Komisyon Kavşağında Para Kazanma Deneyim


Komisyon Kavşağında Para Kazanma Deneyim


Komisyon kavşağında çok para kazandım ve bağlı kuruluş ağını seçmeyegeldiğimde komisyon kavşağı benim favorim ve iyi bir deneyime sahip olduğum için ve ara yüzünü kullanmak için çok rahatım ve evet, en iyi ipuçlarını ve püf noktalarını biliyorum Komisyon Kavşağı'nı destekleme konusunda.komisyon bağlantısı ile para kazanmakCJ ile Baazee.com (şimdi eBay.in) aracılığıyla tanımaya geldim. Baazee'nin ortaklık programından para kazanıyordum. EBay Baazee'yi satın aldıktan sonra, ortaklık programı kendi ortaklık yönetim sisteminden CJ.com'a geçti Baazee'nin ortaklık programını tanıtmak için CJ'ye katılmak zorundaydınız.
EBay'e gerçekten müteşekkirim çünkü bağlı kuruluş pazarlaması ve yalnızca CJ'ye katıldıktan sonra potansiyel hakkında bilgi edindim. CJ'ye katıldıktan sonra, eBay.in’i Baazee’yi tanıtıyordum. CJ portföyündeki 1000 büyük reklamverenin farkında değildim.

Komisyon Kavşağı Reklamverenleri

Sadece eBay.in değil, diğer tüm eBay siteleri (eBay.com, eBay.co.uk vb.) Yalnızca Komisyon Kavşağı tarafından yönetildi. 3 ay çalıştıktan sonra, CJ’de yüzlerce başka reklamvereni tanımaya başladım. Tanıtımını yaptığım en iyi reklamverenlerden bazıları eBay.in, monster.com, screensavers.com, GoDaddy & Permission Research ve diğerleri.
Müşteri adayları için ödeme yapan reklamverenlerin (ücretsiz kayıt) CJ.com’da en iyi sonucu bulduğunu öğrendim. Her ne kadar Monster.com ve GoDaddy'den de iyi para kazandım ama eBay benim için çok çalıştı.

Tanıtım Stratejim

2005 yılında, temel tanıtım yöntemim Google AdWords ve e-posta pazarlamasıydı. Web tasarımı ve SEO konusunda çok zayıfdım ve bu yüzden bir ortaklık sitesi veya inceleme sitesi oluşturamadım.
Şimdi bir SEO sitesi oluşturmak ve Google'da rütbe almak çok kolaydır. Yalnızca arama motorları aracılığıyla değil, aynı zamanda YouTube , sosyal medya siteleri, web 2.0 siteleri, makale pazarlaması vb. Yoluyla bağlı kuruluş pazarlamasını da teşvik edebilirsiniz .

Komisyon Kavşağı aldatmaca mı?

Asla, aslında en iyi ortaklık ağlarından biri. Komisyon Ödemesinden para kazanmak için sahte teknikleri kullanan yayıncılara bile ödemeyi gönderirken CJ nasıl aldatmaca olabilir? Ve evet, bu tür insanların çoğunu tanıyorum.
Komisyon Kavşağı destek konusunda çok iyi ve ortaklarına zamanında ödeme yapan bir gönderici olduğu için çok fazla geri bildirim aldı.

Gelecek Kapsam

Eğer CJ’nin düzenli bir yayıncısıysanız, Komisyon Kavşağı reklamverenlerinin tanıtımında büyük bir kapsam olduğu fikrine sahip olmalısınız. 1000'den fazla reklamverene sahipler ve size altın madeni kazandırabilecek birçok reklamveren bulabilirsiniz.

Komisyon Kavşağı ortağı nasıl olunur?

Hemen burada CJ'ye katılarak başlayabilir ve ardından CJ'den para kazanmak için bağlı kuruluş pazarlama stratejinizi uygulayabilirsiniz. CJ'de ve bağlı kuruluş pazarlamasında yeniyseniz, bültenimize abone olabilirsiniz, böylece size Komisyon Kavşağı'ndan hızlı para kazanmanın en iyi ipuçlarını ve sırlarını gönderebiliriz.

You Might Also Like

0 yorum