RemoTasks'te Basit Görevler Yaparak Para Kazanma

RemoTasks'te Basit Görevler Yaparak Para Kazanma
Remotasks.com , kullanıcıların basit görevleri yerine getirmeleri ve tamamlamaları için para alabilecekleri bir kitle kaynaklı platformdur. Bu mikro görevler görüntüleri etiketleme, ses transkripsiyonu, veri toplama vs. içerir. 2017'de oluşturulan nispeten yeni bir mikro görev platformu ve hızla popülerlik kazanıyor. Bu mikro iş sitesi, müşterilerin görev / iş göndermesine ve çalışanların bu görevler için para karşılığında çalışmasına izin verir.
Remotasks, küçük girişimlerden büyük şirketlere kadar bu görevleri sağlayan müşteri şirketlerinin bir listesine sahiptir. Herkes Remotasks üzerinde çalışabilir, ancak tek şart İngilizce olarak akıcı olmaktır. Bir işçi olarak, küçük testler / sınavlar vererek daha fazla görevin kilidini açabilirsiniz. Daha fazla sınavla daha fazla görev yapma fırsatı size açık olacaktır. Tasker olunması hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İzlemeniz gereken adımlar:

RemoTasks Nasıl Çalışır?

Daha önce de belirtildiği gibi, Remotasks, görüntü ek açıklama (gösterim) gibi basit görevlerden, ses transkripsiyonu gibi küçük karmaşık görevlere kadar çok çeşitli görevler sunar. İşte başlamak için yapmanız gerekenler:
 1. Çalışmaya başlamak için kullanıcıların önce kendilerini kaydettirmeleri gerekir. Remotasks, kullanıcıların Facebook hesaplarından kaydolmasını gerektirir. Üye Olmak için TIKLAYIN
  remotasks kaydolması
 2. Giriş yaptıktan sonra, kontrol panelinizi göreceksiniz. Kontrol panelinde iş ve kazançla ilgili istatistiklerinizi görebilirsiniz. Başlamak için, pratik görevleri olacak bir dersten geçmek zorunda kalacaksınız. Öğreticiyi tamamladıktan sonra çalışmaya başlayabilirsiniz. Öğreticiyi başlatmak için Başlayın'a tıklayın .
  uzaktan kumanda panosu

  Öğretici, kullanıcıların üzerinde çalışmak zorunda oldukları iki görevden oluşur. Ayrıca, bu görevlerin nasıl yerine getirileceği hakkında net talimatlar sunarlar. Zaman kullanıcılara bağlıdır, işleri yapmak istedikleri kadar az veya çok zaman alabilirler. Bu uygulama görevlerinde hata yaparsanız, görev tamamlanıncaya kadar tekrar denemeniz gerekir. Ancak o zaman gerçek görevler için başvuru yapmaya başlayabilirsiniz.
  remotasks öğretici
 3. Uygulama turunu geçtikten sonra, şimdi görevler için başvuru yapmaya başlayabilirsiniz. Kontrol panelinizde, başvurabileceğiniz görevlerin bir listesini bulacaksınız. Seçtiğiniz görevler üzerinde çalışmak için önce sınava girmeniz gerekir. Geçtikten sonra asıl görev üzerinde çalışacaksınız.
  remotasks sınavları

ÖDEME DETAYLARI

Remotasks, görevlilerine PayPal ile ödeme yapar . Her görev için ödeme, görevin karmaşıklığına göre değişir. Ödeme oranı saatte 1 - 2 $ arasında değişebilir Minimum ödeme 5 $ ' dır Ödemeler haftalık olarak yapılır.

HATIRLANACAK ŞEYLER

 • Remotasks üzerinde çalışmak için İngilizce olarak akıcı olmanız gerekir.
 • Görevleri zamanında yapmak çok önemlidir. Bunu yapmamak, web sitesinden yasaklanmanıza neden olabilir.
 • Görevler üzerinde çalışmak için yüksek doğruluk gerekir, doğruluğunuz çok düşükse yasaklanabilir.
 • Görevleriniz ne kadar doğru olursa, puanınız o kadar yüksek olur. Ancak çok fazla zaman alırsanız veya göreviniz yanlışsa düşük puan alabilirsiniz.

SONUÇ

Remotasks, biraz para kazanmak için iyi bir alternatiftir, ancak bu görevleri yerine getirmek için sabır gerekir. Görev başına ödeme etkilidir ancak ödeme oranları çok yüksek değildir. Ancak yine, web sitesi tamamen okunaklı ve deneniyor. Kullanıcılar ortalama olarak birkaç saat çalışarak ayda yaklaşık 30 ila 40 dolar kazanıyorlar Remotasks, MTurk ve diğer mikro görev web sitelerine bir başka alternatiftir .
Diğer mikro görev web sitelerine göz atmak için burada çevrimiçi kazanmak için  5 veri girişi web siteleridir.
Remotasks hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSS sayfasına göz atın RemoteTasks üzerinde çalıştıysanız, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümündeki deneyiminizi bize bildirin.

You Might Also Like

0 yorum