Gerçek Nakit Ödeme Yapan 5 İnteraktif Para Oyunları


Gerçek Nakit Ödeme Yapan 5 İnteraktif Para Oyunları
Dışarıdaki tüm oyuncular ve wannabe oyuncuları için, sizi unutmadığımızdan emin olun. Bu rehberde, size gerçek parayla ödeme yapan bir dizi etkileşimli para oyununu özellikle paylaşacağız. Tek yapman gereken oynamak ve kazanmak.
Bu, ödevini veya derslerini durdurman gerektiği anlamına gelmez. En sevdiğiniz kafede günlük yemeklerinizi ödemek için sadece size yeterli parayı ödeyecekler. Onlar sizin için bir kariyer inşa etmek için uygun değildir. Listeleyeceğimiz oyunlar, küçük paralar kazanmak için oynayabileceğiniz basit eğlenceli oyunlardır.
Online oyun topluluğu, günümüzde hızlı internet erişimi sayesinde hızla büyüyor. Oyunlar daha rekabetçi ve zorlu hale geliyor. Bu, oyun endüstrisinin patlayan dönemi ve yatırımcıların paralarını bir araya getirmelerinin nedeni budur.
Gerçek Para Ödeyen Online Para Oyunlarının Listesi
Listemize dahil ettiğimiz tüm oyunlar çevrimiçi çok oyunculu oyunlardır. Gerçek para kazanmak için diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Coğrafi konumunuzun ne olduğu önemli değil. Dünyanın diğer köşesinde oturan biriyle yarışıyor olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken odaklanmak ve kazanmaya çalışmak.
İşte sizin için seçtiğimiz en iyi oyun uygulamaları:
1.  Skillz
Skillz, birden fazla oyun oynamak için kayıt olabileceğiniz çevrimiçi bir çok oyunculu oyun platformudur. Gerçek para kazanmak için platformdaki diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Tüm Skillz oyunları Android veya iOS akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz mobil oyunlardır. Kaydolduktan sonra paralı oyunlarda yer almak istiyorsanız profilinize kredi kartı ekleyebilirsiniz.
En popüler Skillz oyunları şunlardır: 
Solitaire Küp , Gerçek Para Bowling , Blitz 21 , Bubble Shooter ve daha fazlası.
Skillz
Ödeme bilgisi
Skillz Paypal ile öder . Nakit oyunlara katılmak için ilk para yatırmanız gerekecektir. Kazancınızı istediğiniz zaman çekebilirsiniz.
Exodus 3000, para kazanmak için oynayabileceğiniz çevrimiçi bir çok oyunculu RPG strateji oyunudur. Eğer strateji oyunlarının hayranıysanız, buna bayılacaksınız. Arkadaşlarınızla ittifaklar kurabilir, inşa / birimlerinizi yükseltebilir ve düşmanlara saldırabilirsiniz. Oyun içi para birimlerine Mars Doları denir . Mars dolarını volkanlar kazanarak, düşmanlara saldırarak ve kalıntıları arayarak kazanabilirsiniz.
Exodus 3000

1.   Ödeme bilgisi

Mars Doları, gerçek paraya çevrilebilir. Paypal ile paranızı çekebilirsiniz . Stat puanlarınız, alacağınız USD cinsinden oranı belirler. Daha fazla bilgi için BURAYA tıklayın .

2.  Gerçek Para Havuzu Uygulaması

Gerçek Para Havuzu uygulaması, 8 Top ve 9 Top Bilardo oynayarak para kazanmanızı sağlar. Nakit ödüller kazanmak için kolayca ücretli oyunlara ve turnuvalara katılabilirsiniz. Ücretli kibritler için başlangıç ​​ücreti yatırmanızı gerektirir. Maçı kazanırsan nakit para kazanırsın. Kaybederseniz, yatırılan miktarı kaybedeceksiniz. Gerçek Para Havuzu, Skillz ağının bir parçasıdır.

Ödeme bilgisi

ABD’de bulunuyorsanız, Çek ile size ödeme yapılır . Başka bir ülkedeyseniz, ödemelerinizi Paypal ilealacaksınız .

3.  İkinci hayat

Second Life, dünyadaki en büyük sanal gerçeklik oyunlarından biridir. Bu konuda en iyi şey, insanlar tarafından yaratılmış olmasıdır. Kendi dünyanı kendi hayal gücünle kurabilirsin. Kendi şehrini ve kendi evini inşa ettiğini hayal et.
Bir hesap açtıktan sonra avatarınızı seçeceksiniz. Bilgisayarınızdaki oyunu simüle etmek için bir 3D tarama yazılımı 
SL Görüntüleyici indirmeniz gerekecektir . Bu ücretsiz bir oyundur, yani hiçbir şey yatırmanıza gerek kalmaz.
İkinci hayatında Marketi için ürünler yaratarak para kazanabilirsiniz. Bunu yapabilmek için iyi bir 3D grafik tasarım becerisine ihtiyacınız var. Oyunun 
Linden Doları olarak adlandırılan kendi sanal para birimi vardır .
Gerçek Para Havuzu

Ödeme bilgisi

Linden Dolar'ı gerçek parayla takas edebilirsiniz. Döviz kuru arz ve talebe bağlıdır. 2017 itibariyle, döviz kuru ortalaması 1 ABD Doları = 252 ABD Doları'na eşittir . Para birimini Lindex Exchange aracılığıyla değiştirebilirsiniz .

4.  Ozon Çalma

Ozone Play, oyunculara para ödülleri sunan yeni bir çevrimiçi oyun ağıdır. Temel olarak, akıllı telefonunuza indirip yükleyebileceğiniz bir mobil uygulamadır. Oynayabileceğiniz bazı ücretsiz oyunlar sunuyorlar. Ancak, nakit yarışmalarla ilgili bir ücret vardır. Turnuvaya katılım için 0,25 ABD Doları'ndanbaşlar ve nakit olarak 1000 ABD Doları kazanabilirsiniz.
Ayrıca rastgele katılımcılarla bire bir eşleşmelerine katılabilirsiniz. Yalnız oyun kazanarak da para kazanabilirsiniz. Ozone Play'in portföyünde oynayabileceğiniz birçok oyun var.
Ä°kinci hayat

Ödeme bilgisi

Ozone Play'den Paypal ile para alabilirsiniz . Kazancınızı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Üstelik, kayıt olduktan sonra yarışmaları denemeniz için size 5 dolar veriyorlar .
Bu oyunları deneyin ve görüşlerinizi bizimle paylaşın. 


You Might Also Like

0 yorum