2019 için 90 En İyi Ev Tabanlı İş Fikirleri-5

2019 için 90 En İyi Ev Tabanlı İş Fikirleri-5


80. SEO ve Web Tasarımı

SEO ve web tasarımı hakkında iyi bilgiye sahipseniz, SEO ve web geliştirmede bir ev işine başlayabilirsiniz . Serbest çalışan olarak çalışabilir veya profesyonel serbest çalışanlar işe alarak bir ajans kurmaya başlayabilirsiniz.
 • Nasıl Başlanır: İnternet bağlantısı olan bir bilgisayara ihtiyacınız var. Web tasarımı için evet, bundan daha fazlasına ihtiyacınız olabilir.
 • İhtiyacınız Olan Minimum Yatırım: Masaüstü veya dizüstü bilgisayar, internet bağlantısı, programlama için az kişi ve diğer freelance çalışma.

81. Veri Giriş Çalışması

Veri girişi işi çok yaygın ve en iyi ev işlerinden biri. Bu bir iş olmasa da onunla para kazanabilirsiniz.
 • Nasıl Başlanır: Bir şirkete kayıt olun ve projeleri tamamlamaya başlayın ve e-posta ile verin.
 • İhtiyacınız Olan Minimum Yatırım: Yapmanız gereken tek şey kayıt ve internet bağlantısı için ücret ödemek.

82. Masaüstü Yayıncılık ve Diğer Sanat Eserleri

Fotoğraf dükkanı hakkında bilgi sahibi olmanız durumunda, masaüstü yayıncılığı minimum yatırımla evinizden yapılabilir. Masaüstü yayıncılığıyla el ilanları, posterler, broşürler vb.
 • Nasıl Başlanır: Fotoğraf mağazasını tamamen öğrenmeli ve hizmetlerinizi sunmaya başlamalısınız.
 • İhtiyacınız Olan Minimum Yatırım: Bir bilgisayar, lisanslı fotoğraf dükkanı yazılımı ve ofisinizi çalıştırmak için bir alan.

83. Prova Okuma ve Düzenleme Çalışması

Düzeltme ve düzenleme çalışmaları da evinizden yapılabilir. Ancak, iyi derecede İngilizce ve dilbilgisi bilgisine sahip olmanız gerekir.
 • Nasıl Başlanır: İlk önce dilbilgisi ve iyi İngilizce öğrenin, sonra internete gidin ve prova okuma ve düzenleme gibi freelance işler sunan web sitelerini aramaya başlayın.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: İngilizce dili ve internet bağlantısı üzerinden komuta sahip olmanız gerekmektedir.

84. Ot Çiftçiliği veya Ev Bahçeciliği

Bitki yetiştiriciliği bitki kreşine yakındır ama burada fesleğen, nane, adaçayı gibi bazı nadir bitkileri yetiştiriyorsunuz. Bu evinizden yapılabilir.
 • Nasıl Başlanır: İlk önce bahçenizde bu bitkileri dikmelisiniz, nane gibi otlar ile başlayın, doğru miktarda su, güneş ışığı ve diğer mineralleri verin.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: Kaliteli topraklara, otlar tohumuna, daha sonra mükemmel su kaynağı ve güneş ışığı alan bir alana ihtiyacınız var.

85. Doula Services daha sonra bir Annelik Kliniği

Eğer iki ila üç kez doğum yapmışsanız o zaman bu deneyimi kullanabilir ve bir işe dönüşebilirsiniz. Uzmanlığınızı başkalarına hizmet etmek için kullanabilirsiniz .
Daha sonra onu bir doğum polikliniğine genişletirsiniz.
 • Nasıl Başlanır: Hizmetiniz hakkında bir kelime yaymanız ve müşterilerinizi almanız gerekir. Daha sonra kendi koğuşunuza veya kliniğine evinizde başlayabilirsiniz.
 • İhtiyaç Duyduğunuz Asgari Yatırım: Birçok kez doğum deneyimi yaşamanız gerekir.

86. Video Oyun Salonu

Oyun salonu sadece bir siber kafeye başlamak gibidir. Ancak burada yüksek işlem hızına sahip bir bilgisayara sahip olmanız gerekir. Çocuklar ve gençler buna bayılacaklar.
 • Nasıl Başlanır: Bir siber kafeye başlamak gibidir, gençlerin gelip oynayabileceği bir dükkana ihtiyacınız vardır.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: Çocukları ve gençleri çekebilecekleri yüksek bir yerde bilgisayar, yazılım ve kiralık bir alan.

87. Antika veya Mobilya Mağazası, İkinci El Kitap Mağazası

Bodrumunuzu antika dükkanına dönüştürebilirsiniz. Antikaları toplamak için bir hobiniz varsa, mobilyalar daha sonra bir işe dönüştürülür. Ayrıca romanlar, dergiler ve diğer kitaplar gibi ikinci el kitapları da satabilirsiniz.
 • Nasıl Başlanır: Bodrum veya garajınızda antikalar ve mobilyalar toplamaya başlayabilirsiniz. Başka bir yerde bulunamayan kitapları da toplayabilirsiniz.
 • İhtiyacınız Olan Asgari Yatırım: Burada yapmanız gereken en önemli yatırımdır. İşlerin geri kalan kısmı kolaydır.

88. Günlük Gazete ve Dergi Dağıtımı

Günlük sabah gazeteyi okuyoruz, bölgenizdeki günlük gazeteler ve diğer dergiler için bayi veya dağıtımcı olabilirsiniz. Tüm gazeteyi toplayacak ve evlerinde insanlara dağıtacaksın.
 • Nasıl Başlanır: Gazete veya dergi şirketi ile iletişim kurmanız gerekir, o zaman da her sabah kapıyı kapıya teslim edecek olan erkek çocuklarını da düzenlemelisiniz.
 • İhtiyaç Duyduğunuz Asgari Yatırım: Birkaç dağıtım elemanı kiralamanız ve günde binlerce gazete almak için ödeme yapmanız gerekir.

89. Balık yetiştiriciliği

Balık yetiştiriciliği aynı zamanda evden de büyük bir küçük işletme . Arka bahçenizde balık tutabilir ve açık pazarlara satabilir ve biraz kazanç sağlayabilirsin.
 • Nasıl Başlanır: Burada balık yetiştiriciliği işi hakkında biraz bilgi sahibi olmanız gerekir.
 • İhtiyaç Duyduğunuz Asgari Yatırım: Onları evcilleştirmek için balık satın almanız gerekiyor, ayrıca yetiştirilecekleri yerlere de ihtiyacınız var.

99. Süt ve Tavukçuluk

Tıpkı süt ve kümes hayvanları yetiştiriciliği yapılan balıklar da, çok az yatırımla harika bir iş fikri. Aslında balık yetiştiriciliğinden daha kolaydır.
 • Nasıl Başlanır: Eğer arka bahçenizde tavuk, tavuk ve birkaç inek veya manda evladıysanız, bu işe başlayabilirsiniz.
 • İhtiyaç Duyduğunuz Asgari Yatırım: Damarlarını düzenlemek ve kaliteli besleyiciye ve diğer şeylere ihtiyaç duymanız için beslemeniz gerekir, böylece inek size daha fazla süt verir.

91. Vergi, Muhasebe ve Yasal Hizmetler

Sertifikalı bir muhasebe muhasebecisi ya da bir avukat iseniz, müşterinize evinizin rahatlığında danışmaya başlarsınız.
 • Nasıl Başlanır: Danışmanlık işinizle ilgili bir kelime yaymanız gerekir. Ayrıca daha fazla müşteri kazanabilmeniz için kişi oluşturmalısınız.
 • İhtiyacınız Olan Minimum Yatırım: Bu hatta uzmanlığa ihtiyacınız var, bir ofis alanı satın almanız gerekiyor ve zaman burada çok önemlidir.

92. Yaşlılık Bakımı veya Ana Sayfa

Yaşlılık bakımı veya ev çocuklar için günlük bakım gibidir. Burada artık yetişkin çocukları ile yaşayamayan yaşlı insanlarla ilgileniyorsunuz.
 • Nasıl Başlanır: Eğer mahallenizde bakımı gereken yaşlı insanları bilirseniz o zaman onları gündüz bakımınıza getirmeye başlayın.
 • İhtiyaç Duyduğunuz Asgari Yatırım: Günlük bakım için odalara ihtiyacınız var, o zaman yaşlı erkek ve kadınlara bakmak için birkaç kişiye de ihtiyacınız var.

93. MS Office gibi Temel Bilgisayar Eğitimi Sınıfları

Son fakat en az küçük işletme fikri, MS ofisleri, takvimler vb. Hakkında insanlara eğitim verdiğiniz bir bilgisayar eğitimi dersleri başlatıyor.
 • Nasıl Başlanır: Bir oda kiralayabilir, birkaç bilgisayar toplayabilir ve eğitim vermeye başlayabilirsiniz. Ayrıca eğitim kursları hakkında broşür dağıtımı yaparak reklam verebilirsiniz.
 • İhtiyacınız Olan Minimum Yatırım: Satın aldığınız bilgisayarlara yatırım yapmanız gerekiyor, ikinci el masaüstü bilgisayarları için en az 4 - 5'e gidebilirsiniz. Ardından reklam için mobilya ve baskı broşürlerine yatırım yapmak.
Yani minimum yatırımla 50 ev iş fikri vardı. 50'den sadece bir fikir seçebilir ve şu anda ev işinize başlayabilirsiniz.
İyi şanslar!

You Might Also Like

0 yorum