50 $ Amazon Online İşiyle Para Kazanın Evden Çalışın

50 $ Amazon Online İşiyle Para Kazanın Evden Çalışın

< amazon çevrimiçi işler

Amazon, dünyanın en büyük çevrimiçi mağazasıdır. Avrupa merkezli istatistik portalı Statista ve ünlü haber ağı CNN gibi çeşitli kaynaklara göre, şirketin dünya çapında yarım milyondan fazla çalışanı vardı.
Ek olarak, Amazon, Amazon ile çeşitli görevler gerçekleştirerek para kazanan milyonlarca insan için büyük bir geçim kaynağıdır. Bu nedenle , bulunduğunuz yere bakmaksızın Amazon yoluyla para kazanabileceğiniz bazılarına bakalım .

Evden 7 Amazon Online İşiyle Para Kazanın

Amazon serbest çalışanlara, zanaatkârlara, yazarlara, blogculara, YouTubers'a ve muazzam işlerine yardımcı olmak için diğer insanlara rengâne bağlıdır. İşte bu online mağazadan kazanmak için kullanabileceğin mükemmel yöntemler.

Amazon Affiliate Pazarlama

Affiliate Marketing, Amazon sayfasının belirli ürünlerini Facebook sayfanız, web siteniz, blogunuz veya başka herhangi bir yöntemle tanıtacağınız bir işlemdir. Amazon Ortağı olarak para kazanmak için şirkete kaydolmanız gerekir.
Şu anda, Amazon 11 ülkede Ortaklık programı sunmaktadır . Web sitenizin veya blogunuzun izleyicisine bağlı olarak, bir veya daha fazla ülke için Amazon Ortağı olarak kaydolabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, blogunuz, FB sayfanız, e-posta pazarlamanız veya diğer yöntemlerle Amazon tarafından satılan belirli ürünleri tanıtmak.
Bir ziyaretçi bağlantıyı tıkladığında ve web sitenizden bir satın alma işlemi yaptığında, Amazon satış değerinin yüzde 4 ila 12'si arasında komisyon sunar.

Amazon mTürk

Amazon, Amazon Mekanik Türk adlı bir program işletiyor İnsan zekasını gerektiren işleri yapmak için şirketlerin talep üzerine insan gücüne erişmelerini sağlar.
İnsan beynini ve becerilerini gerektiren ve Yapay Zeka veya bilgisayarlarla gerçekleştirilemeyen birçok görev vardır. Amazon MTurk'a kayıtlı olan üyeler, Amazon'la ilişkili şirketler için çeşitli görevler gerçekleştirmektedir.
Bunlar, yanlış veya kopya resimlerin ve ürün bilgilerinin tespitine veri girişi, sosyal medyaya videolar veya diğer tanıtım malzemelerinin yüklenmesi ve platformların eski modası geçmiş yayınlara paylaşılması olabilir.
Amazon MTurk üyeleri ayrıca ses verisi transkripsiyonları ve veri analizinde yardımcı olmaktadır. Şirket web sitesinde “MTurk, geliştiricilerin daha önce mümkün olmayan uygulamalar oluşturmalarını sağlıyor” diyor.

Amazon Kindle

Amazon, yazarlar, şairler, yorumcular, endüstri uzmanları ve diğer çeşitli profesyonellere çalışmalarını yayınlamaları için mükemmel fırsatlar sunar. Amazon Kindle Direct Publishing tesisinin altında, bir kitap yazabilir ve beş dakikadan daha kısa bir sürede çevrimiçi olarak yayınlayabilirsiniz.
Bulunduğunuz yere bağlı olarak, kitabınız Amazon'un küresel ağında 24 ila 48 saat içinde satışa sunulacak.
Amazon KDP kullanarak yayınlayabileceğiniz popüler kitap kategorilerinden bazıları arasında çizgi roman, kurgu, kurgusal olmayan, teknik, eğitim, edebiyat, romantizm, bilim kurgu, fantezi, gençler ve genç yetişkinler bulunmaktadır.
En iyi yanı, kitabınızın fiyatını da sabitleyebilirsiniz. Satılan her kitap, Amazon'un PayPal veya banka hesabınıza ödediği parayı size getirir.

Amazon'da satmak

Amazon'da satış yapmak zanaatkarlar, perakendeciler, öğrenciler, ev hanımları ve diğer girişimcilerin para kazanmaları için ideal bir yoldur. Yapmanız gereken tek şey Amazon'da bir satıcı olarak çevrimiçi kayıt olmak .
Heykel, portreler, resimler ve el sanatları yapan esnaflar, işlerini büyütmek isteyen perakendeciler, kitap ya da el yapımı ürünler satarak çevrimiçi para kazanmak isteyen öğrenciler, elbiseler yapmada becerikli ev hanımları, yiyecek eşyaları, kostüm mücevherleri ve diğer eşyaların yanı sıra Nadir eşya, antika ve merak alan girişimciler Amazon üzerinden online satış yapabilirler.
Amazon'un 'İadeler' politikasını kabul etmeniz ve ödeme sisteminin şartlarını kabul etmeniz gerekir.

Amazon ile Teslim

Hindistan gibi ülkelerde e-ticaret ve online alışveriş katlanarak büyüyor. Bunun nedeni ucuz akıllı telefonların ve yüksek hızlı Dördüncü Nesil (4G) mobil ağların yaygın şekilde yayılmasıdır.
Çeşitli raporlara göre, Hindistan’daki tüm çevrimiçi alışverişlerin yüzde 60’ından fazlası akıllı telefonlar üzerinden yapılıyor. Amazon kendi teslimat sistemini yönetiyor - Amazon Transportation Services.
Ayrıca, e-ticaret devinin küçük ve büyük lojistik ve çeşitli yerlerde teslimatlar için kurye şirketleri ile anlaşmaları vardır. Amazon, hizmet etmediği bölgelere sipariş verebilecek acenteleri sürekli arıyor.
Temel altyapınız varsa, Amazon ile Teslim Et programına kaydolun Hizmet için mükemmel komisyonlar alıyorsunuz.

Amazon Sanal Asistanı

Bu sanal ticaret devi Amazon Sanal Asistanları aracılığıyla Amazon'da satış yapmak veya çevrimiçi perakende satışlarını genişletmek isteyen küçük ve büyük işletmeler Bu iş genellikle tam zamanlıdır ve kazançlı maaş ve para kazanır.
Ancak, doğrudan Amazon için çalışmayacaksınız. İş, üreticilerin ve perakendecilerin ürünlerini satın almayı, pazar araştırmasını ve işvereninizin Amazon mağaza hesabına veri girişini içerir.
Ayrıca kaç ürünün satıldığına dair sekmeleri tutmalı ve işvereninizin gelecekteki siparişleri zamanında ve Amazon politikaları doğrultusunda karşılayacak yeterli stokları olduğundan emin olmalısınız.

Amazon Veri Girişi

Amazon'da 'Özel Ürünler' adlı bir kategori var. Bunlar müşteriler için siparişe göre hazırlanmış çok özel ürünlerdir. Bunlar arasında üst düzey mücevherler, heykeller, resimler ve portreler, kişiye özel kupalar, tişörtler ve diğer giysiler ve genellikle alıcının veya hediye olarak gönderildiği birinin adını taşıyan sayısız diğer ürünler bulunur.
Özel ürünler satan perakendeciler , malzemelerin kesin ancak mükemmel açıklamalarını yazma ve harika resimlerle gönderme konusunda uzman kişiler gerektirir Bu, temel olarak bulunduğunuz yere ve işvereninize bağlı olarak yarı zamanlı veya tam zamanlı bir veri girişi işidir .
Bu tür birkaç işi çevrimiçi olarak bulabilirsiniz.

Sonuç olarak

Bu Amazon çevrimiçi işleri evden çalışır , dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan herkes için uygundur. Amazon'la ya da Amazon için çalışmanın avantajı, e-ticaret devinin bir parçası olmanız. Amazon, hem bunun için çalışanlara hem de ürünlerini satanlara veya siparişleri teslim etmeye yardımcı olanlara ödeme yapma konusunda mükemmel bir üne sahiptir.
Yetenekli kişiler için Amazon için çalışmak da mümkündür. Şirketin işi genişlediğinden, temel çağrı merkezlerinden ve müşteri hizmetlerinden veri analizi, İnternet güvenliği ve e-ticaret uzmanları gibi karmaşık işlere kadar çeşitli fonksiyonlar için personel gerektirir.
Amazon'un perakende e-ticaret pazarını yönetmesi öngörülen ile, bu tanınmış marka ile de yeterince para kazanabilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum