Telefonunuzdan para kazanmanızı sağlayan 10 mobil uygulama


Telefonunuzdan para kazanmanızı sağlayan 10 mobil uygulama

Hızlı para kazanmak ister misin? Akıllı telefonunuzda olsaydı kolay olmaz mıydı? Telefondan para kazanmak için en iyi uygulamaları bulmanıza yardımcı olmak için bir rehber yaptık! Aşağıdaki uygulamalar Android ve iOS cihazlarınızdan bunu yapmanızı sağlar. Günümüz dünyasında çevrimiçi videoları izleyerek, anket alarak, form doldurarak, resim çekerek ve benzeri görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Ciddi para kazanmak zorunda kalmamanız şartıyla, hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ancak, bunun dışında, aşağıdaki uygulamalar tarafında bazı iyi para kazanmak için izin verir. Peki ne bekliyorsun? Aşağı kaydırın ve başlayalım!
telefondan para kazanma ile ilgili görsel sonucu
İşte en iyi para kazanma uygulamaları için kapsamlı bir rehber:
Alan Ajan kendi bölgenizdeki görevleri tamamlayarak para kazanmanızı sağlayan bir uygulama. Görevler, cep telefonunuzda yapılabilecek basit ödevleri içerir. Uygulama, “müşteriler”, belirli türde veriler elde etmek için FieldAgent ile iletişim kuracak şekilde çalışır; uygulama, daha sonra müşterinin istediği belirli bilgileri toplamak için “aracılarını” veya görevi kabul eden kişileri kullanır.
Çoğu görev için gerekli olan veri toplama, ses, video, görüşler veya geri bildirimleri içerir. Bu işler, yerel marketinizi ziyaret etmek ya da bilgi almak için bir arkadaşınızla buluşmak gibi günlük işlerde tamamlayabileceğiniz basit görevlerdir. İşi basitçe “kabul edin” ve tamamladığınızda doğrulama ve onay için gönderin.
Saha Ajanı Nasıl Ödüyor?
Kazanabileceğiniz para miktarı, kabul ettiğiniz iş türüne bağlıdır. Ortalama olarak iş başına 2 ila 12 dolarkazanabilirsiniz . Saha Temsilcisi PayPal ve Dwolla'dan ödeme yapar . Ve bu uygulama hakkında iyi olan şey, ödemeleri geri çekmek için minimum bir eşik olmadığı. Ancak ödemelerin takip edilmesi 7 iş günü sürebilir. Bu nedenle, çalışmalarınız kabul edildikten sonra, kazancınız hesabınıza yatırılır ve ihtiyaç duyduğunuzda hesabınıza para yatırabilirsiniz.
Bitwalking, sadece dolaşarak para kazanmanızı sağlayan başka bir kullanışlı uygulamadır. Evet bu doğru! Ne kadar çok hareket edersen, o kadar çok para kazanırsın. Bitwalking nispeten yeni bir uygulama, attığınız her adımda para aka yürüyüş dolar (W $) oluşturmanıza yardımcı olur. Tek dezavantajı kolay para olmamasıdır, bu 1 $ kazanmak için en az 10.000 adım yürümek zorunda olduğunuz anlamına gelir.
Bu uygulama hakkında iyi bir şey, kendi mağazasına sahip olmasıdır. Yani kazancınızı online mağazasında bulunan eşyalara karşı değerlendirebilir ya da paranızı banka hesabınızla ödeyebilirsiniz.
Bitwalking nasıl ödeme yapar?
Geliştiricilerine göre, bu uygulamadan kazanılan para, banka hesabınıza aktarılabilir ve bu dijital para da kendi mağazasındaki eşyalara karşı kullanılabilir. Halen hizmet yalnızca İngiltere, Kenya, Malavi ve Japonya gibi ülkelerde mevcuttur. Para birimi şu anda herhangi bir şekilde kullanılamamasına rağmen, geliştiriciler gelecekteki nakit değişimini otomatikleştirmek için planlarını belirtmektedirler.
3.  pakt
Pakt, çevrimiçi para kazanmak için sıra dışı uygulamalardan biridir. Bu uygulama egzersiz rejiminize odaklanarak sizi zinde ve sağlıklı tutmaya odaklanır.
Nasıl çalışır? sadece rahat edeceğiniz bir yemek ve egzersiz planını yapmanız ve daha sonra kendiniz için belirlediğiniz hedefleri kaçırırsanız ödeyeceğiniz tutarı taahhüt etmeniz gerekir. Böylece hedefinizi tamamladığınızda, bunun için doğrudan hedeflerine ulaşamayan üyelerden bir ödül alacaksınız. Yani temel olarak, diğer üyelerin başarısız rehinlerinden ödüller kazanırsın. Ama aklınızdan çıkarmayın, her iki şekilde de çalışır. Eğer kendi hedeflerinizi gerçekleştiremezseniz, bunun yerine ödeme yapmanız yeterlidir, bu yüzden dikkatli olun!
Pakt nasıl öder?
Pakt, PayPal olsa da nakit ödüllerini geri almanı sağlıyor . Ancak, bir kerede çekebileceğiniz minimum miktar 10 $ ' dır . Şirkete göre, haftada kazandığınız ortalama ödül, taahhüt ettiğiniz hedef sayısına bağlı olarak, 0,30 - 5 dolar arasında değişiyor . Bu yüzden, biraz para kazanmak ve formda kalmak için arıyorsanız, oldukça kullanışlı bir uygulama.
4.  SlideJoy
SlideJoy, hiçbir şey yapmadan para kazanmanızı sağlayan başka bir harika uygulama. Ve evet, gerçekten yakalamak için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Burada, uygulamanın kilit ekranınıza reklam koymasına izin vererek basitçe biraz para kazanabilirsiniz.
Uygulama, her açtığınızda kilit ekranınıza ekler. Böylece, telefonunuzun kilidini açmak için sağa doğru kaydırın ya da sola kaydırarak onunla etkileşimde bulunun. Her iki durumda da, kazandığınız parayı artırmaz veya azaltmaz. Yaptığı şey reklamla etkileşime girerek, algoritma ekleme tercihinizi öğrenir ve alakalı ekler üretir.
 Slidejoy nasıl ödeme yapar?
Daha önce de belirtildiği gibi SlideJoy, telefonunuzdaki ekleri öder. Onlarla meşgul olup olmamanız, ödemeyi etkilemez. Günlük olarak “karat” şeklinde ödeme alıyorsunuz ve kazananlar para ödeyebileceğiniz uygulamanıza yansıyor. App PayPal  veya hediye kartları ile size öder . Hediye kartlarında Starbucks, ebay, Amazon ve daha fazlası gibi mağazalar bulunur. Nakit ödeme yapabilmek için en az 2000 karat gerekir, burada 1000 karat 1 $ olur .
Hatırlanması gereken bir diğer önemli şey, elde edeceğiniz belirli bir miktar olmadığıdır. Miktar, reklamverenlere bağlı olarak aylık veya günlük olarak değişebilir. Şimdilik bu uygulama Hindistan, ABD, Kanada, Brezilya ve Avrupa ülkelerinin çoğunda mevcuttur ve diğer ülkelerde de genişletmeyi planlamaktadır.
5.  Foap 
Foap, fotoğraflarınızı çevrimiçi satarak para kazanmanızı sağlayan iyi bilinen bir uygulamadır. O alır kadar basit; Akıllı telefonunuzda herhangi bir fotoğraf çekmek, yüklemek ve Foap pazarında satmak. Foap'a bağlı şirketler bunları satın alacak ve şirket nakit parayı 50/50 ile paylaşacak . Ve bununla ilgili harika olan şey, uygulamanın her fotoğrafı 10 $ 'a satması ! Bu da sattığın her fotoğrafa 5 dolar kazandırdığın anlamına geliyor . Bir keresinde fotoğraflarını çevrimiçi satarak 4000 dolar kazanmış! Kolayca bu kadar para kazanabilirsiniz.
Bir başka iyi nokta da aynı resmi sınırsız sayıda satabileceğinizdir. Bank of America, Nivea, Votka ve Pepsi gibi şirketler Foap'tan satın alan birçok şirketten biridir. Portfolyonuzu, şirketler için diğer Foapers'ten geri bildirim görmeleri ve hatta geri bildirmeleri için oluşturabilirsiniz. Dünyanın en büyük markaları  , şirketlerin bir resim satmak için büyük para ödülleri verdikleri ve komisyonun  % 50  paylaştığı Foap misyonlarını sunuyor  . Ne kadar serin?
Foap nasıl ödeme yapar?
Foap, ödeme yapmak için PayPal'ı kullanır .
6.  Mobee
Mobee, şirketlerin işlerini geliştirmelerine yardımcı olurken para kazanmanızı sağlayan yararlı bir uygulamadır. Kesinlikle ABD merkezli; Bu uygulama mağazaları kontrol et, fotoğraf çek, yorum yaz, müşteri hizmetlerini ve diğer küçük görevleri zamanla öder. Sizin tarafınızdan verilen bu bilgiler, bu yerel işletmenin kendilerini geliştirmesine yardımcı olur. Uygulama, yakındaki bir görevi bulmak için harita üzerinde görevler görüntüler, eldeki görevi tamamladığınızda, Mobee ekibi gönderinizi kontrol eder ve sonunda hesabınıza puan verir. Bu puanları hediye kartları veya nakit ödüller için kullanabilirsiniz. Diğer kullanıcıları davet ederek ekstra para kazanabilirsiniz! 
Mobee nasıl ödeme yapar?
Mobee'ye üye olan şirketler kazandığınız puanlar için hediye kartları sunar. Bu tür şirketler arasında Starbucks, Target, Mc Donalds vb. Var. Ancak birincilik ödülü almak için minimum 350 puana ihtiyacınız olacak . Hediye kartı ya da nakit ödül alabilir ya da kazancınızı hayır kurumuna bağışlayabilirsiniz. Mobee , ödemelerinizi paraya çevirmek için Visa hediye kartı kullanır . Asgari ödeme 5 dolar olup kabaca 500puandır.
7.  Ibotta
Ibotta, çeşitli mağazalardan ve markalardan yaptığınız her satın alım için para iadesi almanızı sağlar. Bu uygulama özellikle bakkal alışveriş için kullanışlıdır. İşe yaraması, Ibotta destekli mağazalardan ürün satın almanız ve makbuzunuzun bir fotoğrafını uygulamaya göndermenizdir. Ve 48 saat içinde paranızı hesabınıza yatırmış olacaksınız! Ayrıca, evde küçük görevleri tamamlayarak da nakit ödüllerin kilidini açabilirsiniz. Ibotta'nın uygulamayı destekleyen yaklaşık 241 mağazası var. Bunlar Target, Walmart, Kroger, CV'ler, Walgreens ve daha fazlasını içerir!
Ibotta nasıl öder
Ibotta kullandığı PayPal ve Venmo Ödüllerinizi paraya çevirmek için. Dahası, çeşitli hediye kartları arasından seçim yapma seçeneğiniz de var. Ayrıca alışveriş yaparken ödüller kazanmak için bir sadakat hesabını da bağlayabilirsiniz.
8.  MiPic
MiPic, tasarımcıların ve fotoğrafçıların fotoğraflarını yükleyerek ve onları ürünlere dönüştürerek para kazanmalarını sağlayan bir uygulamadır. Resimleriniz için, bu resimlerin bir dizi ürüne basılabildiği ve kullanıcılar tarafından doğrudan bu platformdan satın alınabileceği bir pazar yeri gibidir.
Görüntünün yaratıcıları, tasarımlarını veya resimlerini çevrimiçi olarak satılan bir çok öğeye basabilir ve alıcılar bu ürünleri satın alır. Unutulmaması gereken bir şey şu an için, bu uygulama sadece iOScihazlarda ve andriod kullanılabilir.
MiPic nasıl ödeme yapar?
MiPic , kullanıcılarına ödemeleri kredilendirmek için PayPal'ı kullanır . Her satış komisyonu 20 / 80'e bölünmüştür. Satış fiyatının% 20'si görüntünün yaratıcısına gittiğinde.
Google Opinion Rewards, telefonunuzdaki anketleri yanıtlayarak biraz para kazanmanıza yardımcı olur. Uygulama, görüşünüzü paylaştığınız için sizi ödüllendiriyor ve ardından google oyun hesabınıza küçük bir miktar borç veriyor. Burada, satışta olan herhangi bir şeyi satın alarak bakiyenizi kullanabilirsiniz.
Google Görüş Ödülleri Nasıl Ödüyor?
Anketleri tamamlayarak, 10 sentten bir dolara kadar kazanırsınız . Sadece bazı soruları cevaplayın ve Google Play'de film, uygulama, kitap satın almak için puan kazanın.
10.    Gigwalk
Gigwalk küçük konserler çalışmak için size ödediği başka bir serin para kazanma uygulaması. Bu uygulama, bölgenizdeki hızlı işleri bulmanıza olanak sağlar. Harita, iş yerini gösteren bir iğne ile konseri görüntüler. Bunlar küçük işler arasında sürebilir 5 dakika bir için birkaç saat işe değer varken için ödeme yapmadan dolayısıyla tamamlayın. Bir markette bir süt kartonunun fiyatını not etmek gibi basit şeyler de dahil olmak üzere telefonunuzdaki tüm işleri yapabileceğinizi unutmayın.
Gigwalk nasıl ödeme yapar?
Gigwalk çalışanlarına PayPal ile ödeme yapıyor . Konserler , ne kadar çalışmak istediğinize bağlı olarak 3ila 100 dolar arasında bir ücret ödüyor . Ödemeleri almak için PayPal hesabınızı Gigwalk hesabınıza bağlamanız yeterlidir.

You Might Also Like

0 yorum