya başlayın ve eğitim vereceğiniz bir oda düzenleyin.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: Müzik enstrümanlarını, mobilyayı, odayı ve reklamları düzenlemek için sermaye yatırmanız gerekir.

57. Kişisel Şef Ol

Bu tür bir ev işi, yüksek gelirli şehirlerde yaşarken iyi sonuç verir. Kişisel şefleri olabilir ve istediklerini pişirebilirsin.
 • Nasıl Başlanır: Burada kişilerinizi kurmanız ve bir yemek hazırlamaya giden en iyi malzemeyi kurmanız gerekir.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: Yemek pişirmek ve misafirperverlikte kişisel bir kursa ihtiyacınız var, o zaman pahalı yiyecekler için ödeme yapmak zorundasınız.

58. Örme, Crocheting, Kapitone ve Nakış İşleri

Örgü, tığ işi, kapitone ve nakış işçiliği kadınlar için gerçekten harika bir ev tabanlı iştir.
 • Nasıl Başlanır: Örme ve bazı nakış işleri gibi son işlemlere ihtiyaç duyan kıyafetler toplamanız gerekir.
 • İhtiyacınız Olan Minimum Yatırım: Reklamları kullanabilmeniz için müşterilerinizden kıyafet almanın bir yoluna ihtiyacınız var. Ayrıca bu iş için temel kıyafet ürünlerine de ihtiyacınız var.

59. Pişirme ve Aşçılık Dersleri

Pişirme ve aşçılık kursları, ev tabanlı bir iş için harika bir fikir. Başlamak çok kolaydır ve çok fazla yatırım gerektirmez. Kekleri satabilir ve ayrıca nasıl pişireceğinizi veya pişireceğinizi öğretebilirsiniz.
 • Nasıl Başlanır: İyi de un, şeker, çikolata vb ve birkaç şefler gibi rasyoning öğeleri gerekir.
 • İhtiyaç Duyduğunuz Asgari Yatırım: Gıda maddeleri için yatırım yapmanız gerekiyor ve ayrıca koçluk dersleri için ödeme yapmanız gerekiyor.

You Might Also Like

0 yorum