PicturePunches'te Memes oluşturarak Para Kazanın

PicturePunches'te Memes oluşturarak Para Kazanın


Kullanıcılar her gün farklı türden içerik aramak için interneti kullanırlar. Bu içerik, herhangi bir bilgilendirici içerikten videoya, resimsel fotoğrafa vb. Kadar değişebilir. Günümüzde gençler arasında en popüler içerik türlerinden biri mem'tir.
Peki mem nedir? Memler, pek çok insan için çekici olan komik veya alaycı altyazılı resimlere atıfta bulunur. İnsanlardan hızlıca gülmek için popüler bir yol.
Şimdi sadece komik bir şeyler yaratmak için iyi miktarda para kazanabileceğinizi düşünün. Bu ne kadar harika olurdu? Peki okumaya devam edin, bunun nasıl yapılacağını bilirsiniz.
Memes'ten para kazanabilir miyim?
memes para kazanma ile ilgili görsel sonucu
İşte sorunuzun cevabı: Kesinlikle EVET! Bir mem sayfasını takip ettiyseniz, meme yapımcılarının sosyal medya sayfalarında genellikle çok büyük bir takiplerinin olduğunu biliyor olabilirsiniz. Bu tür meme yaratıcıları daha fazla takipçi çekmek için web sitelerine ve sosyal medya sayfalarına sahiptir. Yeterli meşgul takipçileri olduktan sonra para kazanmaya başlarlar. 
Meme yaratıcıları genellikle sosyal kanallarındaki öğelerin reklamını yapmak için sosyal medyalarını kullanırlar. Reklamı yapılan ürünler veya satın alınan giysilerden para kazanıyorlarAffiliate Marketing . Bunlar para kazanmanın iyi yolları olsa da, memlerden para kazanmanın daha kolay bir yolu var, bu PicturePunches adlı bir web sitesi aracılığıyla .

PicturePunches'ten nasıl para kazanılır?

PicturePunches.com , meme yapımcılarına adanmış bir web sitesidir. Bu web sitesi, mizahi içerik yayınlayarak kullanıcıların çevrimiçi para kazanmalarına yardımcı olur. Nasıl çalışır, kullanıcılar web sitesindeki veya Bağışlardaki reklamlardan para kazanırlar. Her meme altında bir sponsorlu reklam afişi vardır. Kullanıcılar bu reklam gösterimlerinden para kazanır. Bu yüzden gösterimler ne kadar yüksek olursa, o kadar çok para kazanırsınız. Bu kadar basit. 
Bu adımları takip et:
1.    Yolculuğunuza meme yapımcısı olarak başlamak için önce kendinizi kaydettirmelisiniz. BURAYA tıklayın .
2.    Kendinizi kaydettikten sonra, gösterge tablonuza götürüleceksiniz. Pano, kullanıcılar için farklı seçeneklere sahiptir; Odalar, Kazançlar, Yemler vb. 
3.    Kullanıcılar, beğendiğiniz mem türüne bağlı olarak farklı odalara göz atabilir ve bunlara abone olabilir. Hatta kendiniz bir oda bile oluşturabilirsiniz.
4.    Kendi mem'ini yüklemek için, istediğin bir odayı ara ve aç. Açılıştan sonra, üzerine tıklayın  yüklebaşlamak seçeneğine . Sadece bir dosya seçin ve komik bir resim yazısı girin ve yükleyin.
5.    Artık memen bir odaya yüklendiğinde, ondan para kazanmaya başlayabilirsin. Nasıl? Peki, meme çevrimiçi olduğunda, resmin altında otomatik olarak küçük bir sponsor reklam olacaktır. Kullanıcılar bu reklam gösterimlerinden para kazanır. 

RESİM ZAMANLARI NASIL ÖDEMELİ?


PicturePunches, kullanıcılarına PayPal ile ödeme yapar . Kazanç miktarı, reklamdaki gösterimlere bağlıdır. 1000 gösterim başına bir dolar. Minimum para çekme miktarı 1 ABD Dolarıdır .
Hatırlanacak noktalar
o    Orijinal içeriği yüklemelisiniz. 
o İçeriğinizi yalnızca yükleyebilir ve puanınız varsa odalar oluşturabilirsiniz .
o  Kullanıcılar resimlere, özellikle de yeni resimlere göz atarak puan kazanabilirler.
o    Görüntülediğiniz her yeni resim için 20 puan kazanırsınız .
Son sözler
PicturePunches mem yapmayı sevenler için harika bir web sitesidir. Bu küçük bir beceriye sahipseniz, para kazanmanın kolay yolu. PuturePunches hakkında daha fazla bilgi için SSS sayfasını ziyaret edin .

Komik içerik yazma yeteneğiniz varsa, bu kılavuzu komik içerik yazarak para kazanma için kontrol edebilirsiniz 

Ayrıca Mendr'daki fotoğrafları düzenleyerek para kazanabilirsiniz .

PicturePunches'te Memes oluşturarak Para Kazanın


You Might Also Like

0 yorum