EN ÇOK KAZANDIRAN BİTCOİN MADENCİLİK SİTELERİ-1

EN ÇOK KAZANDIRAN BİTCOİN MADENCİLİK SİTELERİ-1
 firefaucet ile ilgili görsel sonucu

Tür:
Otomatik musluk
Kripto para birimleri Kullanılabilir:
Monero, Litecoin, Dogecoin, Zcash, DigiByte, BitCore, Blackcoin, Çizgi, Peercoin, Primecoin, Potcoin
Kayıt:
Sadece e-posta adresi gerekli.
Özellikler:
 1. Otomatik Hak Talebi : Tek bir sekme altında bir seferde 10 adede kadar şifreleme türü talep edebiliriz. Madeni paralar, Musluk Hub'ımızın cüzdanlarına otomatik olarak gönderilecek veya talep sayımız tükenene kadar kendimiz tarafından belirlenen zaman aralığında Yangın Bataryası bakiyelerine eklenecektir. Kazandığımız oran, ödeme modu ve ödeme zamanlayıcımızın ayarlarına bağlıdır. (Otomatik musluğu başlattıktan sonra zamanlayıcı sayfasını açık tutmanız gerekir. Sayfayı KAPATMAYIN, bu musluktaki diğer aktiviteler için yeni bir sekme açın.)
 2. Ayar / Ödeme Modu : “Daha hızlı” ya da “Daha uzun” modu arasında seçim yapabiliriz. “Daha hızlı” modu, aynı anda iki kez daha hızlı olan otomatik talep sayımızı kullanarak “daha ​​uzun” moda göre iki kat daha hızlı ödüyor. Bu, daha kısa sürede daha fazla para kazanmamızı sağlar. “Daha uzun” modu, seçtiğimiz her bir şifreleme parası için ödemelerin bir seferde bir talep oranında yapıldığı normal moddur.
 3. Ayar / Ödeme Zamanlayıcısı : Burada, otomatik ödeme için çeşitli zaman aralıkları seçebiliriz. Genel olarak, daha uzun zaman aralığı kazancımızla daha yüksek çarpanlarla birlikte gelir. Ayrıca Musluk Hub'ı yerine Yangın Bataryası hesabımıza yapılacak ödemeyi belirleme seçeneğimiz de var. Bu seçenek açıkken, en kısa zamanlayıcı ile birlikte en yüksek çarpanın tadını çıkarabiliriz.
 4. Kısayollar : Otomatik talep sayımızı yenilemek için çeşitli kısayolları burada çözebiliriz.
 5. Musluk : Burada her 30 dakikada bir otomatik talep sayısı kazanabiliriz.
 6. PTC : Burada, otomatik talep sayımızı doldurmak için reklamları görüntüleyebiliriz.
 7. Günlük Bonus : Her gün bonus otomatik hak talepleri almak için hediye benzeri simgeye tıklayın.
 8. Maden : Yedek CPU gücümüzü kullanarak burada karmaları mayınlandırabiliriz. Ardından hash'lar önceden belirlenen oranda otomatik talep sayısına dönüştürülecek. (Web bağlantısı yaparken CPU'nuzu aşırı ısınmamaya dikkat edin. CryptoTab kullanıyorsanız bunu KULLANMAYIN .)
 9. Etkinlik Noktası : Muslukta ne kadar aktif olduğumuzu belirler. Otomatik hak talep ederek, kısayolları doldurarak, madencilik yaparak, musluktan hak talep ederek, PTC'leri görüntüleyerek, günlük bonusu talep ederek ve arkadaşlara tavsiye ederek aktivite puanları kazanırız. En yüksek aktivite puanına sahip günlük ilk 10 kullanıcı ekstra para ile ödüllendiriliyor.
Para Çekme Seçenekleri:
Musluk Hub
Minimum Para Çekme Tutarı:
Yok (otomatik veya manuel olarak ayarlanabilir).
Yönlendirme Sistemi:
Bahsedilen 75 iddiadan 1 Satoshi (Bitcoin) kazanın. Hak talebini geri çekmeyi veya talep sayısına dönüştürmeyi seçebiliriz.
İpuçları:
 1. Otomatik talep sayınızı yenilemekle uğraşmadığınız sürece ödeme modunu “daha ​​hızlı” ve ödeme zamanlayıcısını “Musluk Hub'ına 10 dakika” veya “Yangın Bataryası hesabına 1 dakika” olarak ayarlayarak her zaman ödeme oranınızı en üst düzeye çıkarın. Yukarıda belirtilen ödeme zamanlayıcı seçeneklerinin her ikisi de, çarpanları aynı olduğu için aynı sayıda talep için aynı miktarda para verir.
 2. Zamanlayıcı sadece 1 dakika olduğundan Fire Faucet hesabına ödeme seçerek çok daha hızlı kazanabilirsiniz. Fire Faucet hesabından Faucet Hub'a para çekme işlemi manuel talep üzerine anında gerçekleştirilir. Bu seçeneği seçtiğinizde otomatik hak talep sayınızın çok daha hızlı bir şekilde tükeneceğine dikkat edin. Ancak, talep ettiğiniz farklı kripto para birimleri sayısının azaltılmasıyla bu telafi edilebilir.
 3. Batarya Hub'ına otomatik ödeme yapmak, Batarya Hub'ını hesaba katmaya çalışıyorsanız da iyi bir seçenek olabilir. Bu seçeneği tercih ederseniz, otomatik yenileme ikmal oranınızın tükenme oranına kolayca ayak uydurabildiğinden, olabildiğince çok farklı şifreleme türü talep etmenizi öneririz.
 4. Ücretsiz olduğunuzda otomatik talep sayınızı artırın, otomatik ödeme sayfasını açık ve çalışır durumda tutarsanız uzaktayken bu otomatik musluk kendi kendine çalışır.
 5. Teorik olarak, herhangi bir sorun olmadan CPU'nuzu uzun saatler boyunca kullanabiliyorsanız, otomatik talep madenciliği oranınızı otomatik talep tükenme oranınızla senkronize ederek bu otomatik musluğu çalışır durumda ve sonsuza dek çalışır durumda tutabilirsiniz. Sadece araştırma sayfanızı ve ödeme sayfanızı açık tutun. Otomatik hak taleplerinizi yerine getirmek için başka bir şey yapmanıza gerek yoktur.  (Web'de dolaşırken CPU'nuzu aşırı ısıtmamaya dikkat edin!)
Yorumlar:
Kesinlikle etrafındaki en iyi otomatik musluklardan biri! Tek bir sekme altında çoklu kripto para birimleri talep edebiliriz. Ayrıca ödeme ayarlarımızı gereksinimlerimize uyacak şekilde ayarlayabiliriz. Otomatik taleplerimizi yerine getirmemiz için birçok yol var. Tek dezavantajı, bazı kripto para birimleri için iddia oranlarının oldukça hayal kırıklığı yaratabileceği yönünde. Sonuçta, gerekli iş genellikle minimum olduğu için otomatik bir musluğun talep oranlarında çok kritik olmamalıyız.
Bahsetmeye değer başka bir sorun, bu musluğun ödeme sisteminin şu an için kullanıcı kalabalığını tam olarak idare edemediğidir. Faucet Hub'a yaptığım otomatik ödemelerimin çoğu “Faucet Hub API Error” ile başarısız oluyor ve bu ödemeler Fire Faucet bakiyemde bitiyor. Yangın Bataryası hesabımdan Batarya Hub'ına yapılan manuel para çekme işlemleri bile "çok fazla istek" diyen bir mesajla daha sık başarısız oluyor. Bu sorunun hangi sondan geldiğinden emin değilim. Musluk kendisinden veya Musluk Hub'ından olabilir. Her neyse, musluktan bu kadar iyi bir sorun için çok iyi ve dolayısıyla popüler olduğu için suçlayamam. Kayıt için birkaç para çekme girişiminden sonra tüm para çekme işlemlerini tamamlayabildim.
Sonuç olarak, dakikalarca çalışın ve saatlerce oturdunuz. Sıradan kullanıcılar için sahip olması gereken!
https://firefaucet.win/ref/htstube2

You Might Also Like

0 yorum